Trike na samochód!

Prawdziwy motocykl ma 3 koła - ale raz trzeba go zarejestrować.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: andy »

magictom33 pisze:Witam Panowie

mam traje na vw 1200 i zarejestrowana jest jako "trajka chopper samochod osobowy" tak mam wpisane w dowodzie. i jezdze bez kasku bo kto z was jezdzi samochodem i ubiera kask??? :) czytalem troszke wasze posty i z calym szacunkiem kilka jest bzdurnych na maxa. jesli macie jakies pytania odnosnie rejestracji piszcie na tomek.paralotnie@wp.pl chetnie pomogę.

pozdrawiam
a może by tak do powitalni najpierw :lol: :mrgreen: :lol:
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Luksky »

Nawet możesz miec wpisane Maria Curie Skłodowska, lecz jeżeli chcesz nas o tym przesympatycznym fakcie powiadomic to przywitaj sie jak biały człowiek w Powitalnii.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Sulkyrider »

magictom33 pisze:Witam Panowie

mam traje na vw 1200 i zarejestrowana jest jako "trajka chopper samochod osobowy" tak mam wpisane w dowodzie. i jezdze bez kasku bo kto z was jezdzi samochodem i ubiera kask??? :) czytalem troszke wasze posty i z calym szacunkiem kilka jest bzdurnych na maxa. jesli macie jakies pytania odnosnie rejestracji piszcie na tomek.paralotnie@wp.pl chetnie pomogę.

pozdrawiam
Ja się nawet nie pytam, na co rejestrowałeś paralotnię, ale do powitalni, a potem chętnie skorzystamy z Twojej pomocy.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Lipa »

magictom33 pisze:Witam Panowie

mam traje na vw 1200 i zarejestrowana jest jako "trajka chopper samochod osobowy" tak mam wpisane w dowodzie. i jezdze bez kasku bo kto z was jezdzi samochodem i ubiera kask??? :) czytalem troszke wasze posty i z calym szacunkiem kilka jest bzdurnych na maxa. jesli macie jakies pytania odnosnie rejestracji piszcie na tomek.paralotnie@wp.pl chetnie pomogę.

pozdrawiam
a ja mam traje na subaru 2,0 i zarejestrowana jest na.. w sumie to nie pamiętam na co... ale chciałem ją zarejestrować jako wykurwisty popierdalator :mrgreen: choć wcześniej była na garbie i nie była by to do końca prawda...

a i jeżdżę w kasku - choć nie wiem czy na wykurwistym popirdalatorze.. to musiałbym ???
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: fidel »

No to i ja coś napiszę.Jazdę bez kasku na trajce uważam za głupotę ,samochodem zdażało mi się kiedyś jeżdzić w kasku ale to było bardzo dawno i niewiem dlaczego to robiłem. A teraz następna rzecz Panowie starzy wyjadacze forum ,zauważyłem jedną rzecz która mi się nie bardzo podoba,chodzi mi oto że od pewnego czasu panuje na forum panuje dziwny zwyczaj że jak jeden dopierdoli to reszta też musi.Zwróciliście koledze uwagę że się nie przywitał ok , ale myślicie że po kolejnych waszych wywodach będzie chciał ?? Poczekajmy jeżeli twierdzi że piszemy bzdury to niech nas oświeci i zobaczymy co nam przekaże za ciekawe informacje.Czekam niecierpliwie bo głupio żyć w nieświadomości.
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Sulkyrider »

A jak do knajpy wpadnie gość, który zamiast "dzień dobry" powie "Pijecie szczyny i gówno wiecie o piwie, jak chcecie się coś dowiedzieć to piszcie na xxx@yyy.rmf.tvn.eu" to co dostanie?
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Sulkyrider »

A jazdę bez kasku polecam, akurat wczoraj oglądałem "nagrody darwina", film do dupy, ale przemyślenia zostały.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Luksky »

Sulkyrider pisze:A jak do knajpy wpadnie gość, który zamiast "dzień dobry" powie "Pijecie szczyny i gówno wiecie o piwie, jak chcecie się coś dowiedzieć to piszcie na xxx@yyy.rmf.tvn.eu" to co dostanie?

mój szwagier tak zrobił. Wpadł do knajpy, pierwszemu strzelił lepę i potem pamięta jak sie obudził w szpitalu z uszkodzeniem mózgowo-czaszkowym, połamana żuchwą i co ciekawe wyrwali mu z kurtki skórzanej rękawy, czyli gratis dostał kamizelkę :) Utarty schemat :) jesteśmy wąskim gronem specjalistów i po prostu wkurwia nas, jak temat jest rozpracowany co do detala, wiadomo co w temacie było, jest i mniej wiecej co będzie, a tu nagle sie dowiadujesz, że jestes w czarnej dupie. Wiesz jaka to trauma? Poza tym wypada powiedzieć Dzień Dobry. Bez Powitalnii są inne fora.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: fidel »

Kiedyś jakiś grecki skryba napisał ile mucha ma nóg i się minął z prawdą.Przez ponad tysiąc lat naukowcy powtarzali ten błąd,a miliony much latały i nikomu nie chciało się policzyć. :shock: Luk co do Twojego szwagra to może nie bitnik ale skurwiel odważny.Morał z Twojej histori ,,nawet do knajpy należy chodzić w kasku''
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: winda »

1. na kazdym motocyklu można jeździc bez kasku jesli fabrycznie jest wyposazony w pasy bezpieczeństwa
2. to na co masz zarejestrowane to nazwa własna twojej trajki. moze się nazywac np. shrek zielony
a na co masz naprawde zarejestrowane to sprawdz w jakiej kategorii homologacyjnej np. L5E?
inaczej pan pies na drodze poinformuje cie iż kwity nie zgadzaja się ze stanem faktycznym.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Trike na samochód!

Post autor: Luksky »

winda pisze:1. na kazdym motocyklu można jeździc bez kasku jesli fabrycznie jest wyposazony w pasy bezpieczeństwa
2. to na co masz zarejestrowane to nazwa własna twojej trajki. moze się nazywac np. shrek zielony
a na co masz naprawde zarejestrowane to sprawdz w jakiej kategorii homologacyjnej np. L5E?
inaczej pan pies na drodze poinformuje cie iż kwity nie zgadzaja się ze stanem faktycznym.
................i zatrzymuje dokumenty, wzywa holownik, sprawa trafia do rzeczoznawcy, ktory ma dil z psiarnią, wiec to co napisze nie będzie wesołe dla właściciela ów pojazdu. Za każdy dzień parkingu 70zł + procedura cofnięcia rejestracji, która jak wyglada nikogo nie interesuje. My rejestrujemy i jezdzimy, nie wyrejestrowujemy. No może raz po raz sprzedajemy uszkodzone ramy ;)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości