witam szanownych :)

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

coś się wymyśli ale niech Loża się wypowie :lol:
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10882
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Rob_trike »

Loa milczy i się przygląda :roll: :roll: :roll: :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: maciey »

pawełek pisze:i widzisz mógłbyś im pomóc w ten sposób, że potwierdziłbys iż istotnie kobieta ze mnie a nie żaden przebieraniec, bo cipią się niektórzy niemiłosiernie
To Ty się cipisz.
Zapodaj foty,nie masz się czego wstydzić.
Przecież wiele kobiet ma cycki.
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4354
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Arek »

maciey pisze:
pawełek pisze:i widzisz mógłbyś im pomóc w ten sposób, że potwierdziłbys iż istotnie kobieta ze mnie a nie żaden przebieraniec, bo cipią się niektórzy niemiłosiernie
To Ty się cipisz.
Zapodaj foty,nie masz się czego wstydzić.
Przecież wiele kobiet ma cycki.
a nawet wszystkie... :)
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: fidel »

maciey pisze:
pawełek pisze:i widzisz mógłbyś im pomóc w ten sposób, że potwierdziłbys iż istotnie kobieta ze mnie a nie żaden przebieraniec, bo cipią się niektórzy niemiłosiernie
To Ty się cipisz.
Zapodaj foty,nie masz się czego wstydzić.
Przecież wiele kobiet ma cycki.
Przestań Maciej, bo się nam Pawełek znowu w chłopa zmieni :wink:
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: adaśko »

Pawlątka się ujawniła /ujawnił a Goha zamilkł/zamilkła
Maciej, Kopernik też była kobietą o Skłodowskiej nie wspomnę :)
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

skoro wiecie jak wygląda kobieta,, to po wam moje zdjęcie?
krótki opis wystarczy :
jak na swój wiek stan igla :) do małych poprawek lakierniczych ale bez rudej i nie pogięta, lekko bita ale po renowacji :lol: zderzaki ok. żadnych wycieków, smarowanie dobre, mało pali i prawie nie kopci :), mało używana, trzymana pod dachem.
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3674
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: bandit »

Włączyłem memory find i chyba mam pewne skojarzenie kim jest Pawełkowa, jeśli moje sugestie są słuszne to Budyń i Maciey uspokujcie swoje wypowiedzi, bo może być Wam naprawdę głupio...
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: maciey »

Arek pisze:
maciey pisze:
pawełek pisze:i widzisz mógłbyś im pomóc w ten sposób, że potwierdziłbys iż istotnie kobieta ze mnie a nie żaden przebieraniec, bo cipią się niektórzy niemiłosiernie
To Ty się cipisz.
Zapodaj foty,nie masz się czego wstydzić.
Przecież wiele kobiet ma cycki.
a nawet wszystkie... :)
Arku wiele :mrgreen:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

o proszę, Bandit błysnął intelektem i nastąpiła konsternacja, jeden przynajmniej się wykazal
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7519
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawlikTrike »

Wystarczy przeczytać parę Pawełkowych wypowiedzi i jeżeli one są prawdziwe posklejać parę faktów i wszystko jasne, wiemy kim jesteś ... nie rozumiem tylko po co te tajemnice i podchody :roll:
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2013, 23:56

Re: witam szanownych :)

Post autor: Kola »

Mam kila lat za sobą i jakieś tam doświadczenie i wiem że każdy, ale to każdy facet, który objawia jakiekolwiek zainteresowanie kobietami powinien być świadomy tego że:
KOBIETA myśli jedno, robi drugie, mówi trzecie, czwarte wie, piąte przeczuwa. . . . . . . . . . . . .
:shock: :shock: :shock:

A do tego DRODZY MĘŻCZYŹNI niemal każda kobieta reaguje alergicznie na pewne wypowiadane przez mężczyzn zwroty, często udając rozbawienie , lecz musimy pamiętać że:
ZALICZYĆ możecie egzamin ,
POSUNĄĆ możecie krzesło ,
PRZELECIEĆ możecie się samolotem ,
BZYKAĆ może pszczoła ,
PUKNĄĆ możecie się w czoło
Bo nie paplać pora, a czynić - "po czynach go poznacie" - hahahahahahahha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Codzienność szara ołówkiem szkicuje życie,
co gna wstęgą drogi, niepowtarzalnej jak Heraklitowa rzeka.
I słońce na twarzy, co przesiadło się z rydwanu Heliosa
na trajkę, bo czas mu było jechać na znak,
na Lipsa powiew, ciepły, pachnący wolnością.
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

pawlikTrike pisze:Wystarczy przeczytać parę Pawełkowych wypowiedzi i jeżeli one są prawdziwe posklejać parę faktów i wszystko jasne, wiemy kim jesteś ... nie rozumiem tylko po co te tajemnice i podchody :roll:
nie każdemu się chce składać fakty, bo nie wątpię w to, że Panowie potraficie. A podchody dla treningu, bo nie wszystko w życiu łatwo przychodzi
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
Jastina34
Posty: 66
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:26
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Jastina34 »

Powitalnia zamieniła się w rozstrzygnięcie płci ....
Dobre :?
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: adaśko »

Pawełko/Pawełku po Twoich słowach cyt. :
twoje "a co nie wolno" wiele mówi o tobie, zakazu może i nie ma ale jest kultura i dobre wychowanie, chyba że w tej zagranicy, w której jesteś tego się nie używa i odwykłeś, bo wierzę że mama i tata cię tego uczyli. Forum to jest kopalnią wiedzy nt. budowy trajek, wystarczy poczytać tu wszystko jest napisane o co pytasz, leń z ciebie po prostu i czytać ci się nie chce, idziesz na łatwiznę. Przy budowie trajki nie idzie się na łatwiznę, nawet z planami budowy, nikt nie wymyśli za ciebie twojej maszyny, każda z tutejszych jest unikatowa, jedyna i niepowtarzalna dlatego że Twórcy ruszyli głową, dupą lub czymś innym jeszcze i wymyślili, zaplanowali, zrobili, dopieścili .... Chciało im się bo to ich pasja, ich życie, nie chwilowe widzimisię, więc trochę nieładnie z twojej strony że ich ciężko wypracowane doświadczenie chcesz wyłudzić nie zakładając nawet swojego tematu, bo nie chce ci się 200 razy robić tego samego. Panowie tutaj niektóre elementy robią po 300 razy i pomimo tego się nie zniechęcają. Z twoim podejściem kup sobie lepiej szlifierkę i w drogę, bo Trajkersa, ani Trajkomaniaka z ciebie nie będzie.
to tyle co chciałem ci napisać, pozdrawiam
Pawełek"
Dla mnie nie ważne co masz między nogami. Mądrze prawisz więc do zobaczenia w Babkach :wink:
"
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: budyn »

adaśko pisze:Pawełko/Pawełku po Twoich słowach cyt. :
twoje "a co nie wolno" wiele mówi o tobie, zakazu może i nie ma ale jest kultura i dobre wychowanie, chyba że w tej zagranicy, w której jesteś tego się nie używa i odwykłeś, bo wierzę że mama i tata cię tego uczyli. Forum to jest kopalnią wiedzy nt. budowy trajek, wystarczy poczytać tu wszystko jest napisane o co pytasz, leń z ciebie po prostu i czytać ci się nie chce, idziesz na łatwiznę. Przy budowie trajki nie idzie się na łatwiznę, nawet z planami budowy, nikt nie wymyśli za ciebie twojej maszyny, każda z tutejszych jest unikatowa, jedyna i niepowtarzalna dlatego że Twórcy ruszyli głową, dupą lub czymś innym jeszcze i wymyślili, zaplanowali, zrobili, dopieścili .... Chciało im się bo to ich pasja, ich życie, nie chwilowe widzimisię, więc trochę nieładnie z twojej strony że ich ciężko wypracowane doświadczenie chcesz wyłudzić nie zakładając nawet swojego tematu, bo nie chce ci się 200 razy robić tego samego. Panowie tutaj niektóre elementy robią po 300 razy i pomimo tego się nie zniechęcają. Z twoim podejściem kup sobie lepiej szlifierkę i w drogę, bo Trajkersa, ani Trajkomaniaka z ciebie nie będzie.
to tyle co chciałem ci napisać, pozdrawiam
Pawełek"
Dla mnie nie ważne co masz między nogami. Mądrze prawisz więc do zobaczenia w Babkach :wink:
"
Albo w pizdzie i amem i aleluja :mrgreen:
Bay
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Luksky »

Arek pisze:
maciey pisze:
pawełek pisze:i widzisz mógłbyś im pomóc w ten sposób, że potwierdziłbys iż istotnie kobieta ze mnie a nie żaden przebieraniec, bo cipią się niektórzy niemiłosiernie
To Ty się cipisz.
Zapodaj foty,nie masz się czego wstydzić.
Przecież wiele kobiet ma cycki.
a nawet wszystkie... :)
Nie prawda!

Grodzkie nie ma cycków!
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2013, 23:56

Re: witam szanownych :)

Post autor: Kola »

adaśko pisze:Pawełko/Pawełku po Twoich słowach cyt. :
twoje "a co nie wolno" wiele mówi o tobie, zakazu może i nie ma ale jest kultura i dobre wychowanie, chyba że w tej zagranicy, w której jesteś tego się nie używa i odwykłeś, bo wierzę że mama i tata cię tego uczyli. Forum to jest kopalnią wiedzy nt. budowy trajek, wystarczy poczytać tu wszystko jest napisane o co pytasz, leń z ciebie po prostu i czytać ci się nie chce, idziesz na łatwiznę. Przy budowie trajki nie idzie się na łatwiznę, nawet z planami budowy, nikt nie wymyśli za ciebie twojej maszyny, każda z tutejszych jest unikatowa, jedyna i niepowtarzalna dlatego że Twórcy ruszyli głową, dupą lub czymś innym jeszcze i wymyślili, zaplanowali, zrobili, dopieścili .... Chciało im się bo to ich pasja, ich życie, nie chwilowe widzimisię, więc trochę nieładnie z twojej strony że ich ciężko wypracowane doświadczenie chcesz wyłudzić nie zakładając nawet swojego tematu, bo nie chce ci się 200 razy robić tego samego. Panowie tutaj niektóre elementy robią po 300 razy i pomimo tego się nie zniechęcają. Z twoim podejściem kup sobie lepiej szlifierkę i w drogę, bo Trajkersa, ani Trajkomaniaka z ciebie nie będzie.
to tyle co chciałem ci napisać, pozdrawiam
Pawełek"
Dla mnie nie ważne co masz między nogami. Mądrze prawisz więc do zobaczenia w Babkach :wink:
"
Wierzcie mi szczerze podziwiam wszystkich , którzy zbudowali swoją trajkę.
Podziwiam ich za determinację, wytrwałość, wiedzę (ogromną) i umiejętności.
To jest naprawdę godne uznania.
Ale odpowiedzcie sami sobie na pytanie (chyba już gdzieś tu je zadałem) :
Czy każdy skrzypek w filharmonii MUSI być jednocześnie lutnikiem i sam ma zbudować swoje skrzypce?
Czy jeśli ich nie zbudował tylko kupił od lutnika , to oznacza że gorzej gra i nie kocha muzyki na swój sposób?

Po co dzielić tu zgromadzonych na tych co budują i na tych co nie budują, osobiście uważam że żadne sztuczne podziały nie są nikomu potrzebne.
Codzienność szara ołówkiem szkicuje życie,
co gna wstęgą drogi, niepowtarzalnej jak Heraklitowa rzeka.
I słońce na twarzy, co przesiadło się z rydwanu Heliosa
na trajkę, bo czas mu było jechać na znak,
na Lipsa powiew, ciepły, pachnący wolnością.
Czarek-trike
Posty: 9306
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Czarek-trike »

Luksky pisze:
Arek pisze:
maciey pisze:
pawełek pisze:i widzisz mógłbyś im pomóc w ten sposób, że potwierdziłbys iż istotnie kobieta ze mnie a nie żaden przebieraniec, bo cipią się niektórzy niemiłosiernie
To Ty się cipisz.
Zapodaj foty,nie masz się czego wstydzić.
Przecież wiele kobiet ma cycki.
a nawet wszystkie... :)
Nie prawda!

Grodzkie nie ma cycków!
na chuj tu się podniecać tematem, wpada gość na forum coś tam pitoli, później okazuje się, ze to niby kobieta... pewnie za dwa tygodnie wyjdzie,ze to jest czteroletni stefan, albo jakiś ksiądz w przebraniu batmana , który masturbuje się czytając każdy post Budynia.....

Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie
jak zaczynasz łżeć od samego początku to ja to czarno widzę
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: yunkers »

Czarek-trike pisze: Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie jak zaczynasz łżeć od samego początku to ja to czarno widzę
Czarek świetne podsumowanie
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

Re: goha się wita
Postprzez maciey » Pon Gru 02, 13 21:02

Witaj GOHA
Masz piękne cycki

e: Witam serdecznie
Postprzez Luksky » Pią Lis 22, 13 20:08

Tatiana musze Cie pocieszyć i jednocześnie zmartwić.

To forum to najlepsze miejsce na świecie, Pan Bóg może nam zazdrościć takiego miejsca ze swojego nieba :)

A teraz niestety musisz zamieścić swoje foto, może być zdjęcie siostry, kuzynki, które ukazuje 47% powierzchni ciała.


Re: Witam z okolic Bydgoszczy ;)
Postprzez maciey » Pon Sie 20, 12 21:50

mechanior napisał(a):
Witaj, wrzuć fotki maszynki.

Mechanior powinno być "wrzuć swoje fotki na maszynce" :!:


uważam że tak by wyglądało moje przywitanie gdybym od razu przyznała się że jestem kobietą.
Czaruś wg. Ciebie byłoby lepiej prawda? Powinnam pozwolić się od razu wdeptać się w ziemię i głowy nie wychylać, albo jak niektórzy uważają miejsce baby jest przy garach.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2013, 15:56 przez pawełek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pasek36 »

No i masz Czarek terapie i portret psychologiczny za free :lol:
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: fidel »

Pawełek przestań ! Zaczynasz chodzić po cienkim lodzie. To forum to nie fabryka lalek , wiedziałaś z kim będziesz miała do czynienia.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Luksky »

To będą te weryfikacyjne fotki? - szukam natchnienia na strone tytułową
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

fidel pisze:Pawełek przestań ! Zaczynasz chodzić po cienkim lodzie. To forum to nie fabryka lalek , wiedziałaś z kim będziesz miała do czynienia.
dokładnie, i gdybym szukała fabryki lalek z pewnością bym ją znalazła.
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości