trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: dark »

🙄☹️☹️☹️🤔🤔🤔.......
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Fido
Posty: 668
Rejestracja: 08 sty 2011, 16:16
Lokalizacja: LTM
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Fido »

volpe pisze: 03 maja 2021, 19:09 POWIEDZIAŁEM ŻEGNAM TEMAT ZAMKNIĘTY PROSZĘ ADMISTRATORA O ZAMKNIĘCIE ZLIKWIDOWANIA TEMATU I MNIE TEŻ
:lol: :lol: :lol:
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: andrzejqs »

Szybko to poszło ledwie przyszedł a tu pożegnanie.
To czekamy na następną wizytę.
Szkoda, tematu rejestracji rowera nie rozwinołem .
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
rożek
Member
Member
Posty: 3247
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: rożek »

POWIEDZIAŁEM ŻEGNAM TEMAT ZAMKNIĘTY PROSZĘ ADMISTRATORA O ZAMKNIĘCIE ZLIKWIDOWANIA TEMATU I MNIE TEŻ

Może i jest to rozwiązanie, drastyczne ale rozwiązanie. Temat może zlikwidować Winda, kto podejmie się likwidacji Oila ?
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: maciey »

rożek pisze: 04 maja 2021, 10:59 POWIEDZIAŁEM ŻEGNAM TEMAT ZAMKNIĘTY PROSZĘ ADMISTRATORA O ZAMKNIĘCIE ZLIKWIDOWANIA TEMATU I MNIE TEŻ

Może i jest to rozwiązanie, drastyczne ale rozwiązanie. Temat może zlikwidować Winda, kto podejmie się likwidacji Oila ?
Oila nie likwidujmy. Jednak musi nam obiecać,że nie będzie się rozmnażał :mrgreen:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: andrzejqs »

A może zróbmy zbiórkę na to BMW albo K750 .
Albo kupimy oba razem , BMW będzie na niedzielę a Kaśka w tygodniu.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Czarek-trike »

andrzejqs pisze: 04 maja 2021, 11:23 A może zróbmy zbiórkę na to BMW albo K750 .
Albo kupimy oba razem , BMW będzie na niedzielę a Kaśka w tygodniu.
:lol:
kolunio na wózku nie da rady na awaryjnym palonym na kopa rusku. BMW z koszem, ktory jest ''wahliwy'' tez nie jest dla ludzi majacych problemy z nogami.
W przypadku kalek - wiem po sobie(piewrwsza trajka :lol: ), trzeba isc w najbardziej jak to mozliwe, seryjne rozwiazania. To ma jechac, dac sie ogarnac kierowcy i sie nie psuc :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
volpe
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015, 15:44
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: volpe »

andrzejqs pisze: 04 maja 2021, 11:23 A może zróbmy zbiórkę na to BMW albo K750 .
Albo kupimy oba razem , BMW będzie na niedzielę a Kaśka w tygodniu.
Miałem nie pisać, ale się uśmiałem wiedziałem że tak będzie. Nie chcę zbiórek ani pieniędzy pomogliście z autem i starczy. Powiedziałem zbieram na simsonka na normalnych papierach nie zabytek a może jawa velorex się trafi albo jakiś gruz tzw sama. Zbieram i szukam i tyle w temacie. Co przyniesie życie moja sprawa. Ja się nie zozmrqzam tylko Oil nik zablokowany man panowie wszechwiedzący. Jak to w reklamie było jest Basta sam się lidwudujw
Kiedyś Oil dziś z łaciny Volpe
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: bandit »

Velorex temat rzadki jak sraczka, cena sztuki do remontu od 20 tysi.
SAMy gruzy już dawno się skończyły a jak były- to w cenie Simsona Duo.
Cały czas komplikacje, aby pisać i a nie realizować. Jakie to jest przewidywalne...
Awatar użytkownika
Fido
Posty: 668
Rejestracja: 08 sty 2011, 16:16
Lokalizacja: LTM
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Fido »

Volpe, włącz sobie na przeglądarce sprawdzanie pisowni, bo z tego co widzę po twoim piśmie, to gimba z ciebie (specjalnie piszę małymi literami).
Oszczędź Waś mojego wzroku.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4903
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: yunkers »

Fido pisze: 04 maja 2021, 21:47 Volpe, włącz sobie na przeglądarce sprawdzanie pisowni, bo z tego co widzę po twoim piśmie, to gimba z ciebie (specjalnie piszę małymi literami).
Oszczędź Waś mojego wzroku.
Fido pewnie nie miałeś sposobności poznania Oila, nie ma potrzeby wyjeżdżania komuś z gimbazą, to forum wielu mistrzów pisownim przetrawiło i jakoś przeżyliśmy. Merytorycznie możemy się spierać co do tematu, ale bez niepotrzebnych epitetów.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: bandit »

O jest BMW z niemieckiej Polizei, z podkręconym silnikiem. https://www.olx.pl/oferta/bmw-r65-50km- ... JymPX.html teraz widzę jaka to była okazja cenowa.
Awatar użytkownika
Fido
Posty: 668
Rejestracja: 08 sty 2011, 16:16
Lokalizacja: LTM
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Fido »

yunkers pisze: 04 maja 2021, 21:58 Fido pewnie nie miałeś sposobności poznania Oila, nie ma potrzeby wyjeżdżania komuś z gimbazą, to forum wielu mistrzów pisownim przetrawiło i jakoś przeżyliśmy. Merytorycznie możemy się spierać co do tematu, ale bez niepotrzebnych epitetów.
Sorry yunkers.
Wszyscy po nim pojechaliście na grubo i jest ok, a ja tylko zwróciłem uwagę na jego pisownię i jestem beee.
Nie znam go, może i stary dziad, dobry kolega ale.........pisać to trza łumić. :mrgreen:
Jak to mówią, co wolno wojewodzie to nie tobie.......................
Zrozumiałem aluzję.
Na te matpisow nisięn ie będęwi ęcej wy powiadał.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4903
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: yunkers »

Nie chodzi o pisownię, mnie to też razi, ale sobie jakiś czas temu odpuściłem. Zgodzę się, że żeby pisac to trzeba się postarać, a jak sobie delikwent nie radzi to są wspomagacze o których wspomniałeś.
Żadnego podtekstu ani aluzji nie czyniłem. Ludzie są jacy są.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: winda »

Fido nie jesteś beee
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7971
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: custom »

Jak by nie patrzeć jest to temat dla ludzi o mocnych nerwach.
Wielebny , jak odblokujesz stary Nick Oila będziesz Wszechmogący.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
Fido
Posty: 668
Rejestracja: 08 sty 2011, 16:16
Lokalizacja: LTM
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Fido »

custom pisze: 05 maja 2021, 21:51 Jak by nie patrzeć jest to temat dla ludzi o mocnych nerwach.
Dobrze że czytając to piję Melisę.
Uspokaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Tyci »

Fido pisze: 05 maja 2021, 22:38
custom pisze: 05 maja 2021, 21:51 Jak by nie patrzeć jest to temat dla ludzi o mocnych nerwach.
Dobrze że czytając to piję Melisę.
Uspokaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja też piłem melisę na uspokojenie ,ale wkurwiał mnie jej smak 😂
Najbardziej cenie ludzi ,dla których słowo ma większą wartość od pieniądza !
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5783
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: GREGOR »

Tyci pisze: 07 maja 2021, 02:57
Fido pisze: 05 maja 2021, 22:38
custom pisze: 05 maja 2021, 21:51 Jak by nie patrzeć jest to temat dla ludzi o mocnych nerwach.
Dobrze że czytając to piję Melisę.
Uspokaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja też piłem melisę na uspokojenie ,ale wkurwiał mnie jej smak 😂
Pozamiatane 🤣😅🤣😅🤣😅
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
volpe
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015, 15:44
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: volpe »

bandit pisze: 04 maja 2021, 22:23 O jest BMW z niemieckiej Polizei, z podkręconym silnikiem. https://www.olx.pl/oferta/bmw-r65-50km- ... JymPX.html teraz widzę jaka to była okazja cenowa.
G..... widzisz widocznie nie doczytałeś że ta o, której bmw pisałem to była uszkodzona to raz dwa czytał byś uważnie to byś doczytał cena koleżeńska miała być jaka nie mogę powiedzieć. Tyle tylko powiem żebym miał więcej czasu i zdrowia to byś się zdziwił co do ceny. Mnie ganisz a ile to już lat trajke budujesz i ciągle coś wyliczyli inni. Masz z tego powodu frustrację to Twoja sprawa.. Ja twoja droga poszczegania drugiego człowieka nie pójdę. Stare dobre przysłowie mówi łatwo widzieć drzazgę w oku drugiego a belki w swoim nie zauważyć. Polemika nerwów frustracji nie dla mnie przepraszam wyrosłem z tego. Cieszę się bardzo że mogłem Tobie pomóc wylądować nerwy złość frustrację jak zwał tak zwał niepotrzebne skreślić. Jeszcze raz na koniec brawo ty jeśli dla ciebie uszkodzony motocykl a sprawny nie wymagający wkładu własnego i to znacznego to to samo i cena taka sama z w związku z tym taka sama powinna - jest to życzę Ci powodzenia w zakupach, które pewno jeszcze wiele razy w życiu wykonasz. Ps mam nadzieję że teraz bez błędów wyszło mi pisanie jeśli nie to przepraszam starałem się mocno
Ostatnio zmieniony 07 maja 2021, 19:40 przez volpe, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś Oil dziś z łaciny Volpe
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: maciey »

Kopytko po co się tak cipisz?
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: Czarek-trike »

volpe/oil/kopytko wez sie chlopie ogarnij. Rozumiem, ze nie masz łatwo, ale trzeba byc wytrwałym i konsekwentnie zasuwac do celu pomimo przeszkód. Wyjeb z glowy slowo problem i zastap je slowem wyzwanie. Smigasz na wozku - w naszym pieknym kraju np gosc bez obydwu nog zasuwał harleyem na trzech kołach, inny ''wózkers'' trajka samoróbka. Tez jestem kaleka
15 lat temu - mialem wypadek motocyklowy i nie ruszam prawa reka, zeby bylo ciekawiej prawie dwa tygodnie temu mialem drugi wypadek na motocyklu i ...teraz kurwa mam ta ''zdrowa'' reke w gipsie. Jak mi zdejma ten szajs to wskakuje na motocykl i dalej ''hej przygodo'
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
volpe
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015, 15:44
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: volpe »

Dlatego zbieram na coś do jazdy. Co nie wiem nie chcę się napalać np. na simsonka choć wolał bym coś większego co przyniesie życie zobaczę. Zadałem pytanie bo chciałem wiedzieć czy to co myślałem przejdzie w urzędzie. A zrobiła się afera. Jest tu tyle ludzi to myślałem że się dowiem, ale wyszło jak wyszło
Kiedyś Oil dziś z łaciny Volpe
volpe
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015, 15:44
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: volpe »

Czarek-trike pisze: 07 maja 2021, 19:44 volpe/oil/kopytko wez sie chlopie ogarnij. Rozumiem, ze nie masz łatwo, ale trzeba byc wytrwałym i konsekwentnie zasuwac do celu pomimo przeszkód. Wyjeb z glowy slowo problem i zastap je slowem wyzwanie. Smigasz na wozku - w naszym pieknym kraju np gosc bez obydwu nog zasuwał harleyem na trzech kołach, inny ''wózkers'' trajka samoróbka. Tez jestem kaleka
15 lat temu - mialem wypadek motocyklowy i nie ruszam prawa reka, zeby bylo ciekawiej prawie dwa tygodnie temu mialem drugi wypadek na motocyklu i ...teraz kurwa mam ta ''zdrowa'' reke w gipsie. Jak mi zdejma ten szajs to wskakuje na motocykl i dalej ''hej przygodo'
Dlatego Tobie nie muszę wyjaśniać czemu trajke budowałem. Chciałem sobie coś udowodnić. Zmieniły się przepisy i złapałem tzw,. doła to fakt. Kasy też na to poszło bo np spawarką swoje kosztowała itp itd, ale tu nie kasy żal bo dziś jest jutro jej nie ma. Czego żal to wiesz z autopsji sam. Ps po terenie garaży to ja w tamtym roku na skuterze z tych większych jechałem sąsiedzi mnie wsadzili i jadę fakt nawrotki nie zrobiłem nóg brak, ale prosto i w wolne zakręty dałem radę. Oj chłopie krótką jazdę odbyłem, ale radość conajmiej taka jakbym z 1000km pokonał zresztą co ja Tobie będę gadać sam wiesz jak to jest.
Kiedyś Oil dziś z łaciny Volpe
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: trajka OIL - tylko dla czytelników o mocnych nerwach

Post autor: fidel »

Oil wszyscy Cię rozumiemy jeżeli chodzi o chęć posiadania trajki lub motocykla ,ale naprawdę trudno zrozumieć Twoje dążenie do utrudniania rzeczy które zostały już przez innych rozwiązane w sposób prosty i skuteczny.Jak tak dalej będziesz robił to nie nadążysz robić półek na marzenia o których pisałeś dojdzie jeszcze kilka półek na rzeczy niepotrzebne które nie wyszły bo dla Ciebie były zbyt proste. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości