Oskar potrzebuje pomocy!

Aktualności z strony głównej portalu e-trike.pl
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Luksky »

Fajne informacje. NAwet nie wiesz jaka to radość dla nas, że udało się.

Teraz z innej beczki. co te niebieskie pasozyty, które okradaja każdego miesiąca nas z naszych pieniedzy poczyniły za postępy w sprawie?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Luksky pisze:Fajne informacje. NAwet nie wiesz jaka to radość dla nas, że udało się.

Teraz z innej beczki. co te niebieskie pasozyty, które okradaja każdego miesiąca nas z naszych pieniedzy poczyniły za postępy w sprawie?
Hm , co do sprawców , już pisałem , jak lekarz orzeknie koniec napraw oka, to potem sądowy mówi o utracie zwroku , co za tym idzie uszczerbek na zdrowiu, jak zakończymy to dopiero zostaną skazani.
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Witam Was ponownie. Dawno nie pisałem. Wczoraj spotkały mnie dwie smutne wiadomości.
1. Dostałem decyzję z Sądu o odmowie w sprawie Oskara. Powodem było mało dowodów w sprawie. Jak widzicie nie wystarczy rozpoznanie przez mojego Syna sprawców i wskazanie ich palcem. Dzisiaj idę w tej sprawie do adwokata z zapytanie co mam począć dalej, czy jest jakakolwiek szansa na wygranie tej sprawy.

2. Wczoraj również byliśmy w Katowicach na kolejnym badaniu, jak pamiętacie ostatnio Oskar miał kolejną już 6 operację, gdzie miał zdejmowane szwy po ostatniej operacji, w której został pozbawiony swojej soczewki z powodu zaćmy którą miał. Po ostatniej miesięcznej kuracji, którego zaleceniem było noszenie okularów przez 3 godz. dziennie w ramach ćwiczeń o dioptrii +12 na OL, można było już zmienić okulary na soczewkę kontaktową +11. Soczewkę ma założoną tylko na OL zmiana soczewki co 2 tygodnie koszt jednej 27zł i tu najgorsze dostępne są tylko w Katowicach nigdzie nie kupię taniej. Ludzie zamawiają w Katowicach, aż z Anglii.
Zaczęła się poważna rozmowa na tema co dalej.... Lekarz powiedział nam, że leczenie jego oka musi być kontrolowane co 2 tygodnie z powodu ciężkiego urazu OL jest jak na razie stabilne, jednak nie można robić dalszych operacji bo jest za słabe. Dostaliśmy informację również, że w najbliższych latach 5,10 może i dłużej nie przeprowadza się tak młodemu człowiekowi wszczepieniu soczewki na stałe po tak ciężkim urazie. Więc co 2 tygodnie przyjazd do Katowic i kupno 2 razy w miesiącu soczewek przez ile lat sami widzicie. Jednak lekarz powiedział, że technika operacyjny odnośnie oka tak się szybko zmienia, że może nastąpi to szybciej, jednak nie ma co przyspieszać, bo oko może się zapaść i iść do zaniku gałki ocznej. Za tydzień musimy jechać ponownie w celu sprawdzenia, jak oko reaguje na nowe leki i soczewkę.
Napiszę co dalej w najbliższym czasie.
Pozdrawiamy Was wszyscy.
https://lh6.googleusercontent.com/-47g2 ... .18.32.jpg
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Luksky »

biff pisze:Dostałem decyzję z Sądu o odmowie w sprawie Oskara. Powodem było mało dowodów w sprawie. Jak widzicie nie wystarczy rozpoznanie przez mojego Syna sprawców i wskazanie ich palcem. Dzisiaj idę w tej sprawie do adwokata z zapytanie co mam począć dalej, czy jest jakakolwiek szansa na wygranie tej sprawy.
Nie moge napisać tutaj co mysle, bo bedą mnie znowu wyzywać. Biff koniecznie papuga, dobry adwokacina. W tych czasach ludzie biora adwokata nawet w kwestiach wypadków drogowych, wiec uderzaj do jakiegoś, ktory jest popularny. Co do urzędasów - dalej mam jedno i to samo zdanie - duży samolot i 10000metrów nad oceanem
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: winda »

również i ja nie moge napisać co myslę o tym sądzie. trudno coś wymagac od instytucji która jako jedyna nie została zlustrowana po 1989r.

napisz jak Oskar trzyma się psychicznie
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Rob_trike »

na pewno nie poddawajcie się !!! Bedzie dobrze jestem pewien - pisz czego potrzebujesz jak nie tu to na PW Pomożemy
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7518
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: pawlikTrike »

Nie ma sprawiedliwości na świecie... :?
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Dostałem namiar do Tomka Kubata TVN UWAGA, zaraz klecę list i wysyłam do niego. Pisemko o odwołanie już napisane, jutro zaworze. Nie odpuszczę, a jak coś to... zobaczymy dalej.
Byłem przed chwilą u Pani mecenas pisemko mi już napisała odnośnie odwołania, jutro zawożę i walczymy dalej, ja nie popuszczę, czekam jeszcze na wiadomość od mojej TV lokalnej, zobaczymy co dalej.
Sprawcy są z rodzin patologicznych, więc nie liczę tu na jakiekolwiek pieniądze "po wygraniu sprawy", dla mnie jest ważne ich ukaranie, bo co będzie jak zrobią komuś podobnie, bo teraz im nic nie zrobili to można robić tak dalej. W sprawie ich alibi nawet matka skłamała, mówiąc , że byli razem całą rodzina na targu. Policja przedstawiła słuchajcie teraz takie zdjęcia do rozpoznania Oskarowi, że miałem sam problemy z ich rozpoznaniem. Były zeskanowane w urzędzie, z dowodów os. powiększyli je do rozmiaru 640x480, aaaa i na zdjęciach mieli po 18 lat , a teraz mają prawie 30lat. Zdjęcie wyglądało tak: czarno-białe, ostrość masakra twarz zlała się z szyją i do tego chyba brakowało tonera , bo wyglądały jak zdjęcia z lat 40.
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Sulkyrider »

Biff, nie będę tego komentował, bo zaraz jakiś pies czy inny trep się odezwie że się czepiam jebańców z budżetówki.
A w razie czego to... wiesz o co chodzi.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Lipa »

Biff napisz coś więcej o tych soczewkach kontaktowych których używacie a dokładnie wszystko: rozmiar, producent, wartości krzywizn, nazwę a nawet materiał z jakiego jest wykonana jednym słowem wszystko.... może coś na to poradzimy :)
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Podaję namiary na soczewki miesięczne takie ma nosić zdjęcie
https://lh4.googleusercontent.com/-6iNO ... .19.48.jpg
za te soczewki 27zł jak masz taniej podaj namiary.
Miały tylko srebrne opakowanie jak tabletki i zdzierało się z niej pokrywkę, żadnego opakowania pudełkowego nie było. Dostałem tylko tą ulotkę i na niej naklejone było to co na zdjęciu. Wiem jeszcze , że są miesięczne, ale ze względu na zażywane leki musi je zmieniać co 2 tygodnie.
Doktor powiedziała, że nie dostane ich w Polsce w niższej cenie, ale może ktoś ma z Was dojścia do kogoś, że będzie taniej. i najważniejsze muszą mieć certyfikat, bo to jest oko po ciężkim urazie i nie mogę pozwolić na podróbki i zamienniki.
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Lipa »

spoko.... zobaczymy :wink:


no i zobaczyliśmy..

1- Pani doktor nie do końca prawdę mówi. Soczewki dla Twojego syna to zwykłe soczewki sferyczne PROCLEAR firmy CooperVision cena w necie z dostawą to ok. 90pln/6szt. => czyli ok. 15pln/szt.

2 - Tak jak napisał Luk daj nam problem a go rozwiążemy...

Będziesz miał takie soczewki => wiadomość na priv :mrgreen:

zdrówka życzę
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Lipa pisze:spoko.... zobaczymy :wink:


no i zobaczyliśmy..

1- Pani doktor nie do końca prawdę mówi. Soczewki dla Twojego syna to zwykłe soczewki sferyczne PROCLEAR firmy CooperVision cena w necie z dostawą to ok. 90pln/6szt. => czyli ok. 15pln/szt.

2 - Tak jak napisał Luk daj nam problem a go rozwiążemy...

Będziesz miał takie soczewki => wiadomość na priv :mrgreen:

zdrówka życzę
Super by było, ale czy to na pewno te same? ja jak szukałem to znalazłem za szt. 56zł, a muszą być identyczne, zapodaj mi pudełko, jak to wygląda, albo namiar , gdzie to kupić, masz wiadomość na pw. i dzięki, jak coś pisz
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Lipa »

wszystko masz na pw

soczewki Proclear spheric firmy CooperVision. Materiał soczewki omafilcon A. Promień krzywizny 8,6. wielkość 14,2 moc +11 dioptrii
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Rob_trike »

akurat Lipa wie co pisze :mrgreen:

powodzenia
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Lipa pisze:wszystko masz na pw

soczewki Proclear spheric firmy CooperVision. Materiał soczewki omafilcon A. Promień krzywizny 8,6. wielkość 14,2 moc +11 dioptrii
Poszła wiadomośc na PW :mrgreen:
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Rob_trike »

takie już nasze Forum i ludzie w nim przebywający ..... tu jest wszystko możliwe ..... i to bezinteresownie .... :D :D :D

wiem że to rzadkość w dzisiejszych czasach ale tak tu jest - potrzebujesz pomocy np tak jak ja ostatnio - i inni pomogą na pewno

powodzenia
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

LIPA JESTEŚ WIELKI. Już załatwione znalezione, no nie wiem co jeszcze napisać tak się cieszymy tu w domku u Nas.
A byłbym zapomniał ZAŻALENIE do Prokuratury dzisiaj zaniosłem co by nie przepadło. Podejrzewam, że przyślą mi jeszcze raz oddalenie sprawy, a ja już adwokata załatwiłem i czekamy i walimy jak w dym do Sądu. A jak coś to..... będziemy w kontakcie.
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Rob_trike »

A widzisz :) tak to działa :)
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Napisała i zadzwoniła do mnie Pani z TVN UWAGA i są zainteresowani moją sprawą, właśnie klecę dokumenty dla Nich. Pani naczelna TVN była zbulwersowana tą sprawą, więc może zobaczymy się na wizji i zobaczycie cały przebieg całej sytuacji na pewno dam Wam dokładnie znać kiedy to będzie. :mrgreen:
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14823
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: winda »

tv jest bardzo skuteczna w takich sprawach bo na wizji pani z prokuratury, milicji itd. musi sie tłumaczyć ze nic nie zrobiała
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

winda pisze:tv jest bardzo skuteczna w takich sprawach bo na wizji pani z prokuratury, milicji itd. musi sie tłumaczyć ze nic nie zrobiała
Dobrze ująłeś milicji i koniecznie z małych liter :lol:
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Luksky »

co to jest milicja i kto to jest to wiemy Biff :) Wiemy...... co robia równiez wiemy.......... Działaj i wdeptaj w glebę przed kamerą tych, którzy żrą za nasze i nic nie robią.....
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
biff
Posty: 137
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:16
Krótki opis: "...w pogoni za cieniem..."
Lokalizacja: Przedbórz
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: biff »

Luksky pisze:co to jest milicja i kto to jest to wiemy Biff :) Wiemy...... co robia równiez wiemy.......... Działaj i wdeptaj w glebę przed kamerą tych, którzy żrą za nasze i nic nie robią.....
President postaram się jak najlepiej.
TWORZENIE PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Oskar potrzebuje pomocy!

Post autor: Lipa »

dobra wszystko już mam. W poniedziałek jedzie kurierem :) dane jak na PW ?
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości