Moja maszynka

Pochwal się
Regulamin forum
Tutaj zamieszczamy zdjęcia i opis swojej trajki.
Napisz jak budowałeś swoją maszynę, jakie wykorzystałeś podzespoły, jakie napotkałeś trudności, czy i kto Ci pomagał, co planujesz jeszcze zmienić itp. Mile widziany link do galerii zdjęć i filmów.
OPISY TYLKO JEŻÐŻĄCYCH TRAJEK
Wszelkie inne posty będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: budyn »

TheDomin pisze:OK.A musza byc takie jak w osobowce czy moga być tzw."biodrówki"tj.jak w busach środkowy pasażer?Ja byłem tylko z kwitami i fotka trajki.Ogolnie gościu zerknął i powiedział:"To jest motur"
Moga być tzw."biodrówki jedz na jakis szrot i kup i pozadnie zamontuj
Bay
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: krobia »

TheDomin pisze:No i dupa!!Pan wielki diagnosta stwierdził ze nie podbije przeglądu bo to motocykl.Ja mu na to ze chyba widzi papiery i jest napisane ze samochód.No to on ze zawoła 5 ludzi z ulicy i każdy potwierdzi ze to motur.Ja mu na to "W dupie mam co powie banda łosi z ulicy"ze papiery,unia itd.Dyskusja skończyła się na tym ze on się nie podłoży.Jak chce to mogę iść do rzeczoznawcy,a wtedy on pomyśli....Jednym słowem mnie załamał ....Aha odesłał mnie do dziennika ustaw żebym się doksztalcil co to jest samochód........Co robić??????A gdzie tu jeszcze pieprzony kutnowski wydział Komunikacji-PARANOJA-pisze z tel. sorry za byki
a kurwa nie mówiłem,że bedzie cyrk!!!....pamiętajcie,żyjemy w polsce,niestety
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: sekuwawa »

TheDomin pisze:No i dupa!!Pan wielki diagnosta stwierdził ze nie podbije przeglądu bo to motocykl.Ja mu na to ze chyba widzi papiery i jest napisane ze samochód.No to on ze zawoła 5 ludzi z ulicy i każdy potwierdzi ze to motur.Ja mu na to "W dupie mam co powie banda łosi z ulicy"ze papiery,unia itd.Dyskusja skończyła się na tym ze on się nie podłoży.Jak chce to mogę iść do rzeczoznawcy,a wtedy on pomyśli....Jednym słowem mnie załamał ....Aha odesłał mnie do dziennika ustaw żebym się doksztalcil co to jest samochód........Co robić??????A gdzie tu jeszcze pieprzony kutnowski wydział Komunikacji-PARANOJA-pisze z tel. sorry za byki

Skąd ja to znam, opinia wykonawcy, opinia rzeczoznawcy, a jak wszystko dostał to i tak powiedział że przeglądu nie zrobi. :shock:
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3673
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: bandit »

Taki kozak z niego? Skoro każdy kraj ma po swojemu to niech przywrócą SAMy z powrotem. Skoro homologacja jest na samochodowy inny to co chce zmienić homo? Chcieli cwaniaki eurokołchozu? To niech sie teraz tym udławią. Walcz ostro a jak będą wymyślać to zapytaj się dlaczego rozjebali SAMy? Jak powiedzą ze unia chciała, to zasadź im teksta ze w unii jest to samochodowy inny i unia chce to tak ma być.
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

W papierach jest samochód osobowy otwarty-tłumacząc dosłownie-czyli po mojemu cabrio.Czytam właśnie przepisy i nie widzę nic na temat samochodów osobowych trójkołowych...Wszystko podbili pod motocykle,aleee jeeszcze czytam :shock: :cry:
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3217
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: kowall »

TheDomin pisze:W papierach jest samochód osobowy otwarty-tłumacząc dosłownie-czyli po mojemu cabrio.Czytam właśnie przepisy i nie widzę nic na temat samochodów osobowych trójkołowych...Wszystko podbili pod motocykle,aleee jeeszcze czytam :shock: :cry:
No i jak tam po nocnym czytaniu ,znalazłeś światełko w tunelu :?:
Czarek-trike
Posty: 9304
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: Czarek-trike »

bandit pisze:Taki kozak z niego? Skoro każdy kraj ma po swojemu to niech przywrócą SAMy z powrotem. (..).
Ale coś w tym musi być skoro podobno można rejestrować wydumki w czechosłowacji i w anglii, a to przeca państwa eurokołchozu :wink:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

To znaczy ze w Czechach albo na Slowacji(nie wnikajmy) :) lub w Anglii nie zastosowali jeszcze rozporządzenia EU na temat homologacji-a bedą musieli wcześniej czy pózniej .Tylko ty piszesz o pojeździe SAM.Tu sytuacja jest inna,bo moja trajka jest w Niemczech samochodem,a u nas podlega pod motocykl.Wychodzi na to ze diagnosta albo przymknie oko albo będzie motocykl,bo on nie ma takiej kategorii w bazie danych jak pojazd samochodowy trójkołowy.W kategoriach samochodu osobowego jest tylko o pojazdach czterokołowych...Kolega który miał te same problemy nie logował się na forum chyba od lipca,a mógłby coś mądrego napewno podpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1344
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: Baran »

Myślę, jeśli się nie mylę, że "Czechosłowacja" już nie da rady z rejestracją. Tylko brytole zostały
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7984
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: custom »

Lamm pisze:Myślę, jeśli się nie mylę, że "Czechosłowacja" już nie da rady z rejestracją. Tylko brytole zostały
Z tą Czechosłowacją jeszcze nie wiadomo , dochodzą sprzeczne info. Podobno Mechanior ma mieć jakieś rzetelne informacje , ale on chyba na Kanarach siedzi .
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

Tak czy siak postanowiłem ze tak powiem"Nie ma huja we wsi na złocie muszę być"Jak co to na niemieckich blachach(mam taką możliwość rejestracji)Będę na bieżąco informował jak idą sprawy.Jezeli komuś diagnosta podbił trajka jako samochód a miał takie kwity jak ja to proszę o kontakt.Ja tez do tego diagnosty się udam.
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: budyn »

TheDomin pisze:Tak czy siak postanowiłem ze tak powiem"Nie ma huja we wsi na złocie muszę być"Jak co to na niemieckich blachach(mam taką możliwość rejestracji)Będę na bieżąco informował jak idą sprawy.Jezeli komuś diagnosta podbił trajka jako samochód a miał takie kwity jak ja to proszę o kontakt.Ja tez do tego diagnosty się udam.
Ale chodzi ci o trajke przywieziona z niemiec i tam byla zarejestrowana na samochod, a tu w Polce normalnie zarejestrowali jak bylo w niemieckich papierach tez na samochod , To Monika z pomorza tak ma 2 trajki zarejestrowane , Nie wymiekaj !!!
Bay
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

Nic nie wymiękam.Drugie podejście w poniedziałek.Pytanie kiedy Monika rejestrowała te trajki,czy czasem nie było to przed zmiana przepisów.
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: andy »

TheDomin pisze:Nic nie wymiękam.Drugie podejście w poniedziałek.Pytanie kiedy Monika rejestrowała te trajki,czy czasem nie było to przed zmiana przepisów.
było przed ale i po rejestrowali na samochodowy tylko prawnik był potrzebny

nie wymiękaj
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: Sulkyrider »

A nie prościej zrobić prawko "A"?
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

Na motocyklach umie jeździć od gnoja.Troche tez sprowadzam do handlu.W tej chwili to tylko jazda próbna i do Żyda .Nie chce mi się robić prawka A to raz a dwa to nie podniecam się aż tak motocyklami.W trajce się zakochałem od pierwszego i to jest to.Zarejestruje ja na B nawet jak trzeba będzie kaczorowi dupę skopać.
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: krobia »

TheDomin pisze: Jak co to na niemieckich blachach(mam taką możliwość rejestracji) .
jak tak to w czym problem? rejestruj na niemieckie i pomykaj....ino przy kontroli policajtowi bedziesz musiał ewentualne łapówki w jurkach płacić :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1344
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: Baran »

krobia pisze:
TheDomin pisze: Jak co to na niemieckich blachach(mam taką możliwość rejestracji) .
jak tak to w czym problem? rejestruj na niemieckie i pomykaj....ino przy kontroli policajtowi bedziesz musiał ewentualne łapówki w jurkach płacić :mrgreen:
Krobia, Pany policajty nie do bardzo kcą brać.
Mój kolo jeździ na prawku B, właściwie jeździł......
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

No to jestem po drugiej wizycie u innego,tym razem zaprzyjaźnionego diagnosty.Niestety w przepisach jest napisane że trajka to motocykl.Samochód musi mieć cztery koła.....Wątpliwe żeby ktoś zrobił zerówkę pomijając ten zapis... :cry:
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: sekuwawa »

A to ciekawe, niby ujednolicamy przepisy unijne, a u Niemców trajkami można jeździć mając tylko prawko na samochód. Jeden to przewalczył to i dla Ciebie jest nadzieja. U nas cześć trojkołowców też jest zarejestrowana jako samochody.
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: budyn »

TheDomin pisze:No to jestem po drugiej wizycie u innego,tym razem zaprzyjaźnionego diagnosty.Niestety w przepisach jest napisane że trajka to motocykl.Samochód musi mieć cztery koła.....Wątpliwe żeby ktoś zrobił zerówkę pomijając ten zapis... :cry:
A to ciekawe ? Samochod ma 4 kola ok , ale Samochodowy inny to chyba cos innego? Ja znam okolo 15 trajek 3 kola zarejestrowanych na Autko zreszta kilku na forum tez tak ma i jezdzi na przeglady normalnie Aha ale zapominamy ze to jest Polska i kazdy urzednik czy tam diagnosta inaczej interpretuje przepisy, Ja moja trajke tez mam na Autko inne :mrgreen:
Bay
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7984
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: custom »

budyn pisze:
TheDomin pisze:No to jestem po drugiej wizycie u innego,tym razem zaprzyjaźnionego diagnosty.Niestety w przepisach jest napisane że trajka to motocykl.Samochód musi mieć cztery koła.....Wątpliwe żeby ktoś zrobił zerówkę pomijając ten zapis... :cry:
A to ciekawe ? Samochod ma 4 kola ok , ale Samochodowy inny to chyba cos innego? Ja znam okolo 15 trajek 3 kola zarejestrowanych na Autko zreszta kilku na forum tez tak ma i jezdzi na przeglady normalnie Aha ale zapominamy ze to jest Polska i kazdy urzednik czy tam diagnosta inaczej interpretuje przepisy, Ja moja trajke tez mam na Autko inne :mrgreen:
Diagnosta jest tylko jeden.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: winda »

wiadomo ze samochód ma 4 koła ale samochodowy inny juz nie koniecznie.
ty homologację już masz! w jaki sposób oni chcą zmienić twoją homologację? mówili ci?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
TheDomin
Posty: 54
Rejestracja: 28 mar 2015, 09:33
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: TheDomin »

Diagnosta podpisywał sobie dane i ma posprawdzać przepisy do środy.Zobaczymy....
Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 171
Rejestracja: 28 gru 2012, 21:36
Kontakt:

Re: Moja maszynka

Post autor: szczepan »

TheDomin pisze:No to jestem po drugiej wizycie u innego,tym razem zaprzyjaźnionego diagnosty.Niestety w przepisach jest napisane że trajka to motocykl.Samochód musi mieć cztery koła.....Wątpliwe żeby ktoś zrobił zerówkę pomijając ten zapis... :cry:

samochod musi miec 4 kola? to ciekawe jak to by zarejestrowali?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Reliant


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag ... _pZPTtdilw
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości