Trajka Irka (Yesvs666)

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Rob_trike pisze:
Yesvs666 pisze:https://www.olx.pl/oferta/nowy-uniwersa ... nMu4E.html

Ma ktoś może takie coś u siebie zamontowane, albo zna kogoś, kto ma? Zastanawiam się czy takiego nie zapodać do swojej, ale jak i czy to w ogóle działa???
podłączyłem wszystko oprócz obrotomierza - za mało czasu - szwagier był niecierpliwy :mrgreen:

działa
Ooo, dzięki. Jak toto współpracuje z czujnikami paliwa, wody?
Swoją drogą fajna kaśka. Miałem- ;-) z jednej strony fajny motur, a z drugiej pomyłka, jak na taką konstrukcję Skrzyni brakuje biegu na trasę- trzeba go piłować- a to przecież turystyczne moto, kierownica wąska jak w chińskim skuterze i trzeba mieć 2 metry, albo nogi jak modelka, żeby na tym normalnie ustać- po jaką cholerę robić leżący silnik, żeby obniżyć środek ciężkości, a potem montować to wszystko tak wysoko? Gdzie tu logika? Zwłaszcza, że to turystyczne moto, a nie enduro. Po obniżeniu o jakieś 50mm, i zapodaniu szerszej kiery, moto jeździło o niebo lepiej, ale skrzynia... niestety dla mnie pomyłka na trasę.
Teraz jedna cegła 75tka lata u nas na motolotni już drugi sezon, a druga już w garażu czeka na jakiś samolocik, albo motkę do zamontowania ;-) Pomimo wad, miło wspominam i kupiłbym jeszcze raz, ale tylko po to, żeby z tyłu 2 kółka zapodać ;-)
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, 22:00 przez Yesvs666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3674
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: bandit »

Kaśka to Kaśka ale znam kaskę jako K750 z radzieckiej produkcji.
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

bandit pisze:Kaśka to Kaśka ale znam kaskę jako K750 z radzieckiej produkcji.
No dobra, Cegła niech będzie ;-)
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: winda »

mam taki jak Rob. 130 zł nowy kosztuje Chinach. Sulky też taki ma. daje rade. połowa rzeczy mi nie działa bo nie potrafie zaprogramować :mrgreen: ale to dopiero dwa lata go mam
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

winda pisze:mam taki jak Rob. 130 zł nowy kosztuje Chinach. Sulky też taki ma. daje rade. połowa rzeczy mi nie działa bo nie potrafie zaprogramować :mrgreen: ale to dopiero dwa lata go mam
Właśnie kuźwa o to mi chodzi, jest tam paliwo i temperatura wody- ale jak to nie będzie działać to po chooy mi taki licznik? Założyć wtedy zwykły, na linkę i resztę osobno. Jakby działało wszystko to opcja zajebiaszcza za ten pinionc, brakuje tylko w zasadzie lampki check engine i olej, światła awaryjne- lampka w guziku, więc jeden licznik zespolony+ 2 kontrolki, stacyjka i wł. awaryjnych, robią całą robotę.
Ma ktoś takie cudo skonfigurowane i działające?
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: winda »

Instrukcja i filmy w necie są w innych narzeczach niż ja znam
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Blachy prawie, prawie, na zrobienie podłogi mam zajebistą antykoncepcję. Dylemat kolejny- elementy z kwaśnej polerować czy szczotkować? Osobiście lubię surowy metal, czyli szczotka bardziej mi pasuje, ale wszyscy walą polerki, i potem będzie że " a o temu hooyowi to się polerować nie chciało " ;-) Jeszcze trochę czasu jest zanim nastąpi zakładanie osłon i ozdóbek, ale jednak myśleć o tym powoli trzeba...
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: krobia »

Yesvs666 pisze:Blachy prawie, prawie, na zrobienie podłogi mam zajebistą antykoncepcję. Dylemat kolejny- elementy z kwaśnej polerować czy szczotkować? Osobiście lubię surowy metal, czyli szczotka bardziej mi pasuje, ale wszyscy walą polerki, i potem będzie że " a o temu hooyowi to się polerować nie chciało " ;-) Jeszcze trochę czasu jest zanim nastąpi zakładanie osłon i ozdóbek, ale jednak myśleć o tym powoli trzeba...
Aby wilk był syty i owca cała...wypoleruj a następnie pierdolnij szczotkowanie :mrgreen:
Rób tak aby się tobie podobało :!:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Czarek-trike
Posty: 9308
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Czarek-trike »

polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: krobia »

Czarek-trike pisze:polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
Rozwiązałem podobna opcje...polerka,szczotka,czarny mat, ale, że kolega lubi surowy metal to czarny odpada :wink:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Czarek-trike pisze:polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
Czarny mat i aerograf w różowe jednorożce- nie będzie się gryzło????
A tak poważnie, to planuję właśnie czarny mat, jak nie strukturę nawet- na ramie (takie cuś jak na silnikach Harleya), a elementy będą chyba na jasno- takie cappuccino+ jakieś brązy, czy coś w tę mańkę- jeszcze nie zdecydowałem. Chodzi mi o uzyskanie takiego wyglądu trochę retro- taki mniej- więcej zestaw jak grinnall trike swoje trajki maluje (fotka)
Dlatego też nie robię wymyślnego baku, czy błotników, lampa będzie okrągła- taki old school. Wiem, że teraz trendy inne- posadzić max na glebie, czacha z lampami od ściganta, silnik od tira i czarny mat :D -fajne takie trajki i może kiedyś se uspawam takową, ale póki co, to klasyczna forma przemawia za mną najbardziej, druga po tym- steampunk (Pawlik MISZCZ!), traje typu "Kaszpir" to 3 miejsce u mnie.
Co z tego wyjdzie? Się zobaczy na końcu budowy- wszak zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia!
Na tą chwilę- satyna na nierdzewce, ale się waham...
Czarek-trike
Posty: 9308
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Czarek-trike »

Yesvs666 pisze:
Czarek-trike pisze:polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
Czarny mat i aerograf w różowe jednorożce- nie będzie się gryzło????(..).
wbrew pozorom czarny mat+ chromy/polerka moim zdaniem najlepsze zestawienie :D
Co do kaszpir trike... jak ktoś widział na żywo..i jeszcze sobie usiadł... szału nie ma :mrgreen: :lol:
A trendy.... jebać trendy ma być hardcore, bezkompromisowo i zajebiście ;)
Zobacz teraźniejsze trendy w motocyklach (jednośladach) same bobbery i cafe racer... aż do zajebania... ludzie jacyś poprzebierani itp... żal na to patrzeć.. quo vadis motocyklizmie :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: adaśko »

Czarek-trike pisze:
Yesvs666 pisze:
Czarek-trike pisze:polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
Czarny mat i aerograf w różowe jednorożce- nie będzie się gryzło????(..).
wbrew pozorom czarny mat+ chromy/polerka moim zdaniem najlepsze zestawienie :D
Co do kaszpir trike... jak ktoś widział na żywo..i jeszcze sobie usiadł... szału nie ma :mrgreen: :lol:
A trendy.... jebać trendy ma być hardcore, bezkompromisowo i zajebiście ;)
Zobacz teraźniejsze trendy w motocyklach (jednośladach) same bobbery i cafe racer... aż do zajebania... ludzie jacyś poprzebierani itp... żal na to patrzeć.. quo vadis motocyklizmie :D
Tak jak piszesz Czaras co się qrwa porobiło , dodaj jeszcze skutersów na których mam uczulenie i nieuleczalną wysypkę , Dziadki i wędkarze sa usprawiedliwieni
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Czarek-trike pisze:
Yesvs666 pisze:
Czarek-trike pisze:polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
Czarny mat i aerograf w różowe jednorożce- nie będzie się gryzło????(..).
wbrew pozorom czarny mat+ chromy/polerka moim zdaniem najlepsze zestawienie :D
Co do kaszpir trike... jak ktoś widział na żywo..i jeszcze sobie usiadł... szału nie ma :mrgreen: :lol:
A trendy.... jebać trendy ma być hardcore, bezkompromisowo i zajebiście ;)
Zobacz teraźniejsze trendy w motocyklach (jednośladach) same bobbery i cafe racer... aż do zajebania... ludzie jacyś poprzebierani itp... żal na to patrzeć.. quo vadis motocyklizmie :D
...bo trajkę buduje się samemu, dla siebie, a jak się coś kupuje, to przerabia się pod siebie, personalizuje- jak sukienka, jak 2 baby w takiej samej przyjdą na jedno przyjęcie, to niefajnie jest ;-)
Masuwy, choćby nawet te dla bogatych snobów (robione niby to na zamówienie), to tak, jakby osobiście poprosić listonosza żeby Ci żonę wydupcył i dzieciaka zrobił ;-)
Bobber, czy cafe racer- jakoś tego nie rozumiem, na 100 trafi się max 10 ładnych (moim zdaniem), ale każdy lubi co innego. Już jeden czarny mat+ chromy i polerka stoi u mnie w garażu na 2 kołach i jest śliczny, dlatego następny musi być inny- tak dla zasady chociażby, żeby nie było smutno w garażu. Decyzja jeszcze nie podjęta, ale skłaniam się ku jasnym kolorom. Granatową miałem, pomarańczową, czerwoną z holograficznym brokatem...., ale na jasno póki co to sobie pomalowałem skuter i freewinda 2 lata temu, trajki jasnej nie miałem- czas to zmienić (chyba) ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

adaśko pisze:
Czarek-trike pisze:
Yesvs666 pisze:
Czarek-trike pisze:polerka..chromy..i czarny mat :mrgreen:
Czarny mat i aerograf w różowe jednorożce- nie będzie się gryzło????(..).
wbrew pozorom czarny mat+ chromy/polerka moim zdaniem najlepsze zestawienie :D
Co do kaszpir trike... jak ktoś widział na żywo..i jeszcze sobie usiadł... szału nie ma :mrgreen: :lol:
A trendy.... jebać trendy ma być hardcore, bezkompromisowo i zajebiście ;)
Zobacz teraźniejsze trendy w motocyklach (jednośladach) same bobbery i cafe racer... aż do zajebania... ludzie jacyś poprzebierani itp... żal na to patrzeć.. quo vadis motocyklizmie :D
Tak jak piszesz Czaras co się qrwa porobiło , dodaj jeszcze skutersów na których mam uczulenie i nieuleczalną wysypkę , Dziadki i wędkarze sa usprawiedliwieni
Oj tam, oj tam, sam mam kibel, co prawda 250- więc już niby motur i na jazdę przy kominie to super opcja jest. Kiedyś miałem, sprzedałem, żałowałem i kupiłem ponownie. Intruz się kurzy w garażu, a kibel mnie wozi po okolicy, na dystanse do 10km- nie trzeba się stroić itp, baniak na głowę i do sklepu po jakieś części do trajeczki, czy browarek.... ;-) ...bo przecież intruza wyciągać na wycieczkę 3-5km do sklepu to grzech, nawet się nie zagrzeje dobrze, a kibel można śmiało katować na takie dystanse. Tu zaznaczam, że na mniejsze jak 125cc nie wsiadam, bo szkoda nerwów, nawet kibel musi jakoś do przodu jechać i tą stówkę minimum polecieć ;-)
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: adaśko »

Oj tam, oj tam, sam mam kibel, co prawda 250- więc już niby motur i na jazdę przy kominie to super opcja jest. Kiedyś miałem, sprzedałem, żałowałem i kupiłem ponownie. Intruz się kurzy w garażu, a kibel mnie wozi po okolicy, na dystanse do 10km- nie trzeba się stroić itp, baniak na głowę i do sklepu po jakieś części do trajeczki, czy browarek.... ;-) ...bo przecież intruza wyciągać na wycieczkę 3-5km do sklepu to grzech, nawet się nie zagrzeje dobrze, a kibel można śmiało katować na takie dystanse. Tu zaznaczam, że na mniejsze jak 125cc nie wsiadam, bo szkoda nerwów, nawet kibel musi jakoś do przodu jechać i tą stówkę minimum polecieć ;-)[/quote][/quote]
Nie skumałeś
zobacz tych wszystkich skutersów , którzy nie mają pojęcia o zachowaniu się na drodze
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

adaśko pisze:Oj tam, oj tam, sam mam kibel, co prawda 250- więc już niby motur i na jazdę przy kominie to super opcja jest. Kiedyś miałem, sprzedałem, żałowałem i kupiłem ponownie. Intruz się kurzy w garażu, a kibel mnie wozi po okolicy, na dystanse do 10km- nie trzeba się stroić itp, baniak na głowę i do sklepu po jakieś części do trajeczki, czy browarek.... ;-) ...bo przecież intruza wyciągać na wycieczkę 3-5km do sklepu to grzech, nawet się nie zagrzeje dobrze, a kibel można śmiało katować na takie dystanse. Tu zaznaczam, że na mniejsze jak 125cc nie wsiadam, bo szkoda nerwów, nawet kibel musi jakoś do przodu jechać i tą stówkę minimum polecieć ;-)
[/quote]
Nie skumałeś
zobacz tych wszystkich skutersów , którzy nie mają pojęcia o zachowaniu się na drodze[/quote]
Aaa, o toto chodzi! Tu święta racja- bić i poniżać!
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Mechanicznie prawie, prawie... Zostało dorobić wydechy, a w zasadzie kolektor do tłumików i mocowania, może jakieś tam pierdoły-mocowanka i można rozbierać i malować. Chciałem inaczej- na jasno, ale święta racja jest taka, że czarny mat będzie na niej wyglądał najzacniej i chyba tak się stanie, waham się jeszcze nad brązem- takim jak na nowych hyundaiach- jest jeszcze trochę czasu na myślenie. Teraz tydzień urlopu z rodzinką i dalej ogień ;-)
Awatar użytkownika
tim
Posty: 619
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:36
Lokalizacja: Mroczeń
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: tim »

Ja mam brąz z palety opla Dark czy jakoś tak
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

tim pisze:Ja mam brąz z palety opla Dark czy jakoś tak
Szukam po forum- tylko czarną znalazłem...
Awatar użytkownika
tim
Posty: 619
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:36
Lokalizacja: Mroczeń
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: tim »

Czarna była przed gmeraniem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czarek-trike
Posty: 9308
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Czarek-trike »

Za wzór masz ładnego intrudera na focie z trajką :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

tim pisze:Czarna była przed gmeraniem
...szukam tej brązowej
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: Yesvs666 »

Czarek-trike pisze:Za wzór masz ładnego intrudera na focie z trajką :mrgreen:
2 czarne w 1 garażu- trochę monotonnie, ale na 90% sprzedam intruza, bo jak trajkę zrobię to nie widzę go, żeby stał i marniał w garażu, do jazdy koło domu jeszcze mam kibelek ;-) ,tak że chyba przy czarnym zostanę, ale jeszcze się waham...
Awatar użytkownika
tim
Posty: 619
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:36
Lokalizacja: Mroczeń
Kontakt:

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Post autor: tim »

Yesvs666 pisze:
tim pisze:Czarna była przed gmeraniem
...szukam tej brązowej
Na fotce jest już brązowa :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości