logo trajkersów

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: winda »

waldi pisze:panowie brak słów na te wypowiedzi, pytałem o logo trajki a nie wstąpienie do klubu, widzę że czytanie ze zrozumieniem sprawia bul,jeżeli chciał bym wstąpić to inaczej podszedł bym do tematu, większość postów na tematy techniczne są żałosne jak ustawić główkę ramy jakie hamulce i takie tam stado baranów przez których cofnięte są pojazdy SAM, trajek zbudowałem 6 i wszystkie pomykają co widzę na zlotach, zero pojęcia o mechanice i jakimkolwiek rozsądnym tworzeniu, rowery składać i tyle, a na pytanie czy można logo trajki skopiować to wypowiedzi pełne pogardy, mam wrażenie ze w klubie króluje chamstwo z czego jesteście dumni mam wielu KOLEGÓW co pomogą zawsze nieważne kto i czym jeździ ważne że moto i to się chwali, po co jeździcie na zloty między ludzi, zaszyjcie się sami w czarnej dupie i srajcie sobie na motory na pewno was to będzie bawić,przez takich chamów motocykliści mają opinie jaką maja - tyle mam do powiedzenia dla tych co mi dali ciekawe odp, pozdrawiam TRAJKERSÓW a baranom ch..j w dupę zrobię to w waszym stylu na kompie poradzę sobie z tym w 8 sekund i tyle, zegnam ozięble
. Pewnie wszystkich zaskocze ale będę bardzo spokojny. Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie. Nikt Cie nie obrażał i nie robił wycieczek osobistych. Wszyscy odnosili się to twojego pomysłu a nie twej osoby. Na chuj tyle lat na tym firum siedzisz skoro tu chamy i barany. Tematy techniczne załosne bo o hamulcach i główkach ramy. Myślę że w chuja lecisz z tymi sześcioma trajkami. Tyle lat jesteś w światku motocyklowym a pojęcia nie masz co to barwy klubowe? Osiem sekund będziesz robił nasze " logo"? Nie lepiej ten czas poświęcić na zluzowanie ciasnej czapeczki? Dorosły jesteś to sam podejmujesz decyzje i ponosisz konsekwencje tych decyzji. Chyba nawet nie usunę cię z forum.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: franky »

MAsakra. Winda przeklina! Rozjebało mi konstrukcje dnia!
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Yesvs666 »

winda pisze:
waldi pisze:panowie brak słów na te wypowiedzi, pytałem o logo trajki a nie wstąpienie do klubu, widzę że czytanie ze zrozumieniem sprawia bul,jeżeli chciał bym wstąpić to inaczej podszedł bym do tematu, większość postów na tematy techniczne są żałosne jak ustawić główkę ramy jakie hamulce i takie tam stado baranów przez których cofnięte są pojazdy SAM, trajek zbudowałem 6 i wszystkie pomykają co widzę na zlotach, zero pojęcia o mechanice i jakimkolwiek rozsądnym tworzeniu, rowery składać i tyle, a na pytanie czy można logo trajki skopiować to wypowiedzi pełne pogardy, mam wrażenie ze w klubie króluje chamstwo z czego jesteście dumni mam wielu KOLEGÓW co pomogą zawsze nieważne kto i czym jeździ ważne że moto i to się chwali, po co jeździcie na zloty między ludzi, zaszyjcie się sami w czarnej dupie i srajcie sobie na motory na pewno was to będzie bawić,przez takich chamów motocykliści mają opinie jaką maja - tyle mam do powiedzenia dla tych co mi dali ciekawe odp, pozdrawiam TRAJKERSÓW a baranom ch..j w dupę zrobię to w waszym stylu na kompie poradzę sobie z tym w 8 sekund i tyle, zegnam ozięble
. Pewnie wszystkich zaskocze ale będę bardzo spokojny. Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie. Nikt Cie nie obrażał i nie robił wycieczek osobistych. Wszyscy odnosili się to twojego pomysłu a nie twej osoby. Na chuj tyle lat na tym firum siedzisz skoro tu chamy i barany. Tematy techniczne załosne bo o hamulcach i główkach ramy. Myślę że w chuja lecisz z tymi sześcioma trajkami. Tyle lat jesteś w światku motocyklowym a pojęcia nie masz co to barwy klubowe? Osiem sekund będziesz robił nasze " logo"? Nie lepiej ten czas poświęcić na zluzowanie ciasnej czapeczki? Dorosły jesteś to sam podejmujesz decyzje i ponosisz konsekwencje tych decyzji. Chyba nawet nie usunę cię z forum.
...i mnie kolega Waldi wyjebał z butów z samego rana, starałem się tutaj stanąć po stronie tych, co wiedzą mniej, bo przecież każdy z nas kiedyś wiedział mniej, a tu taka lepa w ryj! Te wszystkie pierdoły o główkach ramy itp są potrzebne, bo NIEKTÓRZY WIEDZĄ MNIEJ jak już wspominałem przed chwilą, sam, choć dłubię od dziecka w motocyklach, autach, samolotach, śmigłowcach i cholera wie w czym jeszcze, radzę się innych ludzi, bo czasami rozwiązując błahy problem można się nieźle napocić, a przyjdzie drugi, pokaże palcem proste rozwiązanie i EUREKA (tak np. miałem z wybierakiem biegów od garba przy trai, już miałem to wywalić, a wystarczyło dospawać płaskownik z dziurką i kawałek pręta- dzięki jeszcze raz za patent) Głupio mi teraz, że chłopa broniłem, kto by się spodziewał... MEA DOMINA CULPA
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: winda »

Aaaa się rozmyśliłem. Pomachajcie na dowidzenia koledze :mrgreen: F13
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

winda pisze:Aaaa się rozmyśliłem. Pomachajcie na dowidzenia koledze :mrgreen: F13
Toz f13 to chyba z 5lat był nie używany...moze się zaciał :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: andrzejqs »

:shock: :shock: Wszyscy starali się wytłumaczyć no ale niestety pytajnik nie umiał czytać ze zrozumieniem może trzeba było w jego języku " ty baranie ni h....ja nie możesz" może by zrozumiał. Z drugiej strony skoro ma tyle znajomych motocyklistów niech poprosi o ich naszywki i logo na plakat.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

andrzejqs pisze::shock: :shock: Wszyscy starali się wytłumaczyć no ale niestety pytajnik nie umiał czytać ze zrozumieniem może trzeba było w jego języku " ty baranie ni h....ja nie możesz" może by zrozumiał. Z drugiej strony skoro ma tyle znajomych motocyklistów niech poprosi o ich naszywki i logo na plakat.
Może już prosił i cały czas ma...pusta ściane
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: andrzejqs »

Jako jedyny mu pomogę. Żeby nie mówił, że pomocy nie otrzymał. Wybierz sobie logo które chcesz tylko zapytaj właściciela.

Oprócz logo trajkersów, bo wiesz, że ni ch....ja


https://www.google.pl/search?client=ope ... cMk2zTEFis
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Lipa »

...trochę mnie nie było.. ale czad temat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
temat barw jakoś ogarnę ale inna rzecz mnie nurtuje...

dobra który to ten baran co pisze o hamulcach ??? :lol: :lol:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: andrzejqs »

stado baranów przez których cofnięte są pojazdy SAM :lol: :shock: :?:

większość postów na tematy techniczne są żałosne :lol:

Kolega sympatyczny rozczarowany twórca 6 trajek nie otrzymał naszywki ani cyfrowego logo nie wspominając o dokładnych planach na trajkę w formacie cyfrowym.

A się rozpisałem.Pauza w tym wątku
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3673
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: bandit »

Waldi nie jestem w klubie ale jestem najstarszy stażem tu i od Barana mnie ani nikogo tu nie będziesz obrażać. Jak Ci w dupie źle bo nie pozwolono Ci plagiatu odjebac, to powiem krótko. Wypierdalaj.
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

bandit pisze:Waldi nie jestem w klubie ale jestem najstarszy stażem tu i od Barana mnie ani nikogo tu nie będziesz obrażać. Jak Ci w dupie źle bo nie pozwolono Ci plagiatu odjebac, to powiem krótko. Wypierdalaj.
Hard core :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: franky »

Gdzie Baran? Bo nie wiem, czy go obrażają, czy nie.
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

franky pisze:Gdzie Baran? Bo nie wiem, czy go obrażają, czy nie.
:D :D :D
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3673
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: bandit »

bandit pisze:Waldi nie jestem w klubie ale jestem najstarszy stażem tu i od Barana mnie ani nikogo tu nie będziesz obrażać. Jak Ci w dupie źle bo nie pozwolono Ci plagiatu odjebac, to powiem krótko. Wypierdalaj.
Wpis wyszedł z telefonu z podpowiedzi. Poprawiona forma:

Waldi nie jestem w klubie ale jestem najstarszy stażem tu i od baranów mnie ani nikogo tu nie będziesz obrażać. Jak Ci w dupie źle, bo nie pozwolono Ci plagiatu odjebać, to powiem krótko. Wypierdalaj.
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Lipa »

:mrgreen: :mrgreen: Pany po co się wkręcać.. Mistrz Windu już zrobił porządek..
Swoja drogą strasznie zgorzkniały człowiek... tylko współczuć :(
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

Lipa pisze::mrgreen: :mrgreen: Pany po co się wkręcać.. Mistrz Windu już zrobił porządek..
No i spierdoliłes cały temat :evil:
A tak się fajnie zapowiadało... Barana już się czepiał, Franki okulary już zdejmał, do szarpaczki się szykował...eeechhh :?
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: franky »

krobia pisze:
Lipa pisze::mrgreen: :mrgreen: Pany po co się wkręcać.. Mistrz Windu już zrobił porządek..
No i spierdoliłes cały temat :evil:
A tak się fajnie zapowiadało... Barana już się czepiał, Franki okulary już zdejmał, do szarpaczki się szykował...eeechhh :?
Nie ściągam, bo ślepy. :lol:
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: adaśko »

krobia pisze:
Lipa pisze::mrgreen: :mrgreen: Pany po co się wkręcać.. Mistrz Windu już zrobił porządek..
No i spierdoliłes cały temat :evil:
A tak się fajnie zapowiadało... Barana już się czepiał, Franki okulary już zdejmał, do szarpaczki się szykował...eeechhh :?
do szarpaczki Krobia pierwszy ( żużel Toruń )
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

adaśko pisze:
krobia pisze:
Lipa pisze::mrgreen: :mrgreen: Pany po co się wkręcać.. Mistrz Windu już zrobił porządek..
No i spierdoliłes cały temat :evil:
A tak się fajnie zapowiadało... Barana już się czepiał, Franki okulary już zdejmał, do szarpaczki się szykował...eeechhh :?
do szarpaczki Krobia pierwszy ( żużel Toruń )
To było chooooj... Za dwa tyg będzie szarpaczka na żużlu, przybywa!
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: fidel »

waldi pisze: większość postów na tematy techniczne są żałosne jak ustawić główkę ramy jakie hamulce i takie tam stado baranów przez których cofnięte są pojazdy SAM, trajek zbudowałem 6 i wszystkie pomykają co widzę na zlotach, zero pojęcia o mechanice i jakimkolwiek rozsądnym tworzeniu
Szanowny Waldi uraziły cie odpowiedzi kolegów dotyczące logo a sam jedziesz po halterach w stosunku do użytkowników może mniej doświadczonych w sprawach technicznych.To nie barany pytających o kąt pochylenia główki ramy stworzyli przepisy dotyczące rejestracji samów ale ,, intelektualiści" którzy uważają że sprawność manualna innych ludzi jest taka jak ich ,i do stworzenia taczki potrzebna jest konsultacja NASA. Z tym chujem w dupę to przesadziłeś jeszcze ktoś pomyśli żeś pedał.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3673
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: bandit »

Sprawdziłem historię postów pretensjonalnego waldiego. Jest moc. Szczególnie że tu trafił bo miał interes, pomoc w rejestracji i powitalnia. Ostatnio zapytanie o gaźnik i ostatnio pretensje o logo... Zastanawiam się do której traji, czy do nr 1,2 3 ....czy 6-stej.

Uwielbiam taki typ ludzi którzy jak coś potrzebuja to są mili, a jak nie to farmazony lecą.

Jak to było to powiedzenie, jak chcesz poznać charakter człowieka zrób choć raz wbrew jego woli...
Awatar użytkownika
mechanior
Member
Member
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lip 2010, 23:57
Lokalizacja: Ornontowice
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: mechanior »

Cos mi sie wydaje że ten waldi to jakis szczyl który jedną łapą klepie w klawiature a drugą gmera w jajcach, nikt normalny by tak nie pierdolił, a już na pewno nie ktoś kto ulepił 6 trajek, chyba że w piaskownicy.
Mówić nie myśląc, to tak jak strzelać nie celując.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: adaśko »

krobia pisze:
adaśko pisze:
krobia pisze:
Lipa pisze::mrgreen: :mrgreen: Pany po co się wkręcać.. Mistrz Windu już zrobił porządek..
No i spierdoliłes cały temat :evil:
A tak się fajnie zapowiadało... Barana już się czepiał, Franki okulary już zdejmał, do szarpaczki się szykował...eeechhh :?
do szarpaczki Krobia pierwszy ( żużel Toruń )
To było chooooj... Za dwa tyg będzie szarpaczka na żużlu, przybywa!
Na całe szczęście za dwa tygodnie szlajamy się po bieszczadach, przez Słowację po Węgry , niestety autem ale na przyszły rok jest planowany rajd trają i rowerami po Polsce
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
mazda
Posty: 950
Rejestracja: 27 sty 2007, 20:52
Krótki opis: Kupic, sprzedac, zamienic - handlarz doskonał
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: mazda »

Waldi po kiego grzyba Ci to logo na plecach skoro nie należysz do klubu ?
Równie dobrze można sobie nalepić odblask "Policja" Straż" "CBS" i co będziesz się z tym afiszował na zlotach czy ulicy ?
A pomyślałeś że "Trajkersi" mogą mieć z kimś zatargi na noże i siekiery... i jak wrogi klub zobaczą taką jedną samotną owieczkę w barwach innego wrogiego klubu to tej owcy z dupy zrobią Jesień Średniowiecza :roll:

Siedzę na tym forum od jego początków, ba nawet byłem jak to forum istniało w innej wersji wiec przez zasiedzenie powinienem dostać honorowo barwy :mrgreen: Chociaż za moje postępowanie to raczej bana :roll:

Dla jasności co do mojej osoby.
Należałem do dwóch stowarzyszeń, jedno z nich sam tworzyłem. Chodzę czasami na spotkania do klubu MC ale nie po to by dostać barwy. Chodzę tam bo jest kilku fajnych ludzi z którymi mam dobry kontakt, tworzymy razem imprezy i dobrze się bawimy.
Natomiast i ja coś mam na plecach, jest wyjątkowo proste i rzuca się w oczy :lol: Nikt oprócz mnie nie ma takiego znaczka. Jestem rozpoznawalny na każdej imprezie moto w Małopolsce 8) Po naszywce na plecach wiadomo że to ten co prowadzi imprezy ;) A w sumie chodziło tylko o bezpieczeństwo na drodze - wymyśliła to moja żona bym bezpiecznie dojechał do Holandii :wink:
Ta kamizelka była zakupiona w kantynie na KWP Kraków, została przerobiona "pode mnie" czyli istnieje tylko 1 sztuka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2018, 23:18 przez mazda, łącznie zmieniany 1 raz.
Budowa Trajki jest jak film pt. " Niekończąca się opowieść "
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości