Wasze motocykle

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
ODPOWIEDZ
barii
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2010, 12:58
Kontakt:

Wasze motocykle

Post autor: barii »

Hej,

dawno nie zaglądałem :)

Podobny temat założyłem w dziale Przywitajmy się. Z doświadczenia wiem, że nie wszyscy tam zaglądają. Dlatego chciałbym ponowić prośbę. Tutaj chciałbym http://www.motocykliczny.pl/typ/sam zamieścić dane techniczne Waszych motocykli.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Pozdrawiam
Barii
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: yunkers »

Tutaj budujemy trajki a nie motocykle, co do samych danych i zamieszczania ich gdziekolwiek indziej niż na forum to jaki miałoby to mieć sens? Zrób odnośnika na swojej stronie do tego odjechanego miejsca i wszyscy skorzystają, a dane jak będą dobrze szukać to zainteresowani znajdą albo dopytają, co innego zdjęcia ale tutaj pytaj samych zainteresowanych, a i tak najważniejsze pytanie pewnie byłoby: z czego tam masz silnik, ile to ma koni i jak szybko pojedzie.
W większości, patrząc przekrojowo, TRAJKA jest to zlepek różnych rozwiązań i elementów najróżniejszego pochodzenia: od maszyn rolniczych, poprzez motocykle kończąc na samochodach i motopompach, jakie byś chciał z tego dane? Może zaproponuj jak miałoby to wyglądać, chociaż jak pisałem wcześniej, wszystko co zostało napisane i przekazane jeden drugiemu na forum, powinno tu pozostać, ale decydują inni. Trajka ma jeździć, dawać max satysfakcji i cieszyć przede wszystkim mnie jako budowniczego i użytkownika, a dane to przede wszystkim ilość kilometrów jakie maszyna nawija w sezonie na laki..... tak przynajmniej to sobie wyobrażam bo ciągle jestem w fazie budowy..........niestety :( .

Gdyby ktoś zarządził głosowanie nad Twoim pytaniem byłbym na NIE!!.

Ps. Jak rejestrowałem się na forum to było nieźle, jednak przez rok zmieniło się bardzo, nabierając rozpędu i rozmachu dzięki jego użytkownikom, nie pomysł że odbieram Cię negatywnie, ale pchaj swoją działkę swoją drogą i nie próbuj zbijać kapitału na garbie innych. Tak to widzę.

Powodzenia
junkers
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
barii
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2010, 12:58
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: barii »

Ok, szanuję Twoje zdanie, ale nie zgadzam się z nim.

Ja chciałbym po prostu promować polskie wynalazki wytwarzane we własnych garażach.

Nie chciałbym również jak to nazwałeś
ale pchaj swoją działkę swoją drogą i nie próbuj zbijać kapitału na garbie innych. Tak to widzę.
pchać swojej działki na garbie innych. Rozmawiałem przed rejestracją na forum z administratorem i przedstawiłem mu swój cel - wyraził zgodę.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: yunkers »

A ja przedstawiłem swoje zdanie i zaznaczyłem że decydują inni. Co do promocji, jak to wyraziłeś, "wynalazków wytwarzanych we własnych garażach" to są rozpoznawalne poza forum i to dlatego że pokazują się na zlotach i innych imprezach i są wartością samą w sobie.
Co do wożenia się na cudzym garbie, każdy pewnie widzi inaczej, ale dla mnie osobiście forum i jego treść są wartością jego użytkowników, którzy w wypadku e-trike są zgrają pozytywnie zakręconych ludzi i na pewno sami wypowiedzą się na temat Twojej propozycji.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: Wiktor »

Junkers trzymasz fason jak widze
idą zmiany
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: Sulkyrider »

Panowie, bez nerw... jak ktos chce, to niech tam zamieszcza, a moje zdanie... podobnie jak Junkers
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: yunkers »

Eeeeeee tam Sulky dawno tak dyplomatycznie do tematu nie podchodziłem 8)
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: krobia »

junkers-normalnie prawisz jak kaznodzieja :mrgreen: ,ale podoba mi się Twoje zdanie i w pełni popieram
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: Luksky »

krobia pisze:junkers-normalnie prawisz jak kaznodzieja :mrgreen: ,ale podoba mi się Twoje zdanie i w pełni popieram

wobec tego moze przemawiac z ambony :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: yunkers »

wobec tego proszę zagospodarować przestrzeń i w każdy pierwszy piątek miesiąca będę wam mącił w głowach :D byle nie ambona myśliwska gdzieś na zadupiu
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: Luksky »

jeden taki co mącil w głowach juz był, marnie kończy wlasnie second twice :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: yunkers »

spokojnie, po moim mąceniu co najwyżej można się poczuć jak po winie "Mamrot z Wilkowyj" :D
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: Wiktor »

oj dawne czasy szkoly sredniej
ale sie wtedy tego wygrzmocilo
idą zmiany
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Wasze motocykle

Post autor: Luksky »

Wiktor pisze:oj dawne czasy szkoly sredniej
ale sie wtedy tego wygrzmocilo

ja to wspominam Boszkowo i wino o smaku landrynkowym - nawet miętówka tak nie smakuje....to se ne wrati
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 2 gości