Rob_trike III

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Rob_trike »

no cóż nadal nie wierzę że sprzedałem - cieszę się i jest mi jakoś dziwnie :?

cieszę się że dołożę do zakupu mieszkania - a hujowo się czuję bo sprzedałem "coś" nad czym spędziłem rok wolnego czasu :cry: :cry: :cry:
Najbardziej mi żal że nie mogę się cieszyć z efektu końcowego jak przy Rob_trike II :cry:

Jak ja ją już widziałem taką z detalami i w lakierze :? Wszystko miałem zaplanowane :?

ojp - rozczulam sie ale coż życie zapierdala dalej a i tak się cieszę bo nadal mam moją II traję

Co do nowego właściciela mam nadzieję że podoła - naprawdę trzeba mieć wizje co z czego powstaje - dla laika to kupa blach z rurami ale uwierzcie mi - wiem co pisze - przy odrobinie samozaparcia i wiedzy powstaje coś z takiego skorodowanego, obspawanego "czegoś" takie coś :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Luksky »

I tak numer dwa wymiata...... Jedyna, ktora bym kupił na tym forum :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Czarek-trike »

Rob_trike pisze:
Co do nowego właściciela mam nadzieję że podoła -...

Tytułem żartu,.... patrzysz za 2 miesiące, a ta trajeczka objuczona sakwami, szybą frędzlami lisią kitą i z radiem śmiga po festynach :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3676
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: bandit »

Czarek-trike pisze:
Rob_trike pisze:
Co do nowego właściciela mam nadzieję że podoła -...

Tytułem żartu,.... patrzysz za 2 miesiące, a ta trajeczka objuczona sakwami, szybą frędzlami lisią kitą i z radiem śmiga po festynach :mrgreen:
do tego lusterka chrom z czaszkami i inne cepelia...
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Rob_trike »

nie dołujcie mnie
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
buszowanie
Posty: 253
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:58
Krótki opis: Sergiusz
Lokalizacja: północna opolszczyzna
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: buszowanie »

Panowie, co do nowego właściciela to się mylicie. Dzisiaj były oględziny trajki. Buda, bak i błotniki idzie do zakładu mechaniczno-lakierniczego. Mechanika będzie robiona na miejscu. Żadnych serduszek, dyndających płyt kompaktowych i innych dupereli. Ma być pomalowana, surowa, bez zbędnych bajerów. Za miesiąc ma wyruszyć na trasę.
Chęci ma i kasę na dokończenie.
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Sulkyrider »

No, to mam nadzieję ze wkrótce zobaczymy foty i nie tylko :)
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7520
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: pawlikTrike »

buszowanie pisze:P Za miesiąc ma wyruszyć na trasę.
To pewnie Rob i my wszyscy zobaczymy ja na zlocie w Babkach :D
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Sulkyrider »

pawlikTrike pisze:
To pewnie Rob i my wszyscy zobaczymy ja na zlocie w Babkach :D
to miałem na myśli pisząc "nie tylko" :)
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Rob_trike »

buszowanie pisze:Panowie, co do nowego właściciela to się mylicie. Dzisiaj były oględziny trajki. Buda, bak i błotniki idzie do zakładu mechaniczno-lakierniczego. Mechanika będzie robiona na miejscu. Żadnych serduszek, dyndających płyt kompaktowych i innych dupereli. Ma być pomalowana, surowa, bez zbędnych bajerów. Za miesiąc ma wyruszyć na trasę.
Chęci ma i kasę na dokończenie.

widziałeś traję ? jak wrażenia ? słyszałeś układ wydechowy jak mruczy ?
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: custom »

bandit pisze:
Czarek-trike pisze:
Rob_trike pisze:
Co do nowego właściciela mam nadzieję że podoła -...

Tytułem żartu,.... patrzysz za 2 miesiące, a ta trajeczka objuczona sakwami, szybą frędzlami lisią kitą i z radiem śmiga po festynach :mrgreen:
do tego lusterka chrom z czaszkami i inne cepelia...
Akurat w czaszkach nie ma nic festyniarskiego , jest to element spotykany od wielu lat w motocykliźmie. Mowa oczywiście o czaszkach metalowych.
Omne Trinum Perfectum.
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: fidel »

custom pisze:
bandit pisze:
Czarek-trike pisze:
Rob_trike pisze:
Co do nowego właściciela mam nadzieję że podoła -...

Tytułem żartu,.... patrzysz za 2 miesiące, a ta trajeczka objuczona sakwami, szybą frędzlami lisią kitą i z radiem śmiga po festynach :mrgreen:
do tego lusterka chrom z czaszkami i inne cepelia...
Akurat w czaszkach nie ma nic festyniarskiego , jest to element spotykany od wielu lat w motocykliźmie. Mowa oczywiście o czaszkach metalowych.
Dlatego o gustach się nie dyskutuje,ponieważ to co dla jednych jest obciachowe innym może się podobać i na odwrót. Według mnie gdyby nie odrobina ,,cepelii '' to świat by był kurewsko ponury i poprawny.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: winda »

jutro Rob bedziemy cie pocieszać. weź zapojkę.
Buszowanie. pogratuluj nowemu właścicielowi
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Lipa »

Rob_trike pisze:no cóż nadal nie wierzę że sprzedałem - cieszę się i jest mi jakoś dziwnie :?

cieszę się że dołożę do zakupu mieszkania - a hujowo się czuję bo sprzedałem "coś" nad czym spędziłem rok wolnego czasu :cry: :cry: :cry:
:cry:

:
Pierdol to Rob - są rzeczy ważne i ważniejsze. Jak widać masz łeb na karku - bo wiesz co jest ważne. Masz jaja bo w tym projekcie - kolejnym -dojechałeś dalej niż niektórzy w swojej pierwszej traji /pierdolą od czasu jak się tu zarejestrowałem i na tym się u nich kończy/. Wiem jak to jest kiedy coś co stanowi połowę życia trzeba odwiesić na kołek - zawsze w barwach a dziś w bluzie adasia mogę sobie popierdzieć... ale tak musi być 8)...
Mój bardzo dobry przyjaciel, który ma dziś lat ponad 50 powiedział mi coś czym chciałbym się z Tobą podzielić
"... pamiętaj Lipa tacy ludzie jak my zawsze będą motocyklistami nawet jak nigdy już nie usiądą na motocyklu. Wyglądasz jak motocyklista, mówisz jak motocyklista, jesz i srasz jak motocyklista. Bez starania jesteś kimś kim inni nigdy nie będą choćby się posrali a posiadanie motocykla to tylko dodatek..."

Z Tobą Rob jest podobnie. Zamień tylko bycie motocyklistą na budowniczego trajek 8) 8)
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Wiktor »

Bo panowie motocykle to to co rozni nas od pozostałych.
Nie musisz jechac a jestes motocyklistą.
Siedzisz w aucie a pozdrawiasz lewą jadącego z naprzeciwka.
Motocyklista to nie zawód czy nauka
Bycie motocyklistą to stan umysłu!!!.
Tak juz z nami jest.
Nawet jak kilka lat nie byłem w siodle to nie mogłem znieść tego ze nie mam maszyny.
Na szczescie ten czas minął.
Teraz łatwo nie dam sobie odebrać przyjemności jeżdzenia.
Rob masz jescze 11 wiec nie łam się
idą zmiany
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Czarek-trike »

Lipa pisze: "... pamiętaj Lipa tacy ludzie jak my zawsze będą motocyklistami nawet jak nigdy już nie usiądą na motocyklu. Wyglądasz jak motocyklista, mówisz jak motocyklista, jesz i srasz jak motocyklista. Bez starania jesteś kimś kim inni nigdy nie będą choćby się posrali a posiadanie motocykla to tylko dodatek..."
Lipa, ale musisz przyznać,że takich osób naprawdę nie jest dużo i to wszystko idzie w jakimś pojebanym kierunku.
zobacz kiedyś motocyklista np na chopperze- sprzęt okrojony do minimum, gość twardziel i buntownik. później motocykl typu xv 535 virago z sakwamy,szybą,fredzlami,uchwytem na napój i lisią kitą, motocyklista - pan w wieku około 40 lat, ustabilizowany życiowo, ubrany w nówke ubranie typu ramoneza,kowbojki, chuste z czaszką na gębie :mrgreen:

Z trajamy podobnie... zapewne pamiętasz jak na dawnych zlotach, szalały traje, trajkerzy byly spoko goście łoili wóde, można było konkretnie pogadać itp. A teraz? teraz wszystko idzie w takim kierunku, że coraz więcej osób zaczyna jeździć na jakichś festyniarskich trajach, z radiem, lisią kitą, kupą gównianych naklejek i co najwyzej taki posiadacz trajki nazwie to w najlepszym układzie ''hobby''
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Luksky »

Globalizacja, ewolucja i dostęp do sprzętu czyni czasy takimi jak opisałes Czarek. Miedzy innymi sami sie do tego przyczyniamy. Kiedys nie znalazłem w PL prawie nic nt trajki (rama, co i jak poskładać, to była wiedza tajemna o ktorej nikt nie pisał) - teraz wchodzisz do nas, tu jakis schemat, tu jakis bauplan, itp, itd. Ale zawsze spośród całego stada znajdzie sie kilka fajnych osob. Bądźmy fajnymi ludźmi to takich samych bedziemy przyciągać. Lisie kity i festyny niech zrobia sobie swoja grupę i każdy znajdzie swoje miejsce.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Lipa »

Czarek-trike pisze:
Lipa pisze: "... pamiętaj Lipa tacy ludzie jak my zawsze będą motocyklistami nawet jak nigdy już nie usiądą na motocyklu. Wyglądasz jak motocyklista, mówisz jak motocyklista, jesz i srasz jak motocyklista. Bez starania jesteś kimś kim inni nigdy nie będą choćby się posrali a posiadanie motocykla to tylko dodatek..."
Lipa, ale musisz przyznać,że takich osób naprawdę nie jest dużo i to wszystko idzie w jakimś pojebanym kierunku.
zobacz kiedyś motocyklista np na chopperze- sprzęt okrojony do minimum, gość twardziel i buntownik. później motocykl typu xv 535 virago z sakwamy,szybą,fredzlami,uchwytem na napój i lisią kitą, motocyklista - pan w wieku około 40 lat, ustabilizowany życiowo, ubrany w nówke ubranie typu ramoneza,kowbojki, chuste z czaszką na gębie :mrgreen:

Z trajamy podobnie... zapewne pamiętasz jak na dawnych zlotach, szalały traje, trajkerzy byly spoko goście łoili wóde, można było konkretnie pogadać itp. A teraz? teraz wszystko idzie w takim kierunku, że coraz więcej osób zaczyna jeździć na jakichś festyniarskich trajach, z radiem, lisią kitą, kupą gównianych naklejek i co najwyzej taki posiadacz trajki nazwie to w najlepszym układzie ''hobby''
Czarek proponuję Twój post wyciąć i stworzyć nowy nowy dział pt. "TERMINOLOGIA MOTOCYKLOWA I PRZYDATNE DEFINICJE". Umieściłbym go tam i pod definicja KOMERCHA :mrgreen: :mrgreen:. Byłaby to jedna z bardziej trafionych definicji - niestety :(
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Czarek-trike »

To może poruszymy jeszcze temat: zloty kiedyś, a dziś :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
bobber
Posty: 593
Rejestracja: 22 gru 2010, 12:42
Krótki opis: czyj to motór? to nie motór to trajka
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: bobber »

Czarek-trike pisze:
Lipa pisze: "... pamiętaj Lipa tacy ludzie jak my zawsze będą motocyklistami nawet jak nigdy już nie usiądą na motocyklu. Wyglądasz jak motocyklista, mówisz jak motocyklista, jesz i srasz jak motocyklista. Bez starania jesteś kimś kim inni nigdy nie będą choćby się posrali a posiadanie motocykla to tylko dodatek..."
Lipa, ale musisz przyznać,że takich osób naprawdę nie jest dużo i to wszystko idzie w jakimś pojebanym kierunku.
zobacz kiedyś motocyklista np na chopperze- sprzęt okrojony do minimum, gość twardziel i buntownik. później motocykl typu xv 535 virago z sakwamy,szybą,fredzlami,uchwytem na napój i lisią kitą, motocyklista - pan w wieku około 40 lat, ustabilizowany życiowo, ubrany w nówke ubranie typu ramoneza,kowbojki, chuste z czaszką na gębie :mrgreen:

Z trajamy podobnie... zapewne pamiętasz jak na dawnych zlotach, szalały traje, trajkerzy byly spoko goście łoili wóde, można było konkretnie pogadać itp. A teraz? teraz wszystko idzie w takim kierunku, że coraz więcej osób zaczyna jeździć na jakichś festyniarskich trajach, z radiem, lisią kitą, kupą gównianych naklejek i co najwyzej taki posiadacz trajki nazwie to w najlepszym układzie ''hobby''
i coraz więcej po zlotach panów na wypasionych sprzętach ubranych we wszystko co tylko salon oferuje do motocykla +neny i błyskawki, wszystko to oczywiście na firmę i FV, panów ubranych w wypastowane ciuszki od stup do głów obwieszonych wszystkim co tyczy sie ich cykla (naszywki drag star koszulki vulcan itp)tyle ze niezabardzo umieją jeżdzić heheheh zato nastki po zlocie wożą 24h tam i spowrotem
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Luksky »

To jaki temat czy dział tworzyć?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Czarek-trike »

Luksky pisze:To jaki temat czy dział tworzyć?
to wszystko to sie raczej nadaje do ''wyżal się'' :lol: :lol: :lol:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: dark »

I przebierających się w lesie przy wypasionym volvo przed kongresem w skury i frędzle :lol: :lol: :lol:
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: Lipa »

Czarek-trike pisze:
Luksky pisze:To jaki temat czy dział tworzyć?
to wszystko to sie raczej nadaje do ''wyżal się'' :lol: :lol: :lol:
Czarek nie "wyżal się" tylko "sraj na to" 8)
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
buszowanie
Posty: 253
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:58
Krótki opis: Sergiusz
Lokalizacja: północna opolszczyzna
Kontakt:

Re: Rob_trike III

Post autor: buszowanie »

Byłem u nowego właściciela trajki Roba. Buda ściągnięta. Spawacz troszkę jeszcze ją i błotniki pocykał. Serwo przerobione. Był dzisiaj lakiernik. Za piaskowanie, szlifowanie i lakierowanie budy, błotników i baku 2000zł. Za tydzień będzie robił. Rama jutro bedzie szlifowana. Lampy zamówiłem na aalledrogo. Powoli prace idą do przodu. Trzeba pomyśleć jak zamontować przednią lampę od BMW.
Co jakiś czas będę opisywał postępy z prac.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 4 gości