Morze

Zloty i lokalne "spotkania" :)
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: Baran »

franky72 pisze:
Baran-Lamm pisze:
Sulkyrider pisze:
vlcsnap-2017-07-23-14h39m19s306.png
Pięknie, to teraz relacja z wyjazdu :D
Będzie. Tylko z budowy wrócę i odstawię moto do mechanika.
Mam nadzieję, że nic poważnego.
Ja wczoraj wyjechałem 7 km od domu, Trajka zgasła i chuj.
Okazało się, że prąd wyszedł, więc też naprawa mnie czeka.
Na szczęście mam już rozwiązanie problemu. :wink:
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

Wystartowałem w piątek około 7 rano. Miałem nie śpieszyć się, bo Krzysztof po nocy , miał zamiar spać do ok. 14.
Na wysokości Zjazdu na Jaworzno, był pierwszy karambol. Na godzinę zatrzymano ruch. Za Katowicami spotkałem Mirka , kolegę Boomaz którym był w Silverado. Za Wrocławiem zjechałem z autostrady na Milicz, Krotoszyn. Pękła śruba adaptera od lusterka, na tyle szczęśliwie, że zdążyłem się zatrzymać i zdemontować urwane lusterko. Dokręciłem na połowie śruby i jakoś się jechało. W Jarocinie zatrzymałem się w sklepie motoryzacyjnym. Nie mieli adaptera, ale po spawarkę chcieli lecieć. Jadąc przez Jarocin , mijałem 3 nieznane wcześniej Trajki. Około 14.30 wylądowałem u Krzysztofa.Wyruszyliśmy na północ, ale niestety nie tą :lol: .
Po drodze lody w Żninie. Oni jeszcze ich nie jedli!!!
W Bydgoszczy wyboru dokonałem ja i polecieliśmy na Koszalin. Krzysztof twierdził, że Koszalin jest nad morzem.Uwierzyłem mu!!!
W Koszalinie byliśmy po 20. Na stacji benzynowej poinformowała nas miła Pani,że Najbliżej mamy Mielno z piaskiem i słoną wodą. Udało się . Było jeszcze widno.
Wystartowaliśmy w drogę , w poszukiwaniu noclegu i jedzenia. Głodni okrutnie. Pozamykane po drodze o tej porze wszystko. Żona Krzysztofa , Agnieszka,była najbardziej głodna i wymrożona. Z tego głodu Ona i ja wspominaliśmy,że w Białym Borze i okolicach, było dużo jedzenia. Ja pamiętałem,że za Orlenem, były noclegi. Dotarliśmy przed 22. Noclegi były. Miła właścicielka wpuściła nas. Ale jedzenie znikło!!!
Zostały nam zapiekanki na Orlenie. Hot dogów nie było, bo był przed nami autobus.
Padliśmy.
Rano obudziłem ich po 7. W tej samej noclegowni spał chłopak z Krakowa, też na moto przyjechał. Po śniadaniu na Orlenie, pojechaliśmy do Jastrowia , oglądać metalowy most.
Ciekawe, czy największy helikopter transportowy mógłby go wyciągnąć z tego lasu?
Z Jastrowia 11 - ką na Poznań.
Po odstawieniu Agnieszki z tobołami, Krzysztof wyprowadził mnie na trasę. Pierwszy deszcz złapał mnie na wysokości Ostrzeszowa, akurat pech chciał,że na odcinku, gdzie 11 przeradza się w S 11 i nie ma możliwości ucieczki. Następna ulewa dopadła mnie w Kępnie. Za Kępnem przeczekałem na stacji benzynowej w Baranowie. Zadzwoniłem do Booma, czy 11 od Olesna jest już przejezdna i jak pogoda na Śląsku. 11 przejezdna, ale informacje o pogodzie nie były pocieszające.
Gdy trochę nalżało wystartowałem dalej. W międzyczasie zadzwonił Boom ,że pogoda się klaruje i to była wiadomość która dodała mi skrzydeł.
Od Baranowa do prawie Olesna lało non stop. W oleśnie już było ok. I już było poęknie, ale za Olesnem wypadek. Straż pożarna zamyka drogę na dwie godziny. Auta uciekają w lewo . Ja za nimi. Po chwili koniec drogi i zaczyna się las. No to ja za nimi. BAGNO!
Kierowca z naprzeciwka jadący, popatrzył z politowaniem i poinformował,że ledwo przejechał, żebym nie ryzykował.
Przejechało dwóch chłopaków na crosach i pokazali drogę szerszą . Po rozładowaniu korka w lesie! Wystartowałem za trzema motorami we wskazaną drogę. PrzeBAGNO!!!
Błoto miałem nawet pod kaskiem. Dojechałem do 11 za miejscem wypadku. Pokazało się słońce. Schnąłem :lol: , ale wolałbym,żeby łało, taki byłem ufajdany.
Szkoda,że nie zrobiłem zdjęć, ale nie miałem do tego głowy. W Tarnowskich Górach zjechałem na stacje. W trakcie tankowania zauważyłe,że ulatnia się gaz. Kurwa. Poczekałem,aż ostygnie silnik i na myjke.
Z Tarnowskich Gór jechałem 94 na Olkusz. Nie chciałem autostradą, nie wiedziałem co z tym wyciekiem może się przydażyć.
W domu byłem o 20.30.
Trasa
Kraków - Nagradowice - Mielno - Nagradowice
https://goo.gl/maps/FQ6LkheJetB2
Nagradowice - DOM :lol:
https://goo.gl/maps/HEs51bbR1tQ2

Zdjęcia zapodam później.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7519
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: pawlikTrike »

No bardzo ładnie... a jak długo nad tym morzem byliście, bo to jakoś mi chyba umknęło ???
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10882
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: Rob_trike »

cóż tu by napisać .... szacun, za kilometry, drogę a przede wszystkim za ...... zajebiście pozytywny wyjazd !!! Zazdroszczę i podziwiam

Są ludzie pozytywnie zakręceni na tym świecie :D

Brawo :D :D :D
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3229
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: kowall »

No cóż franky ,przemilczę te Olesno i po prostu nic nie napiszę .
Ostatnio zmieniony 25 lip 2017, 22:13 przez kowall, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: yunkers »

Brawo Wy, dzisiaj z Sulkym rozmaiwąłem to mi o wycieczce poopowiadał, zazdraszczam.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: Arek »

Szkoda, że zdążyłem wyjechać... Ale świat się nie kończy :) Ładna wycieczka :)
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: dark »

Przemilczę to Mielno do Rogowa gdzie proponowałem 40 km i obstalowany nocleg byłby , ale wyprawy zazdraszczam ...
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

pawlikTrike pisze:No bardzo ładnie... a jak długo nad tym morzem byliście, bo to jakoś mi chyba umknęło ???
6 minut i 15 sekund. Ale dokładne dane może mieć Krzysztof. :lol:
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

kowall pisze:No cóż franky ,przemilczę te Olesno i po prostu nic nie napiszę .
Miałeś być na Master Truck ?
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

dark pisze:Przemilczę to Mielno do Rogowa gdzie proponowałem 40 km i obstalowany nocleg byłby , ale wyprawy zazdraszczam ...
To co mi się upierdoliło,że Ty na Wolinie jesteś?
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

Jeśli są chętni, to będzie powtórka ! Zawsze będzi można powiedzieć,że było się dwa razy nad morzem! :lol:
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3229
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: kowall »

franky72 pisze:
kowall pisze:No cóż franky ,przemilczę te Olesno i po prostu nic nie napiszę .
Miałeś być na Master Truck ?
No cóż franky , osobiście w tych czasach znam tylko jednego ,powtarzam jednego kumpla który nie ma komórki ,a ma zakład tapicerski :D , na Master truck nie pojechałem bo nie jestem kaczka żeby chodzić mokry i taplać się w błoćie , hehhhe dzwonisz do bomma i się pytasz o objazd który zaczyna się w Oleśnie :roll: :shock: :roll: :mrgreen: wytrzymałem w domu gdzieś do szesnastej/siedemnastej (w tym czasie musiałeś gdzieś być blisko ) przestało padać i pojeździłem wokół komina( wróciłem o ósmej ) jak byś zadzwonił to ruszylibyśmy na Częstochowę i dalej , miałbyś do wyboru dwie trasy ,stara szlakiem orlich gniazd , albo autostrada a tak zaliczyłeś błotko :mrgreen:
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: dark »

franky72 pisze:
dark pisze:Przemilczę to Mielno do Rogowa gdzie proponowałem 40 km i obstalowany nocleg byłby , ale wyprawy zazdraszczam ...
To co mi się upierdoliło,że Ty na Wolinie jesteś?
Na Wolinie byłem w sobotę zajrzeć na ten zloto piknik cantry cowboj było ok . 10 nieznanych trajek , genrralnie lipa poza paradą przez Międzyzdroje i przejazdem po promenadzie z przystankiem przed molo i w sobotę wróciłem . Pojechałem potowrzyszyć koledze który pojechał trają z Kalisza na Wolin i dalej przejazd w niedzielę do Mielna w z przystankiem w Rogowie .
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
BOOM
Posty: 533
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:48
Lokalizacja: MIKOŁÓW
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: BOOM »

Wyprawa super wam wyszła ,gdyby nie ten deszczyk to całkiem przyjemnie przejechałbyś ok.1500 km.Z przebiegu twojej trasy wnioskuje że skończyłeś na basztowej w Krakowie ,gdzie ty w tym miejscu te kury hodujesz :roll:
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: winda »

Jak świeci słońce to każdy ciul potrafi jeździć :mrgreen:
Gratuluje i zazdroszczę :D
Znam małą grupę ludzi tak napalonych na jazdę ale Frankiego tylko jednego!! Zauważyliście ze Franky, nie zależnie od okolicznosci, jest zawsze zadowolony ? :D
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: Baran »

Pięknie nam to opowiedziałeś Franky, wycieczka także piękna :lol:
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: GREGOR »

Cóż mam napisać, Franky jesteś jednak wariat :D zazdroszczę, ale swego czasu też robiłem ciekawe wypady, bez względu na pogodę. Szacun wielki i mam nadzieję że nie długo się spotkamy :wink:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

dark pisze:
franky72 pisze:
dark pisze:Przemilczę to Mielno do Rogowa gdzie proponowałem 40 km i obstalowany nocleg byłby , ale wyprawy zazdraszczam ...
To co mi się upierdoliło,że Ty na Wolinie jesteś?
Na Wolinie byłem w sobotę zajrzeć na ten zloto piknik cantry cowboj było ok . 10 nieznanych trajek , genrralnie lipa poza paradą przez Międzyzdroje i przejazdem po promenadzie z przystankiem przed molo i w sobotę wróciłem . Pojechałem potowrzyszyć koledze który pojechał trają z Kalisza na Wolin i dalej przejazd w niedzielę do Mielna w z przystankiem w Rogowie .
Zakręciłem się.
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

winda pisze:Jak świeci słońce to każdy ciul potrafi jeździć :mrgreen:
Gratuluje i zazdroszczę :D
Znam małą grupę ludzi tak napalonych na jazdę ale Frankiego tylko jednego!! Zauważyliście ze Franky, nie zależnie od okolicznosci, jest zawsze zadowolony ? :D
Dzięki Winda
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

GREGOR pisze:Cóż mam napisać, Franky jesteś jednak wariat :D zazdroszczę, ale swego czasu też robiłem ciekawe wypady, bez względu na pogodę. Szacun wielki i mam nadzieję że nie długo się spotkamy :wink:
Staruszek się odezwał :lol:

Pewnie,że się spotkamy. Daj znać kiedy Będziecie w Janowie i Ustrzykach. W Wasze rejony lubię jeździć.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: winda »

a ty Franky kiedy będziesz w Ustrzykach?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: GREGOR »

franky72 pisze:
GREGOR pisze:Cóż mam napisać, Franky jesteś jednak wariat :D zazdroszczę, ale swego czasu też robiłem ciekawe wypady, bez względu na pogodę. Szacun wielki i mam nadzieję że nie długo się spotkamy :wink:
Staruszek się odezwał :lol:

Pewnie,że się spotkamy. Daj znać kiedy Będziecie w Janowie i Ustrzykach. W Wasze rejony lubię jeździć.
Ty mi tu nie staruszkuj :evil: Bo się doigrasz :mrgreen:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: franky »

winda pisze:a ty Franky kiedy będziesz w Ustrzykach?
To ja się pytam, kiedy macie tam spotkanie?
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Morze

Post autor: Baran »

franky72 pisze:
winda pisze:a ty Franky kiedy będziesz w Ustrzykach?
To ja się pytam, kiedy macie tam spotkanie?
Z tego co widzę dla Frankyego żaden termin nie jest problemem :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość