XXIII Zlot ogólnopolski w Ozorkowie koło Łodzi 20-22-czerwi

ODPOWIEDZ
marynarz-traja

XXIII Zlot ogólnopolski w Ozorkowie koło Łodzi 20-22-czerwi

Post autor: marynarz-traja »

Zapraszam wszystkie jeżdżące traje .Przyjeżdża ich w tym roku około 20 szt .Jest to wspaniała okazja do wymiany poglądów i do rozwiazania niektórych nekających nas problemów związanych z naszymi maszynami .Jezeli nie bedziemy sie spotykac na takich imprezach jak moja to nigdy sie nie poznamy blizej .12-14 wrzesień Organizuje Po raz Pierwszy w Polsce Międzynarodowy Zlot motocykli Trójkołoaych i motocykli Turystycznych wspólnie z moimi przyjaciółmi z Niemieckiego klubu Trike Fling-Indians możecie ich namierzyć wpisując ich nazwę w Gooble i zobaczyc jakimi oni jeżdża sprzętami. Musicie powiedomic o tym swoich przyjaciół i przyjechać swoim sprzętem by nas poznać bliżej . Jak bedzie nas wiecej to mozemy sobie też założyć klub Trajek PL .Na mojej stronie znajdziecie zdjęcia z moich zlotów i z imprezy w Niemczech jeżdżę do nich jako jedyna traja z Polski . Czekam na propozycję i zgłoszenia na moje imprezy .Pozdrawiam 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość