kompresor olejopwy

Wszelakie sprawy techniczne, ktore nie maja swojego miejsca...
ODPOWIEDZ
robertgliwice
Posty: 44
Rejestracja: 15 mar 2011, 12:14
Kontakt:

kompresor olejopwy

Post autor: robertgliwice »

Witam
Potrzebuje do domu kompresor olejowy, taki do polakierowania kawałka konstrukcji napompowania kół odkrecenia kól ogólnie na uzytek domowy i przydomowym garazu. Kompletnie sie na tym nie znam na co zwracać uwage przy zakupie ?
na allegro znalazłem takie 8 barowe do 350 zł


http://allegro.pl/kompres...1828060740.html

http://allegro.pl/kompres...1808175213.html
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7520
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: pawlikTrike »

BOMBEL pisze:...jak do profesionalki to już inna jazda i inne pieniążki,tylko śrubowe, ale to już nie to forum.
Jak to nie to forum ??? ostatnio Wiśnia się chwalił, że nabył sprężarkę śrubową :D
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: winda »

zgodnie z ustawą.kazda rzecz sprzedawana w Polsce ma dwa lata gwarancji n nie zaleznie od tego co cobie producent wydrukuje w karcie gwarancyjnej.do tego dochodzi dwa lata niezgodności towaru z umową ale to juz odpowiedzialność sprzedawcy a nie producenta
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: Rob_trike »

winda pisze:zgodnie z ustawą.kazda rzecz sprzedawana w Polsce ma dwa lata gwarancji n nie zaleznie od tego co cobie producent wydrukuje w karcie gwarancyjnej.do tego dochodzi dwa lata niezgodności towaru z umową ale to juz odpowiedzialność sprzedawcy a nie producenta

błąd - jestem na bieżąco i to wygląda tak:

gwarancja - wg uznania pomiędzy sprzedawcą a kupującym - może dać np 10 lat gwarancji lub 30 dni.... wola i zgoda sprzedającego i kupującego
To co Winda pisze to rękojmia - dwa lata wg prawa unijnego czyli naszego


i koniec
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: winda »

nie jesteś na bierząco Rob.rękojmi Rob nie ma od kilku lat.niezgodność towaru z umową weszła na miejsce rękojmi.gwarancje reguluje ustawa i przepisy unijne.juz ustawa z 2002 roku mówiła ze gwarancja wynosi 24 miesiące ale tylko na produkty konsumpcyjne.
ja Rob tez jestem na bierząco.
mozliwe że Bombel jednak nie ma gwarancji 24 m-c bo brak to na firmę więc nie jest osoba prywatną.w takim przypadku ta ustawa go nie obejmuje
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: yunkers »

winda pisze:nie jesteś na bierząco Rob.rękojmi Rob nie ma od kilku lat.niezgodność towaru z umową weszła na miejsce rękojmi.gwarancje reguluje ustawa i przepisy unijne.juz ustawa z 2002 roku mówiła ze gwarancja wynosi 24 miesiące ale tylko na produkty konsumpcyjne.
ja Rob tez jestem na bierząco.
mozliwe że Bombel jednak nie ma gwarancji 24 m-c bo brak to na firmę więc nie jest osoba prywatną.w takim przypadku ta ustawa go nie obejmuje
tak jak Winda pisze, np te same narzędzia kupowane na firmę - 12 m-cy gwarancji, na osobę prywatna - 24 miesiące i nikt nikomu łaski nie robi, po prostu tak jest, zauważcie tendencje na rynku wszyscy liczący się gonią z ofertą 36 m-cy gwarancji trzeba tylko towar na ich stronce zarejestrować
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
robertgliwice
Posty: 44
Rejestracja: 15 mar 2011, 12:14
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: robertgliwice »

ale czy zbiornik 24 litrowy nie bedzie za mały do malowania ( nie chodzi o duze powieszchnie małe elementy głownie )
robertgliwice
Posty: 44
Rejestracja: 15 mar 2011, 12:14
Kontakt:

Re: kompresor olejopwy

Post autor: robertgliwice »

no kompresor juz mam padolo na specaira 275/50
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości