W ten wekend jedziemy do ....

Zloty i lokalne "spotkania" :)
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3229
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: kowall »

Szefciu pisze: 01 lip 2023, 22:16Bylismy :-)
Tak trzymać :D
Awatar użytkownika
Wojcieszek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2018, 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Wojcieszek »

Nie zjawiłem się na zlocie w Łasinie bo koledzy z klubów bydgoskich namówili mnie na wspólny wyjazd na XVIII Zlot Motocyklowy na Soli w Inowrocławiu. Doskonała atmosfera stworzona przez organizatorów (Rider's Club). Obozowisko pięknie zabezpieczone a parada w sobotę ściągnęła morze motocykli. Właśnie powróciłem do domu. Trajek kilka spotkałem ale nie z tego bardzo zamkniętego (jak z wolna zauważam środowiska ...). Co z tego że chciałbym się integrować skoro każda propozycja spotkania jest odrzucana... I nie bardzo rozumiem co złego jest w: " na full ubranych Czoperach" ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czarek-trike
Posty: 9307
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Czarek-trike »

Wojcieszek pisze: 02 lip 2023, 13:35 (..) I nie bardzo rozumiem co złego jest w: " na full ubranych Czoperach" ?
Nic złego, tak jak nic złego nie ma w disco polo, dożynkach i festynach parafialnych - bo raczej nikomu tym krzywdy nie robią (no może czasami uszy więdną i oczy łzawią) . Ale niestety minęły już czasy kiedy chopper wygladal jak te dwa na fotach, a nie jak ta Yamaha :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Arek »

Wojcieszek pisze: 02 lip 2023, 13:35 Nie zjawiłem się na zlocie w Łasinie bo koledzy z klubów bydgoskich namówili mnie na wspólny wyjazd na XVIII Zlot Motocyklowy na Soli w Inowrocławiu. Doskonała atmosfera stworzona przez organizatorów (Rider's Club). Obozowisko pięknie zabezpieczone a parada w sobotę ściągnęła morze motocykli. Właśnie powróciłem do domu. Trajek kilka spotkałem ale nie z tego bardzo zamkniętego (jak z wolna zauważam środowiska ...). Co z tego że chciałbym się integrować skoro każda propozycja spotkania jest odrzucana... I nie bardzo rozumiem co złego jest w: " na full ubranych Czoperach" ?
Cóż... Nie wiem, z których bydgoskich klubów motcyklowych namówili Cię koledzy na zlot "Na soli" , a chętnie bym się dowiedział... Zasadniczym problemem naszych spotkań, jak zapewne zauważyłeś do tej pory są odległość i czas. Dlatego nie ma entuzjazmu po naszej stronie, kiedy piszesz o jakimś festynie w Łasinie. Nie umniejszając Łasinowi. Uwierz mi na słowo, nie ma, bo być nie może. Wyobrazasz sobie np Frankiego, który zapierdala 517 km, żeby popatrzyć na scenę w Łasinie i jedzie kolejne 517 km do domu ? :shock: Albo lubelską ekipę rzucającą swoje obowiązki i pędzącą ponad 500 w jedną stronę... Wybacz, nie uda się. Najbliższe spotkanie zaplanowaliśmy w Sierpcu. Szlifowy Zlot Mptocyklowy w Bledzewie dokładnie. Jak masz chęć, zapraszamy. Na zlot, nie w odwiedziny. Będzei okazja o wielu sprawach pogadać, wiele rzeczy wytłumaczyć ;) Może zobaczysz, że nie jesteśmy tak zamkniętą grupą, jak myślisz...
Zlot "Na Soli" ... Od wileu lat organizowany przez inowrocławski RCI, zrzeszony w Polskim Ruchu Motocyklowym. My natomiast jesteśmy w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Delikatnie mówiąc, nie ma możliwosci, żeby ktoś z KPKM zanlazł sie na prm-owskim zlocie... I tyle.
A co do "na full ubranych Czoperów" ... Na moje oko nie ma w nich nic złego, ale tutaj jż tylko za siebie się wypowiadam. O gustach się nie dyskutuje.Skoro już poruszyłeś temat, zapytam z kolei ja: Jak myślisz, co oznacza "lisia kita" przyczepiona do takiego Czopera ? Bo z lisem też raczej nie ma nic wspólnego.
Awatar użytkownika
Wojcieszek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2018, 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Wojcieszek »

Już wpisałem Bledzewo w kalendarz, ale to jak na razie wiem to dopiero ostatni tydzień sierpnia. Połowa sezonu motocyklowego lub nawet bliżej końca. Szkoda bo lokalne kluby pozwalają sobie na wypady częściej, a i spotkania osobiste są możliwe. Pozostaje mi " łapać się" z innymi na wypady.
Awatar użytkownika
Wojcieszek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2018, 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Wojcieszek »

Pragnę dodać że rozróżniam kluby kongresowe. W zeszłym roku proponowałem spotkanie na zlocie w Chmielnikach w sierpniu. Organizatorem był jak zawsze 3-BIKERS MC Poland i jest to klub KPKM. Tam mam przyjaciół ale dostałem wpisy, że "towarzystwo nie odpowiada" - a szkoda. Pragnąc jeździć z kimś trzeba się spotykać, a w okolicy trajkersów na lekarstwo. Mam przyjaciół "trójkółkowych" z Poznania ale nie stowarzyszonych. A moja trajka to oczywiście czoper ubrany ( relingi, gmole, nagłośnienie nawigacja ITP), ale bez kity oczywiście. Ona dała mi namiastkę motocykla z którego musiałem zrezygnować przez swój wiek. Mój Sam "robiony" mimo że został na zlocie w Silverado 2019 uznany za najpiękniejszą trajkę nie dawał tej radości - trochę przypominał samochód.
Dla przypomnienia moja trajka z 2019 roku.
Ale się rozpisałem...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: dark »

Prawda jest taka że nigdy żaden klub nie będzie latał za brotherhoodem , to zainteresowany jeździ za klubem i jest to proces długotrwały pozwalający wyeliminować tzw. słomiany zapał, a trwać to może nawet i kilka lat . Trajkersi są klubem specyficznym , gdzie członków klubu dzielą wielkie odległości , wypracowaliśmy formę kilku spotkań w ciągu roku . Jeżeli liczysz na cotygodniowe wyjazdy musisz próbować z klubami miejscowymi które spotykają się czasami kilka razy w tygodniu i są z tej samej miejscowości 🤔... Trajkersi to samotne wilki w większości jeżdżący w pojedynkę , a kilka razy w roku spotykający się i przemierzający po kilkaset a w niektórych przypadkach i tysiąc km żeby się spotkać 😁
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Szefciu
Member
Member
Posty: 1061
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Szefciu »

Dark, w sedno
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Arek »

Szefciu pisze: 03 lip 2023, 08:19Dark, w sedno
Wiecie.,że wolę dyplomację :mrgreen:
Szefciu
Member
Member
Posty: 1061
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Szefciu »

Arek pisze: 03 lip 2023, 11:15
Szefciu pisze: 03 lip 2023, 08:19Dark, w sedno
Wiecie.,że wolę dyplomację :mrgreen:
Ktos musi byc ten zly;-)
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3674
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: bandit »

Dark i Arek bardzo ładnie wytłumaczone.
Awatar użytkownika
Wojcieszek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2018, 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Wojcieszek »

Nie będę tego tematu drążył. Wiem, że klub nie będzie "latał za brotherhoodem", ale to ja od pięciu lat staram się być tam gdzie wiem że będą trajkersi. Od 2019 byłem na wszystkich zlotach w Siverado. Piszę o różnych zlotach w nadziei na spotkanie. Ta strona (W ten weekend jedziemy do...) jak rozumiałem ma temu służyć. "Słomiany zapał" (od kiedy przesiadłem się z motocykla na trajkę) to trwa już pięć lat... Przy moim wieku kolejne kilka może nie pozwolić już siadać nawet na trajkę.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem wpisem, ale takiego zamiaru nie miałem.
P.S. Moi koledzy których przechodzących na emeryturę zaraziłem pasją do motocykli są już w klubach lokalnych, ale ja się jakoś uparłem...
By częściej gdzieś jechać (na emeryturze mogę i gdy zdrowie pozwala) nie muszę do nich należeć. Nic mi nie przeszkodziło w zeszłym roku zalicz kilku zlotów bez patrzenia na barwy przynależności. Pozdrawiam
Czarek-trike
Posty: 9307
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Czarek-trike »

Przecież to, że ktoś dostaje ''Brotherhood'a'' nie oznacza, że musi w przyszłości zostać memberem. To jest raczej na zasadzie support/przyjaciel - takim można być dożywotnio. Baa nawet na Prospecta czasami wskakuje ktoś kto wcześniej nie miał ''Brotherhood'' ;)

pisanie: '' Moi koledzy których przechodzących na emeryturę zaraziłem pasją do motocykli są już w klubach lokalnych'' ... No cóż kto obserwuje scenę motocyklową, ten widzi, że na przestrzeni lat bardzo mocno spadły ''wymagania'' niektorych klubów co do ludków, których przyjmują :) (znam trochę przykładów) ;) łącznie z propozycją (na jednym z pierwszych spotkań :mrgreen: )wstąpienia/otworzenia chapteru Klubów MC w małym mieście w zachodiopomorskiem... :wink:
A już takie pitolenie o zdrowiu jest totalnie słabe( pewnie niektorzy jeszcze pamiętją tego dżentelmena z chorym kolanem :lol: co to się lansowal na cudzych trajkach ).
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Wojcieszek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2018, 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Wojcieszek »

Wszystko przyjmuję na klatę i tematu nie drążę. Już "nie pitolę i nie lansuje się".
Awatar użytkownika
czerwonyskorpion
Member
Member
Posty: 923
Rejestracja: 14 gru 2008, 09:05
Lokalizacja: Ługów
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: czerwonyskorpion »

Będąc w klubie masz niestety dużo ograniczeń ,które sprawiają że nie możesz robić wszystkiego na co masz ochotę i spotykać się z kim chcesz .
Takie niestety są zasady i to nas wyróżnia a czy to jest dobre ......
każdy musi sobie odpowiedzieć na to pytanie sam.
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1880
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: andrzejqs »

Wybiera się ktoś
20230713_221805.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: winda »

Niestety mam inne plany trajkowe
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Czarek-trike
Posty: 9307
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Czarek-trike »

Ja dziś tutaj zajadę:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Arek »

Do Kalisza jechaliśmy:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Pomarańczka
Posty: 279
Rejestracja: 26 wrz 2021, 12:41
Krótki opis: Życie zaczyna się po 50-tce
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Pomarańczka »

👍👍👍👍💪💪💪💪💪
Nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę.
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: dark »

A zaskoczenie wielkie moje było ....😁😁😁
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: GREGOR »

Bardzo dobrze Dark 💪😁🏍
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: adaśko »

Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10882
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Rob_trike »

Będę woził dzieciaki na imprezie charytatywnej ... Zapraszam jak by ktoś miał ochotę wspomóc akcję ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Czarek-trike
Posty: 9307
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: W ten wekend jedziemy do ....

Post autor: Czarek-trike »

Ja tutaj: :mrgreen: ''Poznańskie zaprzęgi'' robią :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości