witam potrzebuje pomocy

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: yunkers »

Patrząc na to wszystko z boku, to widzę taki problem, że niepotrzebnie niektórzy stają się sędziami w nie swojej sprawie, gość przedstawił sprawę, wszyscy jesteśmy dorośli, dogadają się albo i nie, ich sprawa, fakt że danych adresowych nie musiał publicznie podawać i jeszcze jedno zawsze liczcie swoje pieniądze nie innych.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

i z yunkersem sie zgodzę z danymi wyjasniłem ze chciałem ostrzec przed przekretem tak jak mnie ostrzegano przed kowalem kwestja piórek nie odpadly zapraszam w dupie mam grozby do wiktor zna adres jak jest cwaniak niech wpada zdziwi sie jak przyjedzie a jak jiuz bedzie jechal to niech o wahaczu nie zapomni.nawet po tej akcji sie nie odezwal w sprawie wahacza wiec solidnosc jego firmy dalej uważam za słabą i skonczmy juz temat bandit sory nie mialem zdjecia a chodzi mi tylko o wydłużenie żadnych innych modyfikacjima buc tej samej serokosci te same mocowania tylko długosc inna ale to juz nieważne znalazłem zaufaną osobę która to zrobi szybko i bez problemowo
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: fidel »

A wystarczylo napisac zrobie masz kolego za zwloke drobnego gratisa, argumenty typu stary ,krzywy zle pospawany jakos do mnie nie trafiaja.
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

można było można.wiedział że był krzywo pospawany taki kupiłem więc nie powinien się dziwić gdyż dosadnie określiłem spawacza który to "tuningował" dobra skończmy już temat szkoda czasu nerwów i przekrzykiwania się ja swoje wiem wy swoje wiecie i tylko wahacza szkoda
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: fidel »

hellmood pisze:można było można.wiedział że był krzywo pospawany taki kupiłem więc nie powinien się dziwić gdyż dosadnie określiłem spawacza który to "tuningował" dobra skończmy już temat szkoda czasu nerwów i przekrzykiwania się ja swoje wiem wy swoje wiecie i tylko wahacza szkoda
Ty mnie chyba zle zrozumiale
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: fidel »

hellmood pisze:można było można.wiedział że był krzywo pospawany taki kupiłem więc nie powinien się dziwić gdyż dosadnie określiłem spawacza który to "tuningował" dobra skończmy już temat szkoda czasu nerwów i przekrzykiwania się ja swoje wiem wy swoje wiecie i tylko wahacza szkoda
Ty mnie chyba zle zrozumiales to powinien napisac Wiktor
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

dobrze zrozumiałem Fidel chodziło mi o to że właśnie to powinno być załatwione w ten sposób jak napisałeś ale trzeba mieć odwagę i trochę przyzwoitości żeby przyznać się do winy i spróbować ja naprawić jebał już to pies
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

koniec tematu admin weź go usuń w całości najlepiej i będzie spokój
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

i sprawa zakończyła się pozytywnie jest wahacz mało tego nie przedłużony zjebany ten który wysłałem ale zrobiony na nowo dłuższy piękny chujowo że tak wyszło ale najważniejsze że skończyło się dobrze (Wiktor będąc księdzem odpuszczam Ci twoje zapomnienie.Zostaje Ci wybaczone ) dziękuję
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Wiktor »

mam nadzieje zektóry masz teraz spełnił oczekiwania
idą zmiany
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: maciey »

hellmood pisze:i sprawa zakończyła się pozytywnie jest wahacz mało tego nie przedłużony zjebany ten który wysłałem ale zrobiony na nowo dłuższy piękny chujowo że tak wyszło ale najważniejsze że skończyło się dobrze
No i pięknie.
Wiktor to porządna firma.
Twoje wpisy przypominały trochę zachowanie nietoperza bojącego się obstrukcji :mrgreen:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Wiktor »

Maciej szkoda że mam zakaz wożenia Cię trajką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
idą zmiany
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: maciey »

Wiktor pisze:Maciej szkoda że mam zakaz wożenia Cię trajką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie ma takiego zakazu :lol:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Wiktor »

Ja takowy dostałem.
Podobno za wolno siedzisz
idą zmiany
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Luksky »

Wiktor pisze:Ja takowy dostałem.
Podobno za wolno siedzisz

Siedzi za wolno i potem ma kłopoty z synchronizacja oddechu z pozostałymi funkcjami życiowymi :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Lipa »

Luksky pisze:
Wiktor pisze:Ja takowy dostałem.
Podobno za wolno siedzisz

Siedzi za wolno i potem ma kłopoty z synchronizacja oddechu z pozostałymi funkcjami życiowymi :)
jebaj oddech :mrgreen:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość