PRZÓD TRAJKI

ODPOWIEDZ
tleniony
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2013, 20:16
Kontakt:

PRZÓD TRAJKI

Post autor: tleniony »

WITAM CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ DLACZEGO W DOLNEJ CZĘŚCI LAG PRZY ZAWIESZENIU TRAPEZOWYM CZĘSTO STOSUJE SIĘ (PRZEŁAMANIE) ZMIANĘ KĄTA ZAWIESZENIA WZGLĘDEM OSI KOŁA ? PYTAM PONIEWAŻ TYM RAZEM POKUSIŁEM SIE KUPIC TRAJE ORGINAŁ BOOM , MA ONA JEDNO Z PIERWSZYCH ZAW. TRAP. LAGI SĄ PROSTE NIE MA TEGO ZAŁAMAMIA . PODCZAS HAMOWANIA TELEPJE MI PRZODEM, MYŚLE ŻE PRZYCZYNĄ JEST WŁAŚMIE BRAK PRZESUNIĘCIA OSI PRZEDNIEGO KOŁA CZY SIĘ MYLĘ? A JESZCZE JEDNO MOŻE ZNA KTOŚ JAKIEGOŚ KUMATEGO GOŚCIA, WARSZTAT KTÓRY ZBUDOWAŁ BY MI ŁADNY DOBRZE DZIAŁAJĄCY PRZÓD DO TRAJI ???? :) POZDRAWIAM.




ZAPRASZAMY DO POWITALNI
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: PRZÓD TRAJKI

Post autor: andrzejqs »

ZAPRASZAMY DO POWITALNI

Powitanie – forma zwrotu grzecznościowego lub gest wykonywany podczas witania się z inną osobą.

Istnieje wiele rodzajów powitań, które stosowane są w różnych sytuacjach, w zależności od stopnia zażyłości pomiędzy witającymi się osobami, pory dnia, czy okoliczności spotkania. Słowa wypowiadane przy powitaniu mogą wyrażać szacunek wobec spotkanej osoby, lub być formą czysto grzecznościową. Często stanowią wyraz radości ze spotkania, lub są wręcz żartem słownym. Poprzez charakterystyczny zwrot użyty przy powitaniu można też okazywać przynależność do określonej grupy społecznej, zawodowej, lub wyznaniowej.

Gesty wykonywane jako powitanie
uścisk dłoni
zdjęcie na chwilę nakrycia głowy lub lekkie uniesienie go do góry
uniesienie otwartej dłoni do góry
skinienie głową
„przybicie piątki” (uderzenie otwartą dłonią o dłoń drugiej osoby)
„przybicie rzymskiej piątki” jw., ale tylko dwoma palcami (w znaku wiktoriańskim)
uśmiech
salutowanie (oddawanie honorów osobom o wyższym stopniu w wojsku i służbach mundurowych)
całowanie ręki (mężczyzna całuje nadgarstek kobiety)
całowanie się w policzki (stosowane w bliższych kontaktach pomiędzy witającymi się osobami)
obejmowanie się ramionami
obejmowanie się ramionami na tzw. niedźwiedzia (popularne w Rosji)
może również przybierać inne formy (formalne lub nie) w zależności od przyjętych zwyczajów w danej grupie ludzi (np. tzw. „żółwik” – lekkie wzajemne zbliżenie palców dłoni zaciśniętych w pięść).

http://3dno.pl/wp-content/uploads/2010/08/handshake.jpg
Ostatnio zmieniony 25 gru 2013, 22:24 przez andrzejqs, łącznie zmieniany 2 razy.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10866
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: PRZÓD TRAJKI

Post autor: Rob_trike »

wyłącz capslock - do powitalni zapraszamy
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: PRZÓD TRAJKI

Post autor: Luksky »

czy Ty jestes moja żona, żebys sie na mnie darł? :mrgreen:
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: PRZÓD TRAJKI

Post autor: maciey »

tleniony pisze:WITAM PODCZAS HAMOWANIA TELEPJE MI PRZODEM :) POZDRAWIAM.
Stwierdzam,że jest to typowy syndrom niedopchnięcia :!:


:mrgreen:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: PRZÓD TRAJKI

Post autor: bandit »

Jak się odnajdziesz w powitalni, to daj znac, mam przodek na wachaczu pchanym, gotowy od ręki...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości