Czy maluch daje radę??

Wszelakie sprawy techniczne, ktore nie maja swojego miejsca...
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

ubas drogowcy to banda pojebów. RObia remont drogi i krawedz asfaltu ma min 8cmm od reszty. jakies 4 miesiace temu byl wypadek, rodzina 4 osobowa spadła bokiem z krawedzi jezdni, kierowca chcial wrocic i jak chwyciło to prosto pod betoniarke wpadli. I co kurwa? Drogowcy juz powinni byc ruchani w pierdlu, ale nie są i dalej uskuteczniają swoją komunistyczna, radosna tworczość. Ten kraj to patologią. Swoja droga jak widze ruch wahadłowy i tych jebanych leni jak cos udaja że robia to biore gruche od CB i jadę z nimi jak z dzikimi świniami, nic wiecej nie moge im zrobić. aczkolwiek jak u mnie na ulicy robili kostkę (znana firma w regionie pewnego komunistycznego skurwysyna) uszkodzili mi koparką rurę od deszczówki. ZAsłonili ja folią i probowali sprawę zamaskować, na szczeście dzielne oko sasiada sprawe wypatrzyło :) oj kurcze :) wtedy dałem upust emocjom, wysmarowałem maila do prezesika, załaczyłem fotki. troche było oburzenia że to nie oni, itp. zakonczyło sie tak, że ja sie zamkne a oni wymienia rurę. ALe jakbym nic nie powiedzial to skurwysyny by odwalili taka maniane jak wszędzie. Jakby nie było - JEBAC DROGOWCÓW, czy to lato, czy to zima.....
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Luksky, łącznie zmieniany 1 raz.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
szymon
Posty: 800
Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: szymon »

u mnie panowie dwa lata temu zakladali kostke i zrobili wszystko wmiare sprawnie i calkiem ladnie. teraz wracam do pl patrze a tu ulica rozkopana.. o co kaman??? okazalo sie ze ktos zapomnial uwzglednic w projekcie czegos takiego jak deszczowka i woda z ulicy leciala prosto w kanal:D po co zrobic raz a dobrze jak mozna dwa razy:)

popieram JEBAC DROGOWCOW!!!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez szymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Znam jednak takie miejsce gdzie jest lepiej chodzić z nożem
Całe górne i podlasie wszyscy są za Kolejorzem...
mateo
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:49
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna/Warszawa/Kielce
Kontakt:

Post autor: mateo »

A może by jakiś osobny wątek na temat dróg?Nie tylko tych po których trudno jeździć,ale tych,którymi z różnych powodów warto?No i oczywiście przejażdżka do woli po naszych ulubieńcach drogowcach :?:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez mateo, łącznie zmieniany 1 raz.
Fakty zazwyczaj są proste.Świetnie nadają się do naginania...
3oo

Post autor: 3oo »

Luk... zrobisz porządek w temacie?? czy mam wyjebać posty nie na temat??
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez 3oo, łącznie zmieniany 1 raz.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

3oo pisze:Luk... zrobisz porządek w temacie?? czy mam wyjebać posty nie na temat??
wyjebaj, rób ordnung, ja zrobie w HYDEPARK topik o drogach - tam możemy bluzgać :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Luksky, łącznie zmieniany 1 raz.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
mirecki
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: mirecki »

jeszcze i ja się przyłączę , maluch to wdzięczna jednostka , ma przewagę nad polonezopodobnymi bo blok jest aluminiowy . Można a nawet powinno się odchudzić koło zamachowe , zmienić dolot by nie był tak pokręcony , i zrobić wydech rodem od pana Pachonia . Jeśli do tego umniejszymy głowicę o 2-3 mm to zaczyna być całkiem fajnie . Maluch po takich przeróbkach zbiera się żwawo do 3-ciego biegu .
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez mirecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

są tacy ktorzy ładuja wał od BIS'a, odchudzają korbowody, klawiature, popychacze, itp NAjwiecej słyszałem o splanowanej głowie o 7mm, ciekaw jestem jak to z trwałościa wyglada :) Ja u siebie w zeszłym roku dostałem głowicę umniejszona o 3mm i tydzień sie pobawiłem tylko nią :(
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Luksky, łącznie zmieniany 1 raz.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Wodzu
Posty: 1601
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Lokalizacja: Przechlewo
Kontakt:

Post autor: Wodzu »

mirecki pisze:jeszcze i ja się przyłączę , maluch to wdzięczna jednostka , ma przewagę nad polonezopodobnymi bo blok jest aluminiowy . Można a nawet powinno się odchudzić koło zamachowe , zmienić dolot by nie był tak pokręcony , i zrobić wydech rodem od pana Pachonia . Jeśli do tego umniejszymy głowicę o 2-3 mm to zaczyna być całkiem fajnie . Maluch po takich przeróbkach zbiera się żwawo do 3-ciego biegu .

Odchudzic kolo zamachowe-owszem ale nie w maluchu.Na pewno lepiej wkreci sie na obroty ale na tych nizszych straci stabilnosc...gorsza kultura jego pracy
W 6tkach mozna sie w to bawic..ale nie w dwucylindowcu
Odchudzone korbowody-jesli zrobi to osoba malo kompetentna to mozna sie liczyc z tym ze on peknie.Spotkalem sie juz z czym takim a silnik zrobil tylko 100km
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Wodzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz również mądrze pytać.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

nie do końca. Sam mam koło odchudzone, waży 890gram, przelecialem nim ponaqd 3300km i jest gitara
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Luksky, łącznie zmieniany 1 raz.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
3oo

Post autor: 3oo »

luksky pisze:.....Sam mam koło odchudzone, waży 890gram....
Jeśli masz tak lekkie koło to w ogóle je wywal... to nawet nie jest kilogram cukru :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez 3oo, łącznie zmieniany 1 raz.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

3oo pisze:
luksky pisze:.....Sam mam koło odchudzone, waży 890gram....
Jeśli masz tak lekkie koło to w ogóle je wywal... to nawet nie jest kilogram cukru :lol: :lol: :lol:
najlżejsze jakie widzialem w kaszlu miało 400g, wykonane z duralu.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość