Ślub Sety i nie tylko !

Zloty i lokalne "spotkania" :)
Awatar użytkownika
Skorpion
Posty: 210
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:06
Kontakt:

Re: Ślub Sety i nie tylko !

Post autor: Skorpion »

BRAK SŁÓW :shock: JESTEM PEŁEN PODZIWU :D ŻEBY OGARNĄĆ DWIE IMPREZY :wink: I ZDĄŻYĆ :shock: PIĘKNY RAJD :( TROCHĘ ZAZDROSZCZĘ TAKIEGO SPONTANU :wink: I DZIĘKI ZA BARDZO MIŁĄ NIESPODZIANKĘ ZE STRONY KOLEGÓW TRAJKERSÓW
ZASZCZYCILI I MOJĄ IMPREZĘ SKROMNĄ ,KTÓRĄ ZORGANIZOWAŁEM Z MOJĄ SPONTANICZNĄ GRUPĄ MOTOCYKLOWĄ Z BIŁGORAJA
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Ślub Sety i nie tylko !

Post autor: GREGOR »

Skorpion pisze:BRAK SŁÓW :shock: JESTEM PEŁEN PODZIWU :D ŻEBY OGARNĄĆ DWIE IMPREZY :wink: I ZDĄŻYĆ :shock: PIĘKNY RAJD :( TROCHĘ ZAZDROSZCZĘ TAKIEGO SPONTANU :wink: I DZIĘKI ZA BARDZO MIŁĄ NIESPODZIANKĘ ZE STRONY KOLEGÓW TRAJKERSÓW
ZASZCZYCILI I MOJĄ IMPREZĘ SKROMNĄ ,KTÓRĄ ZORGANIZOWAŁEM Z MOJĄ SPONTANICZNĄ GRUPĄ MOTOCYKLOWĄ Z BIŁGORAJA
Jakem obiecał , takem zrobił i w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować Windzie , Szefciowi i Agnieszce że nie wymiękli z tak wariackiego pomysłu , a przede wszystkim WIELKIE DZIĘKI DLA WALEREGO , bez niego bym tego nie przeżył , a wierzcie mi że jest co opowiadać wnukom :mrgreen:
Walery miał być z nami , ale w tym akurat tygodniu zabrał się na tamten świat jego teść (Niech spoczywa w spokoju, amen ), więc niewiele myśląc podczas okazyjnej rozmowy z Windą , powiedział niech Gregor bierze jego traję i jedzie sam . Taką informacją zaskoczył mnie Winda dzwoniąc do mnie :shock:


Tobie Skorpion dziękuję za spontaniczny zlot i życzę następnego jeszcze lepszego i w większym gronie TRAJKOWYM , przez cały czas trwania imprezy.

Buniowi i Dorocie jak zwykle za barek , jadło i poranną kawę , jesteście kochani :D

Frankiego muszę przeprosić za opóźnienie wyjazdu z mojego powodu.
Franky powiem Ci jeszcze że jesteś niezły kamikadze , szacun chłopie za wytrwałość .

Może już nic nie będę pisał , tylko pokażę co nieco :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Ślub Sety i nie tylko !

Post autor: custom »

Super chłopaki , powiedziałbym zajebiście :D Winda dziękuję za Twoją głupią minę :D bez tego nie ma imprezy :mrgreen:
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Ślub Sety i nie tylko !

Post autor: GREGOR »

Foty z Biłgoraja część II
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Ślub Sety i nie tylko !

Post autor: winda »

ale ja się tej pepsi opiłem :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości