Trajka Irka (Yesvs666)

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Czarek-trike pisze:
bandit pisze:Była na forum Trajka z goldasa. Dowód rejestracyjny normalny.

Dowód od trajki marki sam., Motocykl liczba osi 2.
Nie ma wpisu o ilości kół.


Paneuropa poniżej.
W tym roku tak wyglądała :D

jak mnie się to podoba...jeszcze tylko błotniki i wio :wink:
Troszkę inną mam wizję, ale ta niczego sobie ;-) Myślę o mniejszych kółkach na tył, tak ze 14cali, 19stka na przód + wahacz pchany, lub trapez... trochę oblachować+ jedyny słuszny kolor ;-)
Marzenia marzeniami, bez kwita nie ma co się brać, jak się potwierdzi to, co Bandit prawi, to wtedy trzeba będzie temat ruszyć... ;-)
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: winda »

Błotniki? Nie rozumiem
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: adaśko »

Bandit coś miesza , skoro mam st1100 z kwitem , to mogę przerobić na traje i jeździć legalnie na tych papierach ?
Chyba tak długo jak się nic nie stanie.
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: adaśko »

bandit pisze:Była na forum Trajka z goldasa. Dowód rejestracyjny normalny.

Dowód od trajki marki sam., Motocykl liczba osi 2.
Nie ma wpisu o ilości kół.


Paneuropa poniżej.
Paneuropa ze zdjęcia jeździ na kwitach od paneuropy , ale równie dobrze może mieć kwity na kombajn czy łódź lub inne ufo
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

adaśko pisze:Bandit coś miesza , skoro mam st1100 z kwitem , to mogę przerobić na traje i jeździć legalnie na tych papierach ?
Chyba tak długo jak się nic nie stanie.
M też się to nie widzi- nie ten kraj :lol: :lol: :lol: ale kto wie... Kumpel spróbuje u policjantów zapytać gdzie ta kategoria pojazdu jest do odczytania, bo w kwitach zero info- musi być w cepiku, bo jak nie ma, to Bandit ma rację ;-)
Czarek-trike
Posty: 9304
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Czarek-trike »

adaśko pisze:Bandit coś miesza , skoro mam st1100 z kwitem , to mogę przerobić na traje i jeździć legalnie na tych papierach ?
Chyba tak długo jak się nic nie stanie.
No dobra... ramę masz st1100, piec też... pewnie-napewno zmieniła się masa pojazdu. Liczba osob dalej taka sama jak w st1100..liczba osi też . Więc ? :wink:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Czarek-trike
Posty: 9304
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Czarek-trike »

Yesvs666 pisze:
adaśko pisze:Bandit coś miesza , skoro mam st1100 z kwitem , to mogę przerobić na traje i jeździć legalnie na tych papierach ?
Chyba tak długo jak się nic nie stanie.
M też się to nie widzi- nie ten kraj :lol: :lol: :lol: ale kto wie... Kumpel spróbuje u policjantów zapytać gdzie ta kategoria pojazdu jest do odczytania, bo w kwitach zero info- musi być w cepiku, bo jak nie ma, to Bandit ma rację ;-)
Jakbyśmy się chcieli ''dopierdolić'' to np... masz ścigacza/plastika/przecinaka...przerabiasz go na streetfightera ..dajesz jednoosobowy zadupek i latasz...pan pies Cie zatrzymuje, patrzy w papier (wpisane 2 osoby) patrzy na Twoj motór i...? :mrgreen:

fota poglądowa...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3673
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: bandit »

Udowodnijcie że nie można. Przekonajcie mnie że się mylę.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: winda »

Proszę bardzo. Każda ingerencja w konstrukcję fabryczną wymaga opini diagnosty. Nie pisze jak robimy tylko jak jest w prawie.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Czarek-trike pisze:
Yesvs666 pisze:
adaśko pisze:Bandit coś miesza , skoro mam st1100 z kwitem , to mogę przerobić na traje i jeździć legalnie na tych papierach ?
Chyba tak długo jak się nic nie stanie.
M też się to nie widzi- nie ten kraj :lol: :lol: :lol: ale kto wie... Kumpel spróbuje u policjantów zapytać gdzie ta kategoria pojazdu jest do odczytania, bo w kwitach zero info- musi być w cepiku, bo jak nie ma, to Bandit ma rację ;-)
Jakbyśmy się chcieli ''dopierdolić'' to np... masz ścigacza/plastika/przecinaka...przerabiasz go na streetfightera ..dajesz jednoosobowy zadupek i latasz...pan pies Cie zatrzymuje, patrzy w papier (wpisane 2 osoby) patrzy na Twoj motór i...? :mrgreen:

fota poglądowa...
...i wg foty dowód do WK- błotnika z tyłu- NIET, tłumika- NIET, Blacha pewnie prawie nie widoczna i pewnie jeszcze z 10 innych rzeczy, siedzenie najmniejszy problem- bo jak masz na 2 a siedzi 1 to gitara, w drugą stronę już się wytłumaczyć nie da.
Nie zrozumcie mnie źle, jestem jak najbardziej za robieniem przeróbek pod siebie, ale temat tej rozmowy jest o tym, jak wydupcyć prawo tak, żeby tak je wykorzystać, by zrobić co się planuje, ale "mieściło się" to w interpretacji przepisu.

Jak Bandit słusznie zauważył, policjant bez komputera nie jest w stanie stwierdzić ile kół ma mieć ustrojstwo, którym właśnie jedziemy, bo w papierach pusto na ten temat, niebawem się dowiem (mam nadzieję) czy u policjantów w komputerze takie info jest. Chciałem sprawdzić w cepiku "dla ludzi", ale to goovno oczywiście nie działa, wczoraj, dziś do niedawna strony cepiku w ogóle się nie odpalały, teraz się odpalają, ale nic nie można sprawdzić...
Pomijając powyższe, jak będzie "zonk" na drodze, to ubezpieczyciel i tak się wszystkiego dowie i wtedy będzie ciepło...

Myśl mi inna po głowie chodzi, nie wiem, jak jest z wpisem z kategorią pojazdu na kwitach z zagranicy (francja, niemcy), bo jak bardzo nie ma, to przed pierwszą rejestracją motocykla można by dokręcić koła i na przegląd "na jana", może by wtedy diagnosta klepnął z rozpędu w rubrykę L5e, zamiast L3e :lol: :lol: :lol: :lol: - ...tak sobie marzę... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3673
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: bandit »

Winda przekonales mnie. Nie róbmy już nic bo nie można. Trajki na wymarciu. Jest ok.
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

W końcu do CEPIKa się dostałem i kuźwa NIGDZIE nie ma info ile kół ma moja trajka, nie ma NIC!!!!
Jeśli taki jest faktyczny stan, to skąd komukolwiek kiedykolwiek wiedzieć ile moto ma kółek, czy ma wózek boczny, czy to trajka, czy zwykły motur jest???
Ciekawe, czy to kolejny babol, który jednak umożliwi zbudowanie sobie czegoś, czy może jednak coś gdzieś jest zapisane, ale tylko policja i urzędasy to wiedzą- ale skoro tak, to jak świadomie można kupić legalną trajkę (np goldwinga) w PL- bo przecież jak jest zrobiona z motocykla, to nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia tego dla zwykłego człowieka.
Szefciu
Member
Member
Posty: 1061
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Szefciu »

Nie masz dostępu do.pełnej wersji cepiku
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Szefciu pisze:Nie masz dostępu do.pełnej wersji cepiku
Wiem, dlatego czekam co kumpel powie, a swoją drogą tak ważną (z naszego punktu widzenia) rzecz zrobić praktycznie niesprawdzalną??? W dowodzie rubryka jest- pusto, to po hooy ona tam potrzebna?
Temat z budową kolejnej i tak dość odległy, najpierw budowa garażu dla trajki mnie czeka, sam zresztą widziałeś, sprzęt stoi i robić już nie ma gdzie...
Szefciu
Member
Member
Posty: 1061
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Szefciu »

Ty nie widziales braku miejsca do pracy :-D
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: winda »

bandit pisze:Winda przekonales mnie. Nie róbmy już nic bo nie można. Trajki na wymarciu. Jest ok.
Pytanie było proste. Co można legalnie. Odpowiedz więc krótka.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: andrzejqs »

Yesvs666 pisze:
Szefciu pisze:Nie masz dostępu do.pełnej wersji cepiku
Wiem, dlatego czekam co kumpel powie, a swoją drogą tak ważną (z naszego punktu widzenia) rzecz zrobić praktycznie niesprawdzalną??? W dowodzie rubryka jest- pusto, to po hooy ona tam potrzebna?
Temat z budową kolejnej i tak dość odległy, najpierw budowa garażu dla trajki mnie czeka, sam zresztą widziałeś, sprzęt stoi i robić już nie ma gdzie...


Ja chciałem sprawdzić kolor w cepiku to znajomy odmówił powiedział, że musi mieć traje przed sobą być na służbie podać swój numer dyżurnemu i tyle na wymyślał, ale dał, aby rade.

Wszystko można sprawdzić u siebie na posterunku tylko trzeba jechać tam trajką w dwie osoby jeden niby kupujący drugi właściciel i zadać pytanie, czy ta trajka to trajka. Z drugiej strony trzeba mieć pewną trajke
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: franky »

andrzejqs pisze:
Yesvs666 pisze:
Szefciu pisze:Nie masz dostępu do.pełnej wersji cepiku
Wiem, dlatego czekam co kumpel powie, a swoją drogą tak ważną (z naszego punktu widzenia) rzecz zrobić praktycznie niesprawdzalną??? W dowodzie rubryka jest- pusto, to po hooy ona tam potrzebna?
Temat z budową kolejnej i tak dość odległy, najpierw budowa garażu dla trajki mnie czeka, sam zresztą widziałeś, sprzęt stoi i robić już nie ma gdzie...


Ja chciałem sprawdzić kolor w cepiku to znajomy odmówił powiedział, że musi mieć traje przed sobą być na służbie podać swój numer dyżurnemu i tyle na wymyślał, ale dał, aby rade.

Wszystko można sprawdzić u siebie na posterunku tylko trzeba jechać tam trajką w dwie osoby jeden niby kupujący drugi właściciel i zadać pytanie, czy ta trajka to trajka. Z drugiej strony trzeba mieć pewną trajke
I żeby trzeźwi byli :mrgreen:
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1878
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: andrzejqs »

O tym zapomniałem, byłaby wtopa.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Szefciu
Member
Member
Posty: 1061
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Szefciu »

andrzejqs pisze:
Yesvs666 pisze:
Szefciu pisze:Nie masz dostępu do.pełnej wersji cepiku
Wiem, dlatego czekam co kumpel powie, a swoją drogą tak ważną (z naszego punktu widzenia) rzecz zrobić praktycznie niesprawdzalną??? W dowodzie rubryka jest- pusto, to po hooy ona tam potrzebna?
Temat z budową kolejnej i tak dość odległy, najpierw budowa garażu dla trajki mnie czeka, sam zresztą widziałeś, sprzęt stoi i robić już nie ma gdzie...


Ja chciałem sprawdzić kolor w cepiku to znajomy odmówił powiedział, że musi mieć traje przed sobą być na służbie podać swój numer dyżurnemu i tyle na wymyślał, ale dał, aby rade.

Wszystko można sprawdzić u siebie na posterunku tylko trzeba jechać tam trajką w dwie osoby jeden niby kupujący drugi właściciel i zadać pytanie, czy ta trajka to trajka. Z drugiej strony trzeba mieć pewną trajke
Kazde logowanie do cepiku jest rejestrowane, za zagladanie z ciekawości grożą im jakieś kary.
Awatar użytkownika
BOOM
Posty: 533
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:48
Lokalizacja: MIKOŁÓW
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: BOOM »

A czy diagnosta nie ma dostępu do cepiku jak jesteś na przeglądzie?
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

BOOM pisze:A czy diagnosta nie ma dostępu do cepiku jak jesteś na przeglądzie?
A no właśnie gadałem z diagnostą- NIE MA NIC w cepiku diagnosty, wyobrażacie to sobie???
Jedyny dokument potwierdzający ilość kół w mojej trajce, to jest pierwszy przegląd, gdzie jest jedna, mała krateczka z kategorią pojazdu. W dowodzie NIC w Cepiku NIC, u diagnosty też NIC!
Jedyne co, to Policjant jak się uprze, to może coś w swoim komputerze znajdzie, i to chyba nie tak na "pierwszej stronie", tylko głębiej w danych pojazdu- ale to będzie trudno teraz sprawdzić, może przy okazji kiedyś :-) Tak czy siak będę dalej pytał, bo może ktoś coś wie...
Tak przy rozmowie z diagnostą jeszcze jedna rzecz wyszła- jak robi pierwszy przegląd i nie ma wpisanej kategorii pojazdu, to wpisuje to, co widzi na ścieżce+ uzupełnia wszystkie dane, których nie ma w kwitach na zasadzie sprawdzania organoleptycznego i ew, pomiarów+ to, co się uda znaleźć w necie na temat pojazdu- inaczej się czasami nie da, tak mi powiedział, zwłaszcza przy nietypach. Jest to jakaś furtka ;-)
Kolejna ciekawostka- auta mają wpisywaną kategorię w krateczkę w dowodzie, a motocykle po macoszemu- wykreskowane pole. Ciekawe czemu? Czyżby ktoś uznał że motur to motur i nie ma co się nad tym pastwić, a przecież kategoria L ma 7 punktów- czyli jest tak jakby jedną z najbardziej rozbudowanych ze wszystkich grup pojazdów (no chyba, że tylko u nas, w Lublinie takie lenie i nic nie wpisują, bo stoi w domu 3 motury, w żadnym nie ma kategorii).
Na dzień dzisiejszy wychodzi na to, że ilość kół, jaka wg dokumentów winna być w pojeździe (jeśli nie jest wpisana w dowód kategoria) może stwierdzić BYĆ MOŻE tylko Policja i WK :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: krobia »

Yesvs666 pisze:
BOOM pisze:A czy diagnosta nie ma dostępu do cepiku jak jesteś na przeglądzie?
A no właśnie gadałem z diagnostą- NIE MA NIC w cepiku diagnosty, wyobrażacie to sobie???
Jedyny dokument potwierdzający ilość kół w mojej trajce, to jest pierwszy przegląd, gdzie jest jedna, mała krateczka z kategorią pojazdu. W dowodzie NIC w Cepiku NIC, u diagnosty też NIC!
Jedyne co, to Policjant jak się uprze, to może coś w swoim komputerze znajdzie, i to chyba nie tak na "pierwszej stronie", tylko głębiej w danych pojazdu- ale to będzie trudno teraz sprawdzić, może przy okazji kiedyś :-) Tak czy siak będę dalej pytał, bo może ktoś coś wie...
Tak przy rozmowie z diagnostą jeszcze jedna rzecz wyszła- jak robi pierwszy przegląd i nie ma wpisanej kategorii pojazdu, to wpisuje to, co widzi na ścieżce+ uzupełnia wszystkie dane, których nie ma w kwitach na zasadzie sprawdzania organoleptycznego i ew, pomiarów+ to, co się uda znaleźć w necie na temat pojazdu- inaczej się czasami nie da, tak mi powiedział, zwłaszcza przy nietypach. Jest to jakaś furtka ;-)
Kolejna ciekawostka- auta mają wpisywaną kategorię w krateczkę w dowodzie, a motocykle po macoszemu- wykreskowane pole. Ciekawe czemu? Czyżby ktoś uznał że motur to motur i nie ma co się nad tym pastwić, a przecież kategoria L ma 7 punktów- czyli jest tak jakby jedną z najbardziej rozbudowanych ze wszystkich grup pojazdów (no chyba, że tylko u nas, w Lublinie takie lenie i nic nie wpisują, bo stoi w domu 3 motury, w żadnym nie ma kategorii).
Na dzień dzisiejszy wychodzi na to, że ilość kół, jaka wg dokumentów winna być w pojeździe (jeśli nie jest wpisana w dowód kategoria) może stwierdzić BYĆ MOŻE tylko Policja i WK :lol: :lol: :lol:
Qrła :shock: a jedo, dwuzdaniowych postów to w szkole nie uczyli pisac :?: :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

krobia pisze:
Yesvs666 pisze:
BOOM pisze:A czy diagnosta nie ma dostępu do cepiku jak jesteś na przeglądzie?
A no właśnie gadałem z diagnostą- NIE MA NIC w cepiku diagnosty, wyobrażacie to sobie???
Jedyny dokument potwierdzający ilość kół w mojej trajce, to jest pierwszy przegląd, gdzie jest jedna, mała krateczka z kategorią pojazdu. W dowodzie NIC w Cepiku NIC, u diagnosty też NIC!
Jedyne co, to Policjant jak się uprze, to może coś w swoim komputerze znajdzie, i to chyba nie tak na "pierwszej stronie", tylko głębiej w danych pojazdu- ale to będzie trudno teraz sprawdzić, może przy okazji kiedyś :-) Tak czy siak będę dalej pytał, bo może ktoś coś wie...
Tak przy rozmowie z diagnostą jeszcze jedna rzecz wyszła- jak robi pierwszy przegląd i nie ma wpisanej kategorii pojazdu, to wpisuje to, co widzi na ścieżce+ uzupełnia wszystkie dane, których nie ma w kwitach na zasadzie sprawdzania organoleptycznego i ew, pomiarów+ to, co się uda znaleźć w necie na temat pojazdu- inaczej się czasami nie da, tak mi powiedział, zwłaszcza przy nietypach. Jest to jakaś furtka ;-)
Kolejna ciekawostka- auta mają wpisywaną kategorię w krateczkę w dowodzie, a motocykle po macoszemu- wykreskowane pole. Ciekawe czemu? Czyżby ktoś uznał że motur to motur i nie ma co się nad tym pastwić, a przecież kategoria L ma 7 punktów- czyli jest tak jakby jedną z najbardziej rozbudowanych ze wszystkich grup pojazdów (no chyba, że tylko u nas, w Lublinie takie lenie i nic nie wpisują, bo stoi w domu 3 motury, w żadnym nie ma kategorii).
Na dzień dzisiejszy wychodzi na to, że ilość kół, jaka wg dokumentów winna być w pojeździe (jeśli nie jest wpisana w dowód kategoria) może stwierdzić BYĆ MOŻE tylko Policja i WK :lol: :lol: :lol:
Qrła :shock: a jedo, dwuzdaniowych postów to w szkole nie uczyli pisac :?: :mrgreen:
I tak streszczam :lol: :lol: :lol: W szkole moje wypracowania były często dłuższe niż oryginał tekstu, o którym były :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: franky »

Qrła :shock: a jedo, dwuzdaniowych postów to w szkole nie uczyli pisac :?: :mrgreen:[/quote]

Szkolony ! :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość