Stajnia elbląska

Pochwal się
Regulamin forum
Tutaj zamieszczamy zdjęcia i opis swojej trajki.
Napisz jak budowałeś swoją maszynę, jakie wykorzystałeś podzespoły, jakie napotkałeś trudności, czy i kto Ci pomagał, co planujesz jeszcze zmienić itp. Mile widziany link do galerii zdjęć i filmów.
OPISY TYLKO JEŻÐŻĄCYCH TRAJEK
Wszelkie inne posty będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rekin
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2019, 00:02
Krótki opis: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znależć.
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Stajnia elbląska

Post autor: Rekin »

No cóż... nie mogę się pochwalić trajką bo jeszcze w drodze, ale garaż przygotowany czeka już od dawna. W garażu mieszkają dwa mustangi z 1973 i 2017 roku. Ale jest im smutno i czekają z niecierpliwością na kuzyna z USA. Jest miejsce przygotowane na HD.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Szefciu
Member
Member
Posty: 1061
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Szefciu »

Prawie zazdroszcze;-)
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Rob_trike »

fajnie tylko nie ma miejsca na narzędzia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W sumie liczy się pasja :D Daj zdjęcia traji jak dojedzie
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7518
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: pawlikTrike »

Super ! Normalnie można mieszkać :D
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3217
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: kowall »

Garaż potęga to widać :shock: ,nie ma to tamto , ale widzisz , ja jak idę do garażu to zakładam ciuchy robocze i jestem już gotowy ,a do takiego salonu to trzeba się najpierw ogolić , a potem chyba założyć garnitur :wink: :D
Czarek-trike
Posty: 9304
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Czarek-trike »

Alkohol tam chlal ? baby ruchał ? :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
rożek
Member
Member
Posty: 3252
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: rożek »

Hmm, no wyjebane, ładne, lubię Forda Mustanga bo to taki zwierz co potrafi ponieść ( właśnie mój pracownik liże rany po tym jak go ten koń do rowu wpierdolił), tylko co to ma wspólnego z forum trajek? Chcesz nas zaprosić by spalić kilka opon i pojeździć bokiem? By wypić ten zestaw win? Czy to raczej wystawa i żona pozwala kupić, pochwalić się, ale nie pozwala się tym bawić?
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7518
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: pawlikTrike »

rożek pisze:Hmm, no wyjebane, ładne, lubię Forda Mustanga bo to taki zwierz co potrafi ponieść ( właśnie mój pracownik liże rany po tym jak go ten koń do rowu wpierdolił), tylko co to ma wspólnego z forum trajek? Chcesz nas zaprosić by spalić kilka opon i pojeździć bokiem? By wypić ten zestaw win? Czy to raczej wystawa i żona pozwala kupić, pochwalić się, ale nie pozwala się tym bawić?


Przeca napisał, że te salony czekają na trajkę, która płynie ze Stanów, Mustang są przy okazji :wink:
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Yesvs666 »

rożek pisze:Hmm, no wyjebane, ładne, lubię Forda Mustanga bo to taki zwierz co potrafi ponieść ( właśnie mój pracownik liże rany po tym jak go ten koń do rowu wpierdolił), tylko co to ma wspólnego z forum trajek? Chcesz nas zaprosić by spalić kilka opon i pojeździć bokiem? By wypić ten zestaw win? Czy to raczej wystawa i żona pozwala kupić, pochwalić się, ale nie pozwala się tym bawić?
Co racja, to racja, widać przepych i kasę, fajna męska jaskinia, aleeeee....
Myślę, że na większości z nas większe wrażenie by robiła jakaś fajna obrabiarka w rogu, zajebisty toolbox wypchany po brzegi kluczami no i jak by ten Mustang miał ucięty przód i był przygotowany do zrobienia z niego trajki :twisted:
Miejsce fajne, ale pracować się tam nie da... Większość na forum zna swoje maszyny, bo je zbudowała od śrubki, a nie kupiła "w sklepie", z HD trajki też tu są, traja Barana np. rodzi się powolutku z bezkształtnej masy stali i nawet w stanie surowym robi kurewskie wrażenie, jakiego żaden sklepowy produkt nigdy nie przebije, bo jest jedyna i niepowtarzalna.
Nie chcę, żeby mnie źle zrozumiano, bo miejsce robi wrażenie, ale żeby na prawdę rozhuśtać gula, to nie tędy droga, chyba nie to forum...
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: winda »

Zajebiste miejsce do pochlania :D
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Baran »

Yesvs666 pisze:
rożek pisze:Hmm, no wyjebane, ładne, lubię Forda Mustanga bo to taki zwierz co potrafi ponieść ( właśnie mój pracownik liże rany po tym jak go ten koń do rowu wpierdolił), tylko co to ma wspólnego z forum trajek? Chcesz nas zaprosić by spalić kilka opon i pojeździć bokiem? By wypić ten zestaw win? Czy to raczej wystawa i żona pozwala kupić, pochwalić się, ale nie pozwala się tym bawić?
Co racja, to racja, widać przepych i kasę, fajna męska jaskinia, aleeeee....
Myślę, że na większości z nas większe wrażenie by robiła jakaś fajna obrabiarka w rogu, zajebisty toolbox wypchany po brzegi kluczami no i jak by ten Mustang miał ucięty przód i był przygotowany do zrobienia z niego trajki :twisted:
Miejsce fajne, ale pracować się tam nie da... Większość na forum zna swoje maszyny, bo je zbudowała od śrubki, a nie kupiła "w sklepie", z HD trajki też tu są, traja Barana np. rodzi się powolutku z bezkształtnej masy stali i nawet w stanie surowym robi kurewskie wrażenie, jakiego żaden sklepowy produkt nigdy nie przebije, bo jest jedyna i niepowtarzalna.
Nie chcę, żeby mnie źle zrozumiano, bo miejsce robi wrażenie, ale żeby na prawdę rozhuśtać gula, to nie tędy droga, chyba nie to forum...
Irek, jak ty mnie czule popieściłeś teraz :roll:
Jaskinia fajna, jednak raczej męski klubik niż warsztat.
Z jednej strony kumam, sam mam w domu swój pokój - co prawda bez mustanga :twisted: , ale mój...
"Mechanikiem" też nie jestem, trajkę buduje Gofer, więc rozumiem brak narzędzi,
aczkolwiek kilka śrubokrętów i kluczy nasadowych mam i parę rzeczy w trajce garbusowej zrobiłem...
To już nie garaż, to muzeum... Rożek ma rację :lol:
Ale jak ktoś ma możliwości to czemu nie...
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Yesvs666 »

Baran pisze:
Yesvs666 pisze:
rożek pisze:Hmm, no wyjebane, ładne, lubię Forda Mustanga bo to taki zwierz co potrafi ponieść ( właśnie mój pracownik liże rany po tym jak go ten koń do rowu wpierdolił), tylko co to ma wspólnego z forum trajek? Chcesz nas zaprosić by spalić kilka opon i pojeździć bokiem? By wypić ten zestaw win? Czy to raczej wystawa i żona pozwala kupić, pochwalić się, ale nie pozwala się tym bawić?
Co racja, to racja, widać przepych i kasę, fajna męska jaskinia, aleeeee....
Myślę, że na większości z nas większe wrażenie by robiła jakaś fajna obrabiarka w rogu, zajebisty toolbox wypchany po brzegi kluczami no i jak by ten Mustang miał ucięty przód i był przygotowany do zrobienia z niego trajki :twisted:
Miejsce fajne, ale pracować się tam nie da... Większość na forum zna swoje maszyny, bo je zbudowała od śrubki, a nie kupiła "w sklepie", z HD trajki też tu są, traja Barana np. rodzi się powolutku z bezkształtnej masy stali i nawet w stanie surowym robi kurewskie wrażenie, jakiego żaden sklepowy produkt nigdy nie przebije, bo jest jedyna i niepowtarzalna.
Nie chcę, żeby mnie źle zrozumiano, bo miejsce robi wrażenie, ale żeby na prawdę rozhuśtać gula, to nie tędy droga, chyba nie to forum...
Irek, jak ty mnie czule popieściłeś teraz :roll:
Jaskinia fajna, jednak raczej męski klubik niż warsztat.
Z jednej strony kumam, sam mam w domu swój pokój - co prawda bez mustanga :twisted: , ale mój...
"Mechanikiem" też nie jestem, trajkę buduje Gofer, więc rozumiem brak narzędzi,
aczkolwiek kilka śrubokrętów i kluczy nasadowych mam i parę rzeczy w trajce garbusowej zrobiłem...
To już nie garaż, to muzeum... Rożek ma rację :lol:
Ale jak ktoś ma możliwości to czemu nie...
Baran, może nie Ty osobiście iskry krzesasz, tylko ktoś dla Ciebie, ale swój udział w tworzeniu masz- a to decyzję w sprawie designu, a to dupę musisz posadzić, żeby sprawdzić czy wsio pasuje pod jeźdźca, a to papierologia... To też się liczy. Klubik ma facet zajebisty, imprezy można robić, o dupach i pojazdach pogadać- zazdraszczam, ... ale to juz nie garaż :lol:
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4343
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Arek »

Na Was można zawsze, kurwa, liczyć :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Baran »

Mam nadzieję, że kolega Rekin nie jest małostkowy i nie jest to jego ostatni wpis.
Śmiać się, żartować zawsze fajnie :lol:
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: krobia »

Czekałem który zacznie pierwszy :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Rekin
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2019, 00:02
Krótki opis: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znależć.
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Rekin »

Rob_trike pisze:fajnie tylko nie ma miejsca na narzędzia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W sumie liczy się pasja :D Daj zdjęcia traji jak dojedzie
To jest część garażowo-warsztatowa. Tu wykonuje drobne naprawy mojego klasyka oraz inne prace czasami nie zwiazane z motoryzacją.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2020, 17:08 przez Rekin, łącznie zmieniany 1 raz.
"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Awatar użytkownika
Rekin
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2019, 00:02
Krótki opis: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znależć.
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Rekin »

Czarek-trike pisze:Alkohol tam chlal ? baby ruchał ? :D
Oczywiście że tak !!! ...a jak inaczej. Moi znajomi już nie chcą imprezować w domu. Po mojej 50-tce stwierdzili, że tylku tutaj. Garaż jest również miejscem spotkań członków klubu Stajni elbląskiej. W planach Andrzejki i Sylwester jeszcze w tym roku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Awatar użytkownika
Rekin
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2019, 00:02
Krótki opis: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znależć.
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Rekin »

A teraz odniosę się do pozostałych wypowiedzi. Nie chwalę się na fb, bo uważam że to próżne. Jako przyszły trajkers chciałem Wam się poprostu pochwalić bo jestem dumny bardzo z mojego garazu, ponieważ w zdecydowanej większości wyposażyłem i urządziłem go sam. Żona wkurwiała się, że więcej czasu spedzam w garażu niż w domu i pachniało w powietrzu rozwodem. Sprzątam sam garażu bo lubie czystosć i porządek, no co poradzę na to że jestem jebanym pedantem ? Nie spodziwam się żeby ktoś był zazdrosny zawistnie, bo to ta gorsza odmian zazdrości. Nie jestem mechanikiem i raczej wykonuje bardzo drobne naprawy na ile potrafię i pozwalają mi na to warunki. Mając klasyka trzeba być zresztą przygotowanym na różne przygody. Garaż jest bardziej jak ktoś już tu na forum nazwał słusznie, taką jaskinią męską, a nie warsztatem. Bardzo sobie cenię jak ktoś robi coś od podstaw sam i również to podziwiam i oddaje pełen szacun. Natomiast jeśli uroziłem kogoś i przegiąłem z tym chwaleniem to przepraszam i uwierzcie mi, że nie taki miałem cel. Zasugerował jeden z kolegów, że pomyliłemo forum. Nie wiem co mam powiedzieć.
"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Awatar użytkownika
Fido
Posty: 668
Rejestracja: 08 sty 2011, 16:16
Lokalizacja: LTM
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Fido »

Garaż ładny (kwestia gustu).
Okazało się że nie tylko dywan w nim jest.
Są klucze i nie tylko.
I gut.
Dodałbyś w pierwszym poście te foty to temat inaczej by się zapewne potoczył, a tak wyszło jak wyszło.

Dla wielu z nas garaż jest miejscem może nie tylko pracy, ale jednak nie salonem.
W swoim ciąć,spawać i szlifować snp.zpachel się nie da bo szkoda by było pobrudzić pomieszczenia.
Fakt,ładne to to, konie zajebiste ale garażem bym już tego nie nazwał.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Yesvs666 »

...jak kolega wyżej wspomniał- są mebelki, są klucze, więc się wszystko teraz zgadza :-) trzeba było puścić te wszystkie foty w zestawie.
Nie każdy musi mieć tokarkę i frezarkę w garażu, ale jakieś minimum narzędzi jednak musi być.
Ps Też mam te mebelki w swoim, tylko szare, choć myślałem o czerwonych- nawet dają radę, no i warsztat zyskuje na wyglądzie ;-)
Bibownik masz zacny, najważniejsze, że i dłubnąć jest też gdzie.
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3217
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: kowall »

Widzisz , chodzi o to że nie znamy cię , jak byśmy się spotkali gdzieś na zlocie wypili parę browarów , poznali lepiej to by było pewnie inaczej ,a tak nie masz się czemu dziwić , masz garaż większy niż moje i pewnie wielu innych mieszkanie ,nie jeden z nas buduje w klitce gdzie wchodzi tylko traja i ledwo idzie przejść dookoła ,ale to jest nie ważne , to jest nasze królestwo , nasza jaskinia :wink: i nikt nam tego nie zabierze , tak więc nie masz się o co wkurwiać ,zaglądaj na forum , czytaj , pisz i do zobaczenia .
No i jeszcze jedno odnośnie trzeciego zdania w ostatnim wpisie żebyś był tego świadom , Trajkersem nie jest każdy kto ma trajkę , trzeba mieć trajkę ,ale to jest dopiero początek drogi.
Awatar użytkownika
BOOM
Posty: 533
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:48
Lokalizacja: MIKOŁÓW
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: BOOM »

A ja lubie takie garaże, czysto ,wszystko na swoim miejscu ,wiesz gdzie co masz a jak trza coś zrobić to też niema problemu.
Zazdroszcze Ci i garażu i tych mustangów, moja druga połówka była by w siódmym niebie jak w naszym garażu stałoby takie cudo :D
Awatar użytkownika
Fido
Posty: 668
Rejestracja: 08 sty 2011, 16:16
Lokalizacja: LTM
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Fido »

kowall pisze: ,nie jeden z nas buduje w klitce gdzie wchodzi tylko traja i ledwo idzie przejść dookoła.
No ja mam garaż przerobiony z chlewika na świnie i kury.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Rekin
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2019, 00:02
Krótki opis: Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znależć.
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Rekin »

pawlikTrike pisze:
rożek pisze:Hmm, no wyjebane, ładne, lubię Forda Mustanga bo to taki zwierz co potrafi ponieść ( właśnie mój pracownik liże rany po tym jak go ten koń do rowu wpierdolił), tylko co to ma wspólnego z forum trajek? Chcesz nas zaprosić by spalić kilka opon i pojeździć bokiem? By wypić ten zestaw win? Czy to raczej wystawa i żona pozwala kupić, pochwalić się, ale nie pozwala się tym bawić?


Hmm...takie trochę złośliwe ale rozumiem co masz na myśli. Natomiast muszę sprostować kilka rzeczy i odpowiedzieć na Twoje pytania.
Podejrzewam, ze Twojego pracownika koń do rowu nie wpierdolił, a raczej odwrotnie. Zabawę każdy widzi inaczej, więc Ciebie bawi jazda bokiem i palenie gumy, a mnie bawi jazda sama w sobie i ewentualnie jazda na torze. Każdy ma swoją zajawkę. Czy chcę Cię zaprosić ? ...raczej nie, bo nie mam w garażu zestawu win. Jakbyś zwrócił uwagę to Whyskey i zapewniam Cię że to nie wystawa, ale masz rację, ze zona pozwala kupić i się bawić, bo to nasze wspólne zabawki (nie mamy rozdzielności majątkowej). W przypadku innych pytań, jestem do dyspozycji.
"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Stajnia elbląska

Post autor: Yesvs666 »

Fido pisze:
kowall pisze: ,nie jeden z nas buduje w klitce gdzie wchodzi tylko traja i ledwo idzie przejść dookoła.
No ja mam garaż przerobiony z chlewika na świnie i kury.
Nom :D w UK miałem garaż, że traja wjeżdżała z luzem na 3 palce z każdej strony, a w środku było ok 30cm luzu z każdej strony po szerokości, i dało się tam traję zbudować, heh, to były czasy. W PL mam o niebo lepsze warunki, teraz jestem na etapie remontów i rozbudowy, nie szaleję jak kolega Rekin, ale porządek i wygląd to jednak ważna rzecz, zarówno dla samego siebie, jak i odwiedzających (ew. przyszłych klientów). Wyposażenie to kolejna sprawa, człowiek chciałby mieć wszystko w garażu, ale siły na zamiary trzeba mierzyć...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości