witam szanownych :)

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Czarek-trike
Posty: 9304
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Czarek-trike »

pawełek pisze:Re: goha się wita
Postprzez maciey » Pon Gru 02, 13 21:02

Witaj GOHA
Masz piękne cycki

e: Witam serdecznie
Postprzez Luksky » Pią Lis 22, 13 20:08

Tatiana musze Cie pocieszyć i jednocześnie zmartwić.

To forum to najlepsze miejsce na świecie, Pan Bóg może nam zazdrościć takiego miejsca ze swojego nieba :)

A teraz niestety musisz zamieścić swoje foto, może być zdjęcie siostry, kuzynki, które ukazuje 47% powierzchni ciała.


Re: Witam z okolic Bydgoszczy ;)
Postprzez maciey » Pon Sie 20, 12 21:50

mechanior napisał(a):
Witaj, wrzuć fotki maszynki.

Mechanior powinno być "wrzuć swoje fotki na maszynce" :!:


uważam że tak by wyglądało moje przywitanie gdybym od razu przyznała się że jestem kobietą.
Czaruś wg. Ciebie byłoby lepiej prawda? Powinnam pozwolić się od razu wdeptać się w ziemię i głowy nie wychylać, albo jak niektórzy uważają miejsce baby jest przy garach.

oczywiście!
Bo tu trzeba mieć poczucie humoru i dystans do siebie, myślisz,że tu wszyscy nie mają nic do roboty i czekają, że może jakaś facet/kobitka/transwestyta wrzuci swoje nagie foty? po cholerę to komu?
Znacznie lepsze jest powitnie konkretnej osoby, coś w stylu : '' jestem rychu/zbychu/kunegunda mam/buduję/szukam wykonawcy trajki takiej i takiej i jedzie z tematem, a nie jakieś pitolenie.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

Cezary, w pewnych okolicznościach życiowych można nie mieć ochoty na końskie zaloty i nawet żarty na ten temat, mam małe zaufanie do płci męskiej, dużo czasu spędziłam na forum po cichu czytając to co pisaliście, poznałam Was kilku i wiem że nie można się Was bać. Każdy z nas ma za sobą jakieś doświadczenia, które w pewien sposób decydują o jego postępowaniu, Ty masz swoje - ja również mam. Pisałam już że nie wszyscy będą zadowoleni z mojego postępowania, jeżeli się Czarku poczułeś oszukany to przepraszam.
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14834
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: winda »

kilka minut zajęło mi przeczytanie tych postów a mądrzejszy przez to nie jestem. Zreszta przez inne rzeczy tez mądrzejszy nie jestem :mrgreen:
biegnijcie do garażu! moze Mikołaj tam był...
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: maciey »

winda pisze:kilka minut zajęło mi przeczytanie tych postów a mądrzejszy przez to nie jestem. Zreszta przez inne rzeczy tez mądrzejszy nie jestem :mrgreen:
biegnijcie do garażu! moze Mikołaj tam był...
Był... :mrgreen:
weihnachtskarte31_133.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

winda pisze:kilka minut zajęło mi przeczytanie tych postów a mądrzejszy przez to nie jestem. Zreszta przez inne rzeczy tez mądrzejszy nie jestem :mrgreen:
biegnijcie do garażu! moze Mikołaj tam był...
Winda, żeby człowiek od wszystkiego stawał się mądrzejszy :) mężczyźni nie narzekali by na głupie żony, kobiety - na nieporadnych mężów, tylko słuchaliby i podnosili IQ :)
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
pasek36
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2011, 23:05
Krótki opis: obecnie dłubie
Lokalizacja: piła obecnie irlandia
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pasek36 »

pawełek pisze:
winda pisze:kilka minut zajęło mi przeczytanie tych postów a mądrzejszy przez to nie jestem. Zreszta przez inne rzeczy tez mądrzejszy nie jestem :mrgreen:
biegnijcie do garażu! moze Mikołaj tam był...
Winda, żeby człowiek od wszystkiego stawał się mądrzejszy :) mężczyźni nie narzekali by na głupie żony, kobiety - na nieporadnych mężów, tylko słuchaliby i podnosili IQ :)
Dziewczyno przestań już , podnieś swoje IQ i przestań , bo z twojego przywitania zrobił się jakiś brazylijski serial .
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

pasek, przeginasz,
Jak małego trzeba mieć siusiaka by być takim chamem ?
nie chcesz czytać to tu nie zaglądaj, a poza tym w panelu kontrolnym masz taką funkcję "dodaj do wrogów" i moje posty nie będą Ci się wyświetlać. Gdybyś miał IQ większe niż nr mojego buta wiedziałbyś o tym.
Natomiast jeżeli chodzi o to co się tu dzieje, to taką atmosferę wprowadzają tu panowie, którzy pastwiąc się nad kobietą karmią swoje rozdęte ego, większa część zaakceptowała i zrozumiała mój postępek i moje argumenty, ale zawsze znajdzie się jakiś czarny baran z irlandii, który nie doczyta, nie pojmie a najwięcej beczy
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10880
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Rob_trike »

Panie, Panowie - tracę cierpliwośc - prosze o więcej luzu - chyba że na Święta chcecie pożegnać forum
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: maciey »

pawełek pisze:pasek, przeginasz,
Jak małego trzeba mieć siusiaka by być takim chamem ?
Już pawełek więcej nie przeginaj.
A Pasek do kabiny się nie mieści

bad_start_to_the_day_150.jpg
:lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: adaśko »

Oj Macieju ale to już przegięcie ałaaaaaaaaaaaa
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: pawełek »

maciey pisze: Już pawełek więcej nie przeginaj.
:lol:
Ja nie będę, a Wy ? :lol: nie będę udawać też bezbronnej niewiasty, którą nie jestem.
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: fidel »

Ja też. Od wczoraj chodzę z przywiązaną cegłą(wiesz gdzie) i dzisiaj już chamem nie jestem, jeszcze ze dwa dni i będę dżentelmenem lub arystokratą . :wink:O IQ się nie obawiam, bo z Nikodemem Dyzmą skończyłem Oxford :D
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: witam szanownych :)

Post autor: Luksky »

adaśko pisze:Oj Macieju ale to już przegięcie ałaaaaaaaaaaaa

MAcieju, przez Ciebie mam ból prącia. Ałłłłłłłł
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości