nagłośnienie Traja

Karoseria, błotniki, lakierowanie, tapicerstwo, instalacja elektryczna i inne...
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: seta »

Jak chcesz słuchać na postoju to schowaj głośniki w kufer co by nie szpeciły maszyny.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: adaśko »

wkurwiają mnie te wszystkie chujki ,którzy wymuszają żebyś słuchał tego co oni w swoich pseudowyścigowych autach z otwartymi szybami i umca umca. Polecam dobry odtwarzacz wraz ze słuchawkami ,nie wszyscy muszą słuchać tego co ty
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
buszowanie
Posty: 253
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:58
Krótki opis: Sergiusz
Lokalizacja: północna opolszczyzna
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: buszowanie »

Awatar użytkownika
Pablo000
Posty: 62
Rejestracja: 05 paź 2012, 19:18
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: Pablo000 »

Nie powiedziałem tego że chce rozjebać muze i napierdalać przez miasto chce w trakcie przejażdżki w czasie postoju np. w lesie gdzieś na polanie włączyć sobie radyjko dla relaksu, tak sie akurat składa że nie raz jechałem (i w każdej chwili moge)goldasem i fajna sprawa takie radyjko nawet słuchałem przy założonym kasku w trakcie jazdy i było ok a kto nie wieży że w kasku coś było słychać to już jego problem :D
Awatar użytkownika
szymon
Posty: 800
Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: szymon »

w zeszlym roku bylem na zlocie w Danii, byl koles traja i mial zamontowany fajny sprzecik w kufer wlasnie. Ogolnie fajna sprawa ale osobiscie nie chcialbym czegos takiego montowac w swojej.
Znam jednak takie miejsce gdzie jest lepiej chodzić z nożem
Całe górne i podlasie wszyscy są za Kolejorzem...
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 254
Rejestracja: 21 sty 2011, 14:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: Przemek »

Pablo, zamontuj sobie nagłośnienie i pokaż ortodoksom, że trajka nie straci nic na wartości i nie musi wyglądać jak choinka.
Człowiek został stworzony przez miłość, dlatego ona tak bardzo go pociąga. J.M.Vianney
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: andrzejqs »

Przemas nie chodzi o ortodoksów bo pewnie takowych nie ma ale sam zobacz taki głośnik na baku :?: :shock: :shock:
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 254
Rejestracja: 21 sty 2011, 14:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: Przemek »

Zawsze cos nowego :D
Człowiek został stworzony przez miłość, dlatego ona tak bardzo go pociąga. J.M.Vianney
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 254
Rejestracja: 21 sty 2011, 14:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: Przemek »

Chodzi mi o to, ze każdy na tym forum pisze, żeby budować maszyne która będzie sie podobała właścicielowi. Idąc za tym niech każdy buduje jak mu sie podoba. Tak samo z ubiorem, jak ktos lubi nosić skórzane ogrodniczki to jego sprawa! :)
Człowiek został stworzony przez miłość, dlatego ona tak bardzo go pociąga. J.M.Vianney
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: Luksky »

skórzane ogrodniczki są OK. Ale nie na goła klatę :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: nagłośnienie Traja

Post autor: bandit »

poczekajcie jak wreszcie wyjedzie ten turbodiesel co robiłem, głośniki konkretne sa zamontowane na błotnikach, pod siedzeniem sufbuffer ze wzmacholem.... jakby co to nie jest moje dzieło..ja się przyznajem do momentu jak widac było na fi2 filmikach...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości