trajka bez spawania ramy

Wszelakie sprawy techniczne, ktore nie maja swojego miejsca...
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: Sulkyrider »

Proponuję coś w tym stylu. Nie trzeba rzeźbic, okucia kupisz w castoramie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
NAZTEER
Posty: 151
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:05
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: NAZTEER »

Czarek-trike pisze:
winda pisze:ważne aby silnik nie był blisko ramy bo temperatura zniszczy drewno

Lepiej niech zostawi silnik w garażu i jeździ bez . Wtedy drewno będzie bezpieczne.
Fred Flinston mial taka trajke
kaski
Posty: 914
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:18
Krótki opis: do Admina - profil do usunięcia
Lokalizacja: nigdzie
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: kaski »

NAZTEER pisze:dzieki za wyczerpującą odpowiedź, jutro ide na cmentarz po kaganki i zrobię z nich tylne światła
JESTEŚ WIELKI
ja od roku szukam czegoś na lampy tylne a tu taka odjechana koncepcja
znowu nie będę mógł spać
do Admina - profil do usunięcia
Awatar użytkownika
WiseBlade
Posty: 359
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:48
Lokalizacja: Wrexham(UK) Bełchatów (PL)
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: WiseBlade »

A jak ktos nie ma spawarki i cmentarza w poblizu to jak ma ta rame zrobic drewno tez jest drogie :P

A tak serio to ja tez mam ten sam problem nie ma mi kto ramy pospawac ;( no a jak sie zostawi ten tyl od malucha to mniej spawania jest bo juz caly tyl masz gotowy ja mam ta sama koncepcje traki nie przejmuj się lożą szyderców Nazteer
Awatar użytkownika
NAZTEER
Posty: 151
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:05
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: NAZTEER »

WiseBlade pisze:A jak ktos nie ma spawarki i cmentarza w poblizu to jak ma ta rame zrobic drewno tez jest drogie :P

A tak serio to ja tez mam ten sam problem nie ma mi kto ramy pospawac ;( no a jak sie zostawi ten tyl od malucha to mniej spawania jest bo juz caly tyl masz gotowy ja mam ta sama koncepcje traki nie przejmuj się lożą szyderców Nazteer
no własnie, tak jest prościej ale blacha jest za cięka zeby do niej coś dospawac
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: yunkers »

NAZTEER pisze:
WiseBlade pisze:A jak ktos nie ma spawarki i cmentarza w poblizu to jak ma ta rame zrobic drewno tez jest drogie :P

A tak serio to ja tez mam ten sam problem nie ma mi kto ramy pospawac ;( no a jak sie zostawi ten tyl od malucha to mniej spawania jest bo juz caly tyl masz gotowy ja mam ta sama koncepcje traki nie przejmuj się lożą szyderców Nazteer
no własnie, tak jest prościej ale blacha jest za cięka zeby do niej coś dospawac
ważne żeby była w miarę zdrowa, wtedy z dospawaniem nie ma żadnego problemu, zrobisz ramę pomocniczą do tej podłogi i dalej reszta poleci
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
NAZTEER
Posty: 151
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:05
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: NAZTEER »

tak ale czego sie złapac przy podłodze żeby po 30 km sie nie rozjechało?? ta blacha ma grubość tacki do grilowania a poza tym jak karoseria maluszka tworzy całość to jest stabilna a sama podłoga może sie wichrować
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: yunkers »

NAZTEER pisze:tak ale czego sie złapac przy podłodze żeby po 30 km sie nie rozjechało?? ta blacha ma grubość tacki do grilowania a poza tym jak karoseria maluszka tworzy całość to jest stabilna a sama podłoga może sie wichrować
tak jak pisałem dodatkowa konstrukcja która złapie punkty mocowania wahaczy i od tego reszta, możesz dopytać Luka, jakoś zrobił w ten sposób i sporo km już na koła nawinął i z tego co wiem konstrukcja ma się dobrze, a jak cie to nie przekona to zleć robotę Kowalowi i pozbędziesz się problemu
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
WiseBlade
Posty: 359
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:48
Lokalizacja: Wrexham(UK) Bełchatów (PL)
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: WiseBlade »

pod tylna kanapa ramę przymocowujesz tak jak ma dark tylko on wyciął ta sama cześć kanapy a pod spodem puszczasz druga cześć ramy przymocowana do wahaczy generalnie chodzi o to zeby wzmocnić konstrukcje tak jak napisał junkers
Awatar użytkownika
patryks83
Posty: 194
Rejestracja: 01 cze 2010, 15:48
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Re: trajka bez spawania ramy

Post autor: patryks83 »

Jak widać na filmiku prawie wszystko się da, kolo nawet pole orze i jeździ tylko że ta traja za piękna nie jest (bez obrazy konstruktora ;) ) co do tego silnika parowego może i bym Ci pomógł słyszałem o gościu co jest takim wynalazcą pierwszego telefonu, który parą w ucho dmuchał, jeśli tel. to czemu nie traja????
http://www.youtube.com/watch?v=xoF_DOPV3Cw

ILE LAT SIKAŁEŚ NA DESKĘ ZANIM CI POWIEDZIELI ŻE SIĘ JĄ PODNOSI???
CZASEM POMYŚL , NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości