potrzebuję opini

czasem trzeba zasiąść za kierownica czegoś dziwnego............
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

jak w temacie , tzn mam zamiar kupić jakiś mały dostawczak i nie bardzo wiem co wybrać . zastanawiałem się nad mietkiem vito , może vw transporter , może toyota hiace , jakiś mały transit . proszę o opinie co by było najlepsze do pracy . szukam czegoś w rocznikach 2000- 2002 takie do 2 klocków . dzięki z góry :D
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: dark »

Vito i toyota rdzewieje może transporter
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: dark »

Vito i toyota rdzewieje może transporter
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: Rob_trike »

toyota nie rdzewieje - uwierzcie mi nalot zawsze jest w dostawczakach - po prostu już nie konserwuje się całego podwozia tylko newralgiczne elementy
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: adaśko »

Toyota zdecydowanie toyota
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

dzieki za odpowiedzi , tez myślałem że toyota będzie lepsza od vito. jak poczytałem jak awaryjne są to busy to aż się skóra jeży na dupie. Dzięki jeszcze raz :D
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7520
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pawlikTrike »

tylko gdzie Ty z najdziesz Hiace do 2 kocków ?, chyba że się pomyliłeś i miało być do 20.000 :wink:
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 171
Rejestracja: 28 gru 2012, 21:36
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: szczepan »

wydaje mi sie ze paskowi chodzi 2000 jurkow bo on chzba y wyspy, tutaj auto mniej rdzewieja bo nie sola tak mocno. zdecydowanie toyota tylko uwazaj bo to przysmak trawelsow
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

szczepan pisze:wydaje mi sie ze paskowi chodzi 2000 jurkow bo on chzba y wyspy, tutaj auto mniej rdzewieja bo nie sola tak mocno. zdecydowanie toyota tylko uwazaj bo to przysmak trawelsow

dokładnie tak jak Szczepan pisze , do 2 klocków euro i na wyspie .Dzięki za przestrogę , będę uważał :D
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: Luksky »

ja kupiłem od nazisty VW Transportera T4 2002, 2,5TDI. Od razu dostał wirusa na 150KM. Autko nie zjedzone, stan piekny. Kosztowało ponad 4klocki euronów. Ale mnie nie słuchajcie bo u mnie auta dzielą sie na grupę VW/AUDI i inne badziewie :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

Luksky pisze:ja kupiłem od nazisty VW Transportera T4 2002, 2,5TDI. Od razu dostał wirusa na 150KM. Autko nie zjedzone, stan piekny. Kosztowało ponad 4klocki euronów. Ale mnie nie słuchajcie bo u mnie auta dzielą sie na grupę VW/AUDI i inne badziewie :)
a co za wirusa załapało twoje autko jeśli to nie tajemnica?? :?:
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: Luksky »

pasek36 pisze:
Luksky pisze:ja kupiłem od nazisty VW Transportera T4 2002, 2,5TDI. Od razu dostał wirusa na 150KM. Autko nie zjedzone, stan piekny. Kosztowało ponad 4klocki euronów. Ale mnie nie słuchajcie bo u mnie auta dzielą sie na grupę VW/AUDI i inne badziewie :)
a co za wirusa załapało twoje autko jeśli to nie tajemnica?? :?:

kolesi mam, ktorzy sie bawia w wirusowanie w VW/Audi. Opcja porządna, czyli hamownia z opisaniem wyniku i dopasowaniem oprogramowania indywidualnie, to ok półtora klocka złociszy. Ja mam znizkę, bo program biorę troche na pałę, bez hamowni, bez dodatków, tylko sam upload itp. Bez jakiejkolwiek gwarancji rzecz jasna.

Z 1.9TDI potrafią wyciągnąc pod 200KM, przy zmianie oprogramowania, wtrysków i dmuchawki. Ja z racji tego, że nie dysponuję takimi finansami, ograniczam sie do samego softu. I nie wierzcie w bzdety, że auto po zmianie map wtrysku będzie palic mnie :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: wisnia »

Mniej, może jak się jeździ po japońsku, czyli muska gaz. Przy jeździe takiej jak przed modyfikacją pali tyle samo, a przyjemność z jazdy bez porówniania. Wiem to z własnego doświadczenia przy avenie.

A w temacie, to ja proponowałbym ducato, kupisz to za pare pizdów, a oprocz przedniego zawieszenia nic sięz nimi nie dzieje. Fakt VW ale tylko z pięciocylindrowcem w rzędzie. Mercedes jest zgnity z założenia, a co do toyotki, to pytaj speca Roba.
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

A w temacie, to ja proponowałbym ducato, kupisz to za pare pizdów, a oprocz przedniego zawieszenia nic sięz nimi nie dzieje. Fakt VW ale tylko z pięciocylindrowcem w rzędzie. Mercedes jest zgnity z założenia, a co do toyotki, to pytaj speca Roba


Dzięki Wiśnia a jak ducato to z jakim motorem bo jest kilka wersji??
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: Luksky »

pare pizdów? nie mieszkam w Lesznie raptem 7 lat a maja inna walutę, kruca fix :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pawełek »

:lol: :lol: :lol: :lol: prawdziwy mężczyzna kupuje auto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kupujesz pan, czy pan gadasz o kupnie
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: Lipa »

pawełek pisze::lol: :lol: :lol: :lol: prawdziwy mężczyzna kupuje auto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kupujesz pan, czy pan gadasz o kupnie
:mrgreen: :mrgreen: eeee Pani to już chyba jednym pośladem w Loży zasiadła :lol: :lol: 8)
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pawełek »

jeżeli się chce kupić, to się szuka, ogląda i kupuje. Trudno się nastawiać na konkretną markę i model. To tak jakby pasek pytał
co wybrać : chudą wysoką blondynę czy niższszego cycatego rudzielca. Sprawdzi jedno, sprawdzi drugie i wtedy niech wybiera. Ja trzymałabym się tylko z daleka od mercedesów reszta to kwestia indywidualnych preferencji.
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: andy »

pawełek pisze:jeżeli się chce kupić, to się szuka, ogląda i kupuje. Trudno się nastawiać na konkretną markę i model. To tak jakby pasek pytał
co wybrać : chudą wysoką blondynę czy niższszego cycatego rudzielca. Sprawdzi jedno, sprawdzi drugie i wtedy niech wybiera. Ja trzymałabym się tylko z daleka od mercedesów reszta to kwestia indywidualnych preferencji.
ważne tylko żeby kolor nadwozia pasował do torebki :lol:
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pawełek »

andy pisze:
pawełek pisze:jeżeli się chce kupić, to się szuka, ogląda i kupuje. Trudno się nastawiać na konkretną markę i model. To tak jakby pasek pytał
co wybrać : chudą wysoką blondynę czy niższszego cycatego rudzielca. Sprawdzi jedno, sprawdzi drugie i wtedy niech wybiera. Ja trzymałabym się tylko z daleka od mercedesów reszta to kwestia indywidualnych preferencji.
ważne tylko żeby kolor nadwozia pasował do torebki :lol:
zawsze można przemalować

:mrgreen:
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: wisnia »

Ja mam u siebie jednym starszym 2,5, ale te 2,8 sa równie udane. Jak byś kupował w najnowszej budzie to tylko 3,0 z rozrządem na hańcuch, a na pusto spod świateł nie jedą osobówkę zadziwiłem :)
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

wisnia pisze:Ja mam u siebie jednym starszym 2,5, ale te 2,8 sa równie udane. Jak byś kupował w najnowszej budzie to tylko 3,0 z rozrządem na hańcuch, a na pusto spod świateł nie jedą osobówkę zadziwiłem :)

Dzieki Wiśnia
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: pasek36 »

Ok , dzięki wszystkim za pomoc . Zaczynam szukać blond- rudego chudzielca w kolorze torebki pasującym do podwozia , który nie preferuje mercedesów :lol:
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: Luksky »

T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: potrzebuję opini

Post autor: seta »

Omijać mercedesy to nie jest zły pomysł. Od tygodnia walczę żeby zneutralizować rudą na "pięknym" wiśniowym Vito(2004).
I do ekonomicznych też na pewno nie można go zaliczyć.



Gwiazda ma ocś w sobie ale tylko do początku lat '90 :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość