Intruder 1800 Trike Ultimate

Pochwal się
Regulamin forum
Tutaj zamieszczamy zdjęcia i opis swojej trajki.
Napisz jak budowałeś swoją maszynę, jakie wykorzystałeś podzespoły, jakie napotkałeś trudności, czy i kto Ci pomagał, co planujesz jeszcze zmienić itp. Mile widziany link do galerii zdjęć i filmów.
OPISY TYLKO JEŻÐŻĄCYCH TRAJEK
Wszelkie inne posty będą usuwane.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: winda »

ja za motocykl płace 100 zł w PZU na zniżkach
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: wisnia »

Pytam jak wy to robicie?????
Ja zapłaciłem tydzień temu składkę roczną 253 zł, w tym 50 zł NW. Oczywiście zniżka max. Czyżby mój broker twierdzący że to najkorzystniejsza oferta nie dbał o wszystko co u mnie ubezpiecza????????
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3676
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: bandit »

Ciekawe z tym ubezpieczeniem. Motor w pzu przy full znizkach mnie wyszedł 68 OC i 86 NNW. Rok temu to samo ubezpieczenie kosztowało 92 zł. Jak sprawdzałem u innych ubezpieczycieli to Liberty Direct nie mieli opcji ubezpieczenia, a w AXA OC+NNW wyszło 273 zł!!!!!!!
slawek99
Posty: 397
Rejestracja: 08 lis 2009, 23:24
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: slawek99 »

bandit pisze:Ciekawe z tym ubezpieczeniem. Motor w pzu przy full znizkach mnie wyszedł 68 OC i 86 NNW. Rok temu to samo ubezpieczenie kosztowało 92 zł. Jak sprawdzałem u innych ubezpieczycieli to Liberty Direct nie mieli opcji ubezpieczenia, a w AXA OC+NNW wyszło 273 zł!!!!!!!

Potwierdzam, OC za motor przy full zniżkach W PZU płacę 68 zł rocznie, a jak mi pojebali ubezpieczenie na drugi motor i wpisali "pojazd samochodowy INNY" to przy tych samych zniżkach bulić miałem 256 zł.
Każde inne TU dla motocykli jest droższe.
W żyłach trzeba mieć benzynę a w głowie olej.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: winda »

wisnia pisze:Pytam jak wy to robicie?????
Ja zapłaciłem tydzień temu składkę roczną 253 zł, w tym 50 zł NW. Oczywiście zniżka max. Czyżby mój broker twierdzący że to najkorzystniejsza oferta nie dbał o wszystko co u mnie ubezpiecza????????
nie oszukał cię.oferta jest korzystana.musisz go tylko dopytac czy korzystna dla ciebie czy dla niego
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Luksky »

bandit pisze:Ta cena OC za motocykl to przy pełnych zniżkach?

trajka jako moto ubezpieczona w Samogwałcie (Samopomoc HDI czy jakos tak) 140zł

trajka zarejestrowana jako samochodowy inny w PZU płacę 55zł. Samopomoc musze miec, bo bym tez poszedl do PZU, ale mam u nich cały dom ubezpieczony, ruchomosci, nieruchomosci, od przepięć bezpośrednich i pośrednich, pioruna, powodzi, meteorytu, oprocz tego moje pelne ubezpieczenie, dwojki dzieci i mojej baby. za całość 530zł na rok, na dwie raty. Ubezpieczenie to najtansza forma zabezpieczenia, od zawsze u nich wszystko płace - moze dlatego tak mnie kasują.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
karmazyn
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:04
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: karmazyn »

Witam Panów
Wkradło sie trochę nieporozumienia w zakresie opłat i ubezpieczeń. Ubezpieczenia i to zarówno AC jak i OC od motocykli są kilka razy drozsze niż samochodowe i to niezależnie od zniżek. Wziąłem nieopatrznie w leasingu motocykl i płacę pełne ubezpieczenie ponad 30% wartosci motocykla, to jest horror. Mówią w towarzystwach że to wynik wypadkowości na motorach. Zatem ten kontrargument odpada. Autostrady niestety płacimy nadal za motory jak za auta. Być może opłaty rejestracyjne są wyzsze na autach ale w sumie to i tak wyszlibysmy na trajkach lepiej.
Poza tym ja nie proponuję by trajki przechrzcić na pojazdy samochodowe inne tylko zrównać je z warunkami dla aut w zakresie ciagnięcia przyczep i ewentualnie praw jazdy choć to drugie niekoniecznie. Pewnie na trajki trzebaby mieć osobną kategorię prawa jazdy ale tego już na pewno nie proponuję by nie mieszać za dużo spraw na raz. Oczywiscie podciagniecie trajek w zakresie holowania do warunków samochodowych pociagałoby także konieczność (tak mi się wydaje) posiadania kat E do B.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: winda »

sciewmniają z ubezpieczeniami.procentowo o niebo więcej jest wypadków samochodowych ale motocyklista jest zawsze winny
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
wataha_zeberko
Posty: 264
Rejestracja: 16 gru 2010, 12:44
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: wataha_zeberko »

Duża część firm ubezpieczeniowych ubezpieczenie motocykla traktuje jako działalność drugorzędną stosując dość wysokie stawki. Właściciel motocykla jest klientem drugiej kategorii. Są firmy ,którym na ubezpieczeniach motocykli zależy. Ja w tym roku też zapłaciłem dużo więcej niż rok temu, co wzbudziło moje zdziwienie pomimo większej zniżki.
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: adaśko »

w zeszłym roku na motorower w alianz dostałem 250 zł podwyżki czyli 320zł na motorower ,dzwonie do nich że chyba im się coś pojebalo a babka mówi że to nie pomyłka, to jej mówie żeby se baranka w ściane walnęła :D w warcie zapłaciłem 60 zł
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
patryks83
Posty: 194
Rejestracja: 01 cze 2010, 15:48
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: patryks83 »

Oczywiscie podciagniecie trajek w zakresie holowania do warunków samochodowych pociagałoby także konieczność (tak mi się wydaje) posiadania kat E do B.


Nie koniecznie, samochod osobowy , a w sumie kierowca pojazdu samochodowego z prawem jazdy kat B może ciągnąć pojazdem, przyczepę o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t, przyczepa nie może być wyposażona w dwie osie.

ILE LAT SIKAŁEŚ NA DESKĘ ZANIM CI POWIEDZIELI ŻE SIĘ JĄ PODNOSI???
CZASEM POMYŚL , NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ!!!!
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Luksky »

dziś w PZU - OC za trajke jako SAMOCHODOWY INNY - 55zł/rok
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: adaśko »

to w tym roku lecę do pzu bo ostatnio w alianz za trajkę jako samochodowy inny przy pojemnosci 1300 bo taką mam w dowodzie zapłaciłem jakieś 180 zl
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Luksky »

adamnor pisze:to w tym roku lecę do pzu bo ostatnio w alianz za trajkę jako samochodowy inny przy pojemnosci 1300 bo taką mam w dowodzie zapłaciłem jakieś 180 zl

zmień firmę. Ja mam trajke motocyklowa w samogwałcie i kasują mnie 150zł/rok, dlatego to ostatni ich sezon w wykradaniu mi moich pieniedzy za swoje uslugi. Po prostu PZU zrobiło taka promocję, że głowa boli. Tyle że trzeba czytac regulamin. Gdybym nie czytał to by mi wcisnęli 154zł, bo 99zł to NW, ktore jest o kant dupy otrzasnąć! Czytajcie regulaminy i nie dajcie sie dymać!
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Tyci »

................no i temat się wyczerpał :(
Najbardziej cenie ludzi ,dla których słowo ma większą wartość od pieniądza !
Radek
Posty: 112
Rejestracja: 07 mar 2010, 11:13
Lokalizacja: Gąbin
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Radek »

jeśli chodzi o kategorie na B jesteśmy z wami!
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Czarek-trike »

Luksky pisze:
adamnor pisze:to w tym roku lecę do pzu bo ostatnio w alianz za trajkę jako samochodowy inny przy pojemnosci 1300 bo taką mam w dowodzie zapłaciłem jakieś 180 zl

zmień firmę. Ja mam trajke motocyklowa w samogwałcie i kasują mnie 150zł/rok, dlatego to ostatni ich sezon w wykradaniu mi moich pieniedzy za swoje uslugi. Po prostu PZU zrobiło taka promocję, że głowa boli. Tyle że trzeba czytac regulamin. Gdybym nie czytał to by mi wcisnęli 154zł, bo 99zł to NW, ktore jest o kant dupy otrzasnąć! Czytajcie regulaminy i nie dajcie sie dymać!
ja mam traje w PZU oc, nw i jeszcze dokupiłem auto pomoc komfort :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Luksky »

Czarek-trike pisze:
Luksky pisze:
adamnor pisze:to w tym roku lecę do pzu bo ostatnio w alianz za trajkę jako samochodowy inny przy pojemnosci 1300 bo taką mam w dowodzie zapłaciłem jakieś 180 zl

zmień firmę. Ja mam trajke motocyklowa w samogwałcie i kasują mnie 150zł/rok, dlatego to ostatni ich sezon w wykradaniu mi moich pieniedzy za swoje uslugi. Po prostu PZU zrobiło taka promocję, że głowa boli. Tyle że trzeba czytac regulamin. Gdybym nie czytał to by mi wcisnęli 154zł, bo 99zł to NW, ktore jest o kant dupy otrzasnąć! Czytajcie regulaminy i nie dajcie sie dymać!
ja mam traje w PZU oc, nw i jeszcze dokupiłem auto pomoc komfort :mrgreen:

Nw to kupa a nie ubezpieczenie, nie znam nikogo kto by dostał z tego sensowne pieniadze. Tym bardziej, że trają jezdzę zawsze sam :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Czarek-trike »

Luksky pisze:

Nw to kupa a nie ubezpieczenie, nie znam nikogo kto by dostał z tego sensowne pieniadze. Tym bardziej, że trają jezdzę zawsze sam :)
No pinionc z NW nie jest szałowy, ale PZU nie robi żadnych cyrków z wypłatą odszkodowań więc nie jest źle. SPRAWDZAŁEM :lol: :lol: :lol:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: winda »

a ja mam auto pomoc w PZU razem z OC. korzystałem.fajna rzecz
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Luksky »

Czarek-trike pisze:
Luksky pisze:

Nw to kupa a nie ubezpieczenie, nie znam nikogo kto by dostał z tego sensowne pieniadze. Tym bardziej, że trają jezdzę zawsze sam :)
No pinionc z NW nie jest szałowy, ale PZU nie robi żadnych cyrków z wypłatą odszkodowań więc nie jest źle. SPRAWDZAŁEM :lol: :lol: :lol:

No tak, Twoje sposoby nie pozostawiają wątpliwości :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Cassubian53
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2011, 20:13
Kontakt:

Re: Intruder 1800 Trike Ultimate

Post autor: Cassubian53 »

Hallo ,jestem wlasnie w trakcie intensywnego przewracania internetu i szukania stosownego moto-traika. Jestem tez w trakcie korespondencji z firma Boom. Na poczatku bylem przekonany o zasadnosci kupna ich Hondy Shadow 750,Black Spirit. Jednakze to malenstwo calkowicie nie nadaje sie na wypady w dwojke a zwlaszcza pod " pod gorke".Zaiteresowany jestem bardzo podstawami Twojego wyboru,czy nadal jestes z tego cacka zadowolony i ile juz wykreciles km. Dlaczego wybrales Boom a nie Rewaco itp. Bede bardzo zobowiazany za pare zdan w w/w kwesti.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości