Może zrobimy zlot trajek?

ODPOWIEDZ
kowal

Może zrobimy zlot trajek?

Post autor: kowal »

Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu nic się nie ruszyło na forum. A szkoda.

Proponuję zorganizowanie zlotu TRÓJKOŁOWCOW na moim terenie. Bo jeśli miałaby się odbyć coś takiego, to trzeba zacząć ją załatwiać na początku roku, żeby uzyskać zgodę władz miasta i zdobyć jakąś kasę na taką imprezę np. na jakiś mały koncercik itp.
Proszę wszystkich zainteresowanych o jakieś słowo na forum. Jeśli będzie zainteresowanie tematem chętnie się tym zajmę.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Ja jestem za i deklaruje swoja obecność na takiej imprezie!
Marcin.Jajo

Post autor: Marcin.Jajo »

Siemano ja tez jestam zaaaa:D:D ale moja traja jest jeszcze nie zarejestrowana i niewiem kiedy sie z tym wyrobie jusz mi dórzo przyniej nie zostało do wykączenia. A na kiedy planujesz go zrobić?? to moze by sie tymczasową rejestracje skminiło :D .Jakby była potrzebna jakaś pomoc to zrobie co moge tylko pisz .TRZYMAJCIE SIE POZDRO !!!
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Co powiecie na zlot trajek w te wakacje gdzieś w Wielkopolsce.
Kto jest chętny, kto ma trajke, kto z was i waszych znajomych przyjechał by na takie spotkanie Trajek???
Gość

Post autor: Gość »

ciao, anybody who speak english (or italian)?? I' from Italy with my trike and I'm looking for meetings and motorcycles party near Cracov for this and next weekend!!! HELP ME.... :twisted:
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Hello!
I was looking in Internet motorcycles party but I didn't find near Cracov but about 350km far from Cracov it is a motorcycles party.
Look on this site http://www.zlotymotocyklowe.pl/www/str/lipiec.php

Dla tych którzy nie znają angielskiego to przetłumaczę może ktoś pomoże koledze z Włoch .

"Witam, kogokolwiek kto zna angielski (lub włoski)???" Pochodzę z Włoch wraz z moją trajką, szuka jakiś spotkań, zlotów motocyklowych w pobliżu Krakowa w ten lub przyszły weekend!! Proszę o pomoc..!"
marynarz

Re: MOżE ZROBIMY ZLOT TRAJEK ?

Post autor: marynarz »

No mamy taki zlot jak sie wielu z nas marzył teraz wystarczy tylko pojechac i sie odliczyć . Podaje link na zaproszenie www.marynarz.bitserwis.pl
Marynarz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość