Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Zloty i lokalne "spotkania" :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Lipa »

krobia pisze:Pany,jako,że posiadam obszerny materiał filmowy ze zlotu mam propozycje:
-zgrywam wszystko "na żywca"na płyte i wysyłam kazemu chętnemu -za jakąś uzgodnioną stała cene(kasa dla dzieciaków)



czekam na propozycje
widzę, że pomysł z MCdonaldsa chwycił. To dobrze, tak jak mówiłem, tak to się robi.. w końcu klub musi z czegoś żyć. Krobia moja propozycja to 25 pln z podziałem 15 pln na dzieci i 10 pln na klub. Dzieciaki będą się cieszyć a i parę dodatkowych groszy na organizacje kolejnego zlotu się przyda. /wiem to z pewnego źródła :D /

Oczywiście to Twój film i Ty decydujesz.

Znając zajebiste grono ludzi skupionych wokół tego projektu jestem pewien, że każdy zamówi sobie płytkę u Krobi /jedynego oficjalnego dystrybutora/. W razie jednak jak by komuś przyszła do głowy myśl "kopiowania" - pamiętajcie krzywdę zrobimy tylko sobie. W końcu to nasza impreza, którą organizuje nam paru fajnych facetów. Pomóżmy im chociaż w ten sposób.
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: winda »

pomysł zajebisty
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10911
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Rob_trike »

Lipa jak zwykle i jak zawsze mądrze pisze :D - jestem jak najbardziej za
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4381
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Arek »

dwoma rękoma i trzema kołami :D
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1353
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Baran »

To i ja przyklasnę temu pomysłowi, i grosik na filmik wysupłam :)
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1353
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Baran »

gregro pisze:Jak dla mnie bomba - ciesze się, że bylem i naprawde fajnie spotkać tylu pozytywnie zakręconych w jednym miejscu. Jakby co to się pisze za rok.
No Greg szaczun pełen :) Musiałeś kucyki swoje batem poganiać :)
Awatar użytkownika
czerwonyskorpion
Member
Member
Posty: 954
Rejestracja: 14 gru 2008, 09:05
Lokalizacja: Ługów
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: czerwonyskorpion »

Było zaj.......e kto nie był niech żałuje, takie chwile pamięta się na całe życie . Przez dwa dni zapomniałem że inny świat istnieje,to było istne szaleństwo . Mam nagrane 1,5 godziny filmiku jak będę miał chwile czasu to zgram to na płytę i komuś prześlę niech to może zmontuje. dajcie znać pw.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Luksky »

Powiem Wam szczerze, że ja tez zapomniałem o bożym świecie. Dzis nastapiło brutalne zderzenie z szarą, smutna rzeczywistością i dlatego zaraz robie sobie drina z pozostałości zlotowych :) nie wiem jak, ale pojechałem z dwoma butelkami mięty a wróciłem z dwoma innymi butelkami :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Lipa »

czerwonyskorpion pisze: Mam nagrane 1,5 godziny filmiku jak będę miał chwile czasu to zgram to na płytę i komuś prześlę niech to może zmontuje. dajcie znać pw.
Proponuje przesłać Krobi, żeby dołączył do swojego materiału. W ten sposób każdy dostanie 2x więcej za tą sama kasę - PROMOCJA !!! :mrgreen: :mrgreen:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: winda »

Lipa czy ty czasem się nie zapominasz?
znowu masz racje!
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Lipa »

a teraz z zupełnie innej beczki.....


Jeżeli miałbym ocenić zlot to nie da się tego zrobić standardowymi kategoriami... Jeżdżę wiele lat i trochę zlotów widziałem i parę też miałem przyjemność organizować/współorganizować. Impreza na, której byłem nie podlega pod żadną ze znanych mi definicji zlotu motocyklowego z bardzo prostej przyczyny to nie był zlot, to było SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ !!!!
Dawno już nie widziałem takiej radości na bramie gdy zjawiał się kolejny pojazd, każdy mógł i pewnie czół się tam jak u siebie - nawet kolo od krosa, który był w stanie nieważkości. Nie potrzeba było tony ochroniarzy do pilnowania ponieważ każdy poczuwał się do odpowiedzialności za "swoją" imprezę. Wszechobecna życzliwość, ogólne zaangażowanie, wspólne zabawy, ratowanie "topielców", pogawędki mniej czy bardziej poważne, imprezowanie w grupie a nie w podgrupach... tego się już nie spotyka a przynajmniej nie na czymś co się szumnie zwie zlotem motocyklowym.

Ze swojej strony powiem tylko, że dawno się tak fajnie nie bawiłem, moja osobista małżonka nie chciała mi wierzyć, że z większością widziałem się pierwszy raz w życiu szczególnie po powitaniu jakie nam zgotowaliście. Można by tak jeszcze długo... ale najważniejsza dla mnie rzecz to, to, że była to impreza za 1mln $... takiej atmosfery nie kupi się za żadną kasę, nie osiągnie się jej też przy użyciu splendoru i siły tkwiącej w paru naszywkach na placach. Bez względu na to jak wyglądają te naszywki...

Tak czy inaczej na IV spotkaniu przyjaciół Klubu Trajkersi i forum e-trike melduję się na pewno i to już w piątek :mrgreen:
Panowie - dobra robota !!!!!

ps.

Sulk, dajesz chłopie. Jak coś pytaj, dzwoń będziemy działać. Parę rzeczy warto by zmienić parę poprawić - ale to są detale.

Dziękuję za zajebistą imprezą wszystkim, którzy tam byli i przyczynili się swą obecnością do tego, że było tak a nie inaczej... i to bez różnicy czy pogadaliśmy sobie face to face czy nie.
DZIĘKI LUDZIE !!!
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10911
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Rob_trike »

parę fot - ale to nie wszystkie traje ze zlotu :mrgreen: bo nie mam obiektywu szerokokątnego a tylko tel :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10911
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Rob_trike »

Lipa pisze:a teraz z zupełnie innej beczki.....


Jeżeli miałbym ocenić zlot to nie da się tego zrobić standardowymi kategoriami... Jeżdżę wiele lat i trochę zlotów widziałem i parę też miałem przyjemność organizować/współorganizować. Impreza na, której byłem nie podlega pod żadną ze znanych mi definicji zlotu motocyklowego z bardzo prostej przyczyny to nie był zlot, to było SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ !!!!
Dawno już nie widziałem takiej radości na bramie gdy zjawiał się kolejny pojazd, każdy mógł i pewnie czół się tam jak u siebie - nawet kolo od krosa, który był w stanie nieważkości. Nie potrzeba było tony ochroniarzy do pilnowania ponieważ każdy poczuwał się do odpowiedzialności za "swoją" imprezę. Wszechobecna życzliwość, ogólne zaangażowanie, wspólne zabawy, ratowanie "topielców", pogawędki mniej czy bardziej poważne, imprezowanie w grupie a nie w podgrupach... tego się już nie spotyka a przynajmniej nie na czymś co się szumnie zwie zlotem motocyklowym.

Ze swojej strony powiem tylko, że dawno się tak fajnie nie bawiłem, moja osobista małżonka nie chciała mi wierzyć, że z większością widziałem się pierwszy raz w życiu szczególnie po powitaniu jakie nam zgotowaliście. Można by tak jeszcze długo... ale najważniejsza dla mnie rzecz to, to, że była to impreza za 1mln $... takiej atmosfery nie kupi się za żadną kasę, nie osiągnie się jej też przy użyciu splendoru i siły tkwiącej w paru naszywkach na placach. Bez względu na to jak wyglądają te naszywki...

Tak czy inaczej na IV spotkaniu przyjaciół Klubu Trajkersi i forum e-trike melduję się na pewno i to już w piątek :mrgreen:
Panowie - dobra robota !!!!!

ps.

Sulk, dajesz chłopie. Jak coś pytaj, dzwoń będziemy działać. Parę rzeczy warto by zmienić parę poprawić - ale to są detale.

Dziękuję za zajebistą imprezą wszystkim, którzy tam byli i przyczynili się swą obecnością do tego, że było tak a nie inaczej... i to bez różnicy czy pogadaliśmy sobie face to face czy nie.
DZIĘKI LUDZIE !!!

no cóż - Twoje słowa to dla mnie ...... miód na serce i nagroda za moje skromne zaangażowanie w pomoc na Zlocie :D

Dziękujemy za słowa uznania - sam wiesz że się dopiero się "uczymy" ale ten klimat i atmosfera na pewno się nie zmieni i to możemy Ci zagwarantować :D
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: winda »

Lipa pisze:a teraz z zupełnie innej beczki.....


Jeżeli miałbym ocenić zlot to nie da się tego zrobić standardowymi kategoriami... Jeżdżę wiele lat i trochę zlotów widziałem i parę też miałem przyjemność organizować/współorganizować. Impreza na, której byłem nie podlega pod żadną ze znanych mi definicji zlotu motocyklowego z bardzo prostej przyczyny to nie był zlot, to było SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ !!!!
Dawno już nie widziałem takiej radości na bramie gdy zjawiał się kolejny pojazd, każdy mógł i pewnie czół się tam jak u siebie - nawet kolo od krosa, który był w stanie nieważkości. Nie potrzeba było tony ochroniarzy do pilnowania ponieważ każdy poczuwał się do odpowiedzialności za "swoją" imprezę. Wszechobecna życzliwość, ogólne zaangażowanie, wspólne zabawy, ratowanie "topielców", pogawędki mniej czy bardziej poważne, imprezowanie w grupie a nie w podgrupach... tego się już nie spotyka a przynajmniej nie na czymś co się szumnie zwie zlotem motocyklowym.

Ze swojej strony powiem tylko, że dawno się tak fajnie nie bawiłem, moja osobista małżonka nie chciała mi wierzyć, że z większością widziałem się pierwszy raz w życiu szczególnie po powitaniu jakie nam zgotowaliście. Można by tak jeszcze długo... ale najważniejsza dla mnie rzecz to, to, że była to impreza za 1mln $... takiej atmosfery nie kupi się za żadną kasę, nie osiągnie się jej też przy użyciu splendoru i siły tkwiącej w paru naszywkach na placach. Bez względu na to jak wyglądają te naszywki...

Tak czy inaczej na IV spotkaniu przyjaciół Klubu Trajkersi i forum e-trike melduję się na pewno i to już w piątek :mrgreen:
Panowie - dobra robota !!!!!

ps.

Sulk, dajesz chłopie. Jak coś pytaj, dzwoń będziemy działać. Parę rzeczy warto by zmienić parę poprawić - ale to są detale.

Dziękuję za zajebistą imprezą wszystkim, którzy tam byli i przyczynili się swą obecnością do tego, że było tak a nie inaczej... i to bez różnicy czy pogadaliśmy sobie face to face czy nie.
DZIĘKI LUDZIE !!!
dziękuje że przyjechaliście z żoną.
Byczek pewnie będzie miał inne podziękowania... :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10911
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Rob_trike »

to jest pikuś - jak jechaliśmy z powrotem ze Zlotu - to myślałem że zamorduje silnik z biednego garbusa - tak rozpaczliwie kręcił manetką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Raz nawet chciał zsiąść z jadącej traji - myśląc że stoimy :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: winda »

uciekliście nam po paru km bo....nam się paliwo skończyło
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14850
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: winda »

czerwonyskorpion pisze:Było zaj.......e kto nie był niech żałuje, takie chwile pamięta się na całe życie . Przez dwa dni zapomniałem że inny świat istnieje,to było istne szaleństwo . Mam nagrane 1,5 godziny filmiku jak będę miał chwile czasu to zgram to na płytę i komuś prześlę niech to może zmontuje. dajcie znać pw.
kiedy wpaść z czystą płytą ?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4478
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: adaśko »

AAAAAAA ma może ktoś zdięcia trzynastoosobowej trajki nie licząc psa!???
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Sulkyrider »

Już gdzieś chyba pisałem albo mówiłem. Zlot przygotowałem jak umiałem najlepiej. Ale to my wszyscy ten zlot zrobiliśmy, to dzięki każdemu z nas impreza tak wyglądała. Coś zrozumiałem, czegoś się nauczyłem. To nie ilość trajek czy motocykli czyni zlot udanym lub nieudanym, nie ilość zainwestowanej kasy, czy ilość sponsorów... To ludzie. Nawet czasem nieświadomie, czasem celowo a czasem spontanicznie lub całkiem przypadkowo czynią imprezę niezapomnianą.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7525
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: pawlikTrike »

adaśko pisze:AAAAAAA ma może ktoś zdięcia trzynastoosobowej trajki nie licząc psa!???
ja mam, wrzucę
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Sulkyrider »

Oczywiście nie można też zapomnieć o tych, którzy czynnie pomagali :) O tym, który przybył na teren przede mną, bo nie mógł w nocy spać martwiąc sie czy sobie poradzę, o tych, którzy w czasie zlotu cały czas pracowali (a było ich wielu), o tych, którzy w niedzielę od rana dopilnowali żeby nie zostawic mnie z bałaganem, o tych którzy przygotowali tabliczki z drogowskazami, naklejki, koszulki itp.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
rob_bull
Posty: 816
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:34
Lokalizacja: Osięciny
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: rob_bull »

Rob_trike pisze:to jest pikuś - jak jechaliśmy z powrotem ze Zlotu - to myślałem że zamorduje silnik z biednego garbusa - tak rozpaczliwie kręcił manetką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Raz nawet chciał zsiąść z jadącej traji - myśląc że stoimy :mrgreen:
obiecuję wszem i wobec że na IV Zlocie nie będzie już motopompy,
zaczyna się szukanie dawcy :)
Zasada nr 1: nie ma kurwa zasady!

Rob_Bull ;)
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: Luksky »

napewno za rok to nie będzie inaczej wyglądać. W tej chwili ograniczymy sie do kwestii typowo Sulkowych, czyli to co byc musi + 3 telefony :)

1. po drewno
2. po toitoie
3. po katering


aha, Winda - jak bedziesz robił konkurencje z krótka droga hamowania, to ja nie przyjezdzam. Mechanior pewnie tez nie :)


Bullowi dajcie spokoj..... Teraz szuka zdrowego 126p by zrobić swapa :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: krobia »

Luksky pisze:

Bullowi dajcie spokoj..... Teraz szuka zdrowego 126p by zrobić swapa :)
Wrazie co to ja mam na zbyciu :mrgreen:

Byście musieli widzieć Bulla w drodze powrotnej w McDonaldsie w Gnieżnie; nakupował żarcia,rozłożył się z nim przy stoliku na dworze a na wprost siebie miał traje Lipy ,nie spuszczając z niej wzroku w połowie żarcia pizgnał taca i stwierdził że mu już apetyt odszedł :lol: :lol:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
rob_bull
Posty: 816
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:34
Lokalizacja: Osięciny
Kontakt:

Re: Wiosenny zlot Trajkersów 2012

Post autor: rob_bull »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zasada nr 1: nie ma kurwa zasady!

Rob_Bull ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość