Strona 1 z 1

zawieszenie

: 02 kwie 2013, 13:21
autor: szymon
na handelek przednie zawieszenie kompletne jak na zdjeciu wykonane ze stali nierdzewnej, amortyzator, polki i wahacze z nierdzewki wykonane przez customparts.pl, sety, kierownica, lightbar. wszystko jak na zdjeciu poza kolem, kierunkami i lampami. jak ktos chetny pisac propozycjena pv.

zdjecia w galerii
http://e-trike.pl/g/trajka-szymonbliss

Re: zawieszenie

: 07 kwie 2013, 14:01
autor: seta
Z jakiej rurki są lagi?
średnica i grubość ścianki no chyba że to wałek.
Długość i szerokość na mocowanie koła.

Re: zawieszenie

: 11 sie 2013, 16:25
autor: szymon
temat aktualny, pomierzyć niestety zapomniałem jak będę następnym razem w polsce pomierzę. Jakby ktoś był zainteresowany to można podjechać i zobaczyć, znajduję się niedaleko Roberta (Zakrzewo). Sprzedam tanio bo nie jest mi on do niczego potrzebny, wszystko jak na zdjęciach.

Re: zawieszenie

: 11 sie 2013, 23:53
autor: seta
No ja już mam przód :) połasił bym się ewentualnie na lampy...

Re: zawieszenie

: 12 sie 2013, 07:05
autor: szymon
narazie sprzedaje calosc jezeli chetnych nie bedzie to sprzedam same lampy. do tego jeszcze jest piornik skorzany na narzedzia pod lampy zabraklo go tylko na zdjeciu.

Re: zawieszenie

: 08 gru 2013, 20:57
autor: szymon
nadal aktualne... 1200zl calosc

Re: zawieszenie

: 08 gru 2013, 21:04
autor: custom
Japierdole , ale taniocha . Normalnie nie opłaca się robić.

Re: zawieszenie

: 08 gru 2013, 21:09
autor: szymon
taniocha ale mi teraz tylko zawala garaz... potrzebujesz?? :mrgreen:

Re: zawieszenie

: 22 gru 2013, 21:07
autor: custom
szymon pisze:taniocha ale mi teraz tylko zawala garaz... potrzebujesz?? :mrgreen:
Może bym przygarnął , bo muszę jedną traję na szybko skręcić .
Chodzi to jakoś , czy nie bardzo ? Mów jak na spowiedzi .
Wymiary były brane od poprawnie działającego czy na chybił trafił ?

Re: zawieszenie

: 23 gru 2013, 23:33
autor: szymon
to zawieszenie bylo sprowadzone z niemczech razem z silnikiem garbusa (boom) 1.6. U mnie byl tego typu problem ze calosc byla za lekka bo rama to tylko jeden profil. Rob mi kiedys doradzil zebym sobie cos doczepil gdzies z przodu i tak zrobilem bylo ok. Nie zmienial bym wogole przodu ale 1 mam zamiar wymienic silnik na wiekszy ciezszy co jeszcze bardziej dociazy tyl i 2 zawsze podobaly mi sie masywne przody jak w boom wachacze pchane i taki sobie wlasnie sprawilem. Powiedz mi co chcesz wiedziec jeszcze??? ogolnie przod nie wchodzi w zadne wibracje (bynajmniej do 120 bo wiecen moje nie dawala rady) i jest w dobrym stanie. moze zmienilbym w nim tylko amortyzator - jest sprawny ale troche miekawy

Re: zawieszenie

: 25 gru 2013, 07:37
autor: custom
Szymon daj numer tel. na pw.