Pompa hamulcowa z serwo

Karoseria, błotniki, lakierowanie, tapicerstwo, instalacja elektryczna i inne...
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Post autor: Lipa »

luksky pisze:Dlatego pisałem wcześniej, nie zdaje egzaminu na jednym odwodzie lub jednej pompie.
chyba nie do końca np. cbr 1100 xx blackbird - trzeba urzyć troche elektroniki i dobrego reduktora siły hamowania. 2/3 na przód i 1/3 tył. Po prostu Zintegrowany system hamulcowy :mrgreen:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
mateo
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:49
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna/Warszawa/Kielce
Kontakt:

Post autor: mateo »

3oo pisze:Praktycznie sprawa przedniego hamulca wygląda tak:
Jest potrzebny przy rejestracji lecz hamowanie nim to brak efektu... koło staje w miejscu lub w ogóle nie hamuje... kwestia by tylko pomagał w hamowaniu, a nie blokował koło...
Na ostatnim zlocie był przez moment trają gość z okolic Wrocławia.Traja na garbie,wielka,przodek na szerokim kole wywalony dość daleko i ...w ogóle nie miał przedniego hamulca!Twierdził co prawda,że wywalił go zmieniając koło na szersze i teraz ma trochę gorzej,ale jak mówił:da się jeździć :cool:
Fakty zazwyczaj są proste.Świetnie nadają się do naginania...
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Post autor: Lipa »

ja tez nie mam przedniego hamulca.. przy traji warzącej ~ 500 kg jakiś smieszny zaciśk i to pojedynczy od np starego plastika mozna w du.. włożyć.

planuje zamontować 2x banany 6 -cio tloczkowe od gsxr 1000 + pompa także od tego modelu a nie jak widziałem od HD jednostronna, która wyglada ale nic więcej...
jak dojrzeje finansowo będziem ciunć u Wiktora mocowania do zacisków i montować..... ale na razie hamuje tyłem - właściwie będę hamować :shock: :cool:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 10:55 przez Lipa, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
mateo
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:49
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna/Warszawa/Kielce
Kontakt:

Post autor: mateo »

Moja waży ok.400,przedni jest bębnowy.Używam go tylko do delikatnego dohamowania na kiepskiej nawierzchni,albo jak stoję z górki lub pod górkę.Hamuję więc prawie jak Ty Lipa samym tyłem :lol:
Fakty zazwyczaj są proste.Świetnie nadają się do naginania...
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

uzywam przedniego cześciej. Jakos tam mam, że jadąc i nie hamując awaryjnie to uzywam tylko przedniego (nie chce mi sie nogą ruszac chyba) :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
szymon
Posty: 800
Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: szymon »

u mnie na przodzie jest hamulec tarczowy z zaciskiem jednotloczkowym od mz... w miejscu dziala jak sie stoi np na swiatlach na gorce ale przy hamowaniu totalnie nie zdaje egzaminu nawet niebardzo czuc zeby trajka zwalniala. w przyszlosci chcialbym zalozyc druga tarcze i jakies konkretniejsze zaciski. poki co musze powalczyc z pompa hamulcowa na tyl i pozbyc sie tego serwo...
Znam jednak takie miejsce gdzie jest lepiej chodzić z nożem
Całe górne i podlasie wszyscy są za Kolejorzem...
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wiktor »

ja mam zacisk od bmw ale pompa nie daje rady z takim ustrojstwem i hamowanie jest slabe.
mysle o zintegrowaniu wszystkiego w jeden uklad i zamontowaniu abs ale to w przyszlosci
idą zmiany
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości