Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

ODPOWIEDZ
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: Czarek-trike »

PROGRAM
VIII MIĘDZYNARODOWEGO ZLOTU POJAZDÓW MILITARNYCH
18-21 sierpnia 2011r.

18 sierpnia 2011r. – czwartek

do godz.16 – przyjazd ekip zlotowiczów, rozlokowanie, rejestracja
16.00 – uroczyste otwarcie Zlotu z przeglądem grup uczestników, wciągniecie flagi państwowej na maszt, z udziałem Orkiestry Garnizonowej ze Szczecina (wg ceremoniału wojskowego).
17.00 do końca dnia – jazdy sprzętu po „Tankodromie”, w tle muzyka mechaniczna z melodiami wojskowymi.

19 sierpnia 2011r. – piątek

do godz. 11.00 – jazda sprzętu po „Tankodromie”, pokazy sprawności grup rekonstrukcyjnych
12.00 – 15.00 – przejazd wydzielonej grupy pojazdów militarnych z załogami do Szczecinka w celu złożenia wieńców pod pomnikami na Kwaterze Wojskowej na Cmentarzu w Szczecinku oraz na Cmentarzu Jeńców Wojennych w Bornem Sulinowie. Piknik militarny na pl. Wolności, przed Ratuszem w Szczecinku
15.00 – 19.00 – pokazy możliwości eksploatacyjnych sprzętu wojskowego z komentarzem.
17.00 – 18.00 – „Kawaleryjska fantazja”
21.00 – Występ Zespołu „Oddział Zamknięty”
23.00 – 2.00 – Dyskoteka.

20 sierpnia 2011r. – sobota

10.00 – 13.00 – parada pojazdów militarnych trasą dookoła jeziora Pile: Borne Sulinowo, Łubowo, Piława, Dolne Silnowo, Dąbrowica, Śmiadowo, Krągi, Borne Sulinowo
14.30 – 15.30 – „Ułańska fantazja” cz.2
16.00 – 17.00 – pokazy sprzętu wojskowego w wykonaniu grup rekonstrukcyjnych.
17.00 – 18.00 – Występ Chóru „Chorus Culmensi” z Chełmna, odtwórcy Wojskowgo Szpitala Polowego
18.00 – 19.00 – uroczyste podsumowanie dotychczasowego przebiegu zlotu, wyróżnienia dla zespołów, właścicieli najciekawszych pojazdów, itp.
21.00 – 22.00 – Gwiazda wieczoru „Maleńczuk””
22.00 – 24.00 – Zespół „Żuki Rock & Roll Band”

21 sierpnia 2011r. – niedziela

9.00 – 15.00 – popisy jazdy pojazdów militarnych na „Tankodromie”
15.00 – zakończenie Zlotu

Pozostałe atrakcje:
Wystawa sprzętu militarnego, militaria w miniaturze, jarmark militarny, gastronomia, Ekspozycjie eksponatów Muzeum Oręża Polskiego z Kołobrzegu i Muzeum Wojska Polskiego z Warszawy. Rekonstrukcja Wojskowego Szpitala Polowego. Dla uczestników Zlotu zapewniony wolny wstęp do Izby Muzealnej poświęconej historii Bornego Sulinowa.
Zlotowi towarzyszy Piknik Lotniczy, z możliwością przelotów widokowych samolotem AN 2.







WYBIERA SIĘ KTOŚ???


Wiem,że Wiśnia będzie. Ja w sobotę biorę Natalie i śmigamy na jeden dzień, ale na pewno nie trają :lol:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
ozon
Posty: 68
Rejestracja: 02 cze 2011, 22:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: ozon »

Jak pogoda dopisze to możliwe że się zjawię w sobotę (na trzech kółkach), wiem że jeszcze Adaś miał też ochotę tam jechać.
W drodze powrotnej chciałbym zaliczyć zlot w Ustce.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: adaśko »

No tak chcę pojechać ale czy będę to się okarze na miejscu :)
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: Czarek-trike »

Właśnie wróciliśmy :) impreza doobra w chooy tylko kurzu od groma :P Spotkaliśmy Adaśka z kolegą, niestety Wiśnia był nieuchwytny - pewnie śmigał po ''patelni'' albo delektował się ''napojem bogów'' :P
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: adaśko »

Bylimy ale krótko fajnie było się spotkać wczoraj 600 km na licznik nawinięte :D i o to w tym chodzi :lol:
a kolegą był OZON którego poznaliście na imprezie u Sokratesa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: wisnia »

Sorki, chłopaki że nie udało się spotkać. Z Adaśkiem gadałem telefonicznie, ale jak już zszedłem z MTLB to wybierali się do Ustki. Wiem, że Czarek się dobijał, ale to było też wtedy gdy śmigaliśmy po patelni i telefonu nie sposób ogarnąć. Miejmy nadzieję że następnym razem się uda.

Co do zlotu to zajebiste 5 dni i pełna zabawa cały czas. Wróciliśmy wczoraj w nocy, a dziś rano nie mogłem kawy sobie zrobić (taka dilera :D :D )
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10867
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: Rob_trike »

ja bym takiej libacji nie przeżył :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: Czarek-trike »

Wiśnia widziałeś tam jakieś Sokoły albo Saharyny? Kurwa 2 lata temu było chyba z 10 sokołów jakieś bmw itp, a w tym roku widziałem tylko ruski, haa to to chyba większość na piecach dniepra :)
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: wisnia »

Zgadza się, sokół był jeden,znam gościa jest z Kościana (30km odemnie) i chyba jedna sahara. Za to wysyp Uazów i PTS-ów. Dużo ładnego sprzętu było na obozowisku, ale tam tylko wejście dla zlotowiczów i z plakietkami.
Byliście też na tym terenie obozwym??? czy tylko stragany i patelnia???
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Borne Sulinowo 18-21 sierpnia

Post autor: Czarek-trike »

Patelnia i stragany iii duuużo kurzu. Rozjebała mnie babka z ''ochrony' która mówiła żeby nie siadać na murku, bo po patelni jeżdżą pijani :)
Fajną opcją były te wodne ''natryski'' przy górkach jak już ciężki sprzęt rozjeździł błotko to ludki na ruskach czasami nie dawali rady po tym jechać :)
Ale numerem jeden był gościu któremu chyba Uaz(nie znam się) uciekł spod dupska, pierdolnął taką spektakularną glebe, aż zahuczało :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości