zakup auta

czasem trzeba zasiąść za kierownica czegoś dziwnego............
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: krobia »

mazda pisze:Reno- królowa lawet, nawet te nowe co maja 1 dzień :lol: Toż to plastikowy samochód, pierdolący się jak króliki.
Jednym słowem Renault jest jak Lidl - codziennie coś nowego... (zjebanego) :mrgreen:
W Salonie Renault Lisowski w Krakowie jestem tak często z syfami na lawecie ze czuje się jak ich pracownik :wink:

Rożku, normalna fura która rzadko się psuje to: Skoda octavia, superb, rapid, Audi, VW, Mercedes...
...i tym postem "wpisałeś" się na Rożkową listę "zasłużonych"....kondolencje :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
rożek
Member
Member
Posty: 3263
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: rożek »

Kto Ci Mazda powiedział, że kupiłem reno ? a poza tym - co Ty mówisz? Mercedes?? - jaja sobie robisz? przecież to rdzewieje jeszcze w katalogu.
Dla ścisłości kupiłem citroena - i jestem ciekawy co się pierwsze zepsuje- twój doskonały Terrano czy mój zjebany citroen ?
kto obstawia ?
Awatar użytkownika
mazda
Posty: 950
Rejestracja: 27 sty 2007, 20:52
Krótki opis: Kupic, sprzedac, zamienic - handlarz doskonał
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: mazda »

Krobia taka jest prawda, od 5 lat pracuje w pomocy drogowej w PL, wcześniej przez 1,5 roku w NL i uwierz mi statystyki w mojej firmie mówią same za siebie. 70% zjebanych fur które wozimy to reno, w tym też dacia duster. Te auta są tak nafaszerowane elektroniką niskiej jakości że muszą się zjebać. Auta robione są tak by serwisy miały z czego żyć. Mieliśmy w firmie nową Midlumke jebała sie średnio ze 3 razy na miesiąc. Mamy jeszcze Magnum - to też się sra jak niemowlak. Żeby nie było mamy tez mercedesy i jeżdżą bez problemu.
Inną historią to P.Boxer kupiony nówka sztuka - ten to dopiero chrupek :mrgreen: przy 130000km ukruszyła się świeca żarowa robiąc tym samym dziurę w tłoku... Przy 151000km dwumas poszedł do wymiany. Pomiędzy tymi grubymi naprawami był jeszcze rozrusznik, alternator, nawiewy - panel, zwrotnica. Wtryski też są po wymianie, tak samo jak chłodnica i silnik wiatraka. EGR leci z nami w chuja jak Reksio.
Mamy tez Fiata Ducato 2015r. i ten zrobił 70000km bez awarii.

Czy ja napisałem coś o Terrano ? Katuje go to sie pierdoli, lekko nie ma przecież to terenówka, która ma 25 lat :wink: Pokaż mi cytryne czy reno w tym wieku, takim stanie mechanicznym i blacharskim jak moja fura.
Było o renówkach to i odpisałem. Rożku trochę luzu, słowo krytyki przecież mile widziane.
Co do citroena to c2, c3 - typowa usterka pękające sprężyny, nie wiem czy to wada samych sprężyn czy łożysk amortyzatora.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016, 23:44 przez mazda, łącznie zmieniany 1 raz.
Budowa Trajki jest jak film pt. " Niekończąca się opowieść "
rożek
Member
Member
Posty: 3263
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: rożek »

Mazda - jestem luźny jak gumka w majtkach - autko jest mi potrzebne do latania po mieście bo mi prosiaka szkoda na krótkie dystanse.
Awatar użytkownika
mazda
Posty: 950
Rejestracja: 27 sty 2007, 20:52
Krótki opis: Kupic, sprzedac, zamienic - handlarz doskonał
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: mazda »

Który model Prosiaka masz: Macan, Panamera, Cayenne, 911, Cayman ? Cociaz jak przypomne sobie Twoje gabaryty to Cayman za mały.
Budowa Trajki jest jak film pt. " Niekończąca się opowieść "
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10902
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Rob_trike »

mazda pisze:Który model Prosiaka masz: Macan, Panamera, Cayenne, 911, Cayman ? Cociaz jak przypomne sobie Twoje gabaryty to Cayman za mały.
ma zajebisty model - graty podejdą pod traję jak mu się znudzi :mrgreen:

p.s. jestem pierwszy :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Czarek-trike
Posty: 9315
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Czarek-trike »

Ej, a :
-corsa 1.0 -1.2 w benzynie
-chrysler ptcruiser 2.0 benzyna
-omega v.6 3.2 lub 2.2 benz
wszystkie w automacie i roczniki 2000-2003
dobre to? :mrgreen: :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14844
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: winda »

Mazda pisząc o bezawaryjności Mercedesów mowisz chyba albo o cięzarowych albo o tych z przed 1995 roku. Za awaryjność uwazam też korozję.
zapomniałeś jeszcze o grupie naprawdę mało awaryjnych aut. o koreańcach a dokładnie o koreańcach z silnikami starych mercedesów :wink:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10902
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Rob_trike »

winda pisze:Mazda pisząc o bezawaryjności Mercedesów mowisz chyba albo o cięzarowych albo o tych z przed 1995 roku. Za awaryjność uwazam też korozję.
zapomniałeś jeszcze o grupie naprawdę mało awaryjnych aut. o koreańcach a dokładnie o koreańcach z silnikami starych mercedesów :wink:
to te koreańskie co jeżdżą w poprzek rowów ??? :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
rożek
Member
Member
Posty: 3263
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: rożek »

mazda pisze: Cociaz jak przypomne sobie Twoje gabaryty to Cayman za mały.
No nieładnie - że co że za gruby ? A odpowiadając na pytanie - jest tylko jeden słuszny model - reszta się nie liczy ;)
Czarek-trike
Posty: 9315
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Czarek-trike »

rożek pisze:
mazda pisze: Cociaz jak przypomne sobie Twoje gabaryty to Cayman za mały.
No nieładnie - że co że za gruby ? A odpowiadając na pytanie - jest tylko jeden słuszny model - reszta się nie liczy ;)
Rożek i gabaryty ? :mrgreen: Ja tam chyba widziałem fotę jak Kowall siedział w dość małym gabarytowo porsche... chociaż Kowall to jest dopiero ciekawy przypadek niby taki wielki, a miejsca w aucie zajmował mniej niż Sulky :lol: :lol:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10902
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Rob_trike »

no sulky wibitnie dużo zajmuje miejsca i się kręci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Czarek-trike
Posty: 9315
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Czarek-trike »

od dłuższego czasu rozgladam się za jakąś puszką... koniecznie automat + podtlenek LPG... budzet w miarę skromny itp... niby coś jest, ale już po rozmowach telefonicznych wychodzi,że nawet nie warto jechać oglądać... coś tam też byłem oglądać i też chujoza... ostatnio wypatrzyłem u mnie w mieścinie.. BMW :shock:
https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-3-2 ... 03d67c83de

tak wiem Bedziesz Miał Wydatek/Wygodę/Wypadek i wgl auto dla sebixow.. ale... ktos coś może konkretnie napisać?może jakieś doświadczenie z tym? dobre to to czy jebie się jak nastolatka?
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
seta
Posty: 1320
Rejestracja: 15 sty 2012, 13:40
Krótki opis: Wieczna kombinacja ;-)
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: seta »

Ja mam E 39 2.8 z 99 roku od dwóch lat. Wcześniej jakoś nie byłem fanem tej marki a teraz polecam ją innym. Jak traficz na zadbany egzemplarz to będziesz pan zadowoloty. :D
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7997
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: custom »

seta pisze:Ja mam E 39 2.8 z 99 roku od dwóch lat. Wcześniej jakoś nie byłem fanem tej marki a teraz polecam ją innym. Jak traficz na zadbany egzemplarz to będziesz pan zadowoloty. :D
No właśnie , jak trafisz . Parę lat temu miałem E 39 2,5 TD . Na początku było fajnie , ale jak przyszedł do wymiany rozrząd , hamulce i jakieś części zawieszenia przedniego to cena wyprostowała kręcone włosy mojej żony . Do tego doszła robocizna i już nie był pan zadowolony .
BMW jest fajne ale w naprawie drogie fhuj .
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10902
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Rob_trike »

cóż jak nowe to fajne
koszty zabijają
kup coś japońskiego
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: krobia »

Rob_trike pisze:cóż jak nowe to fajne
koszty zabijają
kup coś japońskiego
japońskie,fajne,przez parę lat nie będzie się psuło...
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-nx- ... zqcFY.html
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3240
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: kowall »

custom pisze:
seta pisze:Ja mam E 39 2.8 z 99 roku od dwóch lat. Wcześniej jakoś nie byłem fanem tej marki a teraz polecam ją innym. Jak traficz na zadbany egzemplarz to będziesz pan zadowoloty. :D
No właśnie , jak trafisz . Parę lat temu miałem E 39 2,5 TD . Na początku było fajnie , ale jak przyszedł do wymiany rozrząd , hamulce i jakieś części zawieszenia przedniego to cena wyprostowała kręcone włosy mojej żony ...........

Przecież twoja żona nie ma kręconych włosów :wink: :lol:
rożek
Member
Member
Posty: 3263
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: rożek »

Jak chcesz bmw to mam coś do polecenia - chłopaki mają warsztat obok także pewna ręka. Nie katowany co ważne.
https://www.youtube.com/watch?v=b8cYobwBNBE
OLAF
Posty: 240
Rejestracja: 26 lut 2017, 19:46
Lokalizacja: Góra
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: OLAF »

rożek pisze:Jak chcesz bmw to mam coś do polecenia - chłopaki mają warsztat obok także pewna ręka. Nie katowany co ważne.
https://www.youtube.com/watch?v=b8cYobwBNBE
:lol: :lol: :lol:
OLAF
Posty: 240
Rejestracja: 26 lut 2017, 19:46
Lokalizacja: Góra
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: OLAF »

mazda pisze:Krobia taka jest prawda, od 5 lat pracuje w pomocy drogowej w PL, wcześniej przez 1,5 roku w NL i uwierz mi statystyki w mojej firmie mówią same za siebie. 70% zjebanych fur które wozimy to reno, w tym też dacia duster. Te auta są tak nafaszerowane elektroniką niskiej jakości że muszą się zjebać. Auta robione są tak by serwisy miały z czego żyć. Mieliśmy w firmie nową Midlumke jebała sie średnio ze 3 razy na miesiąc. Mamy jeszcze Magnum - to też się sra jak niemowlak. Żeby nie było mamy tez mercedesy i jeżdżą bez problemu.
Inną historią to P.Boxer kupiony nówka sztuka - ten to dopiero chrupek :mrgreen: przy 130000km ukruszyła się świeca żarowa robiąc tym samym dziurę w tłoku... Przy 151000km dwumas poszedł do wymiany. Pomiędzy tymi grubymi naprawami był jeszcze rozrusznik, alternator, nawiewy - panel, zwrotnica. Wtryski też są po wymianie, tak samo jak chłodnica i silnik wiatraka. EGR leci z nami w chuja jak Reksio.
Mamy tez Fiata Ducato 2015r. i ten zrobił 70000km bez awarii.

Czy ja napisałem coś o Terrano ? Katuje go to sie pierdoli, lekko nie ma przecież to terenówka, która ma 25 lat :wink: Pokaż mi cytryne czy reno w tym wieku, takim stanie mechanicznym i blacharskim jak moja fura.
Było o renówkach to i odpisałem. Rożku trochę luzu, słowo krytyki przecież mile widziane.
Co do citroena to c2, c3 - typowa usterka pękające sprężyny, nie wiem czy to wada samych sprężyn czy łożysk amortyzatora.
Święte słowa ,rdza Mercedesa to też awaryjność ale z tego powodu nie zawalisz roboty ani nie będzie potrzebna laweta 300 km. od firmy jak w przypadku P BOXERA wiem z doświadczenia niestety . :evil:
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7997
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: custom »

kowall pisze:
custom pisze:
seta pisze:Ja mam E 39 2.8 z 99 roku od dwóch lat. Wcześniej jakoś nie byłem fanem tej marki a teraz polecam ją innym. Jak traficz na zadbany egzemplarz to będziesz pan zadowoloty. :D
No właśnie , jak trafisz . Parę lat temu miałem E 39 2,5 TD . Na początku było fajnie , ale jak przyszedł do wymiany rozrząd , hamulce i jakieś części zawieszenia przedniego to cena wyprostowała kręcone włosy mojej żony ...........

Przecież twoja żona nie ma kręconych włosów :wink: :lol:
No ma :D tylko nie na głowie :mrgreen:
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1351
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: Baran »

kowall pisze:
custom pisze:
seta pisze:Ja mam E 39 2.8 z 99 roku od dwóch lat. Wcześniej jakoś nie byłem fanem tej marki a teraz polecam ją innym. Jak traficz na zadbany egzemplarz to będziesz pan zadowoloty. :D
No właśnie , jak trafisz . Parę lat temu miałem E 39 2,5 TD . Na początku było fajnie , ale jak przyszedł do wymiany rozrząd , hamulce i jakieś części zawieszenia przedniego to cena wyprostowała kręcone włosy mojej żony ...........

Przecież twoja żona nie ma kręconych włosów :wink: :lol:
Kowall, żona Customa właśnie od tej naprawy już nie ma kręconych włosów ... :lol:
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14844
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: winda »

Naszło mnie tydzień temu że po ośmiu latach jazdy jednym autem czas na zmiany. Myślę o czymś od 2004 i młodszy. szukam diesla jak mój. Czyli bez dwumasy, filtra cząstek stałych, pompowtrysków lub innych zjebanych listw. Nie ma takich. Więc nie szukam diesla tylko benzyny . Czemu w 21 wieku, gdy ludzie w kosmos latają, nie da sie zrobić auta co bez bólu zrobi 500tys. a i milion nie jest problemem. Skoro w latach 80-tych i 90-siątych się dało to czemu teraz się nie da?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5800
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: zakup auta

Post autor: GREGOR »

winda pisze:Naszło mnie tydzień temu że po ośmiu latach jazdy jednym autem czas na zmiany. Myślę o czymś od 2004 i młodszy. szukam diesla jak mój. Czyli bez dwumasy, filtra cząstek stałych, pompowtrysków lub innych zjebanych listw. Nie ma takich. Więc nie szukam diesla tylko benzyny . Czemu w 21 wieku, gdy ludzie w kosmos latają, nie da sie zrobić auta co bez bólu zrobi 500tys. a i milion nie jest problemem. Skoro w latach 80-tych i 90-siątych się dało to czemu teraz się nie da?
bo gdyby auta robiono wieczne, firmy by dawno zbankrutowały, innego wytłumaczenia nie ma :!:
Kiedyś walczono o klienta robiąc coś co jest bardzo dobre, nie do końca było dostępne dla wszystkich , bo była cena zaporowa, dziś robimy na masę i sprzedajemy w różnych promocjach , kredytach i tak naprawdę może kupić auto każdy kto ma stały dochód , ale dzisiejsze auta są niestety nie trwałe i to nie tylko auta . Tak ja to odbieram :wink:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości