SAM

Prawdziwy motocykl ma 3 koła - ale raz trzeba go zarejestrować.
ODPOWIEDZ
jogi

SAM

Post autor: jogi »

Zapraszam do Nowego Tomyśla! No problem z rejestracją!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez jogi, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin.Jajo

Post autor: Marcin.Jajo »

witam a czy wszystko związane z rejestracją morzna załatwić u ciebie w mieście ?? i jakie są tego koszty pytam sie bo powoli kącze moją 2 trike na maluchu i niewiem czy ją rejestrować bo to miał być prototyp do trike na garbusie
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Marcin.Jajo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

witam!
Moze ja sie postaram ci odp na to pytanie.....
Rok temu jak ja rejestrowałem trajke to całkowity koszt to prawie 1200zł z czego 600zł to karta pojadu.....od tego czasu nic sie raczej nie zmieniło poaz cena karty pojazdu która teraz kosztuje chyba 70zł o ile sie nie myle....
wiec koszty sa niewielkie....
A co do rejestracji to jak Jogi wspomniał w Nowym Tomyślu jak i u mnie w Grodzisku Wlkp. z rejestracja nie ma problemu bo cos takiego juz nasze stacje diagnostyczne robiły, jak i urzędy wiec wiedzą wszystko co i jak i nikt nie stwarza problemów.....
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin.Jajo

Post autor: Marcin.Jajo »

Wielkie dzieki :D:D za odp.
Skoro koszty sa tak niewielkie to morze coś pokombinuje i ją zarejestruje.

A jaktam twoja trike ?? bedziesz jechał na Ochle w tym roku ?? bo ja swoja kończe i lece tam to byśmy sie spotkali morze :D
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez Marcin.Jajo, łącznie zmieniany 1 raz.
gizmo

Post autor: gizmo »

jestem ciekaw jak na pomorzu wygląda sprawa rejstracji mam nadzieje że jak swoją zrobię to nie bedzie problemu a jak nie to to się przejade do wielkopolski w końcu w Nowym Tomyślu też mam przyjaciół wiec bedzie okazja żeby ich odwiedzić i zarejstrować ją u was:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości