Traja kolejorza w naprawie!

Wszelakie sprawy techniczne, ktore nie maja swojego miejsca...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Traja kolejorza w naprawie!

Post autor: andrew1985 »

A moja traja nadal w naprawie. Na dzień dzisiejszy to jest dszczętnie roebrana, a mianowicie całe zawieszenie i skorzynia biegów ponieważ przerobiłem tak zawieszenie ze taraz mam przeguby od Cinquecento i musze przerobic jeszcze półośki !!!!
Poaza tym to zakładam inny filter powietrza, musze zamontowac od nowa "kominu" tym razaem dam po trzy rury na jedną strone :lol: , trzeba dokończyć osołone paska alternatora, dopieścić silnik i.t.p.
Poza tym to w czawartek daje zbiorenik paliwa i błotniki do lakiernika bo bedzie mi malował aregrafy......;
Roboty jeszcz e full ale mysle ze do maja sie wyrobie ze spojkojem a fura bedzie odpicowana jak nigdy!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Dzis skończyłem robić tłumiki.......robią wrezenie poniewaz zrobiłem po 3 kominy na kazda strone ! Zdjecie zapodam za jakis czas!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
edi

Post autor: edi »

No to powodzenia z tymi przeróbkami mam nadzieje że do zlotu będzie jak złoto :lol: a podrodze czeka nas jeszcze wyprawa dookoła powiatu :P :P :P a tak przy okazji dzisiaj z micrusem odpaliliśmy mojego sprzęta chodzi jak diabli ma chłopak rękę do tego :lol:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez edi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

To zajebiście zes odpalił maszyne..... Ja mam nadzieje ze do maja zdąrze złozyć ją choć nie wiadomo.....bo roboty duzo....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości