Witam!

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
ODPOWIEDZ
QBA

Witam!

Post autor: QBA »

Witam wszystkich ktorzy tworza to forum i je odwiedzaja. wczoraj znalazlem ta stronke i mi sie bardzo podoba od dawno czegos takiego szukalem i niemoglem nigdzie znalezc a tu :lol: pomysl na trajke chodzi mi juz dlugo po glowie, od zawsze podobaly mi sie takie wynalazki Trajki maj w sobie cos i kazda jest niepowtarzaln :D Jeszcze niemam zadnej traji ale kiedys sie przymierzalem do robienia z garbusa ale wydaje mi sie ze to jest troche za prosta droga teraz mam nowa wizje i juz mam troche czesci silnik no i caly tylni zawias z przeniesienim napedu Chodzi mi o traje na bazie BMW z silnikem z przodu duza moca i fajnym wyglondem 8) 8)
Trzeba to forum troche rozruszac bo cos malo ludzi je odwiedza
Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!! QBA
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez QBA, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Witam!!!!
Ciesze sie ze tu zajrzałes!!!!
Silnik z przodu.....duzy "piec" to musisz gadac z Jogim .....on ma traje z silnikiem z przodu od Forda pj. 2.9......
Ciekawa koncepcja !
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
QBA

Post autor: QBA »

Witam!!! Ja tez sie ciesze ze taka stronke znalazlem. wiesz ja dopiero przymierzam sie do zrobienia tej trajki bo narazie siedze za granica i zarabiam kase a jak wpadam do kraju to komnpletuje czesci i tak to siekreci Chce zbudowa cos duzego i konkretnego i tak jak mowisz musi byc duzy piec :lol: 8)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez QBA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

to niezle .......
ale nie mozna zapominać tez o dobrym guście i smaku trajki....nie liczy sie tylko wielkość ale tez estetyka. Po prostu musi być ładna!!! :D
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
jogi

Post autor: jogi »

Cze!
Buduj z silnikiem Land Rovera 3.9 V8! Z rzędówki raczej nie będziesz zadowolony a V6 to są małe i ciężkie. Zawiech od BMW jak najbardziej, tylko koniecznie ze szperą chociaż 25%.
pozdro 8)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez jogi, łącznie zmieniany 1 raz.
QBA

Post autor: QBA »

Witam
V6 BMW nieposiada najmniejszy to V8 lub V12 :lol: ajle to juz duza kasa ja myslalem szesciocylindrowy rzedowy 2.3 lub 2.5 bo takie ma beema jest dlugi a oto mi chodzi a glos pracy silnika tez mi sie bardzo podoba lepiej niz falki. szpera to zecz oczywista bo przy lekkim tyle niebylo by odejscia 8)
Mam sprawe Jogi wiem ze posiadasz takiego typu traje z silnikiem z przodu (uznanie-bardzo mi sie podoba) Masz jakies pomysly na zabudowanie tylnej osi bo ja niemam zadnej idei a niechce zeby cos zle wyglondalo 8)
Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez QBA, łącznie zmieniany 1 raz.
jogi

Post autor: jogi »

No nie wiem czy długi , rzędowy silnik to dobrze będzie. Bedziesz miał daleko do główki ramy i traja długa wyjdzie, ale jak chcesz.
A co do zabudowy tyłu to możliwości jest oczywiście mnóstwo. Wszystko zależy od koncepcji i pomysłu ogólnego.
Powodzenia w budowie.
ps. Mogę Ci przesłać na meila pare fotek trajek z silnikami z przodu.

pozdro
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez jogi, łącznie zmieniany 1 raz.
QBA

Post autor: QBA »

Witam
Jogi jak masz jakies fotki to mozesz przeslac qba.kn@interia.pl z gory dzieki
Ja caly czas sie zastanawiam nad tym tylem i niemoge normalnie nic wymyslec moze cos podpacze doloze cos swojego i moze cos wyjdzie :? Mam nadziej zeby bobrze wyszlo :D
Taka rzedoweczka 2.3 6cyl. 8) ma ok 65cm dlugosci 8) jest lekko po katem, pod mniejszym sie zakreci kominki (jakis jadny baranek) a pod wiekszym katem wtryski przeplywomierz i oczywiscie Stozek
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez QBA, łącznie zmieniany 1 raz.
shnikers24

Post autor: shnikers24 »

siema ziomale 8)
widze że tu niezle koncepcje rozkminiacie, a qba to juz konkret bez skrupulow :twisted: jak bys cos chcial jakies czesi do swojego demona to daj znac bo sasiad juz 3 beeme rozkreca :D to by sie cos zalatwilo

wpadlem tu by pogadac co myslicie o trajce z syreny pick-up oczywiscie silnik z przodu nie chodzi mi o moc tylko zeby byly walory estetyczne myslalem tez zeby zmontowac hydraulike rozumiecie o co mi biega :twisted:
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

witam!!!!!!!
ciekaw koncepcja z tą Serenką!!! Masz jakies fotki tej fury???
shnikers24

Post autor: shnikers24 »

zamieszcze fote tylko mi powiedzcie jak bo rozkminiam od paru chwil i dalej nie wiem :?
kowal

Post autor: kowal »

Hej!
Też nie wiem jak wrzucać fotosy!
JAK TO SIĘ ROBI !!! Pomocy! Nauczcie mnie wrzucać fotki razem z textem!
shnikers24

Post autor: shnikers24 »

[img]http://img530.imageshack.us/img530/8113 ... 3508uu.jpg[/img]

rozkminiłem w końcu 8) zdjecia możesz przesłać przez http://imageshack.us/
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez shnikers24, łącznie zmieniany 1 raz.
QBA

Post autor: QBA »

Witam
Widze ze tu fajne koncepcje macie na trajki z Syreny jeszcze nieslyszalem ale mi sie wydaje ze z poczciwej syrenki to chyba sie nic nie uzyska :?: shnikers jak co to daj namiary na te czesci cos napewno by sie sprzydalo, ogulnie to szukam turbiny do 2.3 E-30 i dobrymi wtryskami k-tronic Jakby cos takiego twoj sasiad posiadal to daj znac
Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez QBA, łącznie zmieniany 1 raz.
rolnik

Post autor: rolnik »

Witam!
Coby nie zakładać nowego tematu i jesli kolega @QBA nie ma nic przeciwko to przywitam się tutaj , dobra to teraz trochę bardziej oficjalnie........................Witam serdecznie użytkowników najlepszego forum o trajkach w Polsce.
W niedalekiej przyszłości -jesli żona pozwoli -planuję budowę kolejnej (pierwszą zbudowałem jakieś 10 lat temu) trajki na bazie 126p i na pewno będę kolegom zawracał głowę pytaniami.
:D
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez rolnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Sulkyrider »

Cześć Qba
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Szefciu
Member
Member
Posty: 1062
Rejestracja: 26 kwie 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Szefciu »

Ja pierdole Sulky zasluzyles na tytul naczelnego archeologa.
Swoja droga ciekawe co ziomale rozkminili :d
Zamilkli jakos
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3230
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: kowall »

Szefciu pisze:Ja pierdole Sulky zasluzyles na tytul naczelnego archeologa.
Swoja droga ciekawe co ziomale rozkminili :d
Zamilkli jakos
Masz rację Szefciu ,sulki poszedł na ostro (głęboko kopie ) czytam wpis -kowala -i nie mogłem zatrybić o co kaman przecież nic nie pisałem no i awatar sobie gdzieś poszedł ale jak zobaczyłem datę wpisu to byłem już w domu :D
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez kowall, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: budyn »

Sulkyrider pisze:Cześć Qba
Noi ? chcesz kopa ? to popros Age ! No hyba ze F13 ? Dawaj fotke jak klekasz to ci wybaczymy :lol: :shock: :roll:
Bay
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości