Niedługo lakieruję traję!!! już mykałem po drodze...

Karoseria, błotniki, lakierowanie, tapicerstwo, instalacja elektryczna i inne...
ODPOWIEDZ
kowal

Niedługo lakieruję traję!!! już mykałem po drodze...

Post autor: kowal »

..... Skończyłem traję i wyskoczyłem surową na swoją wiochę. latałem, hałasowałem i powyłazili "wiochmeni" na drogę i wywalili gały. większość jak widziała moje wypociny jak stała traja przed garażem nie poskładana to się śmiali, a teraz im szczena opadła. A co będzie po lakierowaniu i chromach ????? Sam się boję.
Teraz zabieram się za wykończenia. Daję sobie około miesiąca. Bo mam full pracy z inną robotą

Zyczę powodzenia wszystkim budującym swoje maszyny.


Adzrzej. Wślę CI wszyskie foty z rozbiórki, lakierowania i montażu. Jak się da zamieścisz na stronce. Może komuś pomogą w budowie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

to gratujuje....
tylkoo porób zdjecia aparatem a nie telefonem aby bylo cos na nich widac.
pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
kowal

Post autor: kowal »

Cześć Andrzej.
Kiedy dokończysz Część swojej strony zwaną WASZE MASZYNY. Może odwiedzający twoją stronkę zechcą pochwalić się zwoimi maszynami.


Pozdrawiam.

Zaczynam robić dokładne fotosy z rozbiórki, a później z montażu traji. Zrobię też dokładne zdjęcia połączeń poszczególnych elementów. Teraz będą super jakości, użyję cyfrówki.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Ok czekam za fotosami ....
a co do dzialu to dobrze ze mnie zmobilizowałes do pracy , wiec moze sie za to wezme choc nie ukrywam ze troche [pracy przy tym jest a czasu za bardzo nie mam bo codziennie jestem w pracy do 18 i jak przyjde to juz mi sie nic nie chce.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
pionowy
Posty: 215
Rejestracja: 19 cze 2009, 08:58
Krótki opis: ASSISTANCE
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: pionowy »

ja mam pytanie związane z tym wątkiem a mianowicie czy są gdzieś te zdjęcia o których kowal mówi czyli z dokładnymi połączeniami i tak dalej czy tylko te które są w zakładce "Warsztat", bardzo jestem ciekaw dalszych postępów w pracach choć na razie i te mi wystarczają gdyż dopiero będę zaczynał zabawę z trajkami i to nie odrazu, raczej po zakończeniu okresu wakacyjnego bo teraz są inne prace w planie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości