SPIERDALOWCY

Tutaj reklamujemy swoje usługi, godne polecenia warsztaty oraz piętnujemy badziewie i zdzierców.
ODPOWIEDZ
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Devil »

Wiesz moze naprawde trzeba bylo zrobic inna nowa rame!!!!
Awatar użytkownika
mały
Posty: 3047
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:08
Krótki opis: P/G.
Lokalizacja: WSCHOWA
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: mały »

ale tam jest piecyk z tyłu a nie z przodu to nie w Wiktora stylu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

rama da rade wzocnie ja conieco (czytaj pospawam na nowo)i bedzie git
zmieniam przednie lagi na pelne walki
wlozylem walek 60mm przetoczony w ryrke nierdzewna beda ciezkie jak nalezy
i to wlasnie jest hujowe w trjach z silnikem z tylu
za dupa dodajesz KM a z przodu Kg
troche to bez sensu ale coz
wole moje konstrukcje
idą zmiany
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: winda »

Wiktor.ciekwai mnie reakcja właściciela tej trajki co ja poprawiasz.ciekawy jestem jak wygląda człowiek który wydał 27000 zl a potem zobaczył za co zapłacił
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: winda »

300 mieszkasz bardzo daleko od Lublina a w Lublinie masz monitor do czyszczenia..
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

winda wyslij mu dhlem
idą zmiany
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: winda »

Wiktor.no po tym poscie to juz chyba tobie wysle...
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
BiNiOL
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:35
Krótki opis: G.F.F.G.
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: BiNiOL »

Jak już zauważyliście moja trajka została wykonana przez ludzi, o których jest ten temat. Właściwie nic nie usprawiedliwia baboli, które zostały tu przedstawione i bynajmniej nie będę tutaj nikogo bronił. Wypuścili toto w świat więc muszą się liczyć z takimi opiniami. Ja zdecydowałem się na ich usługi z kilku powodów. Pierwszy to linia motocykla, która jest na prawdę kozacka. Drugi to odległość do warsztatu, która dała mi możliwość stałego nadzoru nad budową i możliwość realizacji kilku moich pomysłów. Czas wykonania - od momentu złożenia zamówienia do wyjazdu zarejestrowanym motocyklem minęły niecałe 3 miesiące. Porównując moją trajkę do fotografii tu zamieszczonych, mogę tylko powiedzieć, że faktycznie chłopcy mistrzami spawania nie są, ale chociaż fachowcem nie jestem, to w moim przypadku wygląda to trochę lepiej. Inne "symptomy" tu przedstawione nie występują, więc wychodzi na to że jednak można. Myślę, że większość z tych w.w. baboli spowodowana jest faktem, że firma w pewnym momencie została zarzucona zamówieniami i może poprostu nie dali sobie rady z taką ilością do przerobienia - robili byle szybciej i z tego co akurat było pod ręką... Kolejną przesłanką mojej decyzji jest udzielona gwarancja. Dwa dni po odbiorze wyniknął problem. Po 3 godzinach miałem w garażu ekipę z narzędziami i lawetą w razie potrzeby transportu do warsztatu. Dzisiaj trochę pojeździłem, motocykl lekko się dławił - pojechałem na regulację, a dostałem nowy gaźnik. Zapewnili mnie, że nawet gdyby padł silnik, to od ręki dostanę następny. Mam sporo obowiązków (chociażby klubowych), które nie pozwalają mi samemu grzebać i taka współpraca jest dla mnie idealna. Jak narazie wszystko co z nimi uzgodniłem ma pokrycie - mankamenty, które się pojawiają są usuwane od ręki. Jak się będzie sprawował sam "twór", to się okaże w sezonie, a w planach mam np. wyjazd na największy zlot mojego Klubu do Franconii na początku lipca (jakieś 800km w jedną stronę), więc na pewno zostanie przetestowany. Na tą chwilę mogę tylko powiedzieć, że jeździ. Z hamowaniem już nie jest tak dobrze, ale ma to zostać poprawione w najbliższych dniach.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 23:20 przez BiNiOL, łącznie zmieniany 3 razy.
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Devil »

Tak jak piszesz Biniol tamta trajka u Wiktora niewiadomo kiedy byla robiona moze na samym poczatku i moze stad te zeczy wygladaja jak wygladaja zeczywiscie linia motocykla jest zajebista widzialem na zywca zbiornik i inne zeczy to wykonane super.
Co takiego robiles w niej wedlug swojej koncepcji moze daj jakies foty wiesz fajnie zobaczyc jakies ciekawe rozwiazania
Taka wycieczka to juz super tyle kiloskow sama przyjemnosc
Awatar użytkownika
BiNiOL
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:35
Krótki opis: G.F.F.G.
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: BiNiOL »

Poprawiliśmy tylko szczegóły, ale efekt jest. Kierownicę zrobił mi Thomas ze Świecia - dość znany konstruktor HD. Sam zakupiłem całe oświetlenie (tutaj temat jest jeszcze rozwojowy), osprzęt kierownicy, aku itp. drobazgi. Malowanie to też mój pomysł - połączenie matu, matu strukturalnego i aerografu. Malowanie "karoserii" to mój pomysł w wykonaniu "Palucha". Tochę zmieniłem takie detale jak np. miejsce mocowania podnóżków pasażera, profil siedzenia, głębokość błotników. Zrezygnowałem z oferowanej nawigacji i w to miejsce zakupiłem licznik AceWell - ten pomysł zapożyczyłem od Lipy. W mojej trajce pierwszy raz zastosowali też takie przednie koło i deklarują, że od tej pory takie będą w ofercie. Zrezygnowałem ze zbędnych ozdobników typu oświetlenie asfaltu pod motocyklem. Poprosiłem o dociążenie przodu ramy ołowiem żeby poprawić trakcję. Wydech nie jest może szczytem marzeń, ale jest to kompromis pomiędzy tym co było osiągalne, a moim wyobrażeniem - będę jeszcze szukał swojego "ideału"... Zauważyłem też, że kilka poprawek technicznych w stosunku do poprzednich "modeli" wprowadzili sami.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 22:07 przez BiNiOL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

to mam nadzieje ze najgorszy egzemplarz jaki wypuscili stoi u mnie :D :D :D :D


w takim razie gratuluje wymarzonego zakupu
tak jak mowisz traja prezentuje sie kozacko i ma ladna linie
na pierwszy rzut oka mnie to urzeklo
idą zmiany
kaski
Posty: 914
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:18
Krótki opis: do Admina - profil do usunięcia
Lokalizacja: nigdzie
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: kaski »

BiNiOL zapodał byś foty swojego sprzęta.
Z chęcią bym po podziwił w lepszej rozdzielczości.
do Admina - profil do usunięcia
Awatar użytkownika
BiNiOL
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:35
Krótki opis: G.F.F.G.
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: BiNiOL »

http://img692.imageshack.us/img692/914/41264564.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/5913/82253650.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/8200/97232378.jpg

Napiszę jeśli pojawią się jakieś "sensacje" ... Narazie problemy są do przełknięcia i są usuwane szybko.
Czarek-trike
Posty: 9314
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Czarek-trike »

To przednie kółeczko zajebiste. Natomiast siedzenie mało artystycznie obszyte. Trajka ciekawie wymalowane to z siodełkiem też mozna coś zrobić
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Devil »

KOlo tez mi sie podoba ale zbiornik chyba inny niz w tej co u Wiktora stoi
Awatar użytkownika
BiNiOL
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:35
Krótki opis: G.F.F.G.
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: BiNiOL »

Zbiorniki są z przypadku. Ten jest akurat od Intrudera VZR1800 - jedyny tak duży, że nie wymagał przedłużania. Siedzenie "szału nie robi", ale jeśli okaże się wygodne, to zawiozę do profesjonalnego obszycia.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4911
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: yunkers »

najważniejsze że miałeś oko na całą robotę, co by nie gdybać konstrukcje trajek to zlepek wielu elementów i twórczości wykonawcy i w ferworze walki może się wiele zdarzyć, życzę wielu tysięcy nawiniętych na koła, niech ci służy jak najdłuży jak mawiają :D
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7995
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: custom »

Mnie też podoba się linia tej trajki , chociaż rama to profil ładnie się wszystko zgrało. Jedno co mnie niepokoi to brak podłogi . Raz mi noga spadła na jakiejś dziurze i podwinęło ją do tyłu . But rozerwany i dwa tygodnie bólu , na szczęście złamania nie było ale byłem posrany . W swojej podłogę zrobię obowiązkowo i każdemu polecam bo dobrze jest jak nie ma dziur ale jak są to wcześniej czy później noga spadnie a to miłe nie jest.
Omne Trinum Perfectum.
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Devil »

BiNiOL pisze:Zbiorniki są z przypadku. Ten jest akurat od Intrudera VZR1800 - jedyny tak duży, że nie wymagał przedłużania. Siedzenie "szału nie robi", ale jeśli okaże się wygodne, to zawiozę do profesjonalnego obszycia.
To masz zboirnik ja
k moj kuzwa ze nie poznalem :oops: tylko ja konsole wywalilem i przerobilem wlew troszke wyzej
Ja ma moj to mowie ze niezla balija jest

Tak jak Custom pisze ja tez na kolegi sie przejechalem nogi mi spadly ryjem na bak a nogami pod traja dobrze ze stacyjke siegnalem ale to juz kiedys pisalem a teraz robia sie juz rylingi z rury nierdzewnej zeby bylo na czym nogi trzymac bo niestety jeszcze mi potrzebne

Biniol a silnik jaki tam masz 1.6 ????
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

ja wlasnie probuje upchnac tam 2litry V6
dzis przerobilem mise olejową
w poniedyialek dostalem sprzeglo 215mm na normalnym sloneczku dzieki Custom za namiar
idą zmiany
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4911
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: yunkers »

zmniejszałeś wysokość czy coś innego, bo mnie też czeka zmiana wysokości michy o jakieś 4 cm
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

tak miska miala dodatkowe podmisie czyli taka mise nizsza bo to silnik z terenowki
po jej zdemontowaniu ucialem smoka i dorobilem zaslepke i gra
podwyzszylem silnik o 18 cm
teraz odleglosc najnizszego punktu od osi walu to zaledwie 14cm
skrzynia garba ma ok 16-17cm
wiec silnikiem nie zaczepie
idą zmiany
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4911
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: yunkers »

a ta pojemność która została wystarczy?
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

spoko zabralem jej jakies 1,5 litra ale tam oleju chyba z 8 bylo
napewno styknie bo to bylo na 1/4 misy taki garb w dol do robienia podjazdow i zjazdow
idą zmiany
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: SPIERDALOWCY

Post autor: Wiktor »

No panowie spierdalowcy
Wasza robota poprawiona
http://customparts.pl/g/trike-iii
idą zmiany
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości