spotkanie Białystok

Zloty i lokalne "spotkania" :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rozi
Posty: 295
Rejestracja: 16 mar 2011, 23:53
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: rozi »

Tylko pozazdrościć :cry:
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Arek »

Pozdrowienia z Augustowa :mrgreen:
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: krobia »

dzięki bardzo gospodarzą za królewskie przyjęcie :D :!:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Sulkyrider »

Podziękowania przede wszystkim dla gospodarzy.
Dziękuję wszystkim, że ze mną wytrzymali, Robowi za zabranie na wycieczkę, Windzie za spacery, Lipom za podwózkę, Krobiom za odstawienie na dworzec w Rydzykowie.
Zdjęcia jakieś mam, wrzucę chyba jutro.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10882
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Rob_trike »

To i ja dziękuję - opisać za co to nie jestem w stanie - było wspaniale, na maxa, organizacja super, same plusy

Kto był juz zawsze będzie tam tęsknił :D

Napiszę później i fotki też jakieś mam

p.s. choć najwięcej czerwonej bestyyyji :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: adaśko »

Dojechaliśmy cało gdzieś koło 2giej , Oczywiste podziękowania dla gospodarzy którzy ugościli nas po królewsku.
Wszystkim którym zalazłem za skórę chcę powiedzieć szczere PRZEPRASZAM i podziękować za wyrozumiałość .
Co tu dużo gadać , było zajebiście i chyba czas naprawić trajkę bo jakoś bez trajki to sie pierdoli we łbie :oops: :mrgreen:
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

adaśko pisze:Dojechaliśmy cało gdzieś koło 2giej , Oczywiste podziękowania dla gospodarzy którzy ugościli nas po królewsku.
Wszystkim którym zalazłem za skórę chcę powiedzieć szczere PRZEPRASZAM i podziękować za wyrozumiałość .
Co tu dużo gadać , było zajebiście i chyba czas naprawić trajkę bo jakoś bez trajki to sie pierdoli we łbie :oops: :mrgreen:
Adaś słowa motywujące, tylko jeszcze przejdź do czynów i wszystko wróci do normy, ja Ci oczywiście dopinguje, bo z trają zawsze więcej wrażeń , popatrz na Windę on już z tęsknoty jakiś taki osłabiony :mrgreen:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Arek »

No to w domu. Po małym oblocie mazur wróciliśmy. Dzięki za gościnę, Rożki :) a wszystkim czekająvym za cierpliwość :)
rożek
Member
Member
Posty: 3259
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: rożek »

Chcieliśmy podziękować za przybycie i mile spędzony czas, za wspaniały prezent dla Huberta i ogólnie, że po prostu przyjechaliście. Właściwie wszystko już ogarnięte i posprzątane ( dzięki Kowall i Custom za ranną pomoc), jutro oddać agregat ( dzięki Zetor) i niestety już po wszystkim. Jeśli coś było nie tak to przepraszamy, ale nasze doświadczenie w organizacji takiej imprezy było zerowe.
a teraz ogłoszenia parafialne
- metalowy kubek Gregora jest i przy najbliższej okazji trafi do właściciela
- poszukiwany właściciel plastikowego pojemnika z niebieską pokrywką

a na koniec zdjęcie ostatnich którzy opuszczali spotkanie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

rożek pisze:Chcieliśmy podziękować za przybycie i mile spędzony czas, za wspaniały prezent dla Huberta i ogólnie, że po prostu przyjechaliście. Właściwie wszystko już ogarnięte i posprzątane ( dzięki Kowall i Custom za ranną pomoc), jutro oddać agregat ( dzięki Zetor) i niestety już po wszystkim. Jeśli coś było nie tak to przepraszamy, ale nasze doświadczenie w organizacji takiej imprezy było zerowe.
a teraz ogłoszenia parafialne
- metalowy kubek Gregora jest i przy najbliższej okazji trafi do właściciela
- poszukiwany właściciel plastikowego pojemnika z niebieską pokrywką

a na koniec zdjęcie ostatnich którzy opuszczali spotkanie
no to całe szczęście , bo by mnie moja Agatka z domu wygoniła :lol: , jeszcze raz stokrotne dzięki i do zobaczenia w Sierpcu :D
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: custom »

Wróciłem i ja , godzina 19:30. Dziękuję Rożkowi i Eli za wypasioną imprezę i Hubertowi , że tak fajnie się ze mną zakolegował , czas z nim spędzony był wspaniały , brakowało mi czegoś takiego :D zawsze chciałem mieć takiego synka .
Rożek, Hubert jest wspaniały mądry i bardzo dobrze wychowany , będzie mi brakować jego ciekawych pytań , na które nie zawsze znalazłem odpowiedź.
Naprawdę piękne chwile . Zaskoczony byłem również meblami ogrodowymi z palet , które tak pomysłowo wystrugałeś grilem z nierdzewki i bardzo dobrą kiełbasą :D .
Znowu nie pogadałem ze wszystkimi , ale może w sierpcu się uda.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Lipa »

Prawie 800 km i byliśmy - Tam i z powrotem...

Co tu dużo gadać... Ela, Hubercik, Grzechu impreza PIERWSZA liga !!! Jeżeli robicie takie zloty bez przygotowania... to co będzie za rok :wink: ... bo chyba nie będę odkrywczy - co najwyżej będę pierwszy - jeżeli powiem, że Wszyscy z utęsknieniem będziemy czekać na kolejną imprezę... za rok :D

Głęboko wierzę, jestem o tym głęboko przekonany, że Wszyscy, którzy mieli przyjemność być przez Was goszczonymi z niekłamaną rozkoszą widzieli by to spotkanie jako imprezę cykliczną - wpisaną na stałe w nasz mały trikowy kalendarz.

Cóż - I Białostockie Spotkanie Przyjaciół - przeszło do historii... ale wierzę, że będą kolejne :lol: Kochani takiego potencjału organizacyjnego jakim się wykazaliście nie można zmarnować !!! :lol: :lol:

Jako świeżo upieczony "japoński turysta" obiecuje, że wrzucę filmy jak tylko się z tym uporam... może one oddadzą choć część tej atmosfery, którą stworzyliście. Postaram się też coś napisać...

Wspólnie z moją Gosią - jeszcze raz - bardzo dziękujemy :D
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: winda »

Nie martw się Lipa. Już nie długo miesięcznica :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

Nie był bym sobą jak bym czegoś więcej nie napisał :D
W piątek w wieczornych godzinach , gdy wracałem z całą rodziną z małego wypadu na Podhale zadzwonił do mnie pewien gość i przedstawia się że to ja Franky , no poznaję co tam słychać :?: Franky wybrał się do Rożka i w Lublinie mu się tak spodobało że postanowił swoją podróż pod Białystok podzielić na dwa etapy :wink: nie żeby był zmęczony tylko że cierpi na kurzą ślepotę i dalej nie pojedzie :wink: , padło pytanie o jakiś nocleg , więc nie wiele myśląc zaproponowałem u siebie lub ( bez konsultacji u Windy ) ale że Wielebny namieszał ze swoim kupcem tak że w końcu i mój wyjazd był by samotny , natychmiast zadzwonił do mnie i zasugerował mi żebym to ja jednak przyjął Frankiego na nocleg , ok nie widzę problemu . Najważniejsze w tym całym zamieszaniu jest to że ja jadę autem gdzieś chyba za Rzeszowem , a Franky przecież jest w Lublinie , czyli do Łęcznej ma jakieś pół godziny drogi , trzeba mu coś zasugerować , gdzie na mnie poczeka , padło na bardzo widoczny z drogi KEBAB , tam na mnie czekaj , ja za jakieś dwie godziny powinienem być na miejscu :roll:
No i dotarłem do mojego miasta , oczywiście jak najszybciej pod ten nieszczęsny Kebab , bo co będzie jak zabraknie mięcha i wtedy kicha , co ja poleciłem za lokal :?: :mrgreen:
Franky stał objedzony koło swojej traji i cierpliwie czekał , uf , jest dobrze , jedziemy do mnie , wchodzimy do mieszkania i jak to po podróży każdy zmęczony i ma opadające powieki , a my z Frankim zaczynamy swoje opowieści oczywiście przy złotym napoju :D Ostatnie wrażenia z Ustrzyk i takie tam różne tematy , które szybko zanudziły resztę domowników , no chyba tylko po za naszym kotkiem który dostał jakiejś energii i zaczął szaleć jak nakręcony :shock:
Rano w sobotę wstajemy i szybka kawa , ja do auta i po traję do Milejowa , a Franky zaczyna się pakować i spinać swoje manele na trajce .Ruszamy w drogę jest godzina 7.45 , pięknie nam idzie ale tylko do piątego kilometra i pod górką trajka Frankiego odmawia posłuszeństwa :shock: robię nawrót i podjeżdżam do nie go , co się dzieje :?: :?: :?:
Ten typ tak ma , teraz nie odpalimy z rozrusznika tylko na hol :!:
Niewiele myśląc , pytam masz hol :?: tak jestem na to przygotowany odrzekł Franky , dawaj będę ciągnął , Franky dobrał się do swojego kufra za poszukiwaniem linki , a tu zatrzymuję się ktoś nieznany autem i pyta czy może jakoś pomóc , pewnie że tak trzeba kolegę pociągnąć bo inaczej nie zapali traja :wink:
Nieznajomy nie wiele myśląc padł na kolana i wyjął zaślepkę ze zderzaka i podczepia linkę , normalnie się zszokowałem bo on był na tablicach z Łęcznej , a przecież tam mieszkają ludzie nie do końca życzliwi :mrgreen:
Udaje się odpalić traję , uf , no i moja radość nie trwała długo bo znów gaśnie , no ładny początek trasy mamy , szepnąłem pod nosem , ale gość się nie poddaje i druga próba daje oczekiwane rezultaty :D
Dojeżdżamy do Lubartowa na stację Bp i tankujemy do pełna , jest 8.33 jak wyruszamy w dalszą podróż .
Po drodze tylko jeden postój , na dodatkowe tankowanie Frankiego traji i odcedzenie kartofelków no i jeszcze meldunek sms-em do Rożka gdzie jesteśmy :D
Docieramy szczęśliwie na miejsce i zostajemy przywitani przez zacne grono już tam obecnych gości :D
Zaraz po przyjeździe , szybkie rozbicie namiotów i pozbycie się zbędnych maneli z trajki , przecież zaraz przyjeżdża gospodarz trajką i jedziemy na przejażdżkę po Podlasiu , którą nam zaplanował Rożek :D
Plan jest taki że tankujemy zaraz po wyjechaniu na trasę bo podobno na trasie zaplanowanej nie ma stacji paliw , wiec wszyscy się dorwali do dystrybutorów z paliwem lub gazem i tankują pod sam korek i tu pojawia się malutki problem , jeden z uczestników :wink: chciał mieć za duży zapas i zaczął pluć etyliną na asfalt :mrgreen:
Sytuacja została opanowana bardzo szybko , po prostu trochę paliwa trzeba było upuścić do kanisterka i w drogę :D
Pierwszym obiektem , który mieliśmy zobaczyć to była zabytkowa cerkiew , niestety nie pamiętam miejscowości , ale szczególnie chciałem w tym miejscu zwrócić uwagę na naszą ekipę jak sprawnie i kulturalnie porusza się po ulicach :lol:
Kolejną atrakcją była droga testowa , która prowadziła do zabytkowego Meczetu , na tej drodze można było przetestować wszelkie niedociągnięcia naszych konstrukcji i tu uwaga nic nikomu nie odpadło :!: :lol: Choć niektórzy jechali już od jakiegoś czasu z oberwanym błotnikiem to tutaj im nie odpadł :shock:
Meczet był bardzo dużą atrakcją dla turystów którzy tam przebywali , ale tylko do momentu gdy się pojawiła taka ekipa na tak wydumanych pojazdach jak nasze :D
W tym miejscu zrobiliśmy dłuższy postój i mieliśmy chwilę na pogawędki .
Podczas naszych rozmów padła decyzja że niestety wracamy tą samą drogą i z tego nie każdy był zadowolony , ale jak mamy trochę jeszcze zobaczyć i zdążyć przed zmrokiem to nie mamy wyjścia .
Kolejne miejsce to Królowy Most , tam nagrywano odcinki polskiej produkcji ,,U Pana Boga za piecem"i tym podobne :D dla tych co nie wiedzą :!:
Po tym miejscu ruszamy w kierunku Grabówki k/ Białegostoku , gdzie czeka na nas największa atrakcja wycieczki , oględziny traji Rożka na BMW

https://www.youtube.com/watch?v=g9tHRTb ... e=youtu.be

Po wkurwieniu wszystkich uczestników tej wycieczki , pozostało nam się pożegnać z Grzesiem i wrócić do miejsca zakwaterowania żeby się napić ze złości czegoś mocniejszego :D
Tutaj nie będę się rozpisywał i opisywał kto jaką ma kondycję i pragnienie , jedynie napiszę że specjały które zostały przygotowane przez rodzinę Rożka , były bardzo smaczne i tak naprawdę tutaj największy podziw dla rodziców Grzegorz i Eli , a są wiekowymi ludźmi , że chciało się dla nas coś takiego szykować , to były pyszne regionalne przekąski :shock: dla wszystkich pod dostatkiem i nawet mogę napisać że do syta :shock:

Kolejnym punktem naszego pobytu , było wręczenie upominku dla synka gospodarzy Huberta od Klubu Motocyklowego Trajkersi
tylko że trzeba było z tym poczekać na Wielebnego który nam wszystkim zrobił niespodziankę i sprzedał trajkę , owszem przyjechał ale czym to sami zobaczycie na fotkach , potem jeszcze czekanie na Arka no i wreszcie wyczekiwana chwila , Łzy wzruszenia owszem były widziane , ale i wielka radość na buzi Huberta i jego rodziców oraz Dziadka który cały czas czuwał nad naszym spotkaniem .
Niesamowite emocje i wielka radość dopadły również i Sulkiego który nie mógł się doczekać jak ten prezent działa i jeździ, taki duży dzieciak .
Po tym całym kulminacyjnym podziękowaniu jeszcze jedna miła niespodzianka nas spotkała , żona Arka przywiozła wspaniały sernik :D

http://www.youtube.com/watch?v=SeOYqggTm4c


Wystarczyło napisać kilka słów , ale wyszedł z tego niezły kawałek opowieści , nie będę wymieniał uczestników całego spotkania bo są wszyscy nam znani i na fotkach rozpoznacie , jedni odjeżdżali drudzy przyjeżdżali i tak zabawa trwała do dziś kiedy to oficjalnie Rożek zamknął bramy swojej działki i imprezy .

ps. o powrotach nie będę pisał bo co byśmy sobie opowiadali przy najbliższej okazji :D

Jeszcze raz wielkie dzięki za przygotowanie tak wielkiej imprezy i w tak pięknym miejscu :D :D :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2016, 11:32 przez GREGOR, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

cd..... :D :D :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7519
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: pawlikTrike »

Piękne zdjęcia, super spotkanie :D , po raz kolejny żałuję, że nie przyjechałem, cóż... taki jakiś niepoukładany ostatnio jestem :? przecież wiedziałem, że będę żałować :-(
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3229
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: kowall »

Co tu dużo pisać -I ja tam byłem, miód i wino piłem- wielkie dzięki roźek dla Ciebie i dla twojej rodziny za to że mogliśmy się spotkać i zajebiscie się bawić, a ty mój młody przyjacielu rośnij nam w zdrowiu i pamiętaj ---Źółwik, Beczka i Piąteczka :D :D :D --- ps. Pozdrowienia z Krynicy Morskiej.
Czarek-trike
Posty: 9308
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Czarek-trike »

tylko pozazdrościć takiego spotkania :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

coś tam jeszcze dołożę :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: winda »

Super te Twoje, Gregor, relacje :D
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: custom »

Gregora ciężko będzie przebić , czytało się jak książkę :D
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Lipa »

winda pisze:Nie martw się Lipa. Już nie długo miesięcznica :mrgreen:
Stary ten paten już jest zaklepany... i obawiam się, że nie wpasujemy się "w ramy obchodów" :mrgreen: :mrgreen:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: Baran »

Szkoda, że nie mogłem przyjechać.
Pięknie było jak widać :D
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: krobia »

Lipa pisze:
winda pisze:Nie martw się Lipa. Już nie długo miesięcznica :mrgreen:
Stary ten paten już jest zaklepany... i obawiam się, że nie wpasujemy się "w ramy obchodów" :mrgreen: :mrgreen:
wpasujemy,wpasujemy....ino należy stwierdzić,że "wynalazcą" trajki jest Lech K. i będzie gitara :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

coś jeszcze wyszukałem , może nie zdubluje :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości