traja Kowala

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7971
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: custom »

Byłem , widziałem . Teraz Kowall może tam śmigłowce składać. Pracy kosztowało , ale jest git.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10866
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: Rob_trike »

Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

O paa :D :D
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

Nie będę wam pisał że u k...y Angeli było święto bo i poco :wink: :D napiszę tylko że od środy jestem w domu a właściwie w warsztacie z którego wracałem praktycznie o świcie , dziwię się tylko mojej żonie że mnie nie spakowała i nie wystawiła walizki przed drzwi , ona chyba wie że na tą naszą chorobę nie ma już lekarstwa i musi się z tym pogodzić :mrgreen: w każdym bądź razie udało mi się popchnąć robotę trochę do przodu , ale kaj tam kuniec.... :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
franky
Member
Member
Posty: 2080
Rejestracja: 26 gru 2015, 18:56
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: franky »

Jak na pierwotniaka, to całkiem, całkiem. :lol:

Wielka jest. Jak zaczniesz jeździć po wystawach, to wszystkie pierwsze trofea Twoje.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: winda »

Masz świętą Żonę Kowall . Aaaa trajka? Kończ waść,wstydu oszczędz
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

winda pisze:Masz świętą Żonę Kowall . Aaaa trajka? Kończ waść,wstydu oszczędz
Mylisz się winda ,nie świętą --wkurzoną -- :(
Awatar użytkownika
BOOM
Posty: 533
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:48
Lokalizacja: MIKOŁÓW
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: BOOM »

Aż boje się momentu kiedy będzie gotowa (traja),to będzie petarda :D :D
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: bandit »

No i piknie! Idziesz ostro..jak na pierwotniaka przystało!!!
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7511
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: pawlikTrike »

Boże kochanieńki, jaka ona będzie piękna ... :shock:
Kowall, zawstydzasz cały trajkowy kolektyw... !
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: andrzejqs »

Super sprzęt kowall jeździsz szybko, ale teraz to dopiero będziesz zapierdzielał, to nałapiesz kwitków. Ostatnio jak jechałem z tobą to ty zapierdzielałeś a radar mnie zrobił fote, na szczęście nie przyszła.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5783
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: GREGOR »

Kowall, myślę że Karina też czeka na nową traję, dlatego masz gdzie spać :mrgreen: , a że traja będzie odlotowa to chyba nikt nie ma wątpliwości, szacunek :!:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: krobia »

andrzejqs pisze:Super sprzęt kowall jeździsz szybko, ale teraz to dopiero będziesz zapierdzielał, to nałapiesz kwitków. Ostatnio jak jechałem z tobą to ty zapierdzielałeś a radar mnie zrobił fote, na szczęście nie przyszła.
Czekaj, czekaj...maja180dni
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: andrzejqs »

Nie strasz zaraz jadę załatwiać kupon za parkowanie na zielonym.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7511
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: pawlikTrike »

krobia pisze:
andrzejqs pisze:Super sprzęt kowall jeździsz szybko, ale teraz to dopiero będziesz zapierdzielał, to nałapiesz kwitków. Ostatnio jak jechałem z tobą to ty zapierdzielałeś a radar mnie zrobił fote, na szczęście nie przyszła.
Czekaj, czekaj...maja180dni
Jak fotka cyknięta z przodu to raczej nie przyjdzie
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: adaśko »

pawlikTrike pisze:Boże kochanieńki, jaka ona będzie piękna ... :shock:
Kowall, zawstydzasz cały trajkowy kolektyw... !
Ksywa zobowiązuje , jak skończysz to trzeba będzie pomyśleć o przemianowaniu na Hefajstosa :wink:
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

Panowie spokojnie , tak nie chwalcie bo dostanę samozapłonu :D roboty jest jeszcze w pizdu że nie wiadomo za co się złapać , ale najlepsze jest to o czym moja jeszcze nie wie , że w piątek mamy wolne i znowu będzie można dwa dni posiedzieć przy traji, na pewno się ucieszy :mrgreen:

Andrzejas , zdjęcie mi też zrobiło bo ja jak widzę radar z przodu to dodaje gazu i jak jadę trają to mnie mogą w pompkę cmoknąć :mrgreen:
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: andrzejqs »

Drogi przyjacielu to cię zmartwię. :( Dwa lata temu dostałem wezwanie na lokalną komendę celem wyjaśnienia sprawy. Poszedłem zdziwiony oco kaman podchodzę do okienka wychodzi jakiś mundurowy prowadzi mnie do pokoju jak przestępcę proszę o dowód .....pan jest właścicielem trajki....takiei i takiej ..tak ..widze fote z przodu .... żne cwaniaka .... mówię nie wiem, czy to moja ..przecież pan ma sama to raczej nie ma dwóch takich samych ..... Był pan tu i tu ...nie pamiętam ....no to ja panu pamięć odświeżę ... i obraca następną kartkę z fotom z monitoringu miejskiego 30 sekund wcześniej od tyłu. No i poszła cała linia obrony w pizdu.

A dzisiaj dowiedziałem się straży miejskiej, że prywatna posesja może być przestrzenią publiczną :shock: :shock: :shock: i nie wolno niszczyć trawy na niej, czyli jeśli przed domem masz swój prywatny trawnik nieogrodzony i postawisz tam swoje auto to musisz się liczyć z mandatem za niszczenie zieleni miejskiej. :shock: :shock: 100 zł w pis du+
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5783
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: GREGOR »

andrzejqs pisze:Drogi przyjacielu to cię zmartwię. :( Dwa lata temu dostałem wezwanie na lokalną komendę celem wyjaśnienia sprawy. Poszedłem zdziwiony oco kaman podchodzę do okienka wychodzi jakiś mundurowy prowadzi mnie do pokoju jak przestępcę proszę o dowód .....pan jest właścicielem trajki....takiei i takiej ..tak ..widze fote z przodu .... żne cwaniaka .... mówię nie wiem, czy to moja ..przecież pan ma sama to raczej nie ma dwóch takich samych ..... Był pan tu i tu ...nie pamiętam ....no to ja panu pamięć odświeżę ... i obraca następną kartkę z fotom z monitoringu miejskiego 30 sekund wcześniej od tyłu. No i poszła cała linia obrony w pizdu.

A dzisiaj dowiedziałem się straży miejskiej, że prywatna posesja może być przestrzenią publiczną :shock: :shock: :shock: i nie wolno niszczyć trawy na niej, czyli jeśli przed domem masz swój prywatny trawnik nieogrodzony i postawisz tam swoje auto to musisz się liczyć z mandatem za niszczenie zieleni miejskiej. :shock: :shock: 100 zł w pis du+
no to bardzo ciekawe jest, ja parę razy robiłem szybki przejazd pod radar, ale do tej pory nic mi nie przyszło :roll:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: adaśko »

andrzejqs pisze:Drogi przyjacielu to cię zmartwię. :( Dwa lata temu dostałem wezwanie na lokalną komendę celem wyjaśnienia sprawy. Poszedłem zdziwiony oco kaman podchodzę do okienka wychodzi jakiś mundurowy prowadzi mnie do pokoju jak przestępcę proszę o dowód .....pan jest właścicielem trajki....takiei i takiej ..tak ..widze fote z przodu .... żne cwaniaka .... mówię nie wiem, czy to moja ..przecież pan ma sama to raczej nie ma dwóch takich samych ..... Był pan tu i tu ...nie pamiętam ....no to ja panu pamięć odświeżę ... i obraca następną kartkę z fotom z monitoringu miejskiego 30 sekund wcześniej od tyłu. No i poszła cała linia obrony w pizdu.

A dzisiaj dowiedziałem się straży miejskiej, że prywatna posesja może być przestrzenią publiczną :shock: :shock: :shock: i nie wolno niszczyć trawy na niej, czyli jeśli przed domem masz swój prywatny trawnik nieogrodzony i postawisz tam swoje auto to musisz się liczyć z mandatem za niszczenie zieleni miejskiej. :shock: :shock: 100 zł w pis du+
qwa gdzie Ty mieszkasz ?
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7971
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: custom »

Kowal do mnie dzwoni i mnie zjebał , że na forum nie wchodzę. Chyba chodziło o to że foty nowe dałeś :mrgreen: .
No i masz , zawstydziłeś turbodymomena .
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

Andrzejas mieszka w Zawierciu , ale przejeżdżał chyba przez Sosnowiec :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

custom pisze:Kowal do mnie dzwoni i mnie zjebał , że na forum nie wchodzę. Chyba chodziło o to że foty nowe dałeś :mrgreen: .
No i masz , zawstydziłeś turbodymomena .
Ty turbo nomen coś tam .... ja dzwoniłem rano a zdjęcia dałem w nocy jak wróciłem z warsztatu :mrgreen:
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: andrzejqs »

GREGOR pisze: no to bardzo ciekawe jest, ja parę razy robiłem szybki przejazd pod radar, ale do tej pory nic mi nie przyszło
Bo nie mieli monitoringu.



kowall pisze:Andrzejas mieszka w Zawierciu , ale przejeżdżał chyba przez Sosnowiec :mrgreen: :mrgreen:
Kowall zgadłeś, ale trudne to nie było, bo takie cuda to tylko w Rosi i Sosnowcu a z trawką to miasto obok.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: traja Kowala

Post autor: kowall »

Święta ,Święta i po Świętach ,pany do roboty bo czas s.......a :wink:
Baczek..... baczek został wstępnie ocynowany i zapodkładowany , na to przyjdzie szpachla ,ale to już za jakiś czas bo muszę od niego odpocząć bo mi dał tak popalić ze mi się śnił po nocach :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości