witam potrzebuje pomocy

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
ricardo64

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: ricardo64 »

to ne ja spierdolilem ten swiat i nie ja go bede go naprawiac ale wykorzystac to co moge to napewno
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

Jeszcze parę lat i jak będzie pierdolnięcie bo się w końcu lud obudzi to cała ta banda będzie spierdalać za granicę tam gdzie maja swoje wille konta i fury oczywiście za nasze pieniądze czyli teoretycznie każdy z nas jest milionerem i gdzieś tam za granicą ma po kilka fur i chałup heheheh
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Luksky »

hellmood pisze:Jeszcze parę lat i jak będzie pierdolnięcie bo się w końcu lud obudzi to cała ta banda będzie spierdalać za granicę tam gdzie maja swoje wille konta i fury oczywiście za nasze pieniądze czyli teoretycznie każdy z nas jest milionerem i gdzieś tam za granicą ma po kilka fur i chałup heheheh

za kilka lat to nikt tu nie bedzie robił rewolty, bo zostaną do tego czasu tutaj emeryci i renciści, ewentualnie ochroniarze z grupą. Dla mnie punktem bez odwrotu bedzie wprowadzenie podatku katastralnego. Póki co, daje jeszcze radę.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

witam ponownie i jak zawsze potrzebuję pomocy przez duże P a mianowicie potrzebuje przedłużyć wahacz w jawie 350 ts ewentualnie zrobić nowy od podstaw lub jakieś cacko które bez większych ingerencji wlazło by w dupsko owej jawy macie może panowie kogoś kto coś takiego robił albo sami podjęli byście się owego zlecenia?pozdrawiam i dziękuje z góry
i dla pogody ducha zagadka :D
-co mówi żydowski pedofil do dzieciaka pod szkołą?



-chcesz kupić cukierka?

oczywiście nie obrażam żydów itp itd bla bla bla :lol:
pozdrawiam i dajcie znać jak byście coś mogli pomóc
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: custom »

Co tam klecisz , że potrzebujesz dłuższy wahacz ?
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

bobbera
coś na wzór tego zielonego 350 ts ma podobną ramę wiec się przy niej nie narobiłem ale wahacz musi być dłuższy żeby linia fajniejsza była no i kółka inne z tyłu 16 a przód 21'' pewien koleś ogłaszający się na forach miał mi zrobić wysłałem wahacz i chuj do szczania już się nie odezwał więc musiałem kupić nowy i teraz stwierdziłem że chyba na świecie tylko na tym forum są uczciwi ludzie z tego co zdążyłem się z wami zapoznać
a tak na marginesie jak ktoś by był i chciał komuś w dupę brony wsadzić to namiar na tego typa
Wiktor

email wiktorelblag@wp.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
zetor
Member
Member
Posty: 3156
Rejestracja: 01 lip 2010, 20:53
Lokalizacja: Wielka wieś pod Konstancinem
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: zetor »

oooooooo no to żeś pojechał
może poprostu koleś jest zapracowany i zaponiał
"żyj a nie istniej"

"Nie ważne ile razy upadasz.
ważne, że potrafisz pić na leżąco"
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

ta zapomniał jak przed wysyłką to pisał dzwonił itp itd to od 2 miechów nawet maila a paczka doszła bo mam potwierdzenie odbioru oszust zwykły i tyle naciągacz tyle że przykro ze motocyklista motocylkiste w ten sposób rucha
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Lipa »

mam inne zdanie o tym "typie" :mrgreen: i znając go wierzę, że jest racjonalny powód...

poza tym Wiktor /czego nie zauważyłeś bądź o tym po prostu nie wiesz/ jest znanym i szanowanym członkiem tego forum 8)

więc - jak mniemam - niedługo poczekasz na "odezwe" od niego
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

nie wiem czy jest czy nie jest członkiem tego forum ja wiem jak wyglada sprawa z moim wypadku a te dane wstawiłem tu z powodu takiego zeby ostrzec a nie oczerniac forumowicza na odezwe juz czekałem tyle czasu ze nie bede teraz słuchał sciemniania ze czas sras czy inne takie wystarczył głupi mail z odpowiedzia
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

tym bardziej jest mi przykro ze tak sie zachowuje forumowicz w stosunku do swojego lepiej bym przyjął przekręt od zwykłego naciągacza niż od swojego ale co sie stało sie nie odstanie czy jest jescze ktos kto moze zrobic mi taki wachacz?
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Wiktor »

Najzwyczajniej w swiecie zapomnialem o twoim krzywym wachaczu pospawanym spawem ozdobnym

Wiec zanim nazwiesz mnie naciagaczem zastanów się na co Cie naciągnąłem.
Nie wziąłem od ciebie ani zlotowki.

przykro mi że zapomniałem ale z oszczerstwami uważaj do kogo je wystosowujesz
idą zmiany
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Wiktor »

hellmood pisze: a tak na marginesie jak ktoś by był i chciał komuś w dupę brony wsadzić
l
A z tą brona zapraszam do mnie.

A jezeli jeszcze gdzies zobacze ze napiszesz moj adres to Znajdę cie i nie bede miły
idą zmiany
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

jesteś żałosny
szczerze nie wiedziałem że jesteś użytkownikiem tego forum chciałem ostrzec innych forumowiczów nie jestem zawistny wiec nie będę nigdzie pisał a znaleźć ci nie będzie trudno masz adres zwrotny na paczce wiec zapraszam jak chcesz możesz tez zabrać bronę po prostu jesteś przekrętem i jak się okazało nie umarłeś żyjesz w najlepsze tylko jak się zrobił smród wśród znajomych to się odezwałeś
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

kończę temat i tyle szkoda czasu już wystarczająco straciłem go przez twoje obiecywanki a że wahacz był spawany po chamsku to wiedziałess bo takowy kupiłem i dlategoż zwróciłem się do ciebie żebyś go zrobił bo widziałem twoje prace ale cóż zapomniałeś trudno bież brony i zzapraszam
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3676
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: bandit »

Proponuje wyjaśnić to między sobą, nie na ogólnym.
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

ja już skończyłem powtórzę jeszcze raz nie miałem zamiaru oczerniać nikogo z forumowiczów gdybym wiedział ze to jest ktoś stąd pisał bym na prw ale jak widać z treści wyszło w praniu osobiście wyraziłem swój stosunek do całej sytuacji mogę nawet skasować wszystkie swoje wypowiedzi koniec interesuje mnie przedłużenie wahacza i tylko to i zrobione przez inną osobę z wiadomych względów
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: winda »

wartość wahacza używanego do jawy to ok. 25 zł. za robotciznę nie płaciłeś. rozumiem z tego ze zarzucasz przywłaszczenie wahacza za 25 zł + wysyłka? bo ja na 25 zł to ostro jedziesz z tymi bronami...
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

daj już spokój co za różnica czy 25 czy milion ja liczyłem na to czekałem pisałem i co i nic jak byś się czuł jak by ci zależało na czymś i gdybyś na coś czekał bo by ci blokowało robotę nie chodzi o pieniądze ale o fakt i żebym wiedział że to jest ten sam koleś to bym nie robił fermentu szkoda gadać bo i tak jestem na spalonej pozycji przecież to jest wasz człowiek i choćby mi motor zajebał z domu i zgwałcił teściową t to i tak będziecie go bronić i udowadniać mi że nie mam racji bo motor stary a teściowa to suka wiec mam mu podziękować że zrobił mi przysługę dlatego nie będę już komentował sytuacji po raz kolejny do tego poziom mojej irytacji się podwoił bo jak kupowałem już ten przedłużony wahacz miał być zajebisty i oryginalnie dłuższy a był gównem zasmarkanym i krzywym wiec nie mów mi już nic że się czepiam powtórzę że interesuje mnie przedłużenie wahacza czy ktoś jest w stanie mi to zrobić w miarę szybko i fachowo ??
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: maciey »

hellmood pisze: powtórzę że interesuje mnie przedłużenie wahacza czy ktoś jest w stanie mi to zrobić w miarę szybko i fachowo ??
A z przedłużeniem łańcucha to się zabijesz :mrgreen:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

nie zabije nie zabije jest już napinacz wiec z tym nie ma problemu no i to jest przedłużenie max 10 cm wiec bez szaleństw
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: Rob_trike »

myślę że przedłużenie wahacza przekracza moje/nasze umiejętności - radź więc sobie sam
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
hellmood
Posty: 123
Rejestracja: 25 sty 2012, 15:57
Krótki opis: HELLMOOD
Lokalizacja: KĘTRZYN/ WARSZAWA
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: hellmood »

spoko muszkieterowie dzięki za pomoc
wasza odwaga jest przerażająca na forum wszyscy go bronicie a na prv wiadomości wysyłacie
skandal granda i żenada
jeden za wszystkich wszyscy za jednego ale po cichu bo się wyda
żegnam to forum
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: custom »

Wiktor to uczciwa firma , jeszcze nikogo nie nabił w butelkę to i Ciebie nie nabije , nie potrzebna ta piana , szczególnie że grosza zaliczki nie wziął.
Telefonów kurwa nie macie , czy jaki ciul ?
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3676
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: witam potrzebuje pomocy

Post autor: bandit »

hellmood pisze:spoko muszkieterowie dzięki za pomoc
wasza odwaga jest przerażająca na forum wszyscy go bronicie a na prv wiadomości wysyłacie
skandal granda i żenada
jeden za wszystkich wszyscy za jednego ale po cichu bo się wyda
żegnam to forum
Hellmood, widzę że ostry w gębie jesteś, zrobiłeś aferę i zagrałeś chojraka z bronami itp, ale się okazało, że Wiktor jest na tym forum, to piórka Ci opadły. Kurwa nie mogłeś tego wyjaśnić przez telefon z Wiktorem? To jest pojebane w obecnych czasach, że ludzie zamiast, ze soba rozmawiać, wolą maile pisac albo kozaczyć w postach.
Chcesz mieć wahacz wydłużony? Proszę bardzo , napisałem, Ci żebyś zdjęcie dosłał gdzie co i jak ma byc wydłużone, nie napisałęś ani nie dosłałeś konkretów, tylko dostałem odpowiedź jak ma Twoje dzieło wyglądać...jako zdjęcie zupełnie innego motocykla na forum...
Chciałem pomóc, ale nie wykazałeś inwencji własnej, tylko walisz focha!
Tyle ode mnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość