Silnik Subaru + skrzynia garbus

Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu.
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: Lipa »

mazda pisze:A która skrzynia lepsza pod silnik 218+285KM z garbusa na suche półosie czy z transportera T3 - mam problem z wyborem.
218 + 285 = 503 :shock:

odpowiedź prosta - ŻADNA :wink: :wink:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: Czarek-trike »

Lipa pisze:
mazda pisze:A która skrzynia lepsza pod silnik 218+285KM z garbusa na suche półosie czy z transportera T3 - mam problem z wyborem.
218 + 285 = 503 :shock:

odpowiedź prosta - ŻADNA :wink: :wink:
Lipa, 218 to pewnie była liczba kilogramów na przód :lol:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: bandit »

218 km/h , a 285 to km lub 209.55 kW....
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4903
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: yunkers »

Mazda ty zajrzyj do tematu Roba trajka IV, co prawda trajka jeszcze nie objeżdżona, ale śledź postęp to pewnie dowiesz się, że może szukasz skrzyni UN1
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: Lipa »

yunkers pisze:Mazda ty zajrzyj do tematu Roba trajka IV, co prawda trajka jeszcze nie objeżdżona, ale śledź postęp to pewnie dowiesz się, że może szukasz skrzyni UN1

dokładnie tak jak pisze Yunkers. Skrzynia garba pewnie ogarnie 218 KM ale na wolnossącym... jak mniemam ten silnik będzie z turbiną a to już korek dla skrzyni garba.
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
mazda
Posty: 950
Rejestracja: 27 sty 2007, 20:52
Krótki opis: Kupic, sprzedac, zamienic - handlarz doskonał
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: mazda »

Chodziło mi o BMW e34 3.0i V8 218KM lub 4.0i V8 285KM temat Roba przeglądnę, teraz śledziłem Pawlikową subaru.
Budowa Trajki jest jak film pt. " Niekończąca się opowieść "
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: Yesvs666 »

Elo, odświeżam temat o subaru ea82. Czytam forum wzdłuż i w szerz i już oczopląsu dostaję co, gdzie jest. Trafił mi się silnik ea82 do połknięcia, facio miał go uczyć latać w wiatrakowcu, ale mu chęci zabrakło do grzebania i chce się pozbyć. Szukam rysunków, żeby go ożenić ze skrzynią garba. Niby prosto samemu zaprojektować, ale lepiej zapytać kogoś, kto już robił. Wysłałem priva do Sekuwawa, ale cicho, Pawlik widzę też coś fajnego na wodzie wycinał, ale już nie jestem pewien pod jaki to silnik subaru było... Ogólnie na forum jest już tyle wiedzy upchane, że można się zawiesić czytając i trudno jest namierzyć konkretną informację ;-)
Heh, więc zapytam konkretnie- czy jest ktoś, kto ma gdzieś skitrany rysunek flanszy+ co od czego użyć- ea82+ skrzynia garb i chciałby się nim podzielić?
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: sekuwawa »

Yesvs666 pisze:Elo, odświeżam temat o subaru ea82. Czytam forum wzdłuż i w szerz i już oczopląsu dostaję co, gdzie jest. Trafił mi się silnik ea82 do połknięcia, facio miał go uczyć latać w wiatrakowcu, ale mu chęci zabrakło do grzebania i chce się pozbyć. Szukam rysunków, żeby go ożenić ze skrzynią garba. Niby prosto samemu zaprojektować, ale lepiej zapytać kogoś, kto już robił. Wysłałem priva do Sekuwawa, ale cicho, Pawlik widzę też coś fajnego na wodzie wycinał, ale już nie jestem pewien pod jaki to silnik subaru było... Ogólnie na forum jest już tyle wiedzy upchane, że można się zawiesić czytając i trudno jest namierzyć konkretną informację ;-)
Heh, więc zapytam konkretnie- czy jest ktoś, kto ma gdzieś skitrany rysunek flanszy+ co od czego użyć- ea82+ skrzynia garb i chciałby się nim podzielić?
Ty no chyba nic do mnie nie wysłałeś bo nic nie dotarło. Puść jeszcze raz priv albo podaj maila to Ci wyślę rysunki. Ogólnie to poszukaj nowszego silnika bo EA82 to już taki sam zabytek co EA71.
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: Yesvs666 »

sekuwawa pisze:
Yesvs666 pisze:Elo, odświeżam temat o subaru ea82. Czytam forum wzdłuż i w szerz i już oczopląsu dostaję co, gdzie jest. Trafił mi się silnik ea82 do połknięcia, facio miał go uczyć latać w wiatrakowcu, ale mu chęci zabrakło do grzebania i chce się pozbyć. Szukam rysunków, żeby go ożenić ze skrzynią garba. Niby prosto samemu zaprojektować, ale lepiej zapytać kogoś, kto już robił. Wysłałem priva do Sekuwawa, ale cicho, Pawlik widzę też coś fajnego na wodzie wycinał, ale już nie jestem pewien pod jaki to silnik subaru było... Ogólnie na forum jest już tyle wiedzy upchane, że można się zawiesić czytając i trudno jest namierzyć konkretną informację ;-)
Heh, więc zapytam konkretnie- czy jest ktoś, kto ma gdzieś skitrany rysunek flanszy+ co od czego użyć- ea82+ skrzynia garb i chciałby się nim podzielić?
Ty no chyba nic do mnie nie wysłałeś bo nic nie dotarło. Puść jeszcze raz priv albo podaj maila to Ci wyślę rysunki. Ogólnie to poszukaj nowszego silnika bo EA82 to już taki sam zabytek co EA71.
Super, że się odezwałeś, dzięki. Mail niby poszedł, wysyłałem przez forum z kopią na mojego maila i kopia do mnie dotarla, ale nieważne, coś się mogło wydupcyć podczas wysyłania- puszczę jeszcze raz. Wiem, że to zabytek, ale po prostu jest taki do wzięcia z pewnych rąk. Osobiście jestem fanem EA 71/81, ale szkoda mi tego silnika do trajki- są zwarte, lekkie i łatwo się je adoptuje do lotnictwa, 82 to już kawał szmela, do samolotu nie koniecznie, ale trajka na nim będzie fruwać ;-)
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: winda »

Nie wysyłaj maila przez forum. Wysyłaj wiadomość PW
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Yesvs666
Posty: 692
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:50
Lokalizacja: Lublin (Motycz)
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: Yesvs666 »

winda pisze:Nie wysyłaj maila przez forum. Wysyłaj wiadomość PW
Załapałem, że z tym mailem coś nie działa jak powinno, wysłałem na PW,
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1876
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Silnik Subaru + skrzynia garbus

Post autor: andrzejqs »

rozstaw śrub dla EJ w calach
EJ.jpg
wymiary EJ.jpg
rozstaw śrub dla EA w calach
ea.jpg
wymiary EA.jpg
?? ej2ea
ej2ea.jpg
gallery_4164_16_1360569747_3503.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości