Magnetyzery, czy to działa??

Wszelakie sprawy techniczne, ktore nie maja swojego miejsca...
ODPOWIEDZ
3oo

Magnetyzery, czy to działa??

Post autor: 3oo »

Macie jakieś doświadczenia, poglądy...??
Nie będę się pytał ile to kosztuje i czy się opłaca... wiem tylko, że konstrukcja jest szalenie prosta, a wala mnie się po szufladzie kilkadziesiąt magnesów neodymowych wyciągniętych z uszkodzonych komputerowych dysków twardych. :cool:
Tybek
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2009, 17:10
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: Tybek »

Myślałem, że Ci się wala parę dyszek i chcesz kupić na allegro, to byś mi mógł je dać :P Strata pieniędzy- nic nie daje.
126p FL 1989 - Hard Core'owy BoB 1.1
125p 1.4 16v 1987- biała rajdówka
125p 1.6ME 1990- czerwona seria


www.myspace.com/coztegorock

www.fiat-furious.pl
Awatar użytkownika
Wodzu
Posty: 1601
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Lokalizacja: Przechlewo
Kontakt:

Post autor: Wodzu »

Nic nie daje.. To gowne jakich niewiele
Ani spalanie nie zmienia sie a i silnik pracuje taksamo
Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz również mądrze pytać.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

....dostałem do testowania magnetyzer za czasów posiadania VW T4. Na forum gdzie byli sami posiadacze busów, jak zwykle bluzgałem na magnetyzery a był posród nas przedstawiciel producenta. DOstałem jeden abym sie przekonał i zmienił zdanie. MAgnetyzer ów na alledrogo kosztowal ponad 200zł. Fakt, wykonany był super, ale efekt zerowy, ani roznicy w spalinach, ani w biegu jałowym, spalanie bez zmian. Magnetyzer działa ale na psychikę tego kto wyjebał na to wiecej niż 2zł. Szkoda prądu.... ów magnetyzer sprzedałem wraz z T4 bo o nim zapomniałem - tak cudownie działał
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości