Kto ma skóre na siedzeniu ?

Karoseria, błotniki, lakierowanie, tapicerstwo, instalacja elektryczna i inne...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Kto ma skóre na siedzeniu ?

Post autor: Rob_trike »

Jak to sie sprawdza ? Słyszalem różna opinie - a gosciu co pracował u JAVA-y z Włocławka ze lipa na wolnym powietrzu bedzie sie kurczyc po deszczu a po pewnym czasie sie zeszmaci ..... Ale cos mnie nie przekonuje..
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Wodzu
Posty: 1601
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Lokalizacja: Przechlewo
Kontakt:

Post autor: Wodzu »

Na pewno nie polecalbym skory garbowanej od tak przez kogos... mialem cos takiego na krzesle i scieralo sie...
a tak to kiedys czytalem,ze sa srodki do pielegnowania skor zeby nie przepuszczala wody itp..
Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz również mądrze pytać.
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Post autor: Sulkyrider »

Ja mam siodło skórzane (do konia), uprząż też skórzaną zawsze używałem. Pielęgnacja skory wcale nie jest łatwa. Najlepiej unikać zamoczenia, jeśli już zamoknie to wysuszyć i natłuścić. Unikać słońca. Często natłuszczać. Pasty do butów i nabłyszczacze typu "kiwi" to raczej środki do optycznego tuningu. Do konserwacji służy specjalny olej.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: Devil »

Ja mam na moim moto kanape skorzana 6 lat i nie nazekam oczywiscie ze trzeba dbac i troszke mnie wkurza ze jest po konserwacjach bardzo sliska oczywiscie w skorzanych spodniach chociaz w dzinach tez ale to ze dwa trzy dni a potem ok.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

tapicer, ktory robi wykonczenia busów tym kiepom co to jezdza na motocyklach bez biegów i hamulcy - mawia, że sa tylko 2 gatunki skory nadające sie na kanapy i napewno nie chcę tej skory u siebie, ze wzgledów finansowych :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Post autor: Rob_trike »

no z tego co slyszalem sa teraz "skaje" bardzo wytrzymale - wazne aby gąbka był pod spodem odpowiednia - tak wiec ja chyba znowu takie robie ............
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
szymon
Posty: 800
Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: szymon »

ja do niedawna mialem skore ale po paru jazdach w deszczy zaczynala sie kurczyc zciagac i pekac. na poczatku wygladala fajnie ale do czasu. teraz zakupilem dobrej jakosci niemiecka skaj i zobaczymy. zawsze w japonii mialem skaj i nigdy nie bylo z tym problemow.
Znam jednak takie miejsce gdzie jest lepiej chodzić z nożem
Całe górne i podlasie wszyscy są za Kolejorzem...
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: yunkers »

Tak, bo niemcy to nawet szczury mają lepsze :wink:
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Post autor: Rob_trike »

niemcy to wiele by sie mogli od nas nauczyc..........

Kiedys do kumpla co robi na zarobek traje przyjechal niemiaszek z polakiem i wchodza do garazu kumpla a w srodku tokareczka tak z 40 letnia :mrgreen: , stół imadło wiertarka, szlifierka, made in china gietarka :mrgreen: kurz, brud, stół drewniany i koza do palenia jak to w warsztacie a na srodku piekna złożona w lakierze i chromach traja.............

Wiec ogladaja cmokaja achy i echy - w koncu pytaja gdzie on takie zajebiste traje robi Kumpel mówi - TU Oni oczy na siebie i niemiaszek pyta ALE GDZIE TU ? no kumpel nie zajażył i mówi szczerze nooooooooooooooo tu robie Oni znów po sobie niemiec ale gdzie frezarki, tokarki, tp Kumpel zajażył ze oni nie są w stanie mu uwierzyć ;) wiec zlał sprawe i nie spuszczal sie w dalsze objasninia niemiaszkowi :mrgreen:

NIE generalizuje ale MY UMIEMY stworzyć coś przy pomocy pasji i młotka :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

generalnie niemce to zero inwencji własnej. wszelakiej maści serwisy niemieckie to "wymieniacze", nie potrafia naprawić nic bardziej skomplikowanego a nawet jezeli sie za coś biora to tysiące EU a gówno zrobią. Ktos powie że wielcy inzynierowie, owszem, tylko ilu z nich to rdzenni niemcy???
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Post autor: custom »

Co dotych Niemców to zgadzam się z Wami chłopaki w 100 % , a wiem bo pracowałem tam przez lat 8. My Polacy jesteśmy bardziej uniwersalni (jak powiedział kiedyś jeden niemiec)
Co do obszycia siedzenia , to ja mam skaję na którą namówił mnie tapicer i zagwarantował, że nie będę żałował
Omne Trinum Perfectum.
Czarek-trike
Posty: 9311
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Post autor: Czarek-trike »

Na derme to nie wygląda :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

ale super to wyglada
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości