CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: Czarek-trike »

cygan2510 pisze:
Czarek-trike pisze:Bierz moją bardzo tanio oddam...
silnik,automatyczna skrzynia,zawieszenie ford mondeo 1800ccm, zarej, jako motocykl sam trójkołowy.
tu temat z większą ilością fotek:
http://e-trike.pl/forum/viewtopic.php?f=64&t=4419

tu temat z budowy...
http://e-trike.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=2788
Zawsze mi się ona podobała :) :) ale czy jest na prawko B :?: i ile krzyczysz bo może kumpla bym przekonał bo on zapalony motocyklista ale tylko dwa kółka :cry: a tak bym miał z kim na miejscu dzielić się pasją :mrgreen: :mrgreen:
http://olx.pl/oferta/trike-trajka-trojk ... 8f6c341362
prawie za darmochę :wink:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: winda »

Czaruś to się nazywa marketing bezpośredni :wink:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
cygan2510
Posty: 56
Rejestracja: 28 kwie 2016, 01:46
Krótki opis: oczekujący na koniec budowy i pierwszą jazde!
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: cygan2510 »

Panowie co myślicie o tym sprzęcie?? :? :? http://olx.pl/oferta/trajk-trike-trajka ... dWnz7.html :? :? i do kogo mógłbym się zgłosić z prośbą o jej wzmocnienie gdybym się na nią zdecydował :?: chodzi o to żebym się nie rozjechał po drodze bo DURZY chłop ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: seta »

Toż to ma ramę z szyny kolejowej. Bliźniaki z tyłuwystarczą :mrgreen:
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: franky »

Weż pod uwagę,że jeszcze w PL nie zarejestrwana. Ja bym brał od Czarka. Rób prawko na moto.
seat
Posty: 350
Rejestracja: 26 wrz 2014, 23:26
Lokalizacja: Opatowek kolo kalisz ( newbury)
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: seat »

mam podobna tylko lekko uszkodzona i moje tylne kola sie schodza do siebie ale i tak 200 kg na tym siedzialo i nie tarly o skorupe
ja waze 100 i daje rade wiec jak masz w planach ja przerabiac to bym ja bral , i wywalil przod, skorupe tez, przerobil blotniki ogulnie dosc drogi papier ci z tego zostanie
ale masz ja na b
lub jak masz czas i checi rob prawko na a i dalaej juz znasz 666
pozdrawiam
i czesc z kalisza
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: Sulkyrider »

cygan2510 pisze:Panowie co myślicie o tym sprzęcie?? :? :? http://olx.pl/oferta/trajk-trike-trajka ... dWnz7.html :? :? i do kogo mógłbym się zgłosić z prośbą o jej wzmocnienie gdybym się na nią zdecydował :?: chodzi o to żebym się nie rozjechał po drodze bo DURZY chłop ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
Wyglądu nie skomentuję - rzecz gustu.
Natomiast w tym pieniądzu spokojnie wyrwiesz w pl maszynę z współczesnym silnikiem. Pomyśl o tym. Garbus = duże spalanie, mało mocy, drogie części, słabo dostępne części... sama regeneracja + regulacja gaźników to 1600zł. Za te same pieniądze wymienisz cały silnik razem z układem wtryskowym jeśli np. uda Ci się zepsuć subaru.
Dolicz koszty paliwa, bo garbaty całkiem sprawnie potrafi opróżnić zbiornik... ekstremalnie, jak mi się ssanie zacięłoto 20l mi zeżarł na 10km.
Na chuj komu niemiecki TUV w Polsce?
Chyba że jesteś miłośnikiem garbusowych silników. To sorry, szanuję i podziwiam i nie pisałem tego co napisałem.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: Sulkyrider »

Kontynuując z własnego doświadczenia.....
Przechodziłem wszystkie etapy, jeżdżenie na prawko "B", traja na garbusie (2l to nie garbus tylko transporter, ale różni się tylko pojemnością) - dorosłem, zmądrzałem. Prawko "A", silnik Alfy (teraz szedł bym w innym kierunku). Prawko to formalność. Należało mi się, więc poszedłem wyrobić. Silnik zmieniłem, bo silnik z przekładką kosztował mnie mniej, niż regeneracja gaźników. A ten co wyjąłem z traji jeszcze całkiem dobrze sprzedałem, więc wyszedłem na +. Tylko po co iść na około, jak mozna od razu wyrobić "B", i kupić coś normalnego, zamiast się oszukiwać. "Jestem motocyklistą, jeżdżę na zloty..... jak to kurwa nie chcecie mi traji na B zarejestrować? przecież to samochód!!! Tak panie policjancie, mam prawko na ten samochód... jaka gaśnica? Przecież to motocykl...
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
seat
Posty: 350
Rejestracja: 26 wrz 2014, 23:26
Lokalizacja: Opatowek kolo kalisz ( newbury)
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: seat »

gasnica, trujkat i pewnie pasy
ale za to , wiatr we wlosach ( jak sie je ma ) i muchy w zebach
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: Lipa »

cygan2510 pisze:(...) bo DURZY chłop ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
znaczy jaki ? bo nie kminie ...
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: franky »

Lipa pisze:
cygan2510 pisze:(...) bo DURZY chłop ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
znaczy jaki ? bo nie kminie ...

Na diecie!
cygan2510
Posty: 56
Rejestracja: 28 kwie 2016, 01:46
Krótki opis: oczekujący na koniec budowy i pierwszą jazde!
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: cygan2510 »

franky72 pisze:
Lipa pisze:
cygan2510 pisze:(...) bo DURZY chłop ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
znaczy jaki ? bo nie kminie ...

Na diecie!
Witam jak pisałem na wstępie 190cm 180kg :( jak nie pojedzony :D :D trochę mi szwankuje lewa ręka :oops: [ jestem po wylewie] i nie bardzo mi robić prawka na A i jedyne wyjście to trajeczka na :) B za rok może dwa jak Bozia da i trening to se A zrobię ale teraz to sam czuje że to nie bezpieczne :cry: :cry: co do tej traji to widzę że brzydka :roll: ale ten papier do mnie przemawia a po tym jak widzę jakie cuda robicie w garażu pomyślałem że mi pomożecie to potem przerobie po swojemu żebym mógł bez wstydu jechać z wami na wypady i złoty :mrgreen: :mrgreen: ,I oczywiście kurwa fatum :oops: :oops: :evil: jakieś bo jechałem sprzedać auto za które miałem zakupić swój wymarzony pojazd trujkołowy i BLĄDYNA :evil: :evil: [ BABY TO ZŁO WCIELONE] wymusiła mi na skrzyżowaniu i rozjebałem mojego Turasia!!!! teraz czekam na rzeczoznawce i kurwa plany rychłego wyjazdu oddalone o przynajmniej 4 tygodnie
20160523_183826.jpg
znalazłem nową trajunie https://sprzedajemy.pl/trajka-rosler-1600cm-nr35843007 już rozmawiałem z kierownikiem i ma dosłać kilka nowych zdjęć. co o niej myślicie?? i czy ktoś mieszka w pobliżu żeby ją oblukać bo mi strasznie daleko i teraz nie wiem czy chłop poczeka aż mi kaskę wypłacą z ubezpieczenia kurwa mać całe życie piach w oczy i pod górke
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
cygan2510
Posty: 56
Rejestracja: 28 kwie 2016, 01:46
Krótki opis: oczekujący na koniec budowy i pierwszą jazde!
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: cygan2510 »

Sulkyrider pisze:
cygan2510 pisze:Panowie co myślicie o tym sprzęcie?? :? :? http://olx.pl/oferta/trajk-trike-trajka ... dWnz7.html :? :? i do kogo mógłbym się zgłosić z prośbą o jej wzmocnienie gdybym się na nią zdecydował :?: chodzi o to żebym się nie rozjechał po drodze bo DURZY chłop ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
Wyglądu nie skomentuję - rzecz gustu.
Natomiast w tym pieniądzu spokojnie wyrwiesz w pl maszynę z współczesnym silnikiem. Pomyśl o tym. Garbus = duże spalanie, mało mocy, drogie części, słabo dostępne części... sama regeneracja + regulacja gaźników to 1600zł. Za te same pieniądze wymienisz cały silnik razem z układem wtryskowym jeśli np. uda Ci się zepsuć subaru.
Dolicz koszty paliwa, bo garbaty całkiem sprawnie potrafi opróżnić zbiornik... ekstremalnie, jak mi się ssanie zacięłoto 20l mi zeżarł na 10km.
Na chuj komu niemiecki TUV w Polsce?
Chyba że jesteś miłośnikiem garbusowych silników. To sorry, szanuję i podziwiam i nie pisałem tego co napisałem.
Nie nie jestem miłośnikiem garbusowych silników [ rozjebałeś mnie tymi cenami za ustawienie tego silniora] :( :( choć lubie niemiecką motoryzacje sam posiadam mercedesa w140 s500 V8 i vw tuareg 4.2 V8 więc taki byłby silnik wskazany ale po pierwsze mało tego jak już to widziałem u Kszpirtrike ale tam ceny nie na mój biedny portwelik :( :( :x
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: sekuwawa »

Jeżeli się skłaniasz ku zakupie trajki z niemcowni to sprawdź w swoim WK czy Ci to zarejestrują na kategorię B ? Z doświadczenia wiemy, że robią mocno pod górę.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2016, 21:59 przez sekuwawa, łącznie zmieniany 1 raz.
seat
Posty: 350
Rejestracja: 26 wrz 2014, 23:26
Lokalizacja: Opatowek kolo kalisz ( newbury)
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: seat »

wiem ze cie ni stac na kaszpira bo on tej trajki nie robil
to wytwor guccia o ile dobrze pamietam kaszpir tym tylko jedzi i zbiera laury za wykonawce ale taka jego rola
nabyl trajke z prawami autorskimi :wink:
szukaj dalej zbieraj kase i zdrowiej a bedziesz mial wiekszy wybor
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: TheDomin »

Wtrącę trzy grosze.Jeżeli trajka w brifie ma wbity samochód osobowy to w Polsce muszą zarejestrować jako na B w teorii bez dyskusji w praktyce trochę gorzej.Na bank potrzebna będzie opinia rzeczoznawcy no i diagnosta który potwierdzi homologacje z Niemiec.Dzięki Adaśkowi temat został ogarnięty w moim przypadku, ale traja musiała jechać do Gdańska na przegląd.U mnie w Kutnie wszyscy mnie pogonili(włącznie z rzeczoznawcami którzy twierdzili że to motocykl).Rzeczoznawca który napisał że to Auto(potwierdzając to co w Brifie)powiedział mi że Ci którzy twierdzili że to motocykl powinni się dokształcić bo nikt nie ma prawa zmienić homologacji(to jest niezgodne z prawem)!!!Wydział komunikacji bez beknięcia musi wtedy zarejestrować traje na B.Ja mam na B mam gaśnice i trójkąt .Gdybym był zdrowy robił bym prawko A.Ale nie dam rady.Nie uważam się za gorszego dlatego że mam jak mam.
seat
Posty: 350
Rejestracja: 26 wrz 2014, 23:26
Lokalizacja: Opatowek kolo kalisz ( newbury)
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: seat »

twierdzac zdrowiej nie mialem nic zlego na mysli
jedynie czas ktory bedzie tylko na plus
bo i kasy sie nazbiera i bedzie wiekszy budzet na trajke
sam mam wszystkie kategorje praw jazdy ale nie na A
tak wyszlo moja trajka jest na b bo tak niemcy wymyslili
mam ja na rejestracjach angielskich i jezdze w polsce
ma ktos bardziej popitolone to wszystko hahahaha
cygan2510
Posty: 56
Rejestracja: 28 kwie 2016, 01:46
Krótki opis: oczekujący na koniec budowy i pierwszą jazde!
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: cygan2510 »

seat pisze:twierdzac zdrowiej nie mialem nic zlego na mysli
jedynie czas ktory bedzie tylko na plus
bo i kasy sie nazbiera i bedzie wiekszy budzet na trajke
sam mam wszystkie kategorje praw jazdy ale nie na A
tak wyszlo moja trajka jest na b bo tak niemcy wymyslili
mam ja na rejestracjach angielskich i jezdze w polsce
ma ktos bardziej popitolone to wszystko hahahaha
OOOO może to jest pomysł :?: moja córunia mieszka w holandi i może na siebie zarejestrować :D :D :D dobry pomysł już do niej pisze co by to mi ogarnęła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak tu w Polsze nic nie znajde dla mnie to udeżam na holandje tylko że tam same bom albo inne firmówki :evil:
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2093
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: franky »

cygan2510 pisze:
seat pisze:twierdzac zdrowiej nie mialem nic zlego na mysli
jedynie czas ktory bedzie tylko na plus
bo i kasy sie nazbiera i bedzie wiekszy budzet na trajke
sam mam wszystkie kategorje praw jazdy ale nie na A
tak wyszlo moja trajka jest na b bo tak niemcy wymyslili
mam ja na rejestracjach angielskich i jezdze w polsce
ma ktos bardziej popitolone to wszystko hahahaha
OOOO może to jest pomysł :?: moja córunia mieszka w holandi i może na siebie zarejestrować :D :D :D dobry pomysł już do niej pisze co by to mi ogarnęła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak tu w Polsze nic nie znajde dla mnie to udeżam na holandje tylko że tam same bom albo inne firmówki :evil:
Idealne i najprostsze rozwiązanie. Wtedy Ci mogą naskoczyć.
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: Czarek-trike »

cygan2510 pisze:(..)za rok może dwa jak Bozia da i trening to se A zrobię ale teraz to sam czuje że to nie bezpieczne(..)
to se tera kóp trajkę na kat. A i powoli ją se pszerabiaj albo w koło komina ócz sie niom jeździć , a za dwa lata zrobiż prawko na kat. A i będzie wszystko ładnie super elegancko

:mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4356
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: Arek »

Czarek-trike pisze:
cygan2510 pisze:(..)za rok może dwa jak Bozia da i trening to se A zrobię ale teraz to sam czuje że to nie bezpieczne(..)
to se tera kóp trajkę na kat. A i powoli ją se pszerabiaj albo w koło komina ócz sie niom jeździć , a za dwa lata zrobiż prawko na kat. A i będzie wszystko ładnie super elegancko

:mrgreen:
Cezar, kurwa jego... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cygan2510
Posty: 56
Rejestracja: 28 kwie 2016, 01:46
Krótki opis: oczekujący na koniec budowy i pierwszą jazde!
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: cygan2510 »

Czarek-trike pisze:
cygan2510 pisze:(..)za rok może dwa jak Bozia da i trening to se A zrobię ale teraz to sam czuje że to nie bezpieczne(..)
to se tera kóp trajkę na kat. A i powoli ją se pszerabiaj albo w koło komina ócz sie niom jeździć , a za dwa lata zrobiż prawko na
Czarek-trike pisze:
cygan2510 pisze:(..)za rok może dwa jak Bozia da i trening to se A zrobię ale teraz to sam czuje że to nie bezpieczne(..)
to se tera kóp trajkę na kat. A i powoli ją se pszerabiaj albo w koło komina ócz sie niom jeździć , a za dwa lata zrobiż prawko na kat. A i będzie wszystko ładnie super elegancko
:( :( u mnie na wiosce Jastrzębie i w okolicy 50 km nie ma żadnej traji i pewnikiem jest że jak bym wyskoczył choć meter na ulice byłbym kontrolowany i zapewne udupiony bo znam kilku gliniarzy i nie pałamy do siebie sympatią [ kiedyś kilka razy udowodniłem im że blacha policyjna to nie bilet wstępu ani darmowa przepustka ] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i teraz jak tylko jest możliwość to mi pokazują że to są PANY :oops: :evil: :evil:a pewne chuj by mnie szczelił jak bym nie mógł sobie pojeździć :evil:
Awatar użytkownika
bynio204
Posty: 357
Rejestracja: 29 kwie 2014, 21:00
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: bynio204 »

cygan2510 pisze: :( :( u mnie na wiosce Jastrzębie i w okolicy 50 km nie ma żadnej traji :
Jak nie ma jak są :)
rożek
Member
Member
Posty: 3259
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: rożek »

bynio czżbyś kupił to co masz na zdjęciu ?
cygan2510
Posty: 56
Rejestracja: 28 kwie 2016, 01:46
Krótki opis: oczekujący na koniec budowy i pierwszą jazde!
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: CYGAN BARDZO CHCE TRAJECZKE!!!

Post autor: cygan2510 »

bynio204 pisze:
cygan2510 pisze: :( :( u mnie na wiosce Jastrzębie i w okolicy 50 km nie ma żadnej traji :
Jak nie ma jak są :)
GDZIE :?: :?: BARDZO CHĘTNIE BYM OBEJRZAŁ :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości