Bilans-wycena.

Luźne rozmowy na temat trajek!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
patryks83
Posty: 194
Rejestracja: 01 cze 2010, 15:48
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Bilans-wycena.

Post autor: patryks83 »

Słuchajcie mam taki rozpierdol w głowie że mała bania, mianowicie, mój problem jest taki że, jestem za gramanicą i nie wiem kiedy wrócę, kontrakt mam jeszcze na 2 lata i muszę go odjebać, a chcę już traję budować, dawca jest , kasa jest, tylko mnie nie ma... Chodzi mi po głowie pomysł by kupić gotową z allehujowo, lub zlecić budowę komuś, by byla gotowa jak przyjeżdżam na urlop (ok 8 razy w ciągu roku na 2-3 tyg.),. Z drugiej strony patrząc jak kupię z Alle... to nie będzie taka jak chcę, a jeśli zlecę komuś to mnie huj strzeli że nie mogę tego robić sam (to tak trochę jakbym zlecil komuś pukanie mojej żony by mnie w rogi nie waliła :D ) Może mniej więcej mi określicie ile czasu w godzinach zajmuje zbudowanie traji, np. jeśli bym przyjechał na miesiąc i naparzał w garażu po 10 godzin dziennie, zrobię w połowie? Jaki jest mniej więcej koszt zbudowania trajki jeśli mam już dawcę, a ile by mnie ktoś skasował mniej więcej za zrobienie gotowej z moimi organami... Wiem że to są trudne pytania do odpowiedzi, ale w miarę możliwości napiszcie ile czasu budowaliście swoją i ile was wyniosła... Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość co do pytań w tym poście... :)

ILE LAT SIKAŁEŚ NA DESKĘ ZANIM CI POWIEDZIELI ŻE SIĘ JĄ PODNOSI???
CZASEM POMYŚL , NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ!!!!
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14842
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: winda »

tyle pytań a żadnej odpowiedzi. jak bedziesz jebał po 10 godzin to w miesiąc zrobisz.teoretycznie.w praktyce zamówisz np. zawias , chrom itd. gość oleje terminy i stoisz. sa pewne rzeczy bez których nie polecisz dalej z robota.
może kup na allegro a ktos pod ciebie przerobi?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: krobia »

Widzisz Panie....czas to pojecie wzgledne,możesz robić po 10h dziennie przez miesiac i po 15 h dziennie przez rok a efekt może być taki sam.Zależy jakie masz pojęcie w temacie,jak się zbierasz przy robocie,czy w czasie roboty nie zmienisz czegos,itd.,itd.
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: Sulkyrider »

A może tak to pogodzić:
Zlecasz wykonanie ramy, zlecasz wykonanie innych klamorów, ale sam dobierasz klamoty, sam to składasz do kupy?
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: Luksky »

Nie słuchaj ich - to masochiści........

Nie wiem ile masz kasiory, ale wybierz cos z konkretnym silnikiem, naprawdę konkretnym. Kup, polataj rok i potem wytniesz co nie pasuje i porobisz pod siebie.... Ja majac naprawde mało czasu, tak wlasnie bym zrobił....
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
woks11
Posty: 193
Rejestracja: 31 mar 2010, 20:02
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: woks11 »

A gdzie satysfakcja i możliwość podyskutowania ( o karwa tu mi się kątówka omcknęła ) :D
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: krobia »

Luksky pisze:Nie słuchaj ich - to masochiści........

Nie wiem ile masz kasiory, ale wybierz cos z konkretnym silnikiem, naprawdę konkretnym. Kup, polataj rok i potem wytniesz co nie pasuje i porobisz pod siebie.... Ja majac naprawde mało czasu, tak wlasnie bym zrobił....
taaak ,konkretny silnik....tylko maluch :mrgreen: ...650...normalnie bestja...nieokiełzana...
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: Luksky »

krobia pisze:
Luksky pisze:Nie słuchaj ich - to masochiści........

Nie wiem ile masz kasiory, ale wybierz cos z konkretnym silnikiem, naprawdę konkretnym. Kup, polataj rok i potem wytniesz co nie pasuje i porobisz pod siebie.... Ja majac naprawde mało czasu, tak wlasnie bym zrobił....
taaak ,konkretny silnik....tylko maluch :mrgreen: ...650...normalnie bestja...nieokiełzana...

nichuja...tylko raz sie popełnia błąd, potem sie wyciąga z tego wnioski na przyszłość :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: budyn »

Luksky pisze:
krobia pisze:
Luksky pisze:Nie słuchaj ich - to masochiści........

Nie wiem ile masz kasiory, ale wybierz cos z konkretnym silnikiem, naprawdę konkretnym. Kup, polataj rok i potem wytniesz co nie pasuje i porobisz pod siebie.... Ja majac naprawde mało czasu, tak wlasnie bym zrobił....
taaak ,konkretny silnik....tylko maluch :mrgreen: ...650...normalnie bestja...nieokiełzana...

nichuja...tylko raz sie popełnia błąd, potem sie wyciąga z tego wnioski na przyszłość :)
Kupuj na maluszku :lol: a potem sie przerobi i podrobi
Bay
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10895
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: Rob_trike »

najbardziej rozsądnie - podpatrz jaki styl Ci odpowiada w istniejących trajkach - kilku z nas robi ramy, koła kupisz, zawias zrobią za Ciebie - postawisz na koła a potem to już kosmetyka ..... Ja swoją pierwszą latałem sezon bez lakieru, z nieobszlifowanymi spawami itp.... Co się urywało - wzmacniałem, spawałem, poprawiałem .... ;) Potem na części pierwsze poprawiałem na gotowo i po sprawie :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Czarek-trike
Posty: 9312
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: Czarek-trike »

budyn pisze: Kupuj na maluszku :lol: a potem sie przerobi i podrobi
Śmiej się Budyń śmiej. Coprawda moja nie była na maluszku, ale też poszła w przeróbkę. Początkowo miała być tylko wymiana skrzyni biegów, a później zmiany poleciały jak domino tak, że tylko siedzenie nie zostało ruszone.... :lol: :lol: :lol:
jak podliczyłem koszty to śmiało mógłbym zlecić komuś budowę dość ładnej trajki.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
patryks83
Posty: 194
Rejestracja: 01 cze 2010, 15:48
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Re: Bilans-wycena.

Post autor: patryks83 »

A więc pany zrobię to chyba tak jak radzi Sulky i Rob, a resztę po woli, systematycznie za każdym razem jak będę...
Odbiegnę teraz o tematu troszkę, dziś sobie naginam autobusem w robocie, patrzę a z na przeciwka wynurza się piękna żółta trajeczka, czaicie jestem tu 2.5 roku i pierwszy raz widzę traję w norwegii, bo motocykli to jest w huj, aż mnie ciary przeszły, i łzy w oczach staneły. Co tu dużo gadać, traja budzi podziw i szacunek!

ILE LAT SIKAŁEŚ NA DESKĘ ZANIM CI POWIEDZIELI ŻE SIĘ JĄ PODNOSI???
CZASEM POMYŚL , NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość