rejestracja

Wskazówki prawne dotyczące trajek.
Awatar użytkownika
buszowanie
Posty: 253
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:58
Krótki opis: Sergiusz
Lokalizacja: północna opolszczyzna
Kontakt:

rejestracja

Post autor: buszowanie »

Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: andrzejqs »

tak sobie myśle że to jest koniec samów -I- -I- -I- tusku zabardzo wdepnął w to unijne gówno
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seta »

Szkoda słów...
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

Wcale nie koniec tylko będzie to zabawa dla zamożnych.
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seta »

Tam w artykule jest że do tej pory nie wpłyną żaden wniosek więc jakoś Ci zamożni się nie wyrywają...
a co dopiero zwykły człowiek żyjący od pierwszego do pierwszego...
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

Nic nie poradzimy. Władza wybrana demokratycznie przez wiekszość. Za późno na lizanie sie po rowach.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

Wszyscy czekają na pierwszych odważnych, zupełnie jak na egzaminach na polibudzie :lol: Starych papierów nie starczy dla wszystkich więc w końcu trzeba się będzie z tematem zmierzyć, a ile to będzie kosztować to już inna sprawa. Samy będą budować firmy customowe co zatrudnią sobie jednego inżyniera od projektów a drugiego od papierków i będzie to szło, ale na innym poziomie finansów. Garażowcy niestety wypadną z obiegu.
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

Luksky pisze:Nic nie poradzimy. Władza wybrana demokratycznie przez wiekszość. Za późno na lizanie sie po rowach.
Co Ty ciągle z tą władzą, przecież nie zabronili rejestrować własnoręcznie zrobionych pojazdów. To jest ułamek promila wszelkich pojazdów i ogólnie władza ma to w dupie. W Polsce brakuje inicjatywy obywatelskiej natomiast lubimy psioczyć.
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seta »

No tak tylko co my możemy zrobić. A tak na marginesie może ktoś się orientuje czy miesięcznik Custom nie poruszał sprawy.? to przecież w ich interesie.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

sekuwawa pisze:
Luksky pisze:Nic nie poradzimy. Władza wybrana demokratycznie przez wiekszość. Za późno na lizanie sie po rowach.
Co Ty ciągle z tą władzą, przecież nie zabronili rejestrować własnoręcznie zrobionych pojazdów. To jest ułamek promila wszelkich pojazdów i ogólnie władza ma to w dupie. W Polsce brakuje inicjatywy obywatelskiej natomiast lubimy psioczyć.

Inicjatywa obywatelska jest - ale tylko jednen rodzaj ludzi ja godnie reprezentuje - Górnicy. Jakby górnicy budowali traje, to te warszawskie świnie juz by dawno zapłonęły.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

seta pisze:No tak tylko co my możemy zrobić. A tak na marginesie może ktoś się orientuje czy miesięcznik Custom nie poruszał sprawy.? to przecież w ich interesie.
No proszę Cię, jak to co możemy zrobić. Założyć grupę inicjatywną, zainteresować jakiegoś posła lub media, zaproponować jakieś rozwiązanie dla takich hobbystów jak my itd. Brzmi to może śmiesznie, ale tak działa inicjatywa obywatelska. Przyjmujemy regulacje europejskie bo tak jest łatwiej naszej klasie rządzącej i mają mniej roboty. W przypadku takich pierdół jak SAM-y to kto by nie rządził to i tak się tym nie zainteresuje no chyba że chociaż jeden z nich wykaże inicjatywę.
Ja osobiście szukałbym rozwiązania w nowej kategorii pojazdu coś w stylu "pojazd rekreacyjny" czy jakoś inaczej i tu starał się ustalić jakieś kryteria dla pojazdów naprawdę jednostkowych.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

Seku - oczywiście że mozna, wszystko można, ale z ludzmi ktorzy sa normalni u steru. Jak chcesz dyskutować z administracją tej rudej dziwki, ktora to odrzuca prawie milionowa ilośc podpisów obywatelskich pod ustawą dotyczącą 6 latków ? Ten rząd to kurwy. Tylko ten gość co siedzi mógł cos zmienić. Teraz jest po fakcie. Oni sa tak butni, że tylko kwestia potraktowania jak Saddama czy Mubaraka by cokolwiek zmieniła na lepsze.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seta »

Tak, to się wszystko zgadza ale ktoś musiał by pokierować taką akcją a z tym problem. A jak by to wyglądało z nową kategorią i czy to możliwe?
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

seta pisze:Tak, to się wszystko zgadza ale ktoś musiał by pokierować taką akcją a z tym problem. A jak by to wyglądało z nową kategorią i czy to możliwe?

Panowie, zrozumcie. Ludzie uzbierali milion podpisów w sprawie 6 latków.


i co?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seta »

Czyli dupa. ale spróbować było by warto. Już nie mamy nic do stracenia. Jak by ktoś rozkręcił jakąś akcje to ja się podłączam
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

Luk sprawa 6 latków to inny temat. Ja myślę o stworzeniu czegoś co by nie bolało władzy, a dawało coś obywatelom. Nowa kategoria była by bezbolesna dla szeroko pojętej polityki i mam nadzieję, że nie było by oponentów takiego pomysłu.
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: andy »

a cz ktoś się orientuje jak po 22 06 wygląda sprawa tzw. pojazdów wolnobieżnych , które nie wymagały rejestracji po to
aby poruszać się po drogach publicznych . u nas gość popyla meleksem z silnikiem od kaszla bez rejestracji
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seta »

Nie wiem jak to możliwe bo się na prawie nie znam ni hu hu ale jestem za :wink:
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

Panowie - wiecie doskonale, że ja zawsze pod prąd i przeciw systemowi. Jak macie jakies propozycje i mozna jakos pomóc to ja chętnie - ale prosze mowic wprost, bez owijania w bawełnę, ja jestem prosty chłopak ze stolicy Wielkopolski - Leszna.

Co mozna zrobić i od czego zaczynamy?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

Na razie to poczekajmy co się urodzi z aktualnych przepisów i ich realizacji w wyznaczonych ośrodkach.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

sekuwawa pisze:Na razie to poczekajmy co się urodzi z aktualnych przepisów i ich realizacji w wyznaczonych ośrodkach.

Zobacz minął kwartał. Nie wierze, że nikt nie próbował.

System jest popierdolony.
Jestem za rejestracja jakąkolwiek byle by alternatywną. Zagramanica, spalone ramy :), ramy po wypadkach, ramy po utonięciach, tąpnięciu i trzęsieniu Ziemii :)
Niech zarabiają ludzie a nie państwo!
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
trikelee
Posty: 254
Rejestracja: 01 gru 2012, 21:45
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: trikelee »

Ooooo....... jestem za niech zarabiają ludzie :) Bede rejestrowal luty -marzec wiec będę wiedział co i jak z czym ma się tutaj .Przekonam się na własnej rejestracji Trike jeśli będzie kogos to interesować to cos się pomyska nad tym.
Ale pelny raport zdam wam po mojej 1-rejestracji jak to wygląda ,być może będzie to się oplacac dla niektórych.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: bandit »

Słyszałem , że Polaj będzie rejestrował traje po nowemu..
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Tyci »

bandit pisze:Słyszałem , że Polaj będzie rejestrował traje po nowemu..
I na 100 % zarejestruje , bo przy Trajce nie ważną są świecidełka i o zajebistej mocy serce.
Wazniejsze jest wykonanie np.spawów !
Najbardziej cenie ludzi ,dla których słowo ma większą wartość od pieniądza !
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

tyci-pn pisze:
bandit pisze:Słyszałem , że Polaj będzie rejestrował traje po nowemu..
I na 100 % zarejestruje , bo przy Trajce nie ważną są świecidełka i o zajebistej mocy serce.
Wazniejsze jest wykonanie np.spawów !
Tyci, musze Cie zmartwić. Najważniejsze w tym kraju jest bieganie z papierami dla tych urzędowych nierobów. Może nie byc wogole trajki, ale papiery i co ważniejsze opłaty skarbowe musza sie zgadzać. to jest najwazniejsze.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości