logo trajkersów

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
waldi
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:41

logo trajkersów

Post autor: waldi »

Witam,mam ogólne pytanko jak zdobyć naszywkę trajkersów i zdjęcie logo trajki w formie elektronicznej
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Rob_trike »

To nasze Barwy

Tak więc jeśli chcesz je "zdobyć" i nosić to powinieneś sam do tego dojść jak, kto i kiedy decyduje o ich nadaniu ....
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3216
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: kowall »

waldi pisze:Witam,mam ogólne pytanko jak zdobyć naszywkę trajkersów i zdjęcie logo trajki w formie elektronicznej
Z tego co widzę jesteś już osiem lat na tym forum , ale musisz tu kurewnie rzadko zaglądać że zadajesz tak idiotyczne pytanie .....
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Yesvs666 »

Rob_trike pisze:To nasze Barwy

Tak więc jeśli chcesz je "zdobyć" i nosić to powinieneś sam do tego dojść jak, kto i kiedy decyduje o ich nadaniu ....
...jakoś tak niedawno była nabita na forum z gościa w kamizelce z barwami jakiegoś MC, było coś w dyskusji że to be, że te hierarchie i sposoby przyjmowania do klubów też be i w ogóle, czy jakoś tak. Nie chce mi się grzebać za tym i cytować dosłownie, ale o co chodzi: Facet zadaje pytanie, może nie koniecznie sformułowane jak należy, a dostaje odpowiedź że jak chcesz być jednym z nas, to się dowiedz od ch... wie kogo, ch... wie gdzie i ch... wie kiedy co masz zrobić. Czy to nie jest właśnie "TO COŚ" tak piętnowane przez Was Panowie? Ok, wiadoma sprawa, że wszystko ma swoje miejsce i kolejność, pewne zabiegi wymagają czasu i zaangażowania, że czyichś barw, loga, etc nie dostaje się na zasadzie "bo ja chcę", ale nie prościej jest chłopu powiedzieć mniej- więcej co i jak? Że jedź tu, pogadaj z tym, on Ci powie co i jak i wtedy się zastanów czy Ty chcesz i czy my Cię chcemy?
Jak tu kogoś uraziłem, to z góry przepraszam, ale trochę zbaraniałem o co w tym wszystkim chodzi...
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: andrzejqs »

Po co ci logo trajkersów ? Chyba nie wpadłeś na pomysł, że sobie wyhaftujesz takie barwy na katanie bądź wywalisz na trajce bez zgody zainteresowanych. :shock: rozjaśnię ci trochę jako osoba postronna tu jest forum miłośników trajek możesz tu pisać, zadawać pytania i dostawać porady, ale przez to nie jesteś trajkersem tylko zwykłym użytkownikiem tego forum, jeśli chcesz zostać trajkersem musisz o to zapytać jakiegoś trajkersa najlepiej na PW o warunki i zasady, i tak na koniec nie wszyscy tu są trajkersami. Ludzką rzeczą jest błądzic. :D
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
waldi
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:41

Re: logo trajkersów

Post autor: waldi »

Sprawa wygląda tak z powodów zdrowotnych nie ma sensu starać się o wasze barwy choć było by super, chciał bym zlecić wykonanie w drukarni plakatu waszego loga i dla tego potrzebna jest grafika w formie elektronicznej i jak bym jeszcze miał to na plecach to jak zdobycie K2. Jak dotąd udało mi się być na zlotach raz w koło 2010r i raz u Marynarza roku nie pamiętam,żonę i córkę zabieram czasami na spacery TRAJA w koło komina,rocznie robię około 200-300km, wiec jestem bardzo aktywny na moje możliwości. ALE śledzę na bieżąco zloty na youtube i tyle mogę. A jak to kogoś bawi to zdrowia życzę bo śmiech to zdrowie. POZDRO
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4343
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Arek »

waldi pisze:Sprawa wygląda tak z powodów zdrowotnych nie ma sensu starać się o wasze barwy choć było by super, chciał bym zlecić wykonanie w drukarni plakatu waszego loga i dla tego potrzebna jest grafika w formie elektronicznej i jak bym jeszcze miał to na plecach to jak zdobycie K2. Jak dotąd udało mi się być na zlotach raz w koło 2010r i raz u Marynarza roku nie pamiętam,żonę i córkę zabieram czasami na spacery TRAJA w koło komina,rocznie robię około 200-300km, wiec jestem bardzo aktywny na moje możliwości. ALE śledzę na bieżąco zloty na youtube i tyle mogę. A jak to kogoś bawi to zdrowia życzę bo śmiech to zdrowie. POZDRO
To, co każdy Trajkers nosi na plecach, to Barwy, Kolego. Własność i jedno z najważniejszych dóbr Klubu Trajkersi. Jeździj i baw się dobrze z tego powodu :)
waldi
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:41

Re: logo trajkersów

Post autor: waldi »

Nie napisałem jeszcze że chciałbym samo logo trajki wykorzystać bez napisu =trajkersi= i czytając odp.to nie warto było pytać
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4343
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Arek »

waldi pisze:Nie napisałem jeszcze że chciałbym samo logo trajki wykorzystać bez napisu =trajkersi= i czytając odp.to nie warto było pytać
Zawsze warto. Tylko zadający pytanie uzyskuje odpowiedź. Nie obrażaj się, tylko staraj zrozumieć, o czym do Ciebie napisałem ;)
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Yesvs666 »

waldi pisze:Nie napisałem jeszcze że chciałbym samo logo trajki wykorzystać bez napisu =trajkersi= i czytając odp.to nie warto było pytać
Zrób se chłopie podobne ( nie identyczne) i po kłopocie, na allegro sobie kup naszywkę triker i też będzie ładnie. Jak widzisz klub nie przewiduje raczej honorowego członkostwa...
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: adaśko »

Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

Yesvs666 pisze:

Zrób se chłopie podobne ( nie identyczne) i po kłopocie, na allegro sobie kup naszywkę triker i też będzie ładnie. Jak widzisz klub nie przewiduje raczej honorowego członkostwa...
kurwa...ty Bombel jakis jestes czy inny Miko :?: :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Rob_trike »

po prostu nie rozumie lub nie wie o czym pisalem

I jeszcze jedno - nie kazdy Klub jest identyczny To tak jak bys pisal ze kazdy motocyklista to dawca A Barwy to Barwy Koniec
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: winda »

Niepełnosprawność nie zamyka drogi do klubów motocyklowych w przeciwieństwie do niektórych zawodów ;) . Nie ma co się obrażać. Odpowiedz uzyskałeś kulturalną jak na to forum :wink: Barwy dla klubów są ważne. Taki światek. Masz do wyboru jeszcze inne, luźniejsze, formy. Stowarzyszenia, grupy motocyklowe. Raczej nie możliwe aby na tym forum jakiś Trajkers nabijał się z klubu mc . poszukaj to poczytamy Yesvs666
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7516
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: pawlikTrike »

Yesvs666 pisze:
...jakoś tak niedawno była nabita na forum z gościa w kamizelce z barwami jakiegoś MC, było coś w dyskusji że to be, że te hierarchie i sposoby przyjmowania do klubów też be i w ogóle, czy jakoś tak. Nie chce mi się grzebać za tym i cytować dosłownie...
Raczej może poszukaj i zacytuj dosłownie, z ciekawością przeczytam
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Yesvs666 »

O to mi koorva chodziło Panowie nie bardzo pamiętałem kontekst darcia łacha z MC na tym konkretnie forum (bo śledzę kilka), ale jak zobaczyłem te naszywki to mi się skojarzyło i znalazłem- nocna zmiana s69 zdaje się... Stoi typ z takimi blachami na plecach i mu się dostaje...Z tym typem sprawa jest jasna, ale tylko dla kogoś, kto kojarzy o co tu biega. Z tym życiem z MC mi się też zmiksowało, bo na innym forum była o tym ostra rozmowa i zlały mi się te tematy w jeden.
Nie zmienia to faktu, że kolega Adaśko podsyła tu takie cuda, żeby se kupić (z ironią oczywiście) i co by było, jakby se chłop to kupił, na kufaję nakleił i na zlot przyjechał, bo mu dobry kolega z forum podesłał? Kolejna beka? Nie każdy w tym siedzi, nie każdy wie o co chodzi i nie musi wiedzieć wszystkiego. Wy, Panowie tak wszystko o wszystkim od razu wiedzieliście? Wcielam się tu w obrońcę uciśnionych (w cudzysłowiu), ale niefajne to jest...
Chciał se chłop zrobić plakat czy coś, czy tam sobie kurtkę przyozdobić logiem trajkersów- bo ładne, spodobało się mu, mógł sobie ze strony zerżnąć, pierwszy- lepszy łepek z programem graficznym na kompie by mu to obrobił, ale nie zrobił tego- zapytał się, a w zamian od kolegów dostał "kopa w jaja" że po co się pyta i w ogóle to nie jest godzien wiedzieć takich rzeczy...
Nie jestem w klubie, a i na forum dość krótko, więc pewnie nie powinienem się odzywać, ale zaskoczyła mnie po prostu taka postawa i z drugiej strony to dobrze, że taki temat się pojawił, bo być może ktoś jeszcze miał podobne pomysły, albo kiedyś jakiś nowy forumowicz się pojawi z podobną wizją, to teraz będzie wiedział co i jak. Miałem się już nie odzywać, ale Adaśko tymi naszywkami z OLXa ruszył mi gula i nie wytrzymałem.
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7516
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: pawlikTrike »

Yesvs666 pisze:
O to mi koorva chodziło Panowie nie bardzo pamiętałem kontekst darcia łacha z MC na tym konkretnie forum (bo śledzę kilka), ale jak zobaczyłem te naszywki to mi się skojarzyło i znalazłem- nocna zmiana s69 zdaje się... Stoi typ z takimi blachami na plecach i mu się dostaje...Z tym typem sprawa jest jasna, ale tylko dla kogoś, kto kojarzy o co tu biega. Z tym życiem z MC mi się też zmiksowało, bo na innym forum była o tym ostra rozmowa i zlały mi się te tematy w jeden.
Nie zmienia to faktu, że kolega Adaśko podsyła tu takie cuda, żeby se kupić (z ironią oczywiście) i co by było, jakby se chłop to kupił, na kufaję nakleił i na zlot przyjechał, bo mu dobry kolega z forum podesłał? Kolejna beka? Nie każdy w tym siedzi, nie każdy wie o co chodzi i nie musi wiedzieć wszystkiego. Wy, Panowie tak wszystko o wszystkim od razu wiedzieliście? Wcielam się tu w obrońcę uciśnionych (w cudzysłowiu), ale niefajne to jest...
Chciał se chłop zrobić plakat czy coś, czy tam sobie kurtkę przyozdobić logiem trajkersów- bo ładne, spodobało się mu, mógł sobie ze strony zerżnąć, pierwszy- lepszy łepek z programem graficznym na kompie by mu to obrobił, ale nie zrobił tego- zapytał się, a w zamian od kolegów dostał "kopa w jaja" że po co się pyta i w ogóle to nie jest godzien wiedzieć takich rzeczy...
Nie jestem w klubie, a i na forum dość krótko, więc pewnie nie powinienem się odzywać, ale zaskoczyła mnie po prostu taka postawa i z drugiej strony to dobrze, że taki temat się pojawił, bo być może ktoś jeszcze miał podobne pomysły, albo kiedyś jakiś nowy forumowicz się pojawi z podobną wizją, to teraz będzie wiedział co i jak. Miałem się już nie odzywać, ale Adaśko tymi naszywkami z OLXa ruszył mi gula i nie wytrzymałem.
Nie przesadzaj i zluzuj szelki...
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: winda »

Skoro mówisz o bece z tych naszywek z linku to nie wiem czemu wcześniej mówiłeś o dyskusji o mc . niewidzę związku. Co do dyskucji o klubach w internecie. Kilka takich czytałem. Wszystkie mają wspólny mianownik . Najwięcej wiedzą i piszą ci co nie są w klubach. :mrgreen: Mistrzostwem świata jest jednak inna postawa: Wszemi i wobec wszystkim oznajmiam , naszywkami na plecach, że jestem wolnym jeźdzcem. Afiszuję swoją niezależność w taki sposób aby to z kilku metrów wyglądało.....jak barwy. :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: andrzejqs »

Yesvs666 W końcu nie jeździmy na komarkach gość jest od Maj 28, 10 z nami na forum i zadaje takie dziwne pytanie ja jestem rok krócej i powiem, że jest tu na forum wszystko, tylko trzeba to przeczytać i pamiętam, że był już ten temat poruszany.

Bo ktoś myślał, że skoro jest uczestnikiem forum, to może się posługiwać logo klubu, był też na przykład temat o zakupionej trajce ozdobionej czaszkami hells angels zdaje się Winda ostrzegał posiadacza, że może mieć problemy, jeśli tak będzie jeździł. Więc z takich tematów można wyciągnąć pewne wnioski. Tylko trzeba czytać.



Forum jak forum lepiej jak jest luzackie :D takie tu zasady przychodzi laska proszona jest o foty cycków przychodzi przyszły triker zaraz zostaje zgaszony jego zapał pytaniem o papiery pada dziwne pytanie odpowiedź jest jeszcze dziwniejsza A przypomniała mi się jeszcze loża szyderców, ale ostatnio gdzieś o niej ucichło. :lol: :lol:
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: krobia »

andrzejqs pisze:Yesvs666 W końcu nie jeździmy na komarkach gość jest od Maj 28, 10 z nami na forum i zadaje takie dziwne pytanie ja jestem rok krócej i powiem, że jest tu na forum wszystko, tylko trzeba to przeczytać i pamiętam, że był już ten temat poruszany.

Bo ktoś myślał, że skoro jest uczestnikiem forum, to może się posługiwać logo klubu, był też na przykład temat o zakupionej trajce ozdobionej czaszkami hells angels zdaje się Winda ostrzegał posiadacza, że może mieć problemy, jeśli tak będzie jeździł. Więc z takich tematów można wyciągnąć pewne wnioski. Tylko trzeba czytać.



Forum jak forum lepiej jak jest luzackie :D takie tu zasady przychodzi laska proszona jest o foty cycków przychodzi przyszły triker zaraz zostaje zgaszony jego zapał pytaniem o papiery pada dziwne pytanie odpowiedź jest jeszcze dziwniejsza A przypomniała mi się jeszcze loża szyderców, ale ostatnio gdzieś o niej ucichło. :lol: :lol:
jak loża :?: jaka loza :?: wszyscy się wyprą (a raczrj wypierali)przynależności do takowej organizacji :!:
szkoda,że to jakoś samo z siebie umarło :?
....same stare dziadki tu już tylko są :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: andrzejqs »

Loża pewnie odeszła w niepamięć w 2013 r.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
waldi
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:41

Re: logo trajkersów

Post autor: waldi »

panowie brak słów na te wypowiedzi, pytałem o logo trajki a nie wstąpienie do klubu, widzę że czytanie ze zrozumieniem sprawia bul,jeżeli chciał bym wstąpić to inaczej podszedł bym do tematu, większość postów na tematy techniczne są żałosne jak ustawić główkę ramy jakie hamulce i takie tam stado baranów przez których cofnięte są pojazdy SAM, trajek zbudowałem 6 i wszystkie pomykają co widzę na zlotach, zero pojęcia o mechanice i jakimkolwiek rozsądnym tworzeniu, rowery składać i tyle, a na pytanie czy można logo trajki skopiować to wypowiedzi pełne pogardy, mam wrażenie ze w klubie króluje chamstwo z czego jesteście dumni mam wielu KOLEGÓW co pomogą zawsze nieważne kto i czym jeździ ważne że moto i to się chwali, po co jeździcie na zloty między ludzi, zaszyjcie się sami w czarnej dupie i srajcie sobie na motory na pewno was to będzie bawić,przez takich chamów motocykliści mają opinie jaką maja - tyle mam do powiedzenia dla tych co mi dali ciekawe odp, pozdrawiam TRAJKERSÓW a baranom ch..j w dupę zrobię to w waszym stylu na kompie poradzę sobie z tym w 8 sekund i tyle, zegnam ozięble
waldi
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:41

Re: logo trajkersów

Post autor: waldi »

Szacunek dla kolegi Yesvs666 czapki z głów, jeden co zrozumiał człowieka
Czarek-trike
Posty: 9304
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: Czarek-trike »

waldi pisze:(..) na pytanie czy można logo trajki skopiować to wypowiedzi pełne pogardy(..)
Witaj, podpowiem Ci :wink: ... ''logo trajki'' to element BARW KLUBOWYCH - i nie ma chuja żeby Ci ktos pozwolił z tego kopiować..i tak jest z każdym innym (szanującym się ) klubem. Czy chciałbyś trajkę..skrzydło..pięść..czy coś innego.
Na chuj ci to? teraz jest technologia/technika tyle możliwości.. mozna sobie samemu wytworzyć coś fajnego i powiesić w formie plakatu czy czego tam sobie pragniesz.


Abstrahując ... pogadałem dzisiaj trochę z Góralem (wiecie z jakiego Klubu :wink: ) kazał przekazać pozdrowienia :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
tim
Posty: 619
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:36
Lokalizacja: Mroczeń
Kontakt:

Re: logo trajkersów

Post autor: tim »

Ja kupiłem traje z nalepką "Trajkersi" i się jej pozbyłem. Jest jeszcze jedna naklejka ale tam jest logo trajki i napis E-trike
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości