Propozycja zlotu w Wolsztynie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CowboyWaldi
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:18
Kontakt:

Propozycja zlotu w Wolsztynie

Post autor: CowboyWaldi »

Bracia Trikersi !
Tak się składa że od tego roku wraz Michałem Lonstarem, tworzymy festiwal ,,Pure Country" Czyste Country w Wolsztynie.
Cała impreza jest robiona z dosć sporym rozmachem.
W roku 2010 wysępowali u nas wykonawcy krajowi, jak też wielkie gwiazdy z USA. W przyszłym roku spodziewamy się występu najwiekszych legend gatunku ze Stanów.
Ale do rzeczy:
W roku biezącym zorganizowaliśmy zlot motocyklowy-mamy spore pole namiotowe w malowniczym miejscu w leśnej scenerii, gdzie w latach 70-80 tych były znane w całej europie zloty.
W tym roku Zlot organizowałem z klubem 96 MC Chapter w Wolsztynie.
W przyszłym roku pomyślałem o współorganizacji z klubem Trikersi. Sam jestem posiadaczem i miłośnikiem trajek.
Jest zaplecze jest infrastruktura zakasać rękawy i wspólnie może coś ukręcimy?
Zapraszam do współpracy i kontaktu- może jakieś spotkanie ?
Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
mały
Posty: 3047
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:08
Krótki opis: P/G.
Lokalizacja: WSCHOWA
Kontakt:

Re: Propozycja zlotu w Wolsztynie

Post autor: mały »

Cowboy pisze:Bracia Trikersi !
Tak się składa że od tego roku wraz Michałem Lonstarem, tworzymy festiwal ,,Pure Country" Czyste Country w Wolsztynie.
Cała impreza jest robiona z dosć sporym rozmachem.
W roku 2010 wysępowali u nas wykonawcy krajowi, jak też wielkie gwiazdy z USA. W przyszłym roku spodziewamy się występu najwiekszych legend gatunku ze Stanów.
Ale do rzeczy:
W roku biezącym zorganizowaliśmy zlot motocyklowy-mamy spore pole namiotowe w malowniczym miejscu w leśnej scenerii, gdzie w latach 70-80 tych były znane w całej europie zloty.
W tym roku Zlot organizowałem z klubem 96 MC Chapter w Wolsztynie.
W przyszłym roku pomyślałem o współorganizacji z klubem Trikersi. Sam jestem posiadaczem i miłośnikiem trajek.
Jest zaplecze jest infrastruktura zakasać rękawy i wspólnie może coś ukręcimy?
Zapraszam do współpracy i kontaktu- może jakieś spotkanie ?
Co o tym sądzicie?
miałem okazje być w tym roku na waszej przytupajce jak i na zlocie 96.powiem szczerze że mamy napięty grafik na przyszły rok :roll: :mrgreen: ale zobaczymy co da się zrobić bo też mieliśmy w planach zorganizować zlot w Wielkopolsce ale to wszystko jeszcze trzeba przemyśleć bo jesteśmy z całej Polski.

Pozdrawiam Mały.
Awatar użytkownika
mały
Posty: 3047
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:08
Krótki opis: P/G.
Lokalizacja: WSCHOWA
Kontakt:

Re: Propozycja zlotu w Wolsztynie

Post autor: mały »

Karramba pisze:Mały twardzielu na ilu zlotach w tym sezonie byłeś ??
Oby było ich jak najwięcej mam nadzieje że w przyszłym roku razem polatamy , jak będę miał swoją traje a zawitasz w pomorskie chciałbym nawinąć parę km . więc mogę robić za przewodnika po pomorskim .
między 10 a 12 nie licząc festiniarskich imprez :lol: :lol: :lol:
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Propozycja zlotu w Wolsztynie

Post autor: Luksky »

Propozycja jak najbardziej godna rozważenia, pozwól Covboy, że nie dam Ci odpowiedzi od razu - lada chwila jedziemy na kongres jesienny, tam sie spotkamy i obgadamy sprawę. Wszystkie terminy mamy dość "pływające" więc sądzę, że z chęcia skorzystamy z zaproszenia.

Pozdrawiam
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości