Witam ludzi z pasją

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
jacky
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2012, 23:07
Kontakt:

Witam ludzi z pasją

Post autor: jacky »

Jak w temacie Witam wszystkich zakręconych inaczej czyli nie dwa,nie cztery,a trzy koła które rajcują nas wszystkich i łączą,pochodzę z Gorzowa Wlkp,ponad 20 lat spędziłem w Lublinie,teraz jestem i żyje na pomorzu gdzie wziąłem się ostro za budowę traike,lecz jak to bywa wiatru i piachu w oczy nie brakuje i ludzi którzy robią człowiekowi pod górkę lub są nie uczciwi też nie brakuje ale jakoś dam radę.
Czarek-trike
Posty: 9312
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Czarek-trike »

Witaj, napisz z jakiej mieściny jestes. Zarzuć foty tego co tam wyrzeźbiłes itp
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
krzysiek1105
Posty: 511
Rejestracja: 28 lip 2010, 14:19
Krótki opis: Mówią mi BAYRON :)
Lokalizacja: Wójcice woj.Opole
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: krzysiek1105 »

Witaj z Opolszczyzny... Piachem i wiatrem sie nie przejmuj, zaloz gogle i napieraj pod wiatr :)
Idę własną drogą ,bo tylko taką znam.
... _ _ _ ...
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: dark »

Kalisz wita ...
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Sulkyrider »

Witam z okolic Babek
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Devil »

Witaj! Jak Pomorze to pisz gdzie!
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Wiktor »

witam z elblaga
idą zmiany
jacky
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2012, 23:07
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: jacky »

Piachem i wiatrem się nie przejmuje,ponad 25 lat przelatane motocyklem,trochę wyczynowo(cross) i amatorsko,a teraz gdzie mieszkam to nie tajemnica-Starogard Gdański.Ponad 15 lat temu budowałem Trike na bazie VW ale cholerne problemy z rejestracją tak mnie wyprowadziły z równowagi że pozbyłem się wszystkiego na części,no a potem życie na obczyźnie nie pozwoliło realizować swoich planów,a teraz od prawie 5 miesięcy poszukiwałem ramy na której mógłbym coś zbudować na chwilę obecną na maluchu ale z planem montażu V-twin więc potrzebowałem w miarę niedużej i zgrabnej ramy,no i objawił się Kowal którego wszyscy chyba znają więc śmignąłem pewnej niedzieli do niego no i mam,teraz spędzone parę wieczorów już pomału daje mi pełną satysfakcje i powiedziałem sobie że osram się ale w tym roku ma jeździć chociaż moje plany modyfikacji i przeróbek tej ramy mogą mnie zapędzić w kozi róg ale będę dzielny jak Tomili Jones w ściganym.
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Devil »

Powiadasz kolego ze Starogard! A wiesz gdzie jest Godziszewo????????
jacky
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2012, 23:07
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: jacky »

Wiem gdzie jest Godziszewo,przypadkiem nie byłeś na sobotniej imprezie(zlot weteranów) bo mi ktoś śmigną na trajce,a to rzadkość w tych stronach,a jak pisałem-nie pochodzę ze Starogardu i ciężko kogoś tu poznać "Normalnego inaczej",a zdobycie części to wręcz masakra i ceny kosmiczne,więc z miłą chęcią spotkałbym się na jakąś bajere.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: adaśko »

Powitam i ja, Pomorskie rośnie w siłę
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
japrzem
Posty: 703
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:49
Lokalizacja: Żakowice/Koluszki
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: japrzem »

Witaj :D
Trzy koła... jedno życie...
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Devil »

Nie ja tam nie bylem bylem w tym czasie w Ilawie na kawie.Tam mogl byc gosciu z Jabłowa!
Dawanj nr tel na PW
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14843
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: winda »

witaj.
jest rozwiazanie twych problemów. wracaj do nas do Lublina :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: Tyci »

Witam i pozdrawiam
Najbardziej cenie ludzi ,dla których słowo ma większą wartość od pieniądza !
Awatar użytkownika
tim
Posty: 619
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:36
Lokalizacja: Mroczeń
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: tim »

Również witam
jacky
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2012, 23:07
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: jacky »

winda pisze:witaj.
jest rozwiazanie twych problemów. wracaj do nas do Lublina :mrgreen:
...o kuźwa jeszcze są normalni w tym Lublinie!!!miałem tam kiedyś żonę"ta dziewczyna którą miałem chciała w życiu tylko mnie,teraz inny jest na stałe",a ja dalej jestem taki sam jak kiedyś zarośnięty,długie włosy i taki już zostanę.Miło wspominam Lublin hektolitry piwa w Kojocie przy Placu Wolności,zajebiste imprezy u Kapselkowej nad Zagłęboczem chyba tak to jezioro się nazywało,kupę kilometrów przerobionych z chłopakami z ferajny,a teraz cooo?,oni chodzą w jakiś kretyńskich garniturach,obcięci na łyso,a jak któregoś spotkałem i spytałem czy jeździ gdzieś to usłyszałem "no co ty mam żonę rodzinę",a tu objawia się Jeden z Lublina i w dodatku normalny,Pozdro dla Lublina i dzięki za miłe powitanie.
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7992
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: custom »

Witaj . Jeżeli jesteś na początku budowy to mam dobrą radę :idea:
wycofaj się z malucha bo to nieporozumienie . Na początku będziesz zdziwiony ale kiedyś podziękujesz za to , że ktoś Cię z ciemności wyprowadził.
Omne Trinum Perfectum.
jacky
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2012, 23:07
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: jacky »

custom pisze:Witaj . Jeżeli jesteś na początku budowy to mam dobrą radę :idea:
wycofaj się z malucha bo to nieporozumienie . Na początku będziesz zdziwiony ale kiedyś podziękujesz za to , że ktoś Cię z ciemności wyprowadził.
Dlaczego tak sądzisz?,przecież to jest mój wybór,rama do rejestracji będzie na maluchu,a będzie jednocześnie przygotowana do V-twina i to jest mój cel i w tym kierunku będę dążył,ja nie potrzebuje przejechać na tylnej osi całego pasa startowego na lotnisku w Warszawie,wystarczy że na torze jeżdżę 60-konnym maszyną która waży 180 kilogramów i potrafi fajnie latać,zresztą niedawno drugi raz odnowiła mi się kontuzja kolana co skończyło się chodzeniem w stabilizatorze prawie dwa miesiące,a lekarz ciągle bredzi że nie mam już 20 lat,a ja dalej swoje...po prostu jestem debilnie uparty,a że będę ewentualną zawalidrogą dla innych to mi to zwisa...,silnik mam już w ramie kupiłem cały silnik wraz ze skrzynią z malucha(ostatni rok produkcji) za 249 złociszy plus przesyłka coś około 120 złociszy,a że lubię ryzyko i prędkość i poczuje że mnie to wciąga to może wtedy pomyślę o jakimś np.: HEMI dlaczego by nie...,i nie chodzi mi oto że chce mieć trike,chce tylko zrealizować swój plan z przed lat,nie wiem może to kryzys wieku średniego ale ma być taka jaką sobie zaplanowałem i nic tego nie zmieni,chociaż czuje blusa o co Ci chodzi i takie uwagi dają mi czasami do myślenia,czasami zbyt późno ale potrafię przyznać się do błędu....tylko ten się nie myli co nic nie robi...
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7992
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: custom »

[quote="jacky"] ma być taka jaką sobie zaplanowałem i nic tego nie zmieni,chociaż czuje blusa o co Ci chodzi
Problem budowy trajek na maluchu był wiele razy omawiany na forum przez wielu ludzi i zawsze wychodziło na to samo.
Niech powiedzą Ci , którzy budowali.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3677
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: bandit »

Stzalka z wielkopolski! Budowa na kaszloku? hmm temat rzeka.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14843
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: winda »

jacky pisze:
winda pisze:witaj.
jest rozwiazanie twych problemów. wracaj do nas do Lublina :mrgreen:
...o kuźwa jeszcze są normalni w tym Lublinie!!!miałem tam kiedyś żonę"ta dziewczyna którą miałem chciała w życiu tylko mnie,teraz inny jest na stałe",a ja dalej jestem taki sam jak kiedyś zarośnięty,długie włosy i taki już zostanę.Miło wspominam Lublin hektolitry piwa w Kojocie przy Placu Wolności,zajebiste imprezy u Kapselkowej nad Zagłęboczem chyba tak to jezioro się nazywało,kupę kilometrów przerobionych z chłopakami z ferajny,a teraz cooo?,oni chodzą w jakiś kretyńskich garniturach,obcięci na łyso,a jak któregoś spotkałem i spytałem czy jeździ gdzieś to usłyszałem "no co ty mam żonę rodzinę",a tu objawia się Jeden z Lublina i w dodatku normalny,Pozdro dla Lublina i dzięki za miłe powitanie.
a Winda i ma długie włosy i jest stale zarośnięty i chodził do koyota i nad zagłebocze jeździł a ze starych kumpli to tylko ja nie chodze nadal w garniturach :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
japrzem
Posty: 703
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:49
Lokalizacja: Żakowice/Koluszki
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: japrzem »

Trajki na maluszku moga byc tak samo zajebiste jak te z mocniejszymi serduchami a niektore sa nawet ladniejsze, fajnie sie jezdzi , mozna poparkotac po miescie czy okolicy ale nieco dluzsza wyprawa i ...czar pryska ...bo to nie jedzie i nie chodzi tu o zapierdalanie tylko o swobodny przelot. Mam trajke na maluchu jestem z niej dumny uwielbiam nia jezdzic ale trasa mnie meczy bo lece ,mam przed soba jakiegos spacerowicza w puszce wolna droga przed nim i ....musze turlac sie za nim bo nie mlzesz go wyprzedzic . Tutaj nikt nie wysmiewa trajki na malcu, koledzy dobrze radza bo koszt budowy jest zblizony a mozliwosci wieksze
Trzy koła... jedno życie...
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: dark »

Japrzemku popieram Cię w całosci, maluchowa traja daje tyle radosci co inne ale ma swoje wady i zalety jak i te wieksze nadaje się do lansu i przejażdżek wiadomo na trasie brakuje mocy przy wyprzedzaniu. Ja w wekend robie swoją po 150-200km i nie narzekam bez pospiechu 70-90km na godz. luzik totalny i frajdy co niemiara.
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
jacky
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2012, 23:07
Kontakt:

Re: Witam ludzi z pasją

Post autor: jacky »

Chodzi mi właśnie o ten luzik...nie ważne gdzie spędziłem pewien okres życia i gdzie pracowałem(region typowo turystyczny)i wara mi opadała każdego piątku,zjeżdżało się tyle tego że trudno to opowiedzieć i z przyczepami i bez,całymi rodzinami i jechali tak przed siebie wzdłuż Moseli mając wszystko w d...,70,a czasami 80 na godzinę,jak mieli kaprycho to zjeżdżali na jakiś parking,grill,bajera i dalej jechali...i tak cały weekend-to jest to co mnie rajcuje,a dużych prędkości i przebiegów po 80000 rocznie mam po dziurki w nosie,jestem tym zmęczony,ale powiem że serce się raduje kiedy widzi się takiego potworka V8 i co to potrafi-totalny odjazd.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość