Mój jastrząbek na skorpionie

Pochwal się
Regulamin forum
Tutaj zamieszczamy zdjęcia i opis swojej trajki.
Napisz jak budowałeś swoją maszynę, jakie wykorzystałeś podzespoły, jakie napotkałeś trudności, czy i kto Ci pomagał, co planujesz jeszcze zmienić itp. Mile widziany link do galerii zdjęć i filmów.
OPISY TYLKO JEŻÐŻĄCYCH TRAJEK
Wszelkie inne posty będą usuwane.
ODPOWIEDZ
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

Jak obiecałem niektórym kolegom w Babkach uchylić rąbka tajemnicy nowego modelu tak więc dotrzymuje słowa tylko nie bijcie jak coś nie tak

https://plus.google.com/photos/10646784 ... banner=pwa

MIŁEGO OGLĄDANIA
ps na zdjęciach stara i nowa stoją tak ze tył jest równo ustawiony , tak dla pokazanie wielkości a tir na traji jest tam przypadkiem
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7520
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: pawlikTrike »

No tomi , ...klasa !!! niby w podobnym stylu, ale jednak inna... przód rzeczywiście jastrząb ! robi wrażenie, ale czy nie przesłania trochę drogi ? :wink: jest naprawdę imponujący... wklejaj fotki z postępów, bo jest na co popatrzeć :D
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

OK teraz pracuje nad ogonkiem wkleje fotki po zakonczeniu a dziobek nie zasłania drogi , mam nadzieje ze zaprezentuje ją w Babkach 2014
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: sekuwawa »

Mnie zawsze przerażają te tylnie fotele tak wysoko, bałbym się tam usiąść. Twoja pierwsza traja niektórych moich kumpli powaliła na zlocie więc druga musi być jeszcze lepsza.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: winda »

Tomi słyszałem ze poznałes na jakims zlocie w tym roku Kameleona? ten niewidomy chłopak co jeździ trajką...prawda to?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: Sulkyrider »

winda pisze: niewidomy chłopak co jeździ trajką..?
Chę???
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: winda »

której części wypowiedzi nie rozumiesz? :mrgreen:
szczycę się tym ze jest moim kolegą. był nawet kilka dni temu u mnie. oczywiście trajką. do kompletu ma jeszcze porażenie mózgowe. jak wsiadł ostatnio do mojego auta to prawie mi przerysował ale skończyło sie ok. :mrgreen:
Kameleon jest niesamowity i ma odjechanych rodziców. sam jest studentem
ten po prawej to Kameleon a ten po lewej to redaktor naczelny Swoimi Drogami :mrgreen:
DSCF3890.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: Sulkyrider »

Po prostu zmyliło mnie, że niewidomy jeździ trajką, ale jasne, że pewnie jako pasażer.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: winda »

jako pasażer to każdy potrafi. on ma mniej uczeszczanych powiatowych sam kieruje
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: Sulkyrider »

winda pisze:jako pasażer to każdy potrafi. on ma mniej uczeszczanych powiatowych sam kieruje
Winda, trochę bujasz albo on trochę widzi.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: winda »

nic nie bujam a on nic nie widzi. oczywiscie z tyłu siedzi nawigator
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

Tak poznałem go na zlocie w LIWIE/ K WĘGROWA był z rodzicami fantastyczny chłopak szczerze mówiąc nie wiedziałem ze jest niewidomy . siedział na mojej trajce i mówił ze taką mógłby jeżdzić spokojnie To nie za wysoki chłopak a ich trajka którą zakupili jest dość długa i daleko mu sięgać do pedałów . SZczerze mówiąc to dopiero od ciebie dowiedziałem się ze jest niewidomy , nie daje tego po sobie poznać a fakt chodzi z laską ale tam było tyle tłumu ze nie zwróciłem na to uwagi .
Jak go spotkasz to możesz mu przekazać ze ma u mnie jazdę gratis . jak tylko pozwolą na to warunki , w ogóle możesz nadać mu moje namiary to może się stykniemy na jakimś zlocie , a z jakiej miejscowości on w ogóle pochodzi ?
Może wybiera się na Grunwald albo Mrągowo ?
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

sekuwawa pisze:Mnie zawsze przerażają te tylnie fotele tak wysoko, bałbym się tam usiąść. Twoja pierwsza traja niektórych moich kumpli powaliła na zlocie więc druga musi być jeszcze lepsza.
Tak ale to ma swoje wady i zalety przy wadze starej 850 kgto nie problem .
niestety traje z silnikiem z przodu ciężko jest zrobić niską co w przeciwieństwie do tylno silnikowych jest bezproblemowe
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: winda »

jedzie do Mrągowa i w bieszczady. Opowiadał mi ze Cię poznał i bardzo chwalił :mrgreen:
rewelacyjnie daje sobie radę bo nigdy nie widział. ma fenomenalną pamięć. raz przejdzie drogę to ją pamięta. a jakie wiersze pisze......głowa mała. mieszka w Łęcznej.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

winda pisze:jedzie do Mrągowa i w bieszczady. Opowiadał mi ze Cię poznał i bardzo chwalił :mrgreen:
rewelacyjnie daje sobie radę bo nigdy nie widział. ma fenomenalną pamięć. raz przejdzie drogę to ją pamięta. a jakie wiersze pisze......głowa mała. mieszka w Łęcznej.
Jak by co to powiedz mu ze ja się wbijam na Jaszczurzą góre pod namiot moze się spotkamy , ja będe od piątku rana do parady moze razem skoczymy na parade a w bieszczady gdzie jedzie i kiedy ? czy tam jest jakaś impreza motocyklowa?
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

Sulkyrider pisze:
winda pisze: niewidomy chłopak co jeździ trajką..?

Tak czasem bywa ja oprócz trajki mam tez parę zabytków / w odbudowie / i jestem w grupie motocyklowej , DZIKI JUNAK
tam tez jest na forum chłopak niewidomy który ma junaka tez jezdzi oczywiscie z nawigatorem na plecach ale sam robi remont junaka tyle ze on kiedyś widział podziwiam takich ludzi
Zresztą sam mam w planach założyc stowarzyszenie motocyklistów Grodziskich pod nazwą RATUJMY ŻYCIE
której głównym celem będzie organizacja imprez i spotkań mających na celu ratowanie zycia ludzkiego nie tylko w wypadkach samochodowych czy motocyklowych ale i wszelkich chorobach .
Kto wie moze z czasem dołączą do stowarzyszenia właśnie tacy ludzie ?
Ludzie wyjątkowi którzy pomimo swojej niepełnosprawności nie dają tego po sobie poznać
Chcę też pokazac ludziom ze motocyklisci to nie grupa idiotów na scigaczach jezdzących na kole siejących postrach
Widzieliście moją traję ? moze nie jest to typowy motocykl ale wiecie jak sciska serce jak podchodzi ci 70 letnia babcia i mówi panie jaki piękny nigdy takiego nie widziałam , albo panienka nastolatka sikająca po nogach z zachwytu po przejazdzce
dzięki bogu takich opini jest więcej niz negatywnych dlatego uwazam ze warto budować pomagac ludziom i trwac w temacie motocyklowym po uszy
alex
Posty: 32
Rejestracja: 14 maja 2012, 13:59
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: alex »

No... Panie Tomaszu bestyjka już na ukończeniu,a tak się martwiłeś na zlocie w Babkach że nie ogarniesz wszystkiego.Ładnie,ładnie
tomi339
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: tomi339 »

No jeszcze sporo przede mną ale to mobilizuje
Krzychsuu
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2011, 16:28
Kontakt:

Re: Mój jastrząbek na skorpionie

Post autor: Krzychsuu »

Witam.Piękne maszyny. Na zdjęciach SUPER ale w rzeczywistości ta czerwona prezentuje się okazale, niesamowita maszyna - na paradzie "Piknik Country" Mrągowo. Pozdrawiam. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości