Trike Mariosanda

Aktualności z strony głównej portalu e-trike.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Trike Mariosanda

Post autor: andrew1985 »

Z przyjemnością prezentuję kolejną trajkę, która powstała w garażowym zaciszu. Jest mi niezmiernie miło, iż moja strona jak i trajka stały się inspiracją do powstania tej maszyny. Oto kilka słów od konstruktora tego cuda:

"Decyzja o tym, aby posiadać taką trajke zapadła raz dwa. Pewnego dnia, a była to niedziela, siedziałem sobie na polu z tatą popijając kawę. Właśnie wtedy zobaczyłem jadącą trajkę. Była świetna!! Bardzo mi się taki motocykl spodobał. Wcześniej chciałem sobie kupić motocykl jednośladowy, ale tak sobie pomyślałem, że ja bym sobie zrobił właśnie taką trajkę. Miałem odłożone trochę pieniędzy na motocykl i postanowiłem, że za te pieniądze kupię sobie materiały i potrzebne części czyli silnik, skrzynię biegów itp. Od razu jeszcze tego samego dnia siadłem przed kompa i szukałem na necie jakichś projektów takich właśnie motocykli trójkołowych i wpadłem na stronę trike by kolejarz znajdując tam rysunki trike. Popatrzyłem trochę i na następny dzień zacząłem kompletować części i materiały. Kolejnego dnia rozpocząłem prace nad moja trajką. Pozdrawia wszystkich motocyklistów mariosandy i życzy wszystkim jak najlepszych osiągnięć w budowie swoich trajek"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości