Witam po latach

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Sławek. Wielu znajomych mówi mi jednak Nikodem :) . Cztery lata temu zaczęliśmy ze szwagrem budować moją trajkę. Już wtedy szwagier z własnego profilu na e-trike założył temat i dodał zdjęcia z budowy. Tutaj link do tematu : http://e-trike.pl/forum/viewtopic.php?t=2012
Z przyczyn niezależnych od nas, budowa została przerwana, a ja byłem zmuszony przez trzy lata tułać się po świecie za chlebem.
Od wakacji jestem już w domu i nigdzie się nie wybieram :D Chcę dokończyć budowę, ale nie potrafię, więc szukam wykonawcy. Prosiłbym o kontakty i propozycje rzetelnych wykonawców trajek. CHCĘ SIĘ WRESZCIE PRZEJECHAĆ MOJĄ TRAJKĄ !!! :twisted: Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: sekuwawa »

Witamy ponownie. Nie chcę Cię martwić ale przez te 3 lata jak Cię nie było to trochę się zmieniło. Niestety legalnie już nie zarejestrujesz swojej trajki więc najpierw przemyśl czy chcesz ją kończyć czy kupić cos zarejestrowanego.
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

To bardzo przykra informacja :( ,ale dzięki .
Awatar użytkownika
zetor
Member
Member
Posty: 3156
Rejestracja: 01 lip 2010, 20:53
Lokalizacja: Wielka wieś pod Konstancinem
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: zetor »

Witam
Nie łam sie napewno jakos sobie poradzisz
"żyj a nie istniej"

"Nie ważne ile razy upadasz.
ważne, że potrafisz pić na leżąco"
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: winda »

witaj
proponuje zakup z ogłoszenia trajki. kupisz i za mniej niż 10000zł. jesli nie to musisz kupić"rame z dokumentami" za pewnie 5000zł i jeszcze zlecić komus dokończenie swojej...
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Nie było moim marzeniem mieć trajkę (w sensie kupić) ,tylko zrobić taką jaką sobie wymarzyłem i nią pojeździć. Dlatego będę się chwytał trudniejszych rozwiązań :) . Nie odmówię sobie tej przyjemności :D Jutro zadzwonię do kolegi z wydziału komunikacji żeby dowiedzieć się jak to teraz wygląda.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3675
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: bandit »

Jak wygląda? jak przez okno...
Jak ma trajenke zrobioną to składa wniosek w ministerstwie transportu o rejestracje opłata łosiemset zeta, potem składasz wniosek do jednego z 5-ciu ośrodków w kraju, np PIMOT lub ITS w Wawie. Dostarczasz świadectwa homo na wszystkie elementy z których zrobiłeś traje (nie interesi ich że np na lampach masz znaczki homo nabite- o ile są...) mo byc papirus....nie masz? no problem, oni zrobią , oczywiście za odpowiedni nominał... i tak se będa wyrabiac testować , i kasiurre kasować ...wg info różnych zdobytych ceny tak od 30 tysi do stu ....

powodzenia.
Awatar użytkownika
Szalony-Mateo
Posty: 408
Rejestracja: 26 cze 2012, 15:19
Lokalizacja: Wielisławice w lesie.
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Szalony-Mateo »

Witam i ja
Awatar użytkownika
Skorpion
Posty: 210
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:06
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Skorpion »

witaj witaj
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: custom »

[quote="bandit"]Jak wygląda? jak przez okno...
Jak ma trajenke zrobioną to składa wniosek w ministerstwie transportu o rejestracje opłata łosiemset zeta, potem składasz wniosek do jednego z 5-ciu ośrodków w kraju, np PIMOT lub ITS w Wawie. Dostarczasz świadectwa homo na wszystkie elementy z których zrobiłeś traje (nie interesi ich że np na lampach masz znaczki homo nabite- o ile są...) mo byc papirus....nie masz? no problem, oni zrobią , oczywiście za odpowiedni nominał... i tak se będa wyrabiac testować , i kasiurre kasować ...wg info różnych zdobytych ceny tak od 30 tysi do stu ....

Aż tak źle ?
Omne Trinum Perfectum.
seradam
Posty: 59
Rejestracja: 10 sie 2012, 15:16
Lokalizacja: mierzyn
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: seradam »

bandit pisze:Jak wygląda? jak przez okno...
Jak ma trajenke zrobioną to składa wniosek w ministerstwie transportu o rejestracje opłata łosiemset zeta, potem składasz wniosek do jednego z 5-ciu ośrodków w kraju, np PIMOT lub ITS w Wawie. Dostarczasz świadectwa homo na wszystkie elementy z których zrobiłeś traje (nie interesi ich że np na lampach masz znaczki homo nabite- o ile są...) mo byc papirus....nie masz? no problem, oni zrobią , oczywiście za odpowiedni nominał... i tak se będa wyrabiac testować , i kasiurre kasować ...wg info różnych zdobytych ceny tak od 30 tysi do stu ....

powodzenia.
O qrwa a ja myślałem, że problemem będzie ciągać traje do warszawy. Bo na jednej wizycie się nie skończy
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3675
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: bandit »

custom pisze:
bandit pisze:Jak wygląda? jak przez okno...
Jak ma trajenke zrobioną to składa wniosek w ministerstwie transportu o rejestracje opłata łosiemset zeta, potem składasz wniosek do jednego z 5-ciu ośrodków w kraju, np PIMOT lub ITS w Wawie. Dostarczasz świadectwa homo na wszystkie elementy z których zrobiłeś traje (nie interesi ich że np na lampach masz znaczki homo nabite- o ile są...) mo byc papirus....nie masz? no problem, oni zrobią , oczywiście za odpowiedni nominał... i tak se będa wyrabiac testować , i kasiurre kasować ...wg info różnych zdobytych ceny tak od 30 tysi do stu ....

Aż tak źle ?
A znasz chociaż jeden przypadek w pl kto uzyskał rejestracje na nowych zasadach???
Awatar użytkownika
Budrys
Posty: 275
Rejestracja: 28 lis 2013, 11:24
Krótki opis: nie ludzie nami rządzom lecz nasze słabości
Lokalizacja: Miłachowo
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Budrys »

nikodem11 pisze:Nie było moim marzeniem mieć trajkę (w sensie kupić) ,tylko zrobić taką jaką sobie wymarzyłem i nią pojeździć. Dlatego będę się chwytał trudniejszych rozwiązań :) . Nie odmówię sobie tej przyjemności :D Jutro zadzwonię do kolegi z wydziału komunikacji żeby dowiedzieć się jak to teraz wygląda.
Witaj Nikodemie. Miałem identyczną sytuację z swoją trajką, koniec końców za kilka tys kupiłem trajczana, którego przerobie pod siebie a traję którom zbudowałem z bólem serca i drzazgą w dupie rozbiorę na części. Przemyśl zagadnienie, walka z wiatrakami, złom z papirem, czy kupno gotowca- ewentualnie wycieczka zagramaniczna. Pozdrawiam
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

No dzięki za rady! WSZYSTKIM miłosnikom trajek :!: :P :mrgreen: Jednak muszę kupić coś gotowego :evil: Troszke patrzyłem,ale ceny i to że chcę mieć 3 osobową i z większym silnikiem trochę ograniczają poszukiwania. Ale nie poddaje się bo do wiosny napewno coś fajnego znajdę i spotkamy się na ZLOTACH :D :P
Awatar użytkownika
bynio204
Posty: 357
Rejestracja: 29 kwie 2014, 21:00
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: bynio204 »

bierz Pawlikową :D ............... warta każdej złotówki
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3675
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: bandit »

Nikodem11, a jaki budżet przewidujesz?
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Myślę wydać max 17000 zł biorąc pod uwagę, że będę chciał po swojemu co nieco przerobić.Myśle o czymś silniejszym,żeby w przyszłości jakiś kemping mały ciągać na wypady veckendowe z moją żoneczką i córeczką :P Aaaaa muszę mieć 3 osobową oczywiscie,bo curcia by mi tego nie wybaczyła :oops: . Co sądzicie o trajkach na bazie zaporożca? :?: :?: :?: :!:
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: sekuwawa »

nikodem11 pisze:Myślę wydać max 17000 zł biorąc pod uwagę, że będę chciał po swojemu co nieco przerobić.Myśle o czymś silniejszym,żeby w przyszłości jakiś kemping mały ciągać na wypady veckendowe z moją żoneczką i córeczką :P Aaaaa muszę mieć 3 osobową oczywiscie,bo curcia by mi tego nie wybaczyła :oops: . Co sądzicie o trajkach na bazie zaporożca? :?: :?: :?: :!:
Napisałeś że chcesz coś silniejszego więc zaporożec odpada.
rożek
Member
Member
Posty: 3259
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: rożek »

nikodem11 pisze:Myślę wydać max 17000 zł biorąc pod uwagę, że będę chciał po swojemu co nieco przerobić.Myśle o czymś silniejszym,żeby w przyszłości jakiś kemping mały ciągać na wypady veckendowe z moją żoneczką i córeczką :P Aaaaa muszę mieć 3 osobową oczywiscie,bo curcia by mi tego nie wybaczyła :oops: . Co sądzicie o trajkach na bazie zaporożca? :?: :?: :?: :!:
Kiedyś mówili że takie cuda to w erze
rożek
Member
Member
Posty: 3259
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: rożek »

nie jest 3 osobowa no i jako motocykl nie pociągnie przyczepy kempingowej - nadal era
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: sekuwawa »

rożek pisze:
nie jest 3 osobowa no i jako motocykl nie pociągnie przyczepy kempingowej - nadal era
Jak ma przerabiać to zrobi sobie fotele na 3 osoby, pojedzie na przegląd i dało by radę pod warunkiem dużej DMC. Przyczepka odpada.
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Czarek-trike »

Budrys pisze:(..)Miałem identyczną sytuację z swoją trajką, koniec końców za kilka tys kupiłem trajczana, którego przerobie pod siebie a traję którom zbudowałem z bólem serca i drzazgą w dupie rozbiorę na części. Przemyśl zagadnienie, walka z wiatrakami, złom z papirem, czy kupno gotowca- ewentualnie wycieczka zagramaniczna. Pozdrawiam
jeśli ta trajka, którą zrobiłeś śmiga, pasuje ci itd. to.... ja bym jej nie rozbierał. Pomyśl kurwa...
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Czarek-trike »

nikodem11 pisze:Myślę wydać max 17000 zł biorąc pod uwagę, że będę chciał po swojemu co nieco przerobić.Myśle o czymś silniejszym,żeby w przyszłości jakiś kemping mały ciągać na wypady veckendowe z moją żoneczką i córeczką :P Aaaaa muszę mieć 3 osobową oczywiscie,bo curcia by mi tego nie wybaczyła :oops: . Co sądzicie o trajkach na bazie zaporożca? :?: :?: :?: :!:
Z tą kasą to chyba za dużo nie zwojujesz.
Jak ma być 3 osobowa+docelowo przyczepa to, popatrz na ebayu niemieckim może jakaś rewaco czy boom trike ( tam chyba mają rejestracje na auto) więc jak już wcześniej pisano można camping pociągnąć.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Patrzę na ebayu. Na OLX jest też niezła sprowadzona za 19tysi , dwuosobowa, cena nie podlega negocjacji. Zarejestrowana na samochód. Doszedł mi następny wydatek, bo córcia chce też ,małą traję dla siebie :D .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości